8106 відвідувачів онлайн
3 747 41

Зеленський прокоментував удари РФ по Харкову та Одесі: потрібна своєчасна допомога від союзників. ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ, відео було опубліковане в телеграм-каналі глави держави.

"Щойно були доповіді щодо ситуації в Одесі після російського ракетного удару та в Харкові - після удару керованими авіабомбами. На жаль, в Одесі є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким. Багато поранених - усім надається зараз допомога. Місцеві служби й рятувальники ДСНС України, які відреагували миттєво. Важливо, щоб усі служби, усі наші люди, від роботи яких залежить життя українців, були максимально ефективні та швидкі. Оперативність у допомозі, вчасний та достатньо сміливий захист життя - це те, що нам усім в Україні допомагає вистояти", - сказав Зеленський.

Раніше президент заявляв, що не бачить позитиву у своєчасній підтримці України з боку НАТО.

Топ коментарі
+28
Опудало на полі - і те корисніше. Воно хоч птахів відганяє.
Україна має опудало "президента" - і воно гарно відганяє усіх партнерів України.
І торохтить макітрою.
показати весь коментар
29.04.2024 22:09 Відповісти
+18
потрібна БУЛА своєчасна підготовка до війни, гундосе *******!! тоді тисячі ТВОЇХ виборців, зелений ублюдку, зокрема, у маріуполі досі були би живі!!
показати весь коментар
29.04.2024 22:14 Відповісти
+15
Слухаю, що морозить оце, що вибрали 73% "потрібна своєчасна допомога від союзників". А що ти робило 5 років? Катало асфальт до місць нападу кацапами? І не соромно сьогодні в черговий раз когось звинувачувати і ні слова про свої про..би, які сьогодні мають дуже важкі наслідки?
показати весь коментар
29.04.2024 22:10 Відповісти

Завантаження...