3845 посетителей онлайн
4 392 23

Генсек НАТО Рютте прибыл в Киев: встретился с Зеленским, - Bloomberg (обновлено)

Марк Рютте прибув із візитом до Києва

Новоназначенный генсек НАТО Марк Рютте прибыл с визитом в Киев.

Об этом пишет издание Bloomberg, передает Цензор.НЕТ.

Отмечается, что Рютте провел встречу с президентом Владимиром Зеленским.

Его визит, пишет издание, является сигналом поддержки Украины.

Впоследствии в пресс-службе НАТО подтвердили визит Рютте.

Планируется пресс-конференция генсека Альянса и президента Зеленского.

Напомним, ранее сообщалось, что 1 октября Марк Рютте официально становится новым генеральным секретарем Североатлантического альянса.

Рютте заявил, что Украина будет главным вопросом в списке его приоритетов.

Генсек НАТО отметил, что ситуация на фронте сложная, но ВСУ могут оттеснить войска РФ.

Рютте подчеркнул, что Украина должна стать членом НАТО и получить всю обещанную партнерами помощь.

Топ комментарии
+11
До речі, прикметно, що Рютте свій перший візит на посаді Генсека НАТО зробив в Україну.... Наша людина.
показать весь комментарий
03.10.2024 14:02 Ответить
+9
Це добре звичайно. Але пора вже переходити від обіцянок до дій. Ракова пухлину під назвою кацапстан треба вирізати з тіла цивілізованого світу.
показать весь комментарий
03.10.2024 14:03 Ответить
+5
Він Маркіян Рюттенко
показать весь комментарий
03.10.2024 14:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
можна було би і без Bloombergа обійтися, варто було би перепостити українські сайти, або ж самому взяти інфу в на сайті ЕрЗе.
показать весь комментарий
03.10.2024 14:01 Ответить
До речі, прикметно, що Рютте свій перший візит на посаді Генсека НАТО зробив в Україну.... Наша людина.
показать весь комментарий
03.10.2024 14:02 Ответить
Він Маркіян Рюттенко
показать весь комментарий
03.10.2024 14:05 Ответить
Нє-нє, я помилився Марко Рютенко
показать весь комментарий
03.10.2024 14:06 Ответить
Це добре звичайно. Але пора вже переходити від обіцянок до дій. Ракова пухлину під назвою кацапстан треба вирізати з тіла цивілізованого світу.
показать весь комментарий
03.10.2024 14:03 Ответить
А це більшою мірою залежить від США, меншою мірою від демократій європейських країн НАТО, і, можливо, в останню чергу (хоча ні не в останню) від самого Генсека НАТО. Тому що для вказаної вами операції як би там не було, - але країнам НАТО (точніше: нашим союзникам) потрібно впрягтися в цю війну нарівні з нами.
Чи варто розшифровувати, чому доведеться довго цього чекати?
показать весь комментарий
03.10.2024 14:13 Ответить
Для цього треба буде спочатку ліквідувати зільону шоблу. Інакше це як поливати пустелю.
показать весь комментарий
03.10.2024 14:52 Ответить
Поки ти будеш ліквідовувати, як ти кажеш зільону шоблу, тебе кацапня завоює. Тоді вже не буде ні зільоних ні красних ні фіолетових. Тоді буде одне *****. Зрозумів?
показать весь комментарий
03.10.2024 15:25 Ответить
То ху..ло і зелена шобла - друзі навік. Одне без іншого не може жити
показать весь комментарий
03.10.2024 16:24 Ответить
Пропонуєш другий фронт відкривати, чи кидати фронт і йти на Київ? Тоді ти провокатор яких працює на ********* та на *****.
показать весь комментарий
03.10.2024 16:46 Ответить
Admin , zabaņte - tut rjuzke nasralla
показать весь комментарий
03.10.2024 14:17 Ответить
Заскочив на шашлички ? Чи "поржати" захотів ?
Бо про що ще можна розмовляти із пустоголовим опудалом "президента" України ?
показать весь комментарий
03.10.2024 14:21 Ответить
Сподіваюсь його сильна натура зрушить допомогу Україні в правильному напрямку. Аби ми не просили зброю, а нам її пропонували і давали самі.
показать весь комментарий
03.10.2024 14:23 Ответить
Що б так сталося треба спочатки знищити зільону шоблу. Бо може ви не вкурсі, але поставки зброї зависають на складаx на заxоді України, не доїжджаючи до фронту.
показать весь комментарий
03.10.2024 14:53 Ответить
Дуже важливий візит.
показать весь комментарий
03.10.2024 14:29 Ответить
НАТО підтримує , а🤡 зеленський здає ...
показать весь комментарий
03.10.2024 14:32 Ответить
Справляє враження чувака з тестикулами. Поживемо - побачимо. А може й не поживемо й не побачимо. Хз...
показать весь комментарий
03.10.2024 15:09 Ответить
Кі вівра верра, як кажуть французи. Хто поживе - той побачить.
показать весь комментарий
03.10.2024 16:57 Ответить
Генсек НАТО Рютте прибув до Києва та зустрівся із Зеленським

Каже: "Як не прибуду до Києва, - то щоразу та одразу на тебе натикаюся! Шозанах???"
показать весь комментарий
03.10.2024 15:55 Ответить