9574 посетителя онлайн
11 060 97

Советник Зеленского Литвин был активен в ЛГБТ-сообществе, - "слуга народа" Безуглая

Радник Зеленського Литвин був активним в ЛГБТ спільноті. Заява Безуглої

Нардеп "Слуги народа" Марьяна Безуглая заявила, что советник президента Дмитрий Литвин был активным в ЛГБТ-сообществе.

Об этом она сообщила в Telegram, информирует Цензор.НЕТ.

"Оказывается, еще в 2018 году спичрайтер и советник Президента Дмитрий Литвин был активным в ЛГБТ-сообществе и имел дискуссию с общественным активистом Евгением Карасем", - отметила нардеп.

Накануне Безуглая обнародовала сообщение, в котором заявила, что "быть представителем ЛГБТ - это не норма, а психофизиологическое отклонение".

Дмитрий Литвин в комментариях подискутировал с нардепом. Диалог завершился вопросом Безуглой: "Вы гей?"

Радник Зеленського Литвин був активним в ЛГБТ спільноті. Заява Безуглої

Назначение Литвина

Президент Владимир Зеленский в сентябре 2024 года назначил одного из авторов своих речей Дмитрия Литвина советником по вопросам стратегических коммуникаций.

Известно, что Литвин называл журналистов "г#вноедами", а также насмехался над иностранными партнерами, которые предупреждали о полномасштабном вторжении РФ в январе-феврале 2022 года.

В анкете российскому изданию "Сноб" Литвин заявил, что во время принятия присяги офицера запаса намеренно пропустил часть о защите конституционного строя.

Также Литвин называл главного редактора Цензор.НЕТ Юрия Бутусова "дебилом на подкормке российской пропаганды".

Издание "Украинская правда" заявило о системном давлении со стороны Офиса президента. Впоследствии "УП" сообщила, что советник президента Украины по вопросам коммуникаций Дмитрий Литвин является тем человеком из ОП, который блокирует общение с журналистами "Украинской правды" и их участие в интервью и мероприятиях.

В то же время Литвин впоследствии опроверг заявления УП о давлении на издание со стороны Офиса Президента.

Топ комментарии
+44
Так він був активним чи пасивним? Пані Безугла "потрудитесь излагать свои мысли яснее"(с)
показать весь комментарий
16.01.2025 11:04 Ответить
+33
Краще запитати: "То він - гей, чи підор@с"?
показать весь комментарий
16.01.2025 11:07 Ответить
+31
Тераріум зелених покидьків оживає... скоро вибори.
показать весь комментарий
16.01.2025 11:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Павуки в банці
показать весь комментарий
16.01.2025 11:04 Ответить
то не павуки а піDораси
показать весь комментарий
16.01.2025 11:10 Ответить
Так він був активним чи пасивним? Пані Безугла "потрудитесь излагать свои мысли яснее"(с)
показать весь комментарий
16.01.2025 11:04 Ответить
Краще запитати: "То він - гей, чи підор@с"?
показать весь комментарий
16.01.2025 11:07 Ответить
Обоє
показать весь комментарий
16.01.2025 11:56 Ответить
Тридвараз😀
показать весь комментарий
16.01.2025 12:08 Ответить
Гей чи ні - пені якось пофіг. Але що він один з зелених пі..рів - це безсумнівно.
показать весь комментарий
16.01.2025 12:09 Ответить
В ОПі всі підараси, там нормальні не приживаютьця! 😁
показать весь комментарий
16.01.2025 12:32 Ответить
А як назвати тих хто за цих піде*асів голосував?
показать весь комментарий
16.01.2025 22:51 Ответить
Без сумніву під@рас. Навіть якщо він не причетний до ЛГБТ.
показать весь комментарий
16.01.2025 13:38 Ответить
а тобі як більше подобаеться ? бути з тилу чи навпаки?😉
показать весь комментарий
16.01.2025 11:09 Ответить
Задовбали вже ті активні і ті пасивні. Нормальні є? Я не про сексуальну орієнтацію. Активний дурень - то ще більша біда для кра'ни, ніж пасивний. Пасивний ідіот хоч людям не шкодить.
показать весь комментарий
16.01.2025 11:30 Ответить
А яка різниця , якщо його тягне на хлопів то однозначно підор .
показать весь комментарий
16.01.2025 11:37 Ответить
69
показать весь комментарий
16.01.2025 15:43 Ответить
Тераріум зелених покидьків оживає... скоро вибори.
показать весь комментарий
16.01.2025 11:05 Ответить
показать весь комментарий
16.01.2025 11:33 Ответить
Що ви до ОЦЕ причепились? Якщо глибоко копнути, то "...мы зеленые все такие пративные, под кого угодно с удовольствием ляжем"
показать весь комментарий
16.01.2025 13:53 Ответить
Зелені всі геї, а ще серед них велика кількість 3,14дарасів. Безмозгла в тому числі.
показать весь комментарий
16.01.2025 11:06 Ответить
Лесбійка ..
показать весь комментарий
16.01.2025 12:37 Ответить
Студентка опоздала на пару. Препод спрашивает: почему?
- Да тут около института ******** с лесбиянками дерутся.
- Дааа? Ну и как там наши?
показать весь комментарий
16.01.2025 18:49 Ответить
Відомо, що Литвин називав журналістів "гівноїдами"...

От же ж подонок...
показать весь комментарий
16.01.2025 11:06 Ответить
Журналіст Литвин назвав журналістів "гівноїдами"....
показать весь комментарий
16.01.2025 11:37 Ответить
Активнии підорок? це + бо пасивнии -
показать весь комментарий
16.01.2025 11:08 Ответить
А у безуглой есть муж ? Она об этом не хочет рассказать.

там они все
показать весь комментарий
16.01.2025 11:08 Ответить
Ні, має морквину.
показать весь комментарий
16.01.2025 11:11 Ответить
в безуглої целка якою вона гордиться .
показать весь комментарий
16.01.2025 11:38 Ответить
показать весь комментарий
16.01.2025 11:54 Ответить
Це з морквиною несумістно.
показать весь комментарий
16.01.2025 12:59 Ответить
Чому? Може вона на моркву сідає, як то кажуть, п'ятою точкою, як по-великому.
показать весь комментарий
16.01.2025 13:18 Ответить
Скоро на афишах "Безуглая трансгендер"...
показать весь комментарий
16.01.2025 11:09 Ответить
І шо, Ковбиця? Тобі, ворожа, потвора, яее двло хто тамкого у сраку лупить? Заздриш? Та і чому ваме він 3,14..р коли всі у той жОПі та всі слуги народа теж 3,14..си?
показать весь комментарий
16.01.2025 11:10 Ответить
Не дивно, там вся Банкова суцільне ЛГБТ, так що свій до своїх про своє
показать весь комментарий
16.01.2025 11:10 Ответить
та ы без цього було зрозуміло що литвин 3.14дар
показать весь комментарий
16.01.2025 11:11 Ответить
головне-не москаль..
показать весь комментарий
16.01.2025 11:12 Ответить
Гей він чи ні,то таке.
А от що він підєраст,це точно.
показать весь комментарий
16.01.2025 11:14 Ответить
там всі 3,14дари
показать весь комментарий
16.01.2025 11:19 Ответить
Ну так "вас" там інших небуває...
показать весь комментарий
16.01.2025 11:21 Ответить
Потяг до влади у чоловіків свідчить або про латентний гомосексуалізм, або про педофілію. Змиріться з цим…
показать весь комментарий
16.01.2025 11:21 Ответить
Це вам Зігмунд Фрейд особисто повідомив? Просто цікаво.
А про банани у вас була розмова?
Жартую.
показать весь комментарий
16.01.2025 11:52 Ответить
Так природа влаштувала. Еволюційно самці прагнуть свободи, щоб запліднити більшу кількість самиць. Самиці ж прагнуть об'єднати навколо себе інші особини, бо так простіше і безпечніше вирощувати потомство.
показать весь комментарий
16.01.2025 12:02 Ответить
Яким чином потяг "запліднити більшу кількість самиць" пов'язаний з гомосексуалізмом та педофілією?
показать весь комментарий
16.01.2025 12:04 Ответить
Потяг до влади і любов до дітей притаманні жінкам, потяг до свободи - чоловікам. Якщо чоловік лізе до влади - у нього переважає жіноче начало.
показать весь комментарий
16.01.2025 12:11 Ответить
Точно Фрейд "попрацював"
показать весь комментарий
16.01.2025 12:29 Ответить
Тисячу разів спростована теорія Бейтмана на людях працює.
показать весь комментарий
16.01.2025 14:33 Ответить
Безугла вже і в чужі жопи заглядає...
показать весь комментарий
16.01.2025 11:25 Ответить
якщо людинка - лайно, то "какая разніца" тоді вже, "той" воно чи не "той", звісно, допоки воно до людей не чипляється і не вчить дітей чорті чОму.....
показать весь комментарий
16.01.2025 11:26 Ответить
Те, що цей Литвин звичайний представник оп, який шкодить країні, то це факт. А ось звинувачення у належності до ЛГБТ це не діло цієї шавки Безуглої, це порушення прав людини, обнародувати, виставляти назагал.
показать весь комментарий
16.01.2025 11:28 Ответить
А належності до ЛГБТ це звинувачення? Ех, не пустять вас до Європи...
показать весь комментарий
16.01.2025 11:56 Ответить
Це мерзота, безвідносно до політики
Як явище. Чого ніяк не зрозуміє Європа
показать весь комментарий
16.01.2025 12:50 Ответить
Клован оточив себе самими підарасами,покидьками та дебілами тому що це його духовні родичі.
показать весь комментарий
16.01.2025 11:28 Ответить
Сёдня беззуглая жжот!
показать весь комментарий
16.01.2025 11:28 Ответить
показать весь комментарий
16.01.2025 11:30 Ответить
"Сладєнькій" )))
показать весь комментарий
16.01.2025 11:32 Ответить
И что с того? В ВСУ тоже очень много геев ( и это не кацапская пропаганда, а факт который признали в Форбс и ББС) или к Ним Безумная тоже хочет пред явить свои притензии? И вообще гомофобия - это главный признак кацапизма. Геи воют за Украину щас наравне с натуралами и делают это отлично, а ненависть к ЛГГБТ оставьте кацапам.
показать весь комментарий
16.01.2025 11:33 Ответить
он не гей, он *******
показать весь комментарий
16.01.2025 11:49 Ответить
показать весь комментарий
16.01.2025 11:38 Ответить
Тільки у нашій найкращий у світі владі жінки і чоловіки рівні - всі вони пі...си
показать весь комментарий
16.01.2025 11:38 Ответить
Безмозглая, а ти з яких, з тих кто нікому не потрібна, ні в якій отвір. То що він гей, мене менше турбує, чим то що він натуральна паскуда
показать весь комментарий
16.01.2025 11:39 Ответить
і шо, тобі, притрушена, яке діло до приватного життя будь-якої особи, чи хєрмаки вже і туди будуть лізти, дограєтесь, що вас незабаром вішати на майдані будуть, гопотА
показать весь комментарий
16.01.2025 11:41 Ответить
Ось про « ВІШАТИ НА МАЙДАНІ» - класна теза. Список вже е - гетьманцев найем Безугла ну і традиційно - Ермак
показать весь комментарий
16.01.2025 12:13 Ответить
Блин, кому не плевать, где был активен какой-то мужик?)))
У безмозглой кризис жанра)))
показать весь комментарий
16.01.2025 11:46 Ответить
Травля по ЛГБТ - типова практика КГБ . Памятаю як травили Олеся Дония, памятаю як травили Портникова і Дроздова.
У ФСБ два штампа , наприклад , на націоналистів : Фаріон - була у компартії чи ДРОЗДОВ в лгбт.

а те що портновська цучка Безугла СТРАВИЛА ЗАЛУЖНОГО та 16 бойових генералів і Україна несе зараз великі втрати по людях і територіях - вона мовчить

в Европі ту Безуглу за кацапську дикунку вигнали б з депутатів
показать весь комментарий
16.01.2025 11:51 Ответить
такое ощущение что сообщество ЛГБТ устраивает разборки
показать весь комментарий
16.01.2025 11:51 Ответить
"Літвін" це єврейське прізвище (наприклад "гіркін", "золкін" і т.п.). Серед цього народу зареєстровано найбільшу кількість дегенератів, що повязано з самоізоляцією цього народу і шлюбами з родичами протягом тисячоліть християнських переслідувань. Ген гомосексуалізма вперше відкрили італійці в 1992 році. Пізніше кількість таких генів зросла до 9. Можливо їх значно більше, але що не викликає сумніву у всіх дослідників так це те що більшість цих уражених генів передаються лише по жіночій лінії. Іншими словами у кожного гея мати лезбійка. Дуже часто фрігідність (холодність) у жінок повязана з генетичним збоєм і такі жінки є латентними лезбійками. Часто вони виходять заміж і народжують геїв, що дуже засмучує їх нормальних чоловіків. Звідси, чоловіки будьте уважними до того на кому одружуєтесь. Найгірший варіант це шлюб з жінкою з самоізольованих етнічних спільнот. Подивіться на цього "літвіна"! Це продукт інцестів - слабке підборіддя, худорлява та немічна статура і, безумовно, купа проявів різних хвороб, включаючи психічні відхилення...
показать весь комментарий
16.01.2025 11:54 Ответить
1. Фамилия образована от слова литвин - так называли человека из Великого княжества Литовского. Как правило, при этом имели в виду балтов-литовцев и «литовских славян», то есть белорусов. Фамилия образована без участия патронимического суффикса.( вики)
2, «Серед цього народу зареєстровано найбільшу кількість дегенератів» - в них найбільша кількість людей з синдромом Дауна ( якщо без маніпуляцій) , це повʼязано з браками між ріднею . У ЕС даунів адаптують к нормальному життю . Багато працює в громадських місцях
3. ви мабуть латентний кгбист , враховуючи ваш вік і методи маніпуляцій . 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
показать весь комментарий
16.01.2025 12:08 Ответить
"Латентним кегебістом" мене називають вперше. Оригінально.
показать весь комментарий
16.01.2025 12:24 Ответить
Яка у людини сексуальна орієнтація, це особиста справа і не Безуглій комусь розповідати про психофізіологічне відхилення ! Але те, що навколо себе Володимир Олександрович зібрав одних лише пі#расів, це аксіома!
показать весь комментарий
16.01.2025 12:02 Ответить
Единий розумний комент
показать весь комментарий
16.01.2025 12:09 Ответить
аксіома і у тому,що зелене у тій ж ролі. пісюном по клаві піаніно прилюдно це і є підтвердження його пристрасті до чоловіків. для цього воно створило для себе шобло підарів. у 95 кривого кварталу стільки підарів і одна лесбі-лєнка.
показать весь комментарий
16.01.2025 13:29 Ответить
Вибачте, але тут коментатори завжди пишуть що є хороші пі*араси (ті хто е*утся в жопу) і погані (кацапи). Виходить він з хороших.
показать весь комментарий
16.01.2025 12:04 Ответить
Радники, вони таки !
показать весь комментарий
16.01.2025 12:07 Ответить
Якщо в ОПі є наркумани та просто єпанаитіки то чому б там не бути ********,???)))
показать весь комментарий
16.01.2025 12:10 Ответить
бЕзмозгова, як ти вже зає.....ала, **** ти як бабка на базарі !!!
показать весь комментарий
16.01.2025 12:12 Ответить
Не здивована. У владі суцільні геї🤔.
Ні, вибачте геї, у владі суцільні під@р@си.
показать весь комментарий
16.01.2025 12:13 Ответить
Мар'яно, ви там всі активні учасники лгбт спількоти.
показать весь комментарий
16.01.2025 12:22 Ответить
з єрмаком
став пасивним
показать весь комментарий
16.01.2025 12:22 Ответить
Браво, пане Юрій. Це Ви таки майстерно того хлопчиська...навчаєте слідкувати за язиком.
показать весь комментарий
16.01.2025 12:22 Ответить
Підтверджено! Він дуже активний в спільноті навколо Зеленского.
показать весь комментарий
16.01.2025 12:29 Ответить
И? К чему нам эта информация? Меня абсолютно не волнуют сексуальные предпочтения какого-то чиновника. Меня интересует эффективность его работы как менеджера, эффективен, продолжает работать - нет, уволен на хер. А в какую дырку он сует он свой половой орган - меня, в принципе не интересует, даже если эта дырочка Безуглой, сорри.
показать весь комментарий
16.01.2025 12:31 Ответить
Ця безмозгла ТП ще й гомофоб. Який сором.
показать весь комментарий
16.01.2025 12:32 Ответить
Це що, прямі обов'язки нардепа слідкувати хто кого ...того?
показать весь комментарий
16.01.2025 12:37 Ответить
Лбгт не отклонение, а мерзость
Читайте Библию
показать весь комментарий
16.01.2025 12:44 Ответить
Педику 27 рочків..Що воно може "нарадити" іншому педику,не лоху?
показать весь комментарий
16.01.2025 12:51 Ответить
Членограй і Дермак гарна пара....
показать весь комментарий
16.01.2025 13:17 Ответить
Походу Єрмак ревнує, якщо Безмозку випустив полаяти на Литвина.
показать весь комментарий
16.01.2025 13:28 Ответить
отак, замешкаєшся на перехресті, а вже чий то болт буравить тобі дупу.
показать весь комментарий
16.01.2025 13:41 Ответить
активний член кружка зєльоного )
показать весь комментарий
16.01.2025 13:44 Ответить
Нарешті!!
Серед зекідарасів
хоч один голубий!!
показать весь комментарий
16.01.2025 15:17 Ответить
Два Клоуна...
показать весь комментарий
16.01.2025 15:37 Ответить
безугла - безмузгла, вона то хоч жіночого роду? бо глядучи на її пику там мужик на всі сто.
показать весь комментарий
16.01.2025 17:26 Ответить