9618 посетителей онлайн

Война в Украине может стать "девятой", которую мне удастся урегулировать, - Трамп

Трамп верит, что сможет завершить войну РФ против Украины

Президент США Дональд Трамп уверен, что война России против Украины станет "девятой", которую ему удастся урегулировать.

Об этом он заявил во время общения с журналистами, передает Цензор.НЕТ.

"Я урегулировал восемь войн, и девятая приближается. Я верю, что в войне между Россией-Украиной это произойдет", - сказал он.

По словам лидера США, мирные соглашения помогают спасать жизни миллионов людей.

Что предшествовало?

Ранее Трамп заявил о готовности встретиться с диктатором Путиным, однако встреча возможна при условии полного понимания относительно заключения мирного соглашения между Украиной и РФ.

Отмена встречи Трампа и Путина

21 октября СМИ со ссылкой на источники в Белом доме сообщили, что планирование встречи президента США Дональда Трампа и российского диктатора Владимира Путина в Будапеште пока "приостановлено".

22 октября президент США Дональд Трамп отменил запланированную встречу с президентом России Владимиром Путиным, которая должна была состояться в Будапеште.

Топ комментарии
+8
Після врегулювання війни між Хамасом і Ізраілем, Албанією і Арменією, а також між Азербайджаном і Камбоджею? А ще 5 які?
показать весь комментарий
27.10.2025 10:51 Ответить
+4
Балабол
показать весь комментарий
27.10.2025 10:47 Ответить
+3
такого президента в США ще не було
показать весь комментарий
27.10.2025 11:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Балабол
показать весь комментарий
27.10.2025 10:47 Ответить
Ой не буде вона дев'ятою, бо на черзі Авганістан з Пакистаном. І десятою мабуть теж не стане, хоч число кругле гарне...
показать весь комментарий
27.10.2025 12:20 Ответить
Після врегулювання війни між Хамасом і Ізраілем, Албанією і Арменією, а також між Азербайджаном і Камбоджею? А ще 5 які?
показать весь комментарий
27.10.2025 10:51 Ответить
візітка консерваторів США - трамп ...дуже краснова...
показать весь комментарий
27.10.2025 10:52 Ответить
Всі бойові дії росії проти україни починалися при демократах. Консерватори якраз постійно хотіли підтримати український народ. Ленд ліз тому приклад який байден запоров тому що хотів вічної війни а не перемоги україни. Трамп єдиний з світових політиків який хоче завершити війну в україні. Демократи лише підтримували корупційну українську владу.
показать весь комментарий
27.10.2025 13:01 Ответить
ви маєте право на свію точку зору , ...але то шо трамп 1987 року завербован кремлем і це факт , краще би демократи тягли за хвіс..ніж сьогодні скаженними. скачками їде окупація України ,і бомби летять на голови мирних людей ,шоб трамп не робив зараз ,він дав можливість кремлю мати час ,та проявити страшну безкарну агресію, проти пересічних українців ,своїми дедлайнами ...
показать весь комментарий
27.10.2025 13:45 Ответить
Це як той Куріцин, який двічі був містером олімпією, але в які саме роки - він не скаже.
показать весь комментарий
27.10.2025 10:52 Ответить
Зараз виставляться залишки 73% і почнуть обливати брудом людину,від якої залежить доля країни.
Помиї і регіт для таких понад усе.
показать весь комментарий
27.10.2025 10:52 Ответить
Їпав, плакав, с%ав, балакав, через тин грязюку кидав...
показать весь комментарий
27.10.2025 10:54 Ответить
не скромничай , десятою
показать весь комментарий
27.10.2025 10:58 Ответить
Писав уже : "шатдаун" - це війна... Фінансова... Усередині Конгресу.... Хай, спочатку, припинить її...
показать весь комментарий
27.10.2025 10:58 Ответить
лукавить: зараз пакистан з афганом ще помирить, і ще якусь ****** в африці, і сша з венесуелою...на нобелівку вистачить із запасом
показать весь комментарий
27.10.2025 10:59 Ответить
а мала б бути першою, за 24 години
показать весь комментарий
27.10.2025 11:00 Ответить
Розрулюй дід - і нобелівка у кішені!
показать весь комментарий
27.10.2025 11:01 Ответить
такого президента в США ще не було
показать весь комментарий
27.10.2025 11:01 Ответить
брехло
показать весь комментарий
27.10.2025 11:02 Ответить
"росте процент войн в жирах трампа!" ))
показать весь комментарий
27.10.2025 11:05 Ответить
Клоун
показать весь комментарий
27.10.2025 11:29 Ответить
Не, ну це пісец. Підскажіть, як називаеться ця хвороба, і чи може людина с таким захворюванням керувати країною ?
показать весь комментарий
27.10.2025 11:31 Ответить
❗️Наближається завершення війни між Україною і РФ, - Трамп
показать весь комментарий
27.10.2025 11:37 Ответить
Дев'ятою? Та йди вже на рекод! Нехай дев'ятнадцятою!
показать весь комментарий
27.10.2025 12:18 Ответить
Це заява рівня дитини середньої вікової групи дитсадка. Якщо в нього нічого не вийде ,він приведе 10 аргументів що він такого не говорив ,або його неправильно зрозуміли. Тобто це логіка людини похилого віку що впадає в дитинство.
показать весь комментарий
27.10.2025 12:39 Ответить
Як казала моя покійна бабуля -"не кажи гоп, поки не перескочиш". Клоун.
...
показать весь комментарий
27.10.2025 12:40 Ответить
Після того як Доні сказав що Римські Легіони завжди дружили з американськими військами це тільки квіточки.
показать весь комментарий
27.10.2025 13:17 Ответить
999