10935 посетителей онлайн

Китай отреагировал на российский удар по "Охматдету", призвав Украину и РФ к "сдержанности"

Китай відреагував на російський удар по

Представитель китайского внешнеполитического ведомства Линь Цзянь озвучил позицию Пекина относительно российского ракетного удара по детской больнице "Охматдет" в Киеве 8 июля.

Об этом он рассказал во время брифинга, отвечая на вопрос, какова реакция Китая на удар россиян по "Охматдету", сообщает Цензор.НЕТ.

"Позиция Китая по украинскому вопросу (так власти КНР называют российско-украинскую войну, - ред.) последовательна и понятна, и все заинтересованные стороны должны ответственно способствовать деэскалации ситуации, чтобы создать условия для скорейшего прекращения огня и политического урегулирования кризиса", - сказал представитель МИД Китая.

Кроме этого, Линь Цзянь отметил важность соблюдения "трех принципов деэскалации": не допускать расширения боевых действий, избегать их эскалации и предотвращать вовлечение в конфликт других государств.

"Все стороны должны проявлять спокойствие и сдержанность и воздерживаться от действий, которые могут привести к дальнейшей эскалации ситуации", - добавил представитель МИД Китая.

Удар РФ по "Охматдету" 8 июля

Утром 8 июля рашисты нанесли ракетный удар по Киеву. В Шевченковском районе ракета попала в детскую больницу "Охматдет", сообщил городской голова Виталий Кличко.

В результате российской атаки повреждены корпуса больницы, разрушены некоторые здания медучреждения, выбиты окна и стекла. Министр здравоохранения Виктор Ляшко сообщил, что в результате российского удара повреждены отделения токсикологии и онкологии, реанимации и операционные.

Из крупнейшей многопрофильной детской больницы в Украине "Охматдет" эвакуировали более 600 пациентов, 100 из них - в другие больницы, 50 человек ранены, из них - 7 детей.

По состоянию на 9 июля аварийно-спасательные работы на территории детской больницы "Охматдет" в Киеве завершены: 2 человека погибли, 32 ранены.

Топ комментарии
+52
Китайські виродки
показать весь комментарий
09.07.2024 18:09 Ответить
+31
Китай - йди *****
показать весь комментарий
09.07.2024 18:11 Ответить
+25
Він шо, довбой....?
показать весь комментарий
09.07.2024 18:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Китайські виродки
показать весь комментарий
09.07.2024 18:09 Ответить
У ДЕРЖДЕПІ США "ВИСЛОВИЛИ СТУРБОВАНІСТЬ" СТОСОВНО ВІЗИТУ МОДІ ДО РФ

09 липня, 2024, 18:11

Поділитися

©
У відомстві наголосили, що стежитимуть за публічними заявами очільника індійського уряду.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:28 Ответить
Мда як завжди все що вони можуть це висловити велику мастурбованість
показать весь комментарий
09.07.2024 18:33 Ответить
якщо ви не помітили, в цьому висері "висловили стурбованість" взято в лапки. Насправді, нічого вони не висловлювали, а просто дали коментар журналісту, який поставив запитання.
показать весь комментарий
09.07.2024 19:23 Ответить
Це вони Україну ( та рф) закликали до стриманості!?!!!!!

Жертву та агресора поставили на одну дошку!

Ну, і хто ві, після цего?!
показать весь комментарий
09.07.2024 18:54 Ответить
навіщо запитувати, коли і так ясно, та й самі ви знаєте, хто вони.. ублюдочні комуняки, які хочуть зробити Україну своїми васалами, як зробили вже білорусів.
показать весь комментарий
09.07.2024 19:08 Ответить
Він шо, довбой....?
показать весь комментарий
09.07.2024 18:11 Ответить
А ВІН ЩО НЕ ЗНАЄ ХТО В УКРАЇНІ Є ГОЛОВНІ МЕНЕДЖЕРИ КЛОВАНА?

Євген МАГДА, виконавчий директор Інституту світової політики


- Чому українські спецслужби допустили до роботи у канцелярії президента Зеленського Михайла Подоля­ка, брат якого працював на росію? Йдеться не просто про конфлікт інтересів, а про загрозу національним ін­тересам України?

- Вочевидь, тому що було ухвалено таке політичне рішен­ня… Але у суспільстві резонно кажуть: Михайло Подоляк пе­ребуває на державній службі, повинен проходити відповід­ну перевірку. З Банкової парирують - мовляв, радить він на громадських засадах. Але ж це лукавство! Михайло Подо­ляк є, по суті, інформаційним рупором чинної влади. Якщо не зважаємо на позицію Подоляка, то виникає питання: а як тоді збираємося формувати інформаційну політику?

- Михайло Подоляк не другорядна людина у владі, у нього свій офіс на Банковій…

- Питання в іншому: люди, які є безпосередніми керів­никами Михайла Подоляка, на його зв'язки з росією взагалі ніяк не реагують. Начебто цього не було! Начебто те, що ста­лося, нікого не стосується. Але ж це не так!

Попри те, що триває війна, територією України продо­вжують прокачувати російську нафту для потреб Угорщини. Нафтопровід «Дружба» продовжує працювати. Це якось по­літично обумовлено. Але це наша проблема, що наші пра­щури довго боролися проти «країни рад», а отримали країну радників… Сьогодні ситуація є такою, що третина вакансій в уряді не заповнено, а радники з кожним днем стають все більш всемогутніми. У нас триває війна, але виходить, що у нас зазіхають на Конституцію, змінюють порядок у державі. Я не думаю, що життя в офісно-президентській республіці - це те, за що голосували виборці Зеленського.

- У пресі пишуть, що брати Подоляки брали участь у російсько-українських перемовинах - по різні боки. Якими могли бути наслідки таких «братських» перего­ворів?

- Достеменно не знаємо, як воно у цьому випадку було. Мене цікавить не стільки цей факт, скільки те, що влада з цього приводу нічого не коментує. Робить вигляд, що цьо­го конфлікту інтересів немає, що цього не сталося. Що все начебто так і має бути. Така позиція неправильна. Ми не по­винні бути заручниками цієї ситуації. Ми повинні бути дер­жавою, яка будується на основі чинних норм законодавства. Але замість політичної відповідальності у нас є інституція радників, які робитимуть що завгодно та як завгодно. У ті­ньовий спосіб керувати урядом, у тіньовий спосіб впливати на політику влади - і за це не нести жодної політичної відпо­відальності.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:32 Ответить
засунь в сраку свою стриманість,дятел узкоглазий
показать весь комментарий
09.07.2024 18:57 Ответить
Китай - йди *****
показать весь комментарий
09.07.2024 18:11 Ответить
Закликав Украіну вести себе тихо - оце і є Китаи - миротворець
показать весь комментарий
09.07.2024 18:12 Ответить
....та запобігати залученню до конфлікту інших
жовтопиких держав,в яких комуняка Сцітьнавсіх
показать весь комментарий
09.07.2024 18:12 Ответить
Браво👏👏👏
показать весь комментарий
09.07.2024 18:13 Ответить
Ми відповімо стримано, но дуже гучно.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:13 Ответить
показать весь комментарий
09.07.2024 22:00 Ответить
...вузькоглаза ,наглюча ,мавпа... .
показать весь комментарий
09.07.2024 18:13 Ответить
Коли щось, чи хтось, **** по Китаю, я на тебе подивлюсь, як ти тут будеш глаголити розумні речі...
показать весь комментарий
09.07.2024 18:13 Ответить
Не **** ! У них національний уряд
показать весь комментарий
09.07.2024 18:16 Ответить
Ого, а хто їх обирав? В них комуняки самопроголошені, щей деградуючі, СІ собі термін подовжив як і пу, такі режими рано чи пізно но падають, з великим бадабумом...
показать весь комментарий
09.07.2024 18:20 Ответить
Національний уряд Китаю на Тайвані тільки.
показать весь комментарий
09.07.2024 19:26 Ответить
лінь цзянь - ти ЇПАНАТ!
"Відповідально сприяти деескалації ситуації" - це рашистські ракети по мирняку, дитячим лікарням та пологовим із сотнями дітей та їхніх батьків?!
@андон вузькоокий
показать весь комментарий
09.07.2024 18:13 Ответить
китай - це деескалація?!

показать весь комментарий
09.07.2024 18:17 Ответить
Позиція України щодо кєтаю завжди була послідовною, чіткою, справедливою, об'єктивною і адекватною: СІ, *** ПОСОСІ!
показать весь комментарий
09.07.2024 18:14 Ответить
Бібізяна, сиди юані рахуй...падло
показать весь комментарий
09.07.2024 18:16 Ответить
Наробили ядерних бомб і граються у геополітику, войнушки.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:16 Ответить
"Охматдит" такий стояв і нестримно провокував російські ракети.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:17 Ответить
"стриманно будуйте всілякі дитячи центри, *****, понабудували тут - нема де впасти мирній кацапській ракеті"
показать весь комментарий
09.07.2024 18:23 Ответить
Не переживайте ,короткочлени.В України нема такої кількості балістики ,та й по лікарнях москалів точно б не били.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:18 Ответить
Чому всяка мразота закликає Украіну і росію до припинення вогню ?

Невже вони не розуміють , що Украіна захищається від
дикого окупанта , який вирішив нас знищити 😡
Закликайте
путлєра вивести свої війська із нашої краіни і припиниться війна 🙁
показать весь комментарий
09.07.2024 18:18 Ответить
Їм вигідний цей конфлікт, вони чекають що рашка ослабне і впаде, вони не думають що будуть наступними...
показать весь комментарий
09.07.2024 18:23 Ответить
Бажаю, щоб Китай *******, ми б це називали китайським питанням та закликали до стриманості та неупередженості
показать весь комментарий
09.07.2024 18:19 Ответить
все там буде. самураї уже відновлюють свою військову міць. а що, що, то воювати вони вміють і мають історичне натхнення.
показать весь комментарий
09.07.2024 19:11 Ответить
Ублюдству брехні лицемірству ублюдських брехливих лицемірних китайців немає меж...
показать весь комментарий
09.07.2024 18:23 Ответить
Дальний Восток пусть захватят и все успокоется.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:23 Ответить
та він і так уже давно захвачений тими комуняками.
показать весь комментарий
09.07.2024 19:12 Ответить
Короче " мы будем дальше снабжать российский ВПК" но вы там воюйте без эскалации.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:24 Ответить
Тобто вони дали зрозуміти, що їм абсолютно байдуже на чей черговий терористичний акт росіян.....
показать весь комментарий
09.07.2024 18:25 Ответить
********** у КНР, убивали собі подібних, під час культурної революції, з гиком і сміхом!!! Пол пот, як червоний кхмер з кампучії, може це підтвердити, горами черепів!! Так і онуки Мао …..
Яке їхало на московщині, такого і здибало, на китайщині!!
Китаєць і рашист, браття навєкі..
показать весь комментарий
09.07.2024 18:29 Ответить
Брати-азіати.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:33 Ответить
Знову оце китайське лайно - "обидві сторони конфлікту".
показать весь комментарий
09.07.2024 18:29 Ответить
Про стриманість вони повчають... Це ті, які з криками "тримайте мене семеро" Тайвань у блокаду всім флотом із *********** беруть, коли туди літак зі старенькою сенаторкою летить
показать весь комментарий
09.07.2024 18:30 Ответить
звичайна китайська нарендра.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:30 Ответить
Цікаво, хто ж цім жовтим макакам і кацапськім говноїдам допомагав з колін піднятися. А зараз ушльопкі почули трохи силу, зрозуміли що треба "руку дающєго" не тільки кусати а й гризти до крови, заради цього об'єдналися і вже готові повністю загризти "спасителів", у всякому разі лякають цім. А той хто порміг їм не здохнути з голоду та витяг з економічного середньовіч'я зараз боїться ескалації з боку тіх колишніх голодних щурів.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:30 Ответить
Опубліковано докладні дані росіян, причетних до удару по лікарні в Києві
https://charter97.org/ru/news/2024/7/9/602190/
показать весь комментарий
09.07.2024 18:32 Ответить
В тій шайковкє навіть вулиць немає..ото чому по ній не ввалити??
показать весь комментарий
09.07.2024 18:52 Ответить
https://x.com/United24media/status/1810269659251220949 Molfar - це найбільша OSINT-аґенція в Україні: розвідка по відкритих джерелах, фінансова та воєнна розвідка, пошук інформації, аналітика, фактчекінг
UNITED24 https://x.com/United24media/status/1810269659251220949 опублікували відео влучань, зняті з інших ракурсів
показать весь комментарий
09.07.2024 18:56 Ответить
Дійсно, і така картинка з'явилась:

показать весь комментарий
09.07.2024 19:46 Ответить
Кароч, китайцы шлангой кинулись, в плане осудить за это кацапов и настоять , чтобы их вытурили из ООН.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:32 Ответить
Що в мордор що хунвейбинам треба припиняти поставляти будь-які технолігії і більшість видидів продвинутих товарів. Інакше людство саме собі готує шибеницю.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:34 Ответить
Ничего удивительного. Узкоглазые "миротворцы" в своем репертуаре. Призывают к сдержанности жертву, пока людоед ее доедает. Хотя, людоеда тоже призвали. Шобы посдержанней жрал
показать весь комментарий
09.07.2024 18:44 Ответить
Єпануте кітайози!!! Казати що ні чого не казати!!! Підари!!!
показать весь комментарий
09.07.2024 18:45 Ответить
Збоченець
показать весь комментарий
09.07.2024 18:46 Ответить
Ах же ви паскуди якої стриманості ? зупини рашиського маняка косока істота мало вас японці ганяли під час другої світової ,та і захід в гонінні за надприбутками створив монстра який заправляє вісю зла росія ,іран ,кндр та інші маргінали.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:47 Ответить
Никогда китаезы не пойдут против раши. там же нефть дешевая и лес вон пол сибири вырубили. Все для желторотых.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:51 Ответить
оце реаєрекція, не чекав від х..ломордих
показать весь комментарий
09.07.2024 18:53 Ответить
Китай явний прихильник рашки у війні . США виростили монстра , який став ворогом всього справедливого світу.
показать весь комментарий
09.07.2024 18:56 Ответить
Это нас кацапы демонстратривно убивают, убивают наших жещин,детей и стариков, а мы должны по мнению китайцев на это не реагировать и вести себя сдержанно? Мы не китайцы, и захваченные московией наглым образом китайские территории еще 166 лет по Айгунскму договору, мы не намерены ждать как вы столетиями. Нам нужно отомстить московитам за убитых наших детей и освободить наши территориии уже сегодня. А не как вы ждать 200 лет. Мы потомки воинов Чертомлыкской сечи, а это говорит о многом. Запомните это желтолицые.
показать весь комментарий
09.07.2024 19:00 Ответить
ПНХ уроди!
показать весь комментарий
09.07.2024 19:08 Ответить
Та да ...до стриманості ...бо китай вже відгружає українські надра ,і дуже поспішають ...гребуть все шо у вантажні вагони влазить ...червоні потвори !
показать весь комментарий
09.07.2024 19:09 Ответить
Мда.. шкода, що їх японці не додавили, коли була така можливість. Цинічні виродки...
показать весь комментарий
09.07.2024 19:10 Ответить
всім притомним громадянам світу давно стала зрозумілою очевидна істина: коли хтось десь колись починає калякати про "мирні переговори" з касапами-терористами, то це касапський союзник, зацікавлений в продовженні війни аж до капітуляції України.
Китайці - це перший і головний союзник касапів. Відповідно - це ворог України. Їх слід посилати ***** при будь-якій нагоді.
показать весь комментарий
09.07.2024 19:21 Ответить
показать весь комментарий
09.07.2024 19:35 Ответить
А коли Японія напала на Китай, то це була китайська криза чи китайський конфлікт?
показать весь комментарий
09.07.2024 19:40 Ответить
китайці, які підтримують диктатора-людожера Сі - сертифіковні пдри, гієни, падальники, мразота багатолика, безчесна..
може саме тому ставлення японців до китайців було у Другу Світову, як до щурів, шакалів чи, навіть, тарганів..?
показать весь комментарий
09.07.2024 19:51 Ответить
Китаезы е-баные. Ясен пень что ********** уже захватили и учения проводят под самой Европой теперьеще Украину захватить хотят. Опять про *обе стороны* песню затянули. Понятно теперь что все теракты договорены с китайцами и Орбаном. Чтоб вас суки всех дихлофосом потравили. Китаезы говорят ***** ты их покошмарь а мы будем поднимать вопрос о переговорах. Нужно призвать китаезов к сдержанности и пониманию и к переговорам к своим корупционерам которых они растреливают пачками.
показать весь комментарий
09.07.2024 20:21 Ответить
Косорилі піднялись завдяки США,а ще якихось 60 років тому бігали за горобцями,щоб ті не їли їхній рис.А зараз в них править такий самий диктатор,як і в рашці,тому пуйло і має пдтримку цих хунвейбінів.
показать весь комментарий
09.07.2024 20:47 Ответить
Китай іди нах...
показать весь комментарий
09.07.2024 21:21 Ответить
Огидні макаки, шкода, що японці не вирішили кінцево "китйське питання" в 1930-40 роки
показать весь комментарий
09.07.2024 21:23 Ответить
Твою ж дивізію мать! Вибачаюся, не стримався.
показать весь комментарий
09.07.2024 22:25 Ответить
Епічно! "Україна, ти там стриманіше!"
показать весь комментарий
09.07.2024 22:27 Ответить
Чому в нас досі "кетай", а не чайна?
показать весь комментарий
09.07.2024 22:29 Ответить
Китай розуміє, що тільки він щось скаже проти росіян, ті відразу згадають йому про геноцид мусульман- уйгурів. Там десь так, як в Бучі і Маріуполі
показать весь комментарий
09.07.2024 23:17 Ответить
Ну вот мы тут все дружно прокляли Китай. А теперь давайте начистоту: кто готов с завтрашнего дня отказаться от покупки хотя бы тех товаров, которые на 100% произведены в Китае? Я даже не буду предлагать бойкотировать товары с китайскими комплектующими, но вот чисто китайскую продукцию кто-нибудь готов принципиально перестать покупать, чтобы не поддерживать экономику союзника врага? Как долго продержитесь? Мне можете ничего не отвечать, ответьте себе.
показать весь комментарий
10.07.2024 01:06 Ответить
А не стоит ли нашему МИДу ответить в том духе, что у Китая были все шансы способствовать деэскалации ситуации, чтобы создать условия для скорейшего прекращения огня и политического урегулирования кризиса еще в 1937 году, в Нанкине, но Китай тогда почему-то не прислушался к конструктивным предложениям японской стороны. Поэтому и сегодня Китаю не стоит предлагать свои конструктивные решения, верность которых не была доказана его собственной историей.
показать весь комментарий
10.07.2024 01:10 Ответить