11074 посетителя онлайн

Личный состав Винницкого областного ТЦК рассредоточен, меры по мобилизации продолжаются

В Винницком ТЦК заявили о рассредоточении личного состава

В Винницком областном ТЦК и СП заявили, что сейчас принимают меры по минимизации негативных последствий возможных обстрелов.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщили на фейсбук-странице ТЦК.

"Три часа назад на официальной странице Винницкого областного ТЦК и СП было опубликовано сообщение о функционировании территориального центра комплектования и социальной поддержки по юридическому адресу. Информация, изложенная в нем, была отредактирована в результате постороннего вмешательства.

Учитывая напряженную ситуацию в стране, сейчас принимаются меры по минимизации негативных последствий возможных обстрелов, которые агрессор направляет против территориальных центров комплектования и социальной поддержки. Для обеспечения безопасности жизни и здоровья гражданских лиц личный состав Винницкого ОТЦК и СП был рассредоточен. Меры мобилизации продолжаются в соответствии с планом", - говорится в сообщении.

В ТЦК заявили, что прием граждан по медицинским, социальным и другим вопросам осуществляется в штатном режиме непрерывно.

"В то же время официально сообщаем, что к адресам приема граждан, предварительно указанных в соцсетях и медиа, Винницкий ОТЦК и СП никакого отношения не имеет", - добавили там.

В Винницком ТЦК заявили о рассредоточении личного состава

Что известно об ударах войск РФ по ТЦК в Украине

30 июня, российские войска нанесли удар рядом со зданием ТЦК в Кривом Роге.

Утром, 3 июля, в Полтаве прогремел взрыв, город находился под атакой ударных БпЛА. Российские оккупанты нанесли удар по Полтаве, в результате чего возник пожар в здании Полтавского объединенного городского ТЦК и СП.

6 июля враг ударил дронами по Кременчугскому ТЦК.

7 июля войска РФ ударили дронами по зданию ТЦК в Харькове и вблизи военкомата в Запорожье.

Топ комментарии
+14
Тапер місце перебування викрадених українцв ТЦКунам буде таємним і засекреченим. Якось підозріло виглядає.
показать весь комментарий
07.07.2025 13:46 Ответить
+12
Гоніння на ТЦК... Свідомі громадяни, ризикуючи власним життям, ховають ТаЦаКів по льохах, клунях, та горищах, потай підгодовують, ділячись останнім...
(шморгає носом та втирає скупу чоловічу сльозу)
показать весь комментарий
07.07.2025 13:51 Ответить
+10
Туту, ключове слово "ховають" -
показать весь комментарий
07.07.2025 13:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тапер місце перебування викрадених українцв ТЦКунам буде таємним і засекреченим. Якось підозріло виглядає.
показать весь комментарий
07.07.2025 13:46 Ответить
стали безконтрольними самодостатьніми зграями??тепер в загалі довести що вони витворяють маломожливо??!!
показать весь комментарий
07.07.2025 13:47 Ответить
Заходи з викраденя людей тривають,бо закон про мобілізацію ,який мав за своіми обов'язками подати презедент України,так і небув поданий та прийнятий.
показать весь комментарий
07.07.2025 13:47 Ответить
Чому нікого не викрадають з панських маєтків?
показать весь комментарий
07.07.2025 14:46 Ответить
Бо з панських маєтків зателефонують зеленому виродку і ТЦКунів самих викрадуть...
показать весь комментарий
07.07.2025 15:25 Ответить
Гоніння на ТЦК... Свідомі громадяни, ризикуючи власним життям, ховають ТаЦаКів по льохах, клунях, та горищах, потай підгодовують, ділячись останнім...
(шморгає носом та втирає скупу чоловічу сльозу)
показать весь комментарий
07.07.2025 13:51 Ответить
Туту, ключове слово "ховають" -
показать весь комментарий
07.07.2025 13:55 Ответить
🤣
показать весь комментарий
07.07.2025 13:55 Ответить
Очевидно, що русня й далі буде наносити удари по тцк - щоб зупинити мобілізацію. Тож треба будувати за містами підземні бункери, здатні витримати +90кг вибухівки.
показать весь комментарий
07.07.2025 13:58 Ответить
Ахахаха🤣. Ну приїжджай, збудуєш... Будівничий бункерів.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:04 Ответить
Він не лише будівничий. Він ще й хімік і фізик-ядерщик. Голими руками ядрьоні бонби ледь не з гівна тисячами штампує. В своїх збочених хворих фантазіях.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:18 Ответить
я не "будівничий", і не хімік, але фізику реакторів вивчав та розумію як можна створити ядерну зброю.

примітно, що замість змістовної критики ви спромоглися лише примітивно жартувати.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:24 Ответить
Ну то створи, за чим затримка? Лупонем по кремлю...
показать весь комментарий
07.07.2025 14:33 Ответить
Добре, давай домовляйся з зе, хай надасть доступ до ЧАЕС, дасть гроші та уранову руду.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:38 Ответить
Як я домовлюсь? Верзеш знов маячню. Іди працювати в Інститут ядерних досліджень або в Енергоатом, там тобі все забезпечать.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:50 Ответить
Енергоатом займається виробництвом енергії на реакторах ВВЕР, які не можна використати для ядерної програми.
показать весь комментарий
07.07.2025 15:00 Ответить
Ну то влаштовуйся прямо на ЧАЕС чи в Інститут ядерних досліджень. Чого відразу почав відмазки ліпити? Все знаєш і все вмієш? Заберуть з руками і ногами. Приїзджай в Україну і працюй.
показать весь комментарий
07.07.2025 15:13 Ответить
>Чого відразу почав відмазки ліпити?

Які ще відмазки? Ти тупо пишеш про установи, які не займаються створенням ЯЗ. Для того, щоб такі роботи почати, треба створити нову організацію, а ще треба офіційно вийти з договору про нерозповсюдження яз.
показать весь комментарий
07.07.2025 15:27 Ответить
Гнилі відмазки. Називаються: я б затанцював, але яйця заважають. Для початку влаштуйся в ту організацію, що є. починай працювати. А далі просувай свої ідеї, домагайся їх втілення. А як ти хотів? Лише вмикати розумника-всезнайку, просцикаючи диван, та вимагати, щоб ХТОСЬ все робив? Так тут таких повен форум. Або робіть щось особисто, або позакривайте роти.
показать весь комментарий
07.07.2025 15:51 Ответить
>Для початку влаштуйся в ту організацію, що є. починай працювати.

Працювати над чим? Ось влаштуюсь я працювати в ЧАЕС, як ти запропонував, і що? Мені дадуть можливість створити яз?

>Гнилі відмазки

Ліл, ну ок
показать весь комментарий
07.07.2025 15:54 Ответить
Дадуть. Приїзджай і влаштовуйся. Думаю, якісь роботи в цьому напрямі, все-таки, ведуться. Такого крутогоу спеца, як ти, будуть раді прийняти в свою команду.
показать весь комментарий
07.07.2025 16:01 Ответить
>Дадуть. Приїзджай і влаштовуйся.

Дізнавався? Чи просто так кидаєш слова на вітер?
показать весь комментарий
07.07.2025 16:09 Ответить
Я повинен дізнаватись? Це ж ти верзеш маячню про ЯЗ. То вже досить верзти, займись практичною реалізацією. Приїзджай, все дізнавайся, просувай свої ідеї і починай працювати. Чи обісрався і в кущі?
показать весь комментарий
07.07.2025 16:14 Ответить
>Я повинен дізнаватись?

Так, ти ж пишеш, що можна влаштуватися в Енергоатом чи на ЧАЕС й почати там свій власний ядерний проєкт. Якщо таке пишеш, ти або мариш, або дізнавався.

>То вже досить верзти

Нє-нє, я буду займатися популяризацією ЯЗ та поширювати інформацію про варіанти створення нами ЯЗ для того, щоб було менше людей, які живуть міфами.

>займись практичною реалізацією.

З радістю. Якщо хтось ще цим займається, готовий приєднатись та працювати. Але таких проєктів немає.
показать весь комментарий
07.07.2025 16:23 Ответить
Я не фахівець з ядерної справи, як ти. І не знаю, яка саме контора займається створенням ЯЗ. Це ти повинен знати, приїхати, влаштуватись туди і практично втілювати. А не копіпастити якусь маячню пацієнта психдиспансеру. І звідкіля тобі відомо, що в Україні нема проектів зі створення ЯЗ? Де ти взнавав?

ПС. Читаєш твою маячню і стає зрозуміло, що твоє місце дійсно в палаті того самого лікарняного закладу...
показать весь комментарий
07.07.2025 16:40 Ответить
>Я не фахівець з ядерної справи

ну хоч фахівець в психдиспансерах
показать весь комментарий
07.07.2025 16:44 Ответить
Коли читаєш твій лютий маразм про ЯЗ, шантаж нею Європи та іншу маячню, будь-кому адекватному зрозуміло, що в тебе з головою не в порядку. Не треба бути для цього фахівцем.
показать весь комментарий
07.07.2025 16:48 Ответить
>лютий маразм про ЯЗ

В чому тут маразм? Спеціально для малограмотних все розписав. Досі не зрозуміли?

>шантаж нею Європи та іншу маячню

sure thing bud
показать весь комментарий
07.07.2025 16:53 Ответить
Ти вже обідній укол пропустив. Ще раз питаю: чому ти, такий потужний фахівець і спец з ядерної енергетики, ніде не працюєш?
показать весь комментарий
07.07.2025 16:58 Ответить
Що, вже забув мої попередні відповіді? Мабуть, від своєї дози галоперидолу не втік, ліл.
показать весь комментарий
07.07.2025 17:07 Ответить
Які відповіді? Пропадає такий вчений світового рівня. Хоча б, якесь МАГАТЕ очолив для початку. Розумію, що для фахівця такого рівня це принизливо, розмінюватись на такий дріб"язок, але все-таки... Бо інакше так і здохнеш на просцятому дивані, нікому не відомим і нікому не потрібним. А це і є твій справжній рівень, балабол.
показать весь комментарий
07.07.2025 17:13 Ответить
>вчений світового рівня

сам вигадав, сам посміявся? не дивно, але наче галоперидол не так працює.
показать весь комментарий
07.07.2025 17:19 Ответить
Я не знаю, як працює галоперидол. Це ти по всьому спец. Цікаво, що може бути в голові, щоб верзти те, що ти верзеш? Це вже ж остання стадія...
показать весь комментарий
07.07.2025 17:22 Ответить
Мустафу Наєма треба підключати шоб будував куполи над тцк🤣🤣🤣
показать весь комментарий
07.07.2025 14:05 Ответить
Ось чому такі файні будівельники і за кордоном? Приїжджай починай будувати.
показать весь комментарий
07.07.2025 18:34 Ответить
План є? А креслення? Як будуть - пишіть, я в Україні.
показать весь комментарий
07.07.2025 18:37 Ответить
Подпольний обком , тьфу ти ТеЦеКе жив...)
показать весь комментарий
07.07.2025 14:09 Ответить
Знайдено місце де ТЦК не вручає повістки. Це приміщення супермаркету. В пятницю я їх ще здалека замітив, зайшли в супермаркет охолонути від спеки, то навіть документи не перевірили, хоча їх було 3 і 1 мєнт
показать весь комментарий
07.07.2025 14:09 Ответить
У нас наоборот. Пару раз было-перед закрытием немаленького ТРЦ на центральном выходе куча тцкунов и ментов, остальные выходы закрыты.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:14 Ответить
Треба дбати про клієнтів свого закладу і вчасно продовжувати тарифний план.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:17 Ответить
А що вільний нарід?
показать весь комментарий
07.07.2025 14:19 Ответить
Народ понурив голову пошёл сквозь строй предъявляя документы. Никого правда не бусифицировали, но повестки раздавались шо рекламные проспекты у промоутеров.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:25 Ответить
Вільний нарід вільної країни...
показать весь комментарий
07.07.2025 14:31 Ответить
І не просто так вони там не вручають)
показать весь комментарий
07.07.2025 14:16 Ответить
Команда: "шухер"?
показать весь комментарий
07.07.2025 14:12 Ответить
"Особовий склад Вінницького обласного ТЦК розосереджений, заходи з мобілізації тривають"

Дурнувате куйло справді думало що наші доблесні герої тилу злякаються якогось сраного шахеда і перестануть виловлювати українців? Дебіл, блд...
показать весь комментарий
07.07.2025 14:30 Ответить
ТЦК це ТЕРОРИСТИЧНА БАНДА Влади яка кошмарить чоловіків!!!!
показать весь комментарий
07.07.2025 15:05 Ответить
Піздеж.
показать весь комментарий
07.07.2025 15:32 Ответить
Фсб себе почувають вільно.
Через створені для них -тг-сторінки вербують тих зто збирає дані про працівників військоматів.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:15 Ответить