9484 посетителя онлайн

30 суток власти незаконно удерживают детектива НАБУ Магамедрасулова

Детектива НАБУ Магамедрасулова удерживают в СИЗО почти 30 суток

Детектив НАБУ Руслан Магамедрасулов, которого задержала СБУ по подозрению в госизмене, почти 30 суток находится в СИЗО без права внесения залога.

Об этом сообщила председатель Комитета по вопросам антикоррупционной политики, нардеп "Слуги народа" Анастасия Радина, передает Цензор.НЕТ.

"Может показаться, что атака на независимость антикоррупционных органов завершилась. К сожалению, это не так. Уже почти 30 дней детектив НАБУ Руслан Магамедрасулов, которого СБУ подозревает в государственной измене, находится в СИЗО без права внесения залога", - отметила парламентарий.

По словам Радиной, это является давлением на всех детективов.

"1 В качестве доказательства его виновности СБУ до сих пор использует аудиозапись разговора, где они якобы слышат слово "Дагестан", тогда как на очищенной от шумов записи четко слышно слово "Узбекистан". Никаких новых доказательств против подозреваемого СБУ обществу так и не предоставила. Избрание меры пресечения происходило в закрытом судебном заседании. Все это вызывает обоснованное сомнение в обоснованности подозрения.

2. Магамедрасулов был фактически лишен права на надлежащее апелляционное обжалование своей меры пресечения, определенной ему 22 июля. Заседание в Киевском апелляционном суде назначено аж на 25 августа, тогда как срок его "меры пресечения" истекает 16 сентября. То есть, на момент обжалования детектив отбудет в СИЗО большую часть меры пресечения", - пояснила она.

Нардеп надеется, что заседание 25 августа состоится и СБУ не будет ходатайствовать о его закрытии от журналистов и общественности, и сможет публично предоставить доказательства по этому делу.

"Если этого не произойдет - сомнения в обоснованности подозрения окончательно подтвердятся. В то же время в анонимных телеграмм-каналах продолжается дискредитационная кампания других сотрудников НАБУ и САП - так же, как эта кампания разворачивалась накануне первой атаки на антикоррупционные органы. Итак, уважаемые ОГП, ГБР и часть СБУ, мы ждем новую волну подозрений сотрудникам НАБУ и САП?" - подытожила Радина.

Детектива НАБУ Магамедрасулова удерживают в СИЗО почти 30 суток

Ранее СМИ сообщили, что руководитель межрегионального управления детективов НАБУ Руслан Магамедрасулов, задержанный СБУ, был одним из ключевых сотрудников, которые занимались документированием деятельности бизнесмена и совладельца "Квартал 95" Тимура Миндича.

СБУ сообщила, что один из руководителей межрегиональных управлений детективов НАБУ Руслан Магамедрасулов уличен в ведении бизнеса с Россией.

Позже Служба безопасности Украины отрицала, что задержание и арест работника НАБУ Руслана Магамедрасулова произошли по политическим мотивам.

Топ комментарии
+30
Ничего нового. Все как и с Рифом и Червинским. Или с генералами Марченко и Павловским.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:08 Ответить
+22
Такого свавілля та беззаконня з корупцією як при Ze, дЕрьмаке і Слугах ***** не було навіть за часів даунбасіта Бандюковича.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:10 Ответить
+14
Та не вже?
Тоб то вся справа не в генадерливісті Zе, дЕрьмака, 4-5 менеджерів (6 Портнов фсее) та партіі Ze Слуги *****, а в антикорупціонерах!
А ну давай ще.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ничего нового. Все как и с Рифом и Червинским. Или с генералами Марченко и Павловским.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:08 Ответить
Так, але тоді радіна язик в дупі тримала і зараз не згадую, бо вони для неї «не її» люди. А ще за захист інших окрім «своих не бросают» їй не платять.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:12 Ответить
Выборы на носу вот и вспомнила.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:14 Ответить
Пішли б вони нахер. Треба щоб кожне це пад...о не сховало в бюлетнях що вони антикорупціонери грантожери і жодного з них і духу не буде більше ні у владі ні біля неї!!!
показать весь комментарий
19.08.2025 12:16 Ответить
Вы сильно хорошо думаете про наше "мудрое" население. Если бы оно было таким - выборы 2019 прошли бы с другим результатом. Они лишь следствие.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:50 Ответить
ваше, да
даунбасята та лугандонци
ще кримські підари

де твоя українська ідіот?
показать весь комментарий
20.08.2025 04:46 Ответить
Зебілятко, попустися
показать весь комментарий
20.08.2025 06:41 Ответить
це ти до чого?
кретин?
я земразь ненавиджу
показать весь комментарий
20.08.2025 11:46 Ответить
На@уй - это туда 🖕 тупой дебил. Счастливого пути
показать весь комментарий
20.08.2025 19:22 Ответить
Ти диви який знаток законів.
Хоч би вже мовчала.
Дивно, що не чутно було радіну коли не 30 діб, а майже рік тримали Червінського.
Я ненавиджу цих псевдоаникорупціонерів, які розвалюють країеу по всіх швах на замовленя бандоти місцевої і трансатлантичної😡😡😡😡
показать весь комментарий
19.08.2025 12:10 Ответить
То якщо тоді мовчала, що не даконно, то і зараз теж мовчати? Л - логіка
показать весь комментарий
20.08.2025 06:42 Ответить
Такого свавілля та беззаконня з корупцією як при Ze, дЕрьмаке і Слугах ***** не було навіть за часів даунбасіта Бандюковича.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:10 Ответить
Так. Бо тоді не було цілого кубла грантожерів і антикорупціонерів, які нагадують ненажерливих роздутих клещів на тілі до повного обезсилення їх жертви, в данному випадку України.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:14 Ответить
Та не вже?
Тоб то вся справа не в генадерливісті Zе, дЕрьмака, 4-5 менеджерів (6 Портнов фсее) та партіі Ze Слуги *****, а в антикорупціонерах!
А ну давай ще.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:18 Ответить
Так саме в них!! Саме в них бо вони автори «антикорупційної боротьби» яка виявилась нічим іншим, як прикриття для її всеохоплюючого розповсюдження через «прозоро», набу, сап, назк...вакс.і інші структури, які ніх... я з нею не боряться, а прикривають і відбілють накрадене.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:25 Ответить
Подляк, перелогінься
показать весь комментарий
19.08.2025 12:34 Ответить
Аааа, тому корупціонери хотіли САП та НАБУ підчинити собі! Бо в Zeлееюній корупції винні антикорупціонери з НАБУ та САП! Оно де собака порився!
А ну ще!
показать весь комментарий
19.08.2025 12:39 Ответить
То де ще?
показать весь комментарий
19.08.2025 13:19 Ответить
Куди зникла?
Здаєтся мені шо тут ти Nika Vesela ,а по життю ти Парашка Понура.
показать весь комментарий
19.08.2025 13:34 Ответить
ти кінчена? або дурна
показать весь комментарий
20.08.2025 04:47 Ответить
Та ні, все законно
показать весь комментарий
19.08.2025 12:13 Ответить
Який закон тлумачите?
показать весь комментарий
19.08.2025 12:36 Ответить
КПК
показать весь комментарий
19.08.2025 15:57 Ответить
Ви - зефанат, а не правознавець!
показать весь комментарий
19.08.2025 17:03 Ответить
"30 діб влада незаконно утримує детектива НАБУ Магамедрасулова".
Стає очевидним,для чого був потрібен піар з Павутиною,а організатори і виконавці цієї славної операції- поза кадром.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:15 Ответить
Який піар?!
Ви в своєму розумі?!
Дякуйте СБУ за такий «піар» і нехай їм вдається таке робити хоч кожного дня!
показать весь комментарий
19.08.2025 12:18 Ответить
Ви не зрозуміли,для чого піарились люди,не причетні до Павутини,щоб потім проявитись на негативному "30 діб влада незаконно утримує детектива НАБУ Магамедрасулова".
А з самих організаторів і виконавців Павутини не згадали ні одного.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:38 Ответить
це точно було зроблено проти волі зе та малюка
може якийсь лейтеха придумав
все ще попереду
показать весь комментарий
20.08.2025 04:48 Ответить
Радіна, коли ми почуємо від тебе досягнення в боротьбі З корупцією твоїми зусиллями і підопічних?!
Бо поки плани тільки по її розповсюдженню виконуються «пятілєтка за три роки»!?
показать весь комментарий
19.08.2025 12:21 Ответить
Зебілоїдне, похвастайся антикорупційними досягненнями свого лідора
показать весь комментарий
20.08.2025 06:45 Ответить
Эти кавказцы всегда что-то мутят.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:23 Ответить
Об'єктівний взгляд наросійського інтєрнаціоналіста!
показать весь комментарий
19.08.2025 12:31 Ответить
СБУ просто так людей не посадит.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:33 Ответить
🤣🤣🤣
показать весь комментарий
19.08.2025 12:40 Ответить
От ти і спалився, москалику, county - це не країна! Those, who live in the US, know what county is...
показать весь комментарий
19.08.2025 15:24 Ответить
Так узбеки - це не кавказці)) Ти в школі уроки географії пробухав?))
показать весь комментарий
19.08.2025 13:43 Ответить
Настя..а еще в Украине каждый день задерживают и удерживают в тцк людей, некоторых до смерти..но вам..депутатским шавкам, глубоко насрать на них...
показать весь комментарий
19.08.2025 12:24 Ответить
Куйня якась.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:25 Ответить
Голову Комітету з питань антикорупційної політики тут варто підтримати:
інакше зевлада відмиє Міндіча, Чернишова та інших своїх корупціонерів.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:25 Ответить
кацапських ботів поналазило
показать весь комментарий
19.08.2025 12:32 Ответить
ОПа !!!!
показать весь комментарий
19.08.2025 12:38 Ответить
Пора озвучити розмови міндіча чернишова зеленського і всієї зеленої шобли мразотної
показать весь комментарий
19.08.2025 12:44 Ответить
Влада знімає міни, стеле дорогу москалям до Києва і саджає патріотів. Це влада кремля, а не України!
показать весь комментарий
19.08.2025 12:45 Ответить
Влада .... саджає патріотів.
Вы о Руслан Магамедрасулове?
показать весь комментарий
19.08.2025 18:37 Ответить
а шо?
татарин не може бути патріотом ?
ти *****
я сам трохи татарин
не знаю від кого
десь по бабусиній лінії, хоча вони усі з Пятихаток
показать весь комментарий
20.08.2025 04:49 Ответить
Радіну мабуть варто перевірити на причетність до тієї коноплі.
показать весь комментарий
19.08.2025 12:49 Ответить
🙃
показать весь комментарий
19.08.2025 15:16 Ответить
ідіотка, твій зе легалізував коноплі рік тому
це ліки а не наркота
вони допомагають від птср
я курив з хлопцями з нуля...
у нас тут центр поряд реабілітації
лютіж

наркотик це те чим можна НАРКОТИЗУВАТИ (СОН БЕЗ БОЛЮ)
ну спробуй травою зробити наркоз
це треба мішок скурити
показать весь комментарий
20.08.2025 04:52 Ответить
Ідіоте, до чого тут наркота? Мова йде про технічну коноплю.
показать весь комментарий
20.08.2025 09:09 Ответить
так тим паче, курка ти тупа, де там злочин???
яка стаття КК порушена
відповідай мразота подоляцька
показать весь комментарий
20.08.2025 11:43 Ответить
Ось один з прикладів фальсифікації справи,а сама Радіна навряд чи ще довго перебуватиме в рядах рос.проекту сн:
" Як доказ його винуватості СБУ досі використовує аудіозапис розмови, де вони нібито чують слово "Дагестан", тоді як на очищеному від шумів записі чітко чути слово "Узбекистан". Жодних нових доказів проти підозрюваного СБУ суспільству так і не надала. Обрання запобіжного заходу відбувалося в закритому судовому засіданні. Усе це викликає обґрунтований сумнів у обґрунтованості підозри".
показать весь комментарий
19.08.2025 13:06 Ответить
це вже яник-стайл чи ще ні?
бо проти мене яник теж справу завів
я створив державі держреестри а мені справу!
даю пораду

хай той чувак попайку включає
шизу
переведуть на експертизу на кирилівську
там нема сбушників одні лікарі
показать весь комментарий
20.08.2025 04:54 Ответить
Нєфіг всякий чуркистан з даунбасу пхати на керівні посади. Українці мають воювати, а всякі магамеди, умєрови, агрохімії будуть керувати... Ніхто за ним плакати не буде, нехай сидить і не кукурікає там
показать весь комментарий
19.08.2025 13:09 Ответить
Українців зелена мафія садить ще більше.
З публічних людей,Антоненко,Червінський,Дудін-далеко не "магамеди".
показать весь комментарий
19.08.2025 13:26 Ответить
А мудруки?
показать весь комментарий
19.08.2025 15:13 Ответить
ботяра, ти сам хто
яке твое піб, срань ти фашистська
показать весь комментарий
20.08.2025 04:56 Ответить
Значить не лягає під ОПу. Значить не здає докази.
показать весь комментарий
19.08.2025 13:30 Ответить
Задолбали - Дагестан, Узбекистан : нема часу у голови СБУ вивчати " Iсторiя для 5-го классу". А як же тодi основна робота: безкiнечнi фотосесii, iтерв'ю, сортування незаконно вилучених доказiв на " наш - не наш". Мабуть тiльки у нас та а деяких племенах Африки керiвник служби безпеки розповiдаэ про те, як виконуються спецоперацii та "ми ще готуэмо сюрпризи". I це керiвник найтаэмнiшоi служби, хай би уже розповiв, як допустили, що знищено пiдприэмство по виробництву дронiв чи як допускают шпигунiв до робота на пiдприэмствах оборонного призначення, та iн. та iн...
показать весь комментарий
19.08.2025 13:42 Ответить
Показова розправа. Це питання не стільки про долю детектива набу, це принципове питання і має звучати якнайгучніше. Таке спускати не можна. Свого часу луцик здав детективів набу, зелені пішли вже далі, посадили в буцегарню.
показать весь комментарий
19.08.2025 15:07 Ответить
луцик чмо галіме
хоч і воює але він гондон очкатий
показать весь комментарий
20.08.2025 04:57 Ответить
Мабуть дуже близько підібрався до жида міндіча
показать весь комментарий
19.08.2025 15:45 Ответить
До речі, а де малошановні панове Міндіч, Чернишов, лейтенант Баканов? Хто знає?
показать весь комментарий
19.08.2025 17:49 Ответить
Феодальна країна. Ми всі раби. Саме так і прийнято поводитися феодалам зі своєю валсністю. Чи ви думаєте що в демократичній країні живете? Ні! То феодали прсото так бавляться - роблять вигляд, граються в демократію. А коли треба - роблять зі своєю власністю що хочуть. Головне щоб інший плєбс улюлюкав і аплодував рабовласнику. Повстання рабів? Повстання ніззя, ато путєн нападе! Що? Напав вже? Ну, значит - повстання ніззя, ато путєн раїну захопить!
показать весь комментарий
19.08.2025 20:28 Ответить
не повстання в прохання піти зелених нах
але підкреплене пістолетом

але нема кому... вертухаїв (сбу) бояться
не перетвлорюйте сбу на фсб
там діти... втом сбу зеленського

в мене сусіда син в сбу
займаеться тим шо банить невгодних в садовому чаті 😁
а ви кажете чому соловьев живий
показать весь комментарий
20.08.2025 04:59 Ответить
Сьогодні , дійсно , при владі злочинці і крадіі 😡
показать весь комментарий
19.08.2025 23:04 Ответить
Тем временем в Раде:

В Верховной Раде планируют на этой неделе принять в целом законопроект, предлагающий снять ответственность за преступления, совершенные правоохранителями в рамках разведывательных и контрразведывательных задач. В том числе это убережет их от ответственности и за коррупционные преступления.

Об этом сообщает команда https://antac.org.ua/news/deputaty-zelenskoho-proponuiut-amnistiiu-za-zlochyny-zokrema-koruptsiyni-indulhentsiiu-vypysuvatyme-sbu/ Центра противодействия коррупции (ЦПК) после анализа текста https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/44187 проекта закона №11228-1 «О внесении изменений в Уголовный и Уголовный процессуальный кодекс Украины, другие законодательные акты Украины об урегулировании вопросов противодействия разведывательно-подрывной деятельности специальных служб иностранных государств».

Эти инфантильные долб..бы готовы протолкнуть любую блажь из ОП.
показать весь комментарий
19.08.2025 23:18 Ответить
вони наївні як діти
зара всі сруть вже на закон
а правоохренітетей я особисто буду вбивати якщо вони шось мені там хоч трохи не сподобаються
показать весь комментарий
20.08.2025 04:43 Ответить
ну все просто
діти сказакли А
вийшли с картонками
а ми вийшли проти зе?
сказали Б?

ніт
ну ось вони і продовжують...
без майдану зелень не піде
і війна не скінчиться
бо там усе замазано
показать весь комментарий
20.08.2025 04:44 Ответить
Ганьба зеленському, друзі якого грабують Україну, ослаблюючи її у війні з росією. Ганьба зеленському за те, що переслідує антикорупціонерів