11196 посетителей онлайн

Экс-генпрокурор Костин стал послом Украины в Нидерландах

Андрей Костин назначен послом Украины в Нидерландах

Президент Владимир Зеленский в понедельник, 7 апреля, назначил бывшего генерального прокурора Андрея Костина послом Украины в Нидерландах, а также постоянным представителем Украины при Организации по запрещению химического оружия.

Соответствующие указы № 212/2025 и № 213/2025 опубликованы на сайте Офиса президента, информирует Цензор.НЕТ.

Два указа о назначении Костина на должности датированы 7 апреля.

В документах отмечается, что Андрей Костин стал послом Украины в Нидерландах и, по совместительству, постоянным представителем Украины при Организации по запрещению химического оружия.

Ранее украинские СМИ сообщали, что бывшего генерального прокурора Андрея Костина назначат послом Украины в Нидерландах.

Увольнение Костина

22 октября 2024 года Генпрокурор Андрей Костин подал в отставку. Это произошло на фоне расследований в связи с распространением информации о том, что 50 прокуроров Хмельницкой области незаконно получили статус инвалидности.

28 октября президент Зеленский внес в Раду проект постановления об увольнении Генпрокурора.

29 октября Верховная Рада поддержала увольнение Костина.

31 октября президент Зеленский подписал указ об увольнении Андрея Костина с должности Генпрокурора.

Топ комментарии
+38
Це зараз покарання таке в Україні - за пройоби призначають послом!
показать весь комментарий
07.04.2025 21:21 Ответить
+30
прискорений курс нідерландської мови пройшов успішно. А професійні дипломати хай почекають до наступної каденції, бо не лояльні.
показать весь комментарий
07.04.2025 21:22 Ответить
+27
Все последовательно: никто из липовых инвалидов-прокуроров не уволен, генеральный послом в Нидерланды(в Руанде видимо занято кадровым дипломатом).
показать весь комментарий
07.04.2025 21:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
як чудово!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
07.04.2025 21:19 Ответить
Безвідходний процес.
показать весь комментарий
07.04.2025 22:16 Ответить
Це чудово, що бидло яке обурене більше ніж суспільство за корупцію в прокуратурі буде продовжувати корупцію на дипломатичному рівні.
Карабас Каламойович з Буратіном рулять!
показать весь комментарий
08.04.2025 09:14 Ответить
Це зараз покарання таке в Україні - за пройоби призначають послом!
показать весь комментарий
07.04.2025 21:21 Ответить
А чим завинила болгарська сексологиня?😂
показать весь комментарий
07.04.2025 21:25 Ответить
Мабуть,когось погано обслужила.
показать весь комментарий
07.04.2025 21:36 Ответить
А чим завинила болгарська сексологиня вінідіктава?....
показать весь комментарий
07.04.2025 22:47 Ответить
Все последовательно: никто из липовых инвалидов-прокуроров не уволен, генеральный послом в Нидерланды(в Руанде видимо занято кадровым дипломатом).
показать весь комментарий
07.04.2025 21:22 Ответить
Щоб Ви і не сумнівалися.

Яцюк Вячеслав Вікторович

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Руанда

Дипломатична кар'єра:

07.1995-07.1997 - аташе, третій секретар відділу політичних питань Управління міжнародних організацій Міністерства закордонних справ України

07.1997-11.2000 - третій секретар, другий секретар, перший секретар Постійного представництва України при ООН, м. Нью-Йорк

у 1997-1998 роках - радник з політичних питань Голови 52-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

у 2000-2001 роках - альтернативний представник України в Раді Безпеки ООН

12.2000-09.2002 - головний консультант, заступник керівника Управління по роботі з представництвами України та міжнародної інформації Головного управління з питань зовнішньої політики Адміністрації Президента України

09.2002-09.2004 - заступник керівника, керівник Управління з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Головного управління з питань зовнішньої політики Адміністрації Президента України
09.2004-12.2005 - заступник керівника Головного управління з питань зовнішньої політики Адміністрації Президента України

у 2000-2005 роках - член Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС, Українсько-Американського комітету з питань зовнішньої політики, Українсько-Британського консультативного механізму, деяких інших міждержавних структур
12.2005-12.2009 - радник, радник-посланник Посольства України у Великій Британії, м. Лондон

12.2009-08.2012 - радник-посланник Посольства України в Російській Федерації, м. Москва

08.2012-06.2014 - директор Політичного департаменту Міністерства закордонних справ України

у 2012-2014 роках - керівник Робочої групи з підготовки та забезпечення головування України в ОБСЄ у 2013 році; секретар міжвідомчого організаційного комітету з підготовки проведення Київського міністерського засідання ОБСЄ; координатор Робочої групи Міністерства закордонних справ України з підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

06.2014-06.2016 - Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України

06.2016-08.2022 - Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Норвегія

08.2022-10.2023 - директор Департаменту міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України.

Указом Президента України від 21 грудня 2024 року призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Руанда.

Нагороджений орденом Данила Галицького (2004), медаллю «За працю і звитягу» (2008), відзнакою МЗС України - нагрудним знаком «За відданість дипломатичній службі» (2013).

У 1995 році закінчив з відзнакою Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «міжнародні відносини».

Володіє англійською та французькою мовами, має базові знання норвезької мови.
показать весь комментарий
07.04.2025 22:43 Ответить
прискорений курс нідерландської мови пройшов успішно. А професійні дипломати хай почекають до наступної каденції, бо не лояльні.
показать весь комментарий
07.04.2025 21:22 Ответить
Живий анедот" не по темі: В Росії внесли на розгляд законопроект про заборону продажу спиртного у вихідні дні!!! Питання: "А чё делать тагда? ! В-вых-хадной же - для набух-хаться!..."
показать весь комментарий
07.04.2025 21:29 Ответить
ета падрив устоєв, на каторих зіждуцца скрєпи. Ета проіскі іноагєнтав.
показать весь комментарий
07.04.2025 22:34 Ответить
Да. А потом мы еще удивляемся дипломатическим "успехам" нашего "величайшего" политика современности на всех фронтах. Хотя - уже мы ничему не удивляемся, а просто констатируем прое@ за прое@ом.
показать весь комментарий
07.04.2025 22:11 Ответить
мої здивування закінчились взимку 2019-го. Далі я вже все сприймав як данність, в якій треба існувати.
показать весь комментарий
07.04.2025 22:31 Ответить
Что касается прое@ов, то это с какой стороны посмотреть. Если представить вариант фантастический, что шут обдолбанный вдруг стал патриотом Украины, то да, это действительно прое@ы. Но если не фантазировать, а принять действительность такой, какая она есть, то мы наблюдаем успех за успехом. Правда, эти успешные действия на благо ********* - не дело рук торчка хрипатого, он для этого слишком глуп, его руками уничтожают Украину другие, умные и взрослые. Хотя, надо отдать должное гундосу, он не возражает.
показать весь комментарий
08.04.2025 17:07 Ответить
Не те ,що нелояльні. А дуже розумні. Позакінчували міжнародні відносини, знають мови різні... Зелені комплексують.
показать весь комментарий
07.04.2025 22:46 Ответить
це звичайна какістократія, і комплекси тут ні до чого.
показать весь комментарий
07.04.2025 22:57 Ответить
Жах. От ми дожилися. Спочатку президент-крадій шапок, а тепер - какістократ.
показать весь комментарий
07.04.2025 23:04 Ответить
какістократія - це стан суспільства, а не хвороба конкретного якогось фодоровича чи олександровича, чи там спірідоновича. Статистика виборів вам це ясно доводить.
показать весь комментарий
07.04.2025 23:10 Ответить
Очередного зеленого гельминта Зеля спрятал за дипломатической неприкосновенностью. А чего же вдруг стало так сцикотно величайшему?
показать весь комментарий
07.04.2025 21:23 Ответить
Прибирає свідків на майбутньому судовому процесі - щоб не розказали, як він Генпрокурорів пробував "ламать через коліно" - щоб вони "Пороха" посадили...
показать весь комментарий
07.04.2025 21:26 Ответить
Именно так. Все просто. Таран, Венедиктова, Гусев, Костин - этих Зелиных холуев никто не имеет права трогать пока они имеют дипломатический иммунитет. Зеленский так прячет людей из ближайшего круга, разговорчивость которых может стоить ему очень длительного заключения.
показать весь комментарий
07.04.2025 21:29 Ответить
ФІгню Ви пишете. Вони мають недоторканість від іноземних судів. Тобто, якщо наш посол, щось наприклад , украде за кордоном, то його не посадять там, а оголосять персоною нон грата. А від украінських злочинів вони не мають імунітету. Мають приїжджати на суд і cідати у в'язницю, як і інші громадяни Украіни.
показать весь комментарий
07.04.2025 23:12 Ответить
А где хоть слово написано про наши суды? При Зеленском в наших судах им и так ничего не грозило и не грозит.
показать весь комментарий
07.04.2025 23:20 Ответить
Ви ж писали про дипломатичний імунітет
показать весь комментарий
07.04.2025 23:49 Ответить
показать весь комментарий
08.04.2025 10:05 Ответить
Пздц...посол - це обличча держави, це вища кар'єрна планка для професійних дипломатів, які цьому вчилися і все життя досвіду набиралисях - якого біса ці довбограї призначають послами не-дипломатів???
показать весь комментарий
07.04.2025 21:23 Ответить
Непрофесіонали завжди призначають непрофесіоналів. Адже їм самім не потрібні ані знання, ані досвід. Тож для їх підлеглих це взагалі є перешкодою для призначення.
показать весь комментарий
07.04.2025 22:24 Ответить
а ще це гарна схованка для "вірних солдатів".
показать весь комментарий
07.04.2025 23:03 Ответить
Це пониження чи підвищення у статусі?
показать весь комментарий
07.04.2025 21:24 Ответить
Пониження.
показать весь комментарий
07.04.2025 23:13 Ответить
Нахапався і замаскувався. Але ліхтар все бачить.
показать весь комментарий
07.04.2025 21:25 Ответить
Просрав в Украіні свою посаду і чухнув в Нідерланди - ОПа вже зовсім злетіла з котушок?
показать весь комментарий
07.04.2025 21:25 Ответить
Тільки за такі призначення наших очільників потрібно дубасити - бо він має таке відношення до дипломатичноі служби як морська свинка до моря
показать весь комментарий
07.04.2025 21:41 Ответить
Сексологині у завхоза закінчилися,
показать весь комментарий
07.04.2025 21:25 Ответить
чи орієнтація завхоза після шаленств із віслюком?
показать весь комментарий
08.04.2025 10:08 Ответить
Це той що ніби звільнили за прокурорів "інвалідів"добре покарання. ,три роки тому призначили Венедіктову в Швейцарії справжні "провесіонали",це в той час де мали б бути фахові дипломати ,але це влада невігласів,сам президент проросійський клоун, чого можна чекати?
показать весь комментарий
07.04.2025 21:26 Ответить
у нього зараз приватний бізнес.
показать весь комментарий
08.04.2025 00:06 Ответить
Та хоч ослом - виродилась дипломатична служба при єрмаку у зборище аматорів!
показать весь комментарий
07.04.2025 21:29 Ответить
До речі ,так колись і в совітів було ,проштрафифшихся чиновників теж відправляли послами в країни Африки ,так що костіну ще повезло.
показать весь комментарий
07.04.2025 21:35 Ответить
Украв,випив,посол 😀
показать весь комментарий
07.04.2025 21:37 Ответить
Мало вкрав - у тюрму. Багато вкрав - нормально поділився - у посли.
Потужна і незламна українська дипломатія відставних зелених ворюг.
Хтось іще дивується, що зелені все просирають на дипломатичному "фронті" ?
показать весь комментарий
07.04.2025 21:38 Ответить
А він інвалід , чи ще ні ?
показать весь комментарий
07.04.2025 21:39 Ответить
Немножко і давно!
показать весь комментарий
07.04.2025 22:18 Ответить
Яка несподівавка! «Какая прелесть!»((((
показать весь комментарий
07.04.2025 22:15 Ответить
Украл, попался, в посли. Романтіка!
показать весь комментарий
07.04.2025 22:24 Ответить
А що робити інваліду, десь гроші витрачати треба, да і економія яка, поки зрозуміють що дурень, він з родиною, на халяву, за кордоном поживе, а потім там можна і за свої гроші залишитися. І одне-єдине питання він яку додаткову мову, крім материної знає
показать весь комментарий
08.04.2025 06:37 Ответить
Єрмак щедро вірність оплочує
показать весь комментарий
07.04.2025 22:25 Ответить
гнати треба гундосу почвару...
показать весь комментарий
07.04.2025 22:28 Ответить
Лярва Венедіктова у Швейцарії, цей у ... ненайгірші країни вони вилизують своє службою МАРОДЕРАТУ
показать весь комментарий
07.04.2025 22:40 Ответить
ліньки шукати новину про звільнення костіна, та чомусь думаю там було багато ясновидців які пророчили цьому звільнювачу інвалідів з прокурорськими ксівами тепленьке посольське місце.
показать весь комментарий
07.04.2025 22:49 Ответить
Судячі з роздачею вакансій послів ,то зеленский буде послом десь у Чумацькому Шляху.
показать весь комментарий
07.04.2025 22:52 Ответить
Ви там з дуба рухнули? НЛ хоч і не США, але теж конкретно допомогає. Нашо всяке гімно слати? У вас там нормальні люди закінчилися?
показать весь комментарий
07.04.2025 23:36 Ответить
Все вказує на те, що якщо в оточенні Зеленського хтось буде виявлений, як канібал, гвалтівник, серійний вбивця та божевільний, (причому все це одночасно), то максимум що йому загрожує - посада посла десь в Ізраїлі чи США.
Черговий сигнал для усіх - якщо ти палко лижеш зад Зеленському, то це абсолютне звільнення від будь-якого покарання. А якщо, ні - кримінальна справа, на основі якихось фото валіз знятих на фотоапарат 1910 року випуску.
показать весь комментарий
07.04.2025 23:37 Ответить
Раньше я платил городовому на углу Крещатика и Прорезной пять рублей в месяц, и меня никто не трогал. Городовой следил даже, чтоб меня не обижали. Хороший был человек. Фамилия ему была Небаба, Семен Васильевич. Я его недавно встретил. Он теперь музыкальный критик.

(И. Ильф, Е. Петров, "Золотой теленок")
показать весь комментарий
07.04.2025 23:54 Ответить
Клас, дипломатів нормальних позвільняв а замість них послами стають, ************, менти, банкіри, і всяка шалупень!!! Результат, ніхто з цих не вміє вести перемовини!!! зЄлєпукін, що ти **** витворяєш???!!!
показать весь комментарий
07.04.2025 23:55 Ответить
Все в країні робиться через ж@пу. Одна бусифікація "по Закону".
показать весь комментарий
08.04.2025 00:07 Ответить
Навіщо ти інвалідів перераховуєш, країні важко їх утримувати, ось і знайшли вихід
показать весь комментарий
08.04.2025 06:42 Ответить
кідараса послали до голубих
показать весь комментарий
07.04.2025 23:59 Ответить
интересно, там вообще есть какие-то минимальные критерии, конкурс список достижений\про*бов? все же госдолжность, а не "избранные" люди без совести, мозгов и образования. или как начали генпрокурором без юридического образования, так решили гулять на все? с министрами наверняка такая же х*рня. понабирали д*билов и радуются. и результат почему-то война, госдолг под уровень ввп и вообще - все ожидаемо.
показать весь комментарий
08.04.2025 00:04 Ответить
Бугага. Та він же інвалід. Чи вже ні?
показать весь комментарий
08.04.2025 00:05 Ответить
тёпленько.....
показать весь комментарий
08.04.2025 00:33 Ответить
були прокурори-інваліди, тепер - посли...?
показать весь комментарий
08.04.2025 01:24 Ответить
Кто бы сомневался.
показать весь комментарий
08.04.2025 01:40 Ответить
Чергового ескортника зелена шваль призначає послом. Така й дипломатія в нас буде - квартальний балаган. Щоб ви повиздихали, зелені мерзотники!
показать весь комментарий
08.04.2025 02:58 Ответить
При зеленському как прі т.леніне ,каждая домохозяйка может управлять государством,цікаво коли цей ******* цирк закінчиться.
показать весь комментарий
08.04.2025 06:57 Ответить
ну тепер ввесь персонал посольства в нідерландах отримає другу групу інвалідності
показать весь комментарий
08.04.2025 07:22 Ответить
ні, тепер ми від Нідерландів отримаємо члін обрізаний, зебіл замінює лише у адекватних партнерів що нам допомагають.
показать весь комментарий
08.04.2025 10:36 Ответить
Це просто вже якийсь мем. От скажіть мені як можна призначати послами людей, які взагалі не є дипломатами??? Що буде в такому випадку з зовнішньою політикою? Хоча, вже бачимо що
показать весь комментарий
08.04.2025 08:15 Ответить
талановитапідла людина підла у всьому.
показать весь комментарий
08.04.2025 10:33 Ответить