8342 посетителя онлайн

Отец убитой украинки Заруцкой уже прибыл в США, - ГПСУ

В США убили 23-летнюю украинку. Что известно о реакции Трампа?

Информация о том, что украинские пограничники якобы не выпустили отца Ирины Заруцкой на похороны в США, не соответствует действительности. Мужчина уже прибыл в Америку.

Об этом во время брифинга в Укринформе сообщил представитель Госпогранслужбы Андрей Демченко, передает Цензор.НЕТ.

Он отметил, что все предыдущие сообщения и комментарии в СМИ, в частности со ссылкой на зарубежные медиа, являются ложными. "Отец этой девушки не получал отказ в пунктах пропуска, и он не оформлялся до этого в пунктах пропуска на выезд из Украины", - подчеркнул Демченко.

Спикер ГПСУ также уточнил, что отцу Ирины предоставили необходимую консульскую помощь и помогли с оформлением документов для выезда по гуманитарным обстоятельствам. Благодаря этому он смог поехать в США и попрощаться с дочерью.

Демченко выразил соболезнования родным погибшей и призвал медиа публиковать только проверенную информацию, чтобы избежать распространения фейков и лишней паники среди граждан.

Что известно об убийстве Ирины Заруцкой?

Об убийстве Ирины Заруцкой 23 августа 2025 года сообщил департамент полиции в городе Шарлотт.

По данным правоохранителей, 23-летнюю девушку смертельно ранили ножом. Также в сети было обнародовано видео нападения.

Был арестован подозреваемый в нападении - 34-летний Декарлос Браун-младший. Его доставили в больницу с травмами, не угрожающими жизни. Брауну предъявлено обвинение в убийстве первой степени.

На платформе GoFundMe, где собирают средства для семьи Ирины, отмечается о том, что девушка приехала в США из-за войны РФ против Украины.

Впоследствии президент США Дональд Трамп заявил, что узнает все детали дела.

Трамп также выразил соболезнования семье Ирины Заруцкой.

Администрация президента США Дональда Трампа обвинила американские либеральные медиа в том, что они замалчивали факт убийства Ирины Заруцкой в штате Северная Каролина.

Топ комментарии
+7
Ніхто з лідерів думок,про це вбивство навіть не говорив.А ще було,фактично вбивство в Німеччині,де дівчину під потяг штовхнули.
показать весь комментарий
17.09.2025 13:52 Ответить
+7
Так закрили не всім чоловікам.Блогери і лідери думок виїздні.Спортсмени виїжджають,бізнесмени і так далі.Закрили то для бідніших і хто не хоче платити викуп.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:08 Ответить
+5
Вище керівництво займається попілом і прилаштуванням родичів. Може хай з цієї паршивої вівці хоч якийсь шерсті клок?
А щодо цього виїзду.. можу забитись на пляшку кефіра, шо поки не почався розголос, то нікуди того чувака не випускали.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ніхто з лідерів думок,про це вбивство навіть не говорив.А ще було,фактично вбивство в Німеччині,де дівчину під потяг штовхнули.
показать весь комментарий
17.09.2025 13:52 Ответить
Президент сам мовчав і провладні лідери думок всі мовчали.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:05 Ответить
Є паровладні лідери думок,патякаюить за ріфзні темси.а тоді всі мовчали.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:16 Ответить
Вище керівництво займається попілом і прилаштуванням родичів. Може хай з цієї паршивої вівці хоч якийсь шерсті клок?
А щодо цього виїзду.. можу забитись на пляшку кефіра, шо поки не почався розголос, то нікуди того чувака не випускали.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:17 Ответить
Так.Я одразу як тільки цю новину побачив,сам і це і подумав.
показать весь комментарий
17.09.2025 15:52 Ответить
Додам. Окремо речник Держприкордонслужби зазначив, що після розголосу через скандальний матеріал у Daily Mail, за коментарями і уточненнями в ДПСУ не звернулось жодне ЗМІ.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:13 Ответить
Не знаю куди подівався ваш комент, але так. Я готовий зайняти місце будь якого міністра і гірше Україні від цього не стане. Можу навіть бути Президентом. Я не споживаю наркоту, не крисив бабло на податках і не працював на рашку. Якшо вам всім так подобається, можу навіть не голитися. Єдиний мінус - не вмію грати пісюном на піаніно. Треба потренуватися...
показать весь комментарий
17.09.2025 14:47 Ответить
а що ж тут скажеш ?
лише висловити співчуття рідним.

через війну, про яку попереджали розвідки всіх країн світу і до якої НЕ підготовилось політичне керівництво на чолі з верховним головнокомандуючим, покинули Україну та тиняються по чужбинах міліони наших біженців.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:19 Ответить
Що Ви, причепились до зеленського, тут Польщу, треба рятувати від дронів- імітаторів, а Тут, якісь українці загинули...
показать весь комментарий
17.09.2025 14:40 Ответить
Рафік не прі делах України

.
показать весь комментарий
17.09.2025 15:13 Ответить
На мою думку батька вбитої українки випускати до США з України було не можна. І річ тут не в смерті доньки, а в новому небезпечному моральному прециденті, якій можуть потім використовувати інші українці у судах і позовах з прав людини. Поясню чому: Якщо вже закрили кордони за гендерним принципом ( що на мою думку прямо суперечить Конституції) то має бути дотримана певна рівність - у котлі вічної війни та концлагеру варяться усі українці. Тобто чому, припустимо один чоловік не може виїхати закордон де знаходиться його хвора старенька матір і попрощатися з нею перед смертю, а цей батько призовного віку - може???? У сотень тисяч людей теж є якісь життєві обставини, вони не бачать рідних вже чотири роки, але вони не можуть покинути незламну Україну і закриті в ній наче в банці на довгі роки і можливо навіть наступне десятиліття
показать весь комментарий
17.09.2025 14:06 Ответить
Так закрили не всім чоловікам.Блогери і лідери думок виїздні.Спортсмени виїжджають,бізнесмени і так далі.Закрили то для бідніших і хто не хоче платити викуп.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:08 Ответить
Ага , норм у тебя неравность , а где неравность с военными ? Почему они воюют, а другие нет? Зато есть неравность для тех кто уехал и кто остался и еще надо на десятилетия вперёд)
показать весь комментарий
17.09.2025 14:15 Ответить
Равенства там тоже нет, согласен с Вами. Одни будут воевать до гробовой доски или получения тяжкого физического увечья (ампутации), так как демобилизации нет и в ближайшие годы не будет, а другие - смотреть на первых и вечно прятаться.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:17 Ответить
всі питання до президента України та верховного головнокомандуючого ЗСУ, шановні, ввечері у відосику він розкаже про все

.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:23 Ответить
Тут я думаю проблема в том что в мире вообще не может быть равенства и особенно справедливости, увы но все равно кто то будет страдать больше тебя и так же нажираться больше тебя
показать весь комментарий
17.09.2025 14:27 Ответить
Для військових виїзд за кордон вільний.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:38 Ответить
Мене не пустили в Україну цього літа з білоруським паспортом через польский кордон. Смерть рідного батька недостатня підстава. Хоча мене запевняли, що з тою купою довідок та свідоцтв мають пустити.
Все наче йшло не погано, працівники таможні йшли на зустріч, в них майже не викликала сумнівів моя жорстка проукраїнська позиція але наприкінці начальниця таможні (якась інстасамка років 25 на вигляд, яка з першого тику знаходиться в інстаграмі) вирішила не пускати. На вмовляння та пропозицію задонатити на ЗСУ тут і зараз сказала - ви погіршуєте своє становище ...
показать весь комментарий
17.09.2025 17:41 Ответить
Мне жаль эту девочку так, как будто это моя родная внучка!😪
показать весь комментарий
17.09.2025 15:22 Ответить
Краще пізніше чим ніколи ! Іх вже похоронили чи батька чекали ?
показать весь комментарий
17.09.2025 16:24 Ответить
Тут как повезет.
Мама и баба Гонгадзе свалили как по маслу. Папе Кати Ганзюк не обломилось. Может этому папе подфартит.
показать весь комментарий
17.09.2025 17:58 Ответить
Смерть дитини і " папе подфартит " ? У тебе Дорофеев з головою все ок , чи ти по життю з народження без мозку ?
показать весь комментарий
17.09.2025 19:39 Ответить
Як завжди, "новина" ні про що. То чому не випускали? Може, тому що на час воєнного стану обмежений виїзд для певних категорій громадян? А чому потім випустили? Згідно якого параграфу якого закону, не знаєте?
показать весь комментарий
17.09.2025 20:10 Ответить