Зеленський прокоментував удари РФ по Харкову та Одесі: потрібна своєчасна допомога від союзників. ВIДЕО
Як інформує Цензор.НЕТ, відео було опубліковане в телеграм-каналі глави держави.
"Щойно були доповіді щодо ситуації в Одесі після російського ракетного удару та в Харкові - після удару керованими авіабомбами. На жаль, в Одесі є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким. Багато поранених - усім надається зараз допомога. Місцеві служби й рятувальники ДСНС України, які відреагували миттєво. Важливо, щоб усі служби, усі наші люди, від роботи яких залежить життя українців, були максимально ефективні та швидкі. Оперативність у допомозі, вчасний та достатньо сміливий захист життя - це те, що нам усім в Україні допомагає вистояти", - сказав Зеленський.
Раніше президент заявляв, що не бачить позитиву у своєчасній підтримці України з боку НАТО.
Україна має опудало "президента" - і воно гарно відганяє усіх партнерів України.
І торохтить макітрою.