6344 посетителя онлайн

Трамп хочет избавиться от своего автомобиля Tesla после ссоры с Маском, - СМИ

На фоне спора с Маском Трамп решил избавиться от своей Tesla

Президент США Дональд Трамп хочет избавиться от своего электрокара Tesla, который приобрел ранее, чтобы поддержать Илона Маска.

Об этом пишут Wall Street Journal и BBC со ссылкой на источники, информирует Цензор.НЕТ.

Американский лидер ранее купил электрокар Tesla, чтобы продемонстрировать свою поддержку компании Маска после того, как произошло падение акций.

По данным BBC, красная Tesla Трампа уже несколько недель стоит припаркованной возле Белого дома. Сам Трамп лично этим авто не пользуется, но "одалживал" его некоторым сотрудникам администрации.

По словам представителя Белого дома, теперь президент США хочет продать или, возможно, подарить кому-то свою Tesla. Собеседник журналистов не уточнил, на каком этапе находится это решение.

Конфликт Маска и Трампа

Напомним, между миллиардером Илоном Маском и президентом Дональдом Трампом начался конфликт. Они обменялись взаимными обвинениями.

Так Трамп заявил, что "очень разочарован" Маском, который раскритиковал масштабный законопроект о налогах и расходах.

Маск заявил, что именно благодаря его поддержке Дональд Трамп выиграл президентские выборы в США.

А тогда он запустил в своем аккаунте в Х опрос по созданию новой партии в США.

Маск заявил, что президент США Дональд Трамп фигурирует в "файлах Эпштейна".

Трамп сказал, что Илон Маск сошел с ума.

Топ комментарии
+19
Ща махнется с ****** на буханку...
показать весь комментарий
07.06.2025 01:42 Ответить
+16
нікчеми остаточно змивають в каналізацію залишки тої справжньої демократичної Америки, яка колись була маяком для нещасних країн з комунізмом та іншою бідою. Спочатку її злив обама-кримський, потім байден-бучанський, а ці серуни вже добивають.
показать весь комментарий
07.06.2025 01:46 Ответить
+13
Демократія теж має свої недоліки.
''Мудрий Народ'' деколи обирає до влади повних неадекватів - таких як Трамп і Зеленський.
''Мудрий Народ'' деколи обирає повних виродків:
- в Україні це - Кравчук, Кучма, Янукович, Зеленський.
- в Світі це - Трамп, Саркозі, Берлусконі, Шредер, Лукашенко, Іванішвілі...
показать весь комментарий
07.06.2025 01:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
коли ********* кацапофіли - це добре. Не зупиняйтесь.
показать весь комментарий
07.06.2025 01:37 Ответить
Оскільки їхня ворожнеча переросла в особисті напади в четвер, одним з найцікавіших аспектів було те, що Маск заглибився в потенційну боротьбу за владу.
Він не просто критикував Трампа або його законопроект, який республіканці намагаються прийняти; він говорив про усунення республіканців, які голосували за це "огидне відродження".
Він міркував про створення третьої партії.
Стверджуючи, що Трамп програв би в 2024 році без його підтримки.
Немає сумніву, що, якщо б їх дійсно змусили вибрати, більшість впливових республіканців обрала б Трампа.
Але це не так просто.
Віце-президент Дж. Д. Ванс, після кількох годин досить помітної тиші в четвер, зрештою зайняв рішучу позицію на стороні Трампа (для перестороги, якщо було якісь сумніви) - хоча й без критики Маска.
Маск зберіг значну підтримку серед республіканців.
показать весь комментарий
07.06.2025 01:41 Ответить
Припинення контрактів Пентагону, що стосуються супутникового інтернет-сервісу Starlink Маска, буде програшним варіантом і для Маска, і для федерального уряду, ці термінали також розгорнуті на військових базах, кораблях, літаках та бронетехніці США.
А ще цей супутниковий інтернет-сервіс часто застосовують під час реагування на стихійні лиха.

Є ще одна сфера, де активно застосовується Starlink - від безперебійної роботи цього сервіру залежать і багато підрозділів Сил оборони України.
показать весь комментарий
07.06.2025 02:19 Ответить
рудий ідіот !
та й ілоша теж кретин - в політику поперся !

.
показать весь комментарий
07.06.2025 03:43 Ответить
Ща махнется с ****** на буханку...
показать весь комментарий
07.06.2025 01:42 Ответить
нікчеми остаточно змивають в каналізацію залишки тої справжньої демократичної Америки, яка колись була маяком для нещасних країн з комунізмом та іншою бідою. Спочатку її злив обама-кримський, потім байден-бучанський, а ці серуни вже добивають.
показать весь комментарий
07.06.2025 01:46 Ответить
Ха-ха, акции Тесла продолжают падать. Лишний раз убеждаюсь в том, что даже миллиардеры чаще всего не семи пядей во лбу, а пришедшие к успеху пацаны ) Фарт - штука капризная.
показать весь комментарий
07.06.2025 01:50 Ответить
акції падають в ціні, і що?
показать весь комментарий
07.06.2025 03:19 Ответить
Це значить, що коли вони будуть коштувати, як туалетний папір, лавочку треба буде закривати
показать весь комментарий
07.06.2025 07:55 Ответить
Довго прийдеться чекати, там майна на мільярди і патентів на стільки ж.
показать весь комментарий
07.06.2025 12:09 Ответить
Мільярди можуть в один момент, зробити собі крила, та полетіти. Гроші на банківських рахунках - то далеко не все. Акції, цінні папери і т.д.... Це ми звикли міряти статок, виключно рахунком на Приваті
показать весь комментарий
07.06.2025 12:49 Ответить
ніщо не зникає безслідно. якщо маск втратив 100 млрд долларів, то хтось їх заробив. Хто?
показать весь комментарий
07.06.2025 15:43 Ответить
Це якщо хтось за безцінь скупив його акції, а вони різко пішли після цього вгору, тоді так
показать весь комментарий
07.06.2025 19:11 Ответить
Багато хто з тих, кого "піднімало на гребені хвилі", вважає, що він добився успіху сам... Насправді їх часто туди просто "виносило"- як шмат лайна... Тому часто починають хворіть на "зіркову хворобу"...А потім страшно дивуються та висловлюють "образи" на оточуючих, коли доля відних відвертається... Недарма, при виборах кошового отамана Війська низового запорізького, обранцю мазали голову брудом з калюжі - щоб пам"ятав, звідки він піднявся... На жаль, дана традиція, у ********* світі відсутня...
Це стосується як Путіна, так і Зеленського, і Трампа з Маском...
показать весь комментарий
07.06.2025 05:24 Ответить
Споконвічне питання "роль лічності в історіі"
показать весь комментарий
07.06.2025 12:50 Ответить
Демократія теж має свої недоліки.
''Мудрий Народ'' деколи обирає до влади повних неадекватів - таких як Трамп і Зеленський.
''Мудрий Народ'' деколи обирає повних виродків:
- в Україні це - Кравчук, Кучма, Янукович, Зеленський.
- в Світі це - Трамп, Саркозі, Берлусконі, Шредер, Лукашенко, Іванішвілі...
показать весь комментарий
07.06.2025 01:57 Ответить
Щось список короткий.
показать весь комментарий
07.06.2025 05:01 Ответить
А що тобі зробили Кравчук і Кучма, малчік??
За Януковича майже згоден.
За Зеленського ще рано говорити, подивимось. Хоча його професійна непригодність майже доведена
показать весь комментарий
07.06.2025 07:40 Ответить
Мало хіба того, що вони танцювали на цирлах перед москвою замість того, щоб по прикладу Балтійських країн швиденько заскочити під парасольку НАТО?
показать весь комментарий
07.06.2025 10:01 Ответить
Так чучма роздав Україну кланам. Звідти донецькі. А від них і війна.
показать весь комментарий
07.06.2025 13:31 Ответить
показать весь комментарий
07.06.2025 08:45 Ответить
Лукашенка перший раз..навіть відверте втручання єльцина не допомогло..мудрий нарід зробив вибір..адольф гітлер теж народ зробив вибір, бо демократи довели німців до зубожіння
показать весь комментарий
07.06.2025 10:15 Ответить
Не креативний поц. Наш би вийшов із кувалдою і з трьох камер під різними ракурсами відрехтував. А потім ще показав у уповільненому повторі, щоб розбите шкло у пику зачарованому реднеку із перезаписаним долбі звуком. Коротше лох. Він би і на піаніні не зіграв.
показать весь комментарий
07.06.2025 02:01 Ответить
нехай привселюдно ,спалить біля Білого дому
показать весь комментарий
07.06.2025 02:08 Ответить
Та воно таке жаднюче, що за 25 центів в голому полі зайця заганяє, хто там спалить! 😁
показать весь комментарий
07.06.2025 12:21 Ответить
Та воно таке жаднюче, що за 25 центів в голому полі зайця заганяє, хто там спалить!
Абсолютно вірно...
показать весь комментарий
07.06.2025 12:26 Ответить
Я завжди дивуюсь - чому тебе не банять?
показать весь комментарий
07.06.2025 02:49 Ответить
Ну, не ордловська точно.
показать весь комментарий
07.06.2025 03:10 Ответить
Як позбутися самого Трампа?
показать весь комментарий
07.06.2025 02:28 Ответить
посадити в Теслу і....

.
показать весь комментарий
07.06.2025 03:48 Ответить
хай спалить його на галявині перед Білим домом.
показать весь комментарий
07.06.2025 02:34 Ответить
Нехай мені подарує. Я не брезгливий до заліза.
показать весь комментарий
07.06.2025 02:50 Ответить
на нєржавєйку можно здать, а акум на сонячну станцію піде.
показать весь комментарий
07.06.2025 11:15 Ответить
Мову висміювати будеш у себе на болотах
Веданка, ти нахєра трампидло обрало та ще нам тут кацапсячі анєхдотики пишеш.
показать весь комментарий
07.06.2025 07:39 Ответить
«Мала» будеш називати свою лічінку, а не мене.
Я с тобою не балакаю, трампіздко. Я задаю просте запитання: нахєра ти обрало цього мудака, та ще весь сайт посилало під три чорти та до венерологів з психіатрами, кого куди. Ти до якого лікаря зараз ходиш? Чи у тебе невиліковне?
показать весь комментарий
07.06.2025 10:01 Ответить
Все видалено. Там що, ця канадська ***** повернулась?
показать весь комментарий
07.06.2025 13:29 Ответить
Восьмидесятилеьний слабоумный нарцисс с деменцией и обдолбанный нарик и это не весь тампоновский Сброд, такое ощущение что Американское Быдло решило переплюнуть Украинское с четырежди уклонистом, Нариком , членограем, брехуном и его кодлой...
показать весь комментарий
07.06.2025 04:57 Ответить
"Забирай свои игрушки, и не писай в мой горшок!!!..."
показать весь комментарий
07.06.2025 05:27 Ответить
Аутизм VS деменція.
показать весь комментарий
07.06.2025 07:00 Ответить
Путлеру подаруй, він буде дуже радий
показать весь комментарий
07.06.2025 05:31 Ответить
Навіщо ці новини нам?Вони якось нам допоможуть у війні?Єдиний в них смисл відведення уваги від проблем на війні і тупого небритого лідора чи підора чи 2 в 1
показать весь комментарий
07.06.2025 05:37 Ответить
Забирай свои игрушки и не писяй в мой горшок.
показать весь комментарий
07.06.2025 06:17 Ответить
Не битий,не крашений,їздив по неділям у церкву дідусь
Продаж без поспіху,перекупам не дзонити,допомога у продажу не потрібна
показать весь комментарий
07.06.2025 06:29 Ответить
Я прийму в дарунок машину. Тільки за паром не забуть проплатити, Доні і освіжувач повітря новий повісь на дзеркало.
показать весь комментарий
07.06.2025 07:16 Ответить
Ділов то - викотив Теслу перед Білий дім -підпалив нах і гори все в цьому світі синім вогнем!
показать весь комментарий
07.06.2025 07:29 Ответить
бажано сидячи в ньому
показать весь комментарий
07.06.2025 12:13 Ответить
Це як карта ляже
показать весь комментарий
07.06.2025 12:15 Ответить
Клінічного ідіота і старого маразматика Трампекса, який до того хворіє старечою деменцією до влади привів Маск, який витратив на старого дебіла свой 300 мільйонів баксів, про це заявив публічно. Відео пригод старого пирдуна Трампекса в Нью-Йоркському борделі є у Маска і в кацапів. Про це повідомив Юрій Швець в своему крайньому відео за сьогодні. Одне не зрозуміло, що там робив старий імпотент Трампидло, нюхав чи гладив.
показать весь комментарий
07.06.2025 07:40 Ответить
Напиши на задньому склі:
« я взяв теслу ще до того, як дізнався, що Маск мудак».
показать весь комментарий
07.06.2025 07:42 Ответить
Мабуть путін йому вже придбав Москвіча -412.
показать весь комментарий
07.06.2025 07:59 Ответить
Хай насцить у аккумулятор!
Має спрацювати...
показать весь комментарий
07.06.2025 08:34 Ответить

Пора Теслу міняти на авто від нового коханця (з росії)
показать весь комментарий
07.06.2025 08:36 Ответить
Я заберу при умові, що акумулятори будуть заряджені.
показать весь комментарий
07.06.2025 09:40 Ответить
Подивимося на ху...ло, коли він на цієї тачки їздити почне.
показать весь комментарий
07.06.2025 09:54 Ответить
*цій тачці.
вчи мову, твоя методичка у кострубатому перекладі, троляка
показать весь комментарий
07.06.2025 10:06 Ответить
ілюша такий самий агент фсб ,як і трамп ,просто ілюша теж хоче стати президентом США ...і розуміє шо с його базою мега пам'ятью компроматів ,він це може зробити ,але може не астигнути ,бо завалять ...
показать весь комментарий
07.06.2025 10:03 Ответить
Іллюша не зможе стати президентом. Він народився не в Америці, а у них по Конституції тільки народження в Америці дає право стати президентом.
показать весь комментарий
07.06.2025 10:09 Ответить
ілюша хоче змінити констітуціюСША ,і думає шо йому вистачить часу ...
показать весь комментарий
07.06.2025 10:23 Ответить
трампу 🤠 можно продати цю Теслу на аукціоні ,і гроши перерахувати на ЗСУ ...буде красива символічність ...
показать весь комментарий
07.06.2025 10:06 Ответить
Та скільки за неї дадуть, коли вона стала не популярною?
показать весь комментарий
07.06.2025 11:29 Ответить
головне гідна ідея ,а популярність тесли це другорядне ...🙂
показать весь комментарий
07.06.2025 11:36 Ответить
Американцы в этот раз выбрали какого-то ребенка, а не президента. И, похоже, этот ребенок лишнехромосомный.
показать весь комментарий
07.06.2025 10:08 Ответить
Ну, ми теж лоханулись, обравши "нєлоха".
показать весь комментарий
07.06.2025 11:28 Ответить
Пока не поздно эту Теслу должен купить Зе!
показать весь комментарий
07.06.2025 10:54 Ответить
найкраще це зробити на швидкости 100 кеме об бетонну стіну не пристібаючись.
показать весь комментарий
07.06.2025 10:57 Ответить
Та годі вже нам отим тромбом вуха тромбувати. Начасі вже забути про того ідіота, хай він зламає собі зуби та шию об маска, Китай, Іран, Канаду та інших. Годі вже плазувати перед рудим чмом
показать весь комментарий
07.06.2025 11:25 Ответить
Маску треба діяти за старовинним українським прислів'ям: "я тебе пордив, я тебе і вб'ю" - давай, Маск, мочи, та хоча б і в сортирі
показать весь комментарий
07.06.2025 11:26 Ответить
Ху...ло подарить ладу-калину. Білу.
показать весь комментарий
07.06.2025 13:42 Ответить