7993 відвідувача онлайн

Африканський найманець армії РФ на колінах марно благає про життя в українського дрона-камікадзе. ВIДЕО

Російське командування продовжує кидати у безглузді штурми іноземних найманців, обіцяючи їм легкі гроші, проте для багатьох з них шлях закінчується в засніжених українських полях. Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі опубліковано відеозапис останніх хвилин життя бойовика з Африки, який намагався воювати на боці окупантів.

На відео зафіксовано, як іноземний легіонер, опинившись на самоті серед чистого поля, стає на коліна та складає руки у молитовному жесті, звертаючись до українського FPV-дрона.

Безславний фінал найманця:

  • Марні сподівання: Замість того, щоб вчасно здатися в полон належним чином, найманець вирішив "домовитися" з технікою в останній момент. Проте для оператора дрона-камікадзе озброєний окупант на позиції залишається легітимною ціллю.

  • Географія окупації: Присутність африканських найманців у лавах ЗС РФ підтверджує критичний дефіцит мобілізаційного ресурсу в Росії та спроби Кремля закривати дірки на фронті за рахунок мешканців бідних країн.

  • Точне влучання: Попри театральні жести загарбника, дрон-камікадзе виконує своє завдання, точно вражаючи ціль.

Топ коментарі
+24
Чого він не згадував Бога коли погодився стати найманцем на стороні окупантів?Пізно всрався.
показати весь коментар
04.02.2026 15:07 Відповісти
+16
така здача у полон не рахується. Зараховується тільки пересування у повний зріст у бік позицій ЗСУ ********** білим прапором. В іншому випадку оператор дрона, яка залишила дома свою дитину, без коливань вб'є окупанта.
показати весь коментар
04.02.2026 15:14 Відповісти
+15
Ай-я-я-я-я-я-яй! Убили негра
Убили негра, убили
Я-я-я-я-яй! Ни за что, ни про что, в СВО, замочили
Ай-я-я-я-я-я-яй! Убили негра
Убили негра, убили
Я-я-я-я-яй! Ни за что, ни про что, в СВО, замочили...
показати весь коментар
04.02.2026 15:09 Відповісти

Завантаження...