8025 посетителей онлайн

Рада обратится к мировым парламентам с просьбой осудить убийство Парубия как элемент агрессии РФ против Украины

парубій

Верховная Рада Украины предлагает обратиться к парламентам и правительствам иностранных государств и международных организаций из-за убийства народного депутата от "Европейской Солидарности", бывшего председателя парламента Андрея Парубия.

Об этом свидетельствует проект постановления №13723, передает Цензор.НЕТ.

В документе говорится об осуждении политического террора и требование к украинским правоохранительным органам обеспечить быстрое, профессиональное и прозрачное расследование. При необходимости к нему могут привлечь международных экспертов.

Верховная Рада призывает международных партнеров решительно осудить убийство как элемент агрессии России против Украины, усилить политическое, экономическое и санкционное давление на РФ, а также предоставить Украине дополнительную оборонную помощь и помощь в сфере безопасности.

Отдельно парламентарии обращаются к Европарламенту и парламентам стран ЕС с просьбой почтить память Андрея Парубия и всех погибших от российской агрессии минутой молчания. В тексте также подчеркивается потребность в консолидации демократических сил в Украине и отказе от политических преследований.

Убийство Андрея Парубия

Напомним, 30 августа 2025 года во Львове неизвестный убил Андрея Парубия. Отмечается, что на месте на месте преступления нашли семь гильз. Нападавший был одет как курьер службы доставки.

Во Львове объявлена спецоперация "Сирена".

В ночь на 1 сентября Министр внутренних дел Украины Игорь Клименко и председатель Службы безопасности Украины Василий Малюк доложили о задержании подозреваемого в убийстве Андрея Парубия.

1 сентября 52-летнему львовянину сообщили о подозрении в убийстве Парубия.

Топ комментарии
+10
зелені вбили, а тепер закликають..

Знову мокшанські технології..
показать весь комментарий
02.09.2025 11:40 Ответить
+8
а міністр МВС не повинен пійті у відставку ? Не хочуть зелена шобла відповідати за свої ******
показать весь комментарий
02.09.2025 11:41 Ответить
+7
Вже був суд? Там ідіоти сидять в Раді?
показать весь комментарий
02.09.2025 11:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
зелені вбили, а тепер закликають..

Знову мокшанські технології..
показать весь комментарий
02.09.2025 11:40 Ответить
Як було вказано про підозрюваного: проукраїнська свідомість, греко-католик, син пішов добровольцем на війну. Але його шантажували з РФ можливістю повернення сину з полону, або живим або тіла. Можливість отримати тіло загиблого сина в обмін на вбивство відомого українського патріота вже неоднозначна. Але мені здається все не так просто, можливо нас підводять до висновку, що навіть патріотичні, віруючи громадяни України зрозуміли, що у війні винні не рашка з пуйлом, а такі "націоналісти", що розпочинали Майдани і спровокували війну. А тут Парубій, справжній патріот України, комендант Майдану, дуже важливий свідок тих подій.
показать весь комментарий
02.09.2025 12:28 Ответить
І саме тому залучення міжнародних експертів було б дуже доречне.
показать весь комментарий
02.09.2025 12:29 Ответить
а міністр МВС не повинен пійті у відставку ? Не хочуть зелена шобла відповідати за свої ******
показать весь комментарий
02.09.2025 11:41 Ответить
Парубій, за півроку до вбивства, написав заяву про надання йому охорони, в зв'язку з загрозою йому життю.
Зеленський відмовив.
показать весь комментарий
02.09.2025 11:43 Ответить
..і, щО?!, навіть товстий свин, жирна примарна тінь колишньої Ради Українців, тьощин мародер Стефанчук-Підзеленсько-Підєрмачний не буде проти?!..
- чергова несмішна шЮтка зебілів, "для галочки", майбутнього протоколу..
показать весь комментарий
02.09.2025 11:46 Ответить
Вже був суд? Там ідіоти сидять в Раді?
показать весь комментарий
02.09.2025 11:49 Ответить
Можна подивитися на це з іншої точки зору.
Крайнього призначили, вирок написали, засідання суду заплановане.
У відсутності сюрпризів на кшталт "недостатньо доказів/не винен" впевнені.
Отже, правопорушення скоєне за попередньою згодою.
показать весь комментарий
02.09.2025 12:11 Ответить
А голосування як зізнання
показать весь комментарий
02.09.2025 12:12 Ответить
Сумніви, що до цієї влади залишились тільки у обдовбаних?
показать весь комментарий
02.09.2025 11:50 Ответить
Всьо. Ще не було толком ні слідства, ні суду, а вони вже визначились куди списати. А створити комісію і провести депутатське розслідування, - чому Парубій просив про держохорону?, - на якій підставі і хто відмовив її надати?, нє, не потрібно?
показать весь комментарий
02.09.2025 11:55 Ответить
Я думаю, що спочатку треба отримати 100% докази, а потім вже звертатися, щоб потім не оправдовиватись
показать весь комментарий
02.09.2025 11:58 Ответить
Звертатися потрібно про залучення міжнародних експертів.
показать весь комментарий
02.09.2025 14:00 Ответить
викликайте у ВР міністра МВС, представника СБУ та іншіх хтось повинен нести відповідальність що не надали охорону та не зберегли життя Андрію Парубію
показать весь комментарий
02.09.2025 12:03 Ответить
"За потреби до нього можуть залучити міжнародних експертів." - не за потреби, а негайно!
показать весь комментарий
02.09.2025 12:03 Ответить
все депутаты дебилы?
показать весь комментарий
02.09.2025 12:09 Ответить
Це обов'язкова вимога, якщо детектор спрацьовує, то його виключають зі списку, вважають що можете думати
показать весь комментарий
02.09.2025 12:26 Ответить
все ветки зелёной власти дебило-предатели!
показать весь комментарий
02.09.2025 12:26 Ответить
Хіба вбивство вже розкрите, тепер на кацапів можна вішати що завгодно, ніхто не буде розслідувати
показать весь комментарий
02.09.2025 12:27 Ответить
Вот уже суки двуличный, впрочем как и их лидор.
показать весь комментарий
02.09.2025 13:07 Ответить