9147 посетителей онлайн

Китай и Бразилия создадут платформу "Друзья мира", чтобы урегулировать "украинский кризис", - Ван И

Китай та Бразилія створять платформу "Друзі миру"

Китай, Бразилия и некоторые страны Глобального Юга планируют создать платформу "Друзья мира", чтобы способствовать урегулированию войны в Украине.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ, об этом заявил глава МИД Китая Ван И.

"Друзья мира" будут не закрытой группой стран, а открытой платформой, которая не стремится к конкуренции и конфронтации, а ведет инклюзивный диалог. Это соответствует усилиям Китая, Бразилии и стран Глобального Юга, которые стремятся к миру", - отметил он.

Министр сказал, что новая платформа создается ради мира и должна приветствоваться международным сообществом.

"Друзья мира" станет площадкой для объективных и рациональных голосов и будет играть конструктивную роль в политическом урегулировании "украинского кризиса", - пояснил он.

Советник президента Бразилии по вопросам международной политики Селсо Аморим заявил, что китайско-бразильский "консенсус из шести пунктов" по урегулированию в Украине, который, как он сказал, "имеет большое значение".

"Обе стороны будут продолжать работать вместе и играть роль "друзей мира" и способствовать охлаждению ситуации в конфликте", - добавил он.

Мирное предложение Китая и Бразилии

23 мая правительства Бразилии и Китая заключили соглашение об урегулировании войны между Россией и Украиной, выступая за политические переговоры для достижения мира. Страны также просили поддержки международного сообщества.

В своем плане Китай и Бразилия предлагали нерасширение площади ведения боевых действий, недопущение эскалации и "не нагнетание ситуации любой стороной".

В документе отмечается, что обе страны поддерживают международную мирную конференцию, "проведенную в надлежащее время, признанное как Россией, так и Украиной, с равным участием всех сторон, а также честным обсуждением всех мирных планов".

В свою очередь президент Украины Владимир Зеленский раскритиковал предложение урегулирования войны России против Украины, которое выдвинули Китай и Бразилия. Глава государства назвал этот "мирный план" деструктивным и заранее согласованным с Кремлем.

Топ комментарии
+38
В Україні немає ніякої ******* "кризи" - є війна, яку розпрчала Московія. Хитросракі комуняки йдуть *****
показать весь комментарий
27.09.2024 10:19 Ответить
+32
Китай та Бразилія створять платформу "Друзі путіна", щоб примусити Україну до капітуляції.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:22 Ответить
+21
А йшли б ви на йух,миротворці штопані.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В Україні немає ніякої ******* "кризи" - є війна, яку розпрчала Московія. Хитросракі комуняки йдуть *****
показать весь комментарий
27.09.2024 10:19 Ответить
Китай прикидається дурником, свідомо замовчуючи, що є міжнародні норми, за якими треба діяти, а не видумувати "друзів".
Меседж Китаю - давайте збудемо про закон, почнемо вмовляти терориста, тільки б не виконувати прямі норми закону.
Це явно не друзі! Це путінська підтанцовка
показать весь комментарий
27.09.2024 11:20 Ответить
Таких «💩 друзей» за хрен в музей
показать весь комментарий
27.09.2024 12:31 Ответить
І відцмокчуть один одному...
показать весь комментарий
27.09.2024 10:21 Ответить
Точно! Якщо сі цзі пінь і ван Ї хочуть потрахатися з бразильською *******, то вони можуть просто створити платформу так званих «друзі» і не прикриватися Україною.
показать весь комментарий
27.09.2024 14:31 Ответить
Китай та Бразилія створять платформу "Друзі путіна", щоб примусити Україну до капітуляції.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:22 Ответить
Ось вона, ця платформа, створена ***ними лицемірними китайськими комуняками:
показать весь комментарий
27.09.2024 13:46 Ответить
Спочатку вивести рашистів з України. Потім видати всіх злочинців під міжнародні суди. Репарації для зруйнрване!
Референдум на московщині, щоб вільними були всі окуповані московією території.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:23 Ответить
Чудово знаєте, що цього не буде. На дивились телемарафону? Треба реально вже дивитись на речі. З наркопрезидентом ми будем тільки втрачати території і людські життя. А хто хоче кордони 91-го року, то велком на фронт. Там як раз багато вільного місця, вже сотні тисяч сзч, народ щось підзахбався воювати за ваші хотєлки
показать весь комментарий
27.09.2024 10:43 Ответить
А у Вас в Білорусі звідки такі дані? По рашатв дивитесь? Тоді беріть зброю і захищайте свою країну, а не сидите на українському ресурсі і даєте недоцільні поради
показать весь комментарий
27.09.2024 12:39 Ответить
Реально дивитись на речі в Польщі дуже зручно
показать весь комментарий
27.09.2024 13:43 Ответить
А йшли б ви на йух,миротворці штопані.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:24 Ответить
гєй клуб якийсь глобольного півдня
показать весь комментарий
27.09.2024 10:24 Ответить
глобального півня
показать весь комментарий
27.09.2024 10:27 Ответить
Це якби канібали створили клуб любителів помідорів. Дуже смішно.

показать весь комментарий
27.09.2024 10:37 Ответить
Йдіть в сраку, жовтопикі. Краще б передзвонили своєму песику ***** та наказали забиратися з України.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:26 Ответить
Китай спочатку свою сибір забери лохи слромʼязливі
показать весь комментарий
27.09.2024 10:27 Ответить
Вона і так їхня. Тільки без порушень міжнародного права. Кітайози обережні.
показать весь комментарий
27.09.2024 11:20 Ответить
Друзья мира? Да ну нах
показать весь комментарий
27.09.2024 10:27 Ответить
"Польська держава відмовилась від мирного врегулювання конфлікта, як це пропонував я, і взялася за зброю... Як завжди, я намагався мирним шляхом домогтися перегляду, зміни цього нестерпного становища. Це - брехня, коли світ говорить, що ми хочемо домогтися змін силою" (С) вгадайте хто 1 вересня 1939 року

Таке враження, що разом з ****** нацистам почали наслідувати і китайці... хоча нацизм - комунізм, не велика різниця...
показать весь комментарий
27.09.2024 11:19 Ответить
Таких друзей - за буй да в музей.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:27 Ответить
Нова експозиція в Національному музеї ІІ світової буде? Поряд з гільотиною? Чи повісять поряд з музеєм?
показать весь комментарий
27.09.2024 10:46 Ответить
Буде музей під відкритим небом.
показать весь комментарий
27.09.2024 11:17 Ответить
То нормас.
показать весь комментарий
27.09.2024 11:45 Ответить
А ми можемо створити платформу "Друзі свободи" щодо врегулювання питань геноциду уйгурів, захоплення Гонконгу та Тібету.

Думаю, що Китаю це сподобається.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:28 Ответить
Я думаю, що Китаю було б на це насрати. Україна не має ніякого впливу ні на Китай, ні на його політику
показать весь комментарий
27.09.2024 10:41 Ответить
Китай не сприймає Україну як "рівноцінного" гравця на світовому політичному полі. В них парадігма "є головні гравці, а є ті, хто завжди повинен <поступатись>". Себе китайці вважають "головним гравцем", звісно. Саме тому вони "дружать за мир в Україні" з ким завгодно, окрім України. Чого з Україною рахуватись - що "головні" скажуть - те і виконає.

І саме з-за того, що Україна 3 роки пручається такий херні - вони все впертіше і впертіше "дружать проти України"...
показать весь комментарий
27.09.2024 10:46 Ответить
На жаль, Україна досить сильно економічно залежить від Китаю. Якщо Китай РЕАЛЬНО накладе ембарго на торгівлю з Україною - самому Китаю нічого не буде, а от Україні дуже погіршає.

Достатньо подивитись, як скавчать та плачуться кацапи на санкції в банківській сфері - коли китайські банки перестали приймати платежі за товари... Засрашка для Китая навіть не на 5му місці по торговим оборотам. Тож Китай спокійно взяв - і почав виконувати санкційний режим проти рашки...
показать весь комментарий
27.09.2024 10:43 Ответить
Лицемірні китайські покидьки замість того щоби виступати на боці України(так само як інші ядерні держави що приєдналися до Будапештського меморандуму) виступають на боці агресора який підло порушив всі домовленості.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:29 Ответить
Як цікаво. Все Орвелу. Тепер "Друзі миру" будуть вирішувати/примушувати, як менші країни (які і питати ніхто не буде) будуть жити.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:33 Ответить
Фантазія закінчилася - Назви все більш дебельні та дебельні!

показать весь комментарий
27.09.2024 10:35 Ответить
Придурок китайський, у кризі не може бути миру. Криза або є, або її немає. Якийсь такий собі мир можна досягнути після завершення війни і виводу кацапських військ.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:38 Ответить
З такими друзями и ворогів не потрібно
показать весь комментарий
27.09.2024 10:39 Ответить
Та да, китай та Бразилія друзі миру з ножами у кишені ...розверніться до них спиною ...
показать весь комментарий
27.09.2024 10:40 Ответить
Друзі *****...
показать весь комментарий
27.09.2024 10:45 Ответить
друзі миру в очах *****...
показать весь комментарий
27.09.2024 10:47 Ответить
ага, нехай. рано чи пізно будемо регулювати в ній "китайську кризу"
показать весь комментарий
27.09.2024 10:47 Ответить
З такими "друзями" і ворогів не треба!

Де дипломати, чому у них і досі язик в дупі? Хто не буть, поясність йому нарешті, що у нас не українська криза, а вторгнення кацапів, Що ракети, бомби, шахеди кидають на нас з території росії!
показать весь комментарий
27.09.2024 10:52 Ответить
шо ці жовтопикі лізуть з якимись ініціативами? хто їх просить вигадувати якісь мертвонароджені платформи? це п.здоглазе навіть сформулювати не може що росія напала на Україну, в ноього якась "українська криза"
показать весь комментарий
27.09.2024 10:55 Ответить
В даному переліку країн любителів "миру" не вистачає Ірану, КНДР, та сомалійських піратів з ХАМАСом. Варто запросити їх туди, щоб усім на 700% було зрозуміло про який "мир" іде мова.
P.S. А українська криза існує - вона полягає в тому, що разом з нами на планеті живуть і такі потвори, як вищеперераховані країни + Росія та ще пара-трійка розплідників тероризму та насильства.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:56 Ответить
Ван, вы сначала урегулируйте свой китайский кризис - сядьте за стол переговоров с Тайванем.
Так нет, бряцаете оружием вокруг острова, а других поучаете как надо мириться.
Предлагаете Украине смириться с потерей территории.
Так сначала смиритесь с потерей Тайваня. Покажите пример. Сбросьте маски.
показать весь комментарий
27.09.2024 10:57 Ответить
Сепаратисти ці БРІКСи.
Не хочуть допомогти нам - нехай палять в стороні.
показать весь комментарий
27.09.2024 11:14 Ответить
Та вже правильну собі назву оберіть - друзі ху*ла.
показать весь комментарий
27.09.2024 11:18 Ответить
Китайський план
.
показать весь комментарий
27.09.2024 11:19 Ответить
знову вузькоокі намагаються сцяти в очі
показать весь комментарий
27.09.2024 11:27 Ответить
таких друзей за йух і в музей.
показать весь комментарий
27.09.2024 11:33 Ответить
Коаліція Друзів "путлеровського миру".
показать весь комментарий
27.09.2024 11:36 Ответить
Регульовщики блдь! Як вони можуть щось врегульовувати, коли вони свою кризу не можуть врегулювати
показать весь комментарий
27.09.2024 11:58 Ответить
Китай та Бразилія створять платформу "Друзі Чікатіли-*****"...
показать весь комментарий
27.09.2024 12:00 Ответить
Мад'яри також ввійдуть в це кагало...

Рішення Зеленського захищатися від вторгнення Росії було безвідповідальним, ми б так не вчинили, - заявив старший помічник Орбана Балаж Орбан. Угорщина порадила б Україні відмовитися від збройного опору у 2022 році, щоб зменшити кількість жертв,
"Ми, швидше за все, не зробили б те, що зробив президент Зеленський два з половиною роки тому, бо це безвідповідально. Він вступив зі своєю країною до оборонної війни, і ми бачимо, скільки людей загинуло і скільки території було втрачено".

Джерело: https://uk.tgstat.com/fa/channel/kdK5xJLGjEo3ZTMy/107554 5-тий телеканал
показать весь комментарий
27.09.2024 12:18 Ответить
Таких друзей за куй и в музей....
показать весь комментарий
27.09.2024 12:35 Ответить
Платформа ''друзі кацапського миру'' . Так буде правильніше. Тим більше вже бажаючі є.
показать весь комментарий
27.09.2024 12:55 Ответить
Китай, Бразилія, Венесуела, Сербія,КНДР,Угорщина,Іран,ЦАР,ПАР Монголія підтягнеться. Друзяки. Ось чи миру, то ХЗНА.
показать весь комментарий
27.09.2024 12:58 Ответить
***** заточка в цього "друга"...
хоча для єлдака з хламідією - саме те...
показать весь комментарий
27.09.2024 12:59 Ответить
Що би такого зробити, аби нічого не робити.
показать весь комментарий
27.09.2024 13:09 Ответить
друзі ***** і друзі миру яка між ними різниця . те що ті ..друзі.. пропонують наш пісюніоніст ляпав язиком в 19 році --..надо просто перестать стрелять.. а коли йому в січні 22року показували знімки з супутників тисячі танків біля наших кордонів . то сонцесяйний казав то американці паніку розганяють . а коли посольства з КИЄВА вивозили персонал то бубочка обіцяв шашлики на 9 травня . потім бив себе п.яткою в грудь і ляпав що ніяких ..мінсків.. він не повторить . а що тоді було в турціі що ***** тепер носом товче --- зрозуміло ми не знаємо що було б якби вибрали ПОРОХА в 19 р. але ми знаємо що коли януковощ здристнув і казна була порожня і армія голодна боса і неозброєна ПЕТРО зробив все для збереження держави без монобільшості і майже без військовоі допомоги ЗАХОДУ . Всім притомним украінцям зрозуміло що параду перемоги на красной площаді ми не проведемо і рано чи пізно переговори з *****м будуть а раз так то вові не з єрмаком радитися потрібно а з ПОРОХОМ .якщо він захоче розмовляти з вовою
показать весь комментарий
27.09.2024 13:29 Ответить
Забагато поразницьких настроїв.
показать весь комментарий
27.09.2024 15:43 Ответить
Заголовок статті правильно відображає суть - "Друзі миру"(жовта світова чума???) в лапках = розпалювачі війни.....
показать весь комментарий
27.09.2024 14:03 Ответить
Навіщо вводити в оману,хай створюють вже платформу "друзі расіі".
показать весь комментарий
27.09.2024 14:25 Ответить
Чогось Гітлера ані у Тегеран,ані у Ялту не гукали. А ***** за вуха тягнуть "миротворці" хЄрові!
показать весь комментарий
27.09.2024 14:27 Ответить
Для чого оте словоблудіє? Підримуєте *уйла - то й називайтеся "Друзі *уйла".
показать весь комментарий
27.09.2024 15:19 Ответить
Китай і Бразилія ідуть НАХ.
В Україні не криза, в Україні війна - на Україну напала роія і окупувала 26 % ії території.
показать весь комментарий
27.09.2024 15:41 Ответить
показать весь комментарий
27.09.2024 15:43 Ответить
Це щось на подобі, декілька лисиць створили організацію # життя для курей, для їхнього захисту 😁🤦🤦
показать весь комментарий
27.09.2024 15:45 Ответить
Бразилия, Бразилия... Бразилия, мля, будет решать судьбу Украины... Так и Папуа Новая Гвинея вскоре присоединится к этому обсуждению. От плана перемоги осталось только слово "план".
показать весь комментарий
27.09.2024 16:43 Ответить
как сосали у пути так и сосут. фу марамойки .
показать весь комментарий
27.09.2024 18:20 Ответить
Падругі путіна не можуть дружити з нами