9551 відвідувач онлайн

Війна в Карабасі: Удар Вірменії по азербайджанському військовому конвою. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на defence-blog.com, за даними вірменської сторони, конвой складався з бойових машин піхоти і військових вантажівок.

Деякі джерела стверджують, що на відео зображена колона азербайджанських бойових машин піхоти БМП-3, яка намагалася прорватися через пошкоджені вірменські військові вантажівки.

Раніше повідомлялося, що Азербайджан і Вірменія відновили бойові дії. Згодом Міністерство оборони Вірменії оприлюднило кадри знищення азербайджанських танків і кадри знищення військової техніки Азербайджану.

Тим часом у Вірменії було оголошено військовий стан і загальну мобілізацію. А президент Азербайджану Алієв заявив, що військова операція в Карабасі є відповіддю на артилерійський обстріл із боку Вірменії.

Нагадаємо, невизнана "Нагірно-Карабаська Республіка" розташована на південному заході Азербайджану, влада країни вважає її окупованою територією. У 1994-му після шести років війни був підписаний Бішкекський протокол, за яким Азербайджан і Вірменія домовилися про припинення вогню. На лінії зіткнення час від часу спалахують конфлікти. 12 липня 2020 року на кордоні Вірменії та Азербайджану почалися бої: Баку звинувачує вірменську сторону в порушенні режиму припинення вогню, а Єреван - азербайджанську в перетині кордону "без видимих ​​причин". Під час збройних сутичок підтверджено загибель 13 військових, серед них - генерал-майор Полад Хашимов і п'ять офіцерів. 15 червня у Баку відбувся мітинг із закликом почати війну з Вірменією. 20 вересня президент Азербайджану звинуватив Вірменію в підготовці до "нової великої війни".

Топ коментарі
+100
Вірменія визнала Крим кацапскім, Азербайджан - ні.
показати весь коментар
27.09.2020 20:02 Відповісти
+71
рашка підтримує вірменів, отже нам треба вболівати за азербайджанців.
показати весь коментар
27.09.2020 20:02 Відповісти
+67
Скажімо, не зовсім вірмени визнали. Але на міжнародних площадках чудово дули у кацапську дудку. Для мене в принципі обидва народи однаково далекі. Але! Я підтримую азербайджанців тому, що територію окуповано саме їхню. І вірмени надто тісно переплелися з кацапами, ставши їхніми союзниками. А азербайджанці навпаки - нашими союзниками. І меніюе, як патріота власної держави, просто необхідність виживання моєї країни змушує підтримати тих, хто є ворогом ворога моєї країни, а отже, нашим союзником.
показати весь коментар
27.09.2020 20:09 Відповісти

Завантаження...