7154 посетителя онлайн

Орбан просил сделать исключение из санкций США против нефти РФ. Я отказал, - Трамп

Трамп отказал Орбану в исключении Венгрии из санкций США

Президент США Дональд Трамп заявил, что премьер Венгрии Виктор Орбан попросил сделать для страны исключение из новых американских санкций против российской нефти.

Об этом он сказал журналистам на борту самолета Air Force One, передает Цензор.НЕТ.

Отвечая на вопрос о просьбе Орбана, глава Белого дома заявил, что США не согласились освободить Венгрию.

"Премьер-министр Венгрии Орбан попросил об исключении из санкций против России. Мы его не предоставили, но он попросил", - добавил Трамп.

Что предшествовало

  • Напомним, встреча Трампа и Орбана запланирована на 8 ноября.
  • Премьер Венгрии и президент США обсудят сотрудничество в энергетической, военной, экономической и финансовой сферах. Ожидается, что будут говорить и об американских санкциях против российской нефти.

Венгрия и нефть РФ

Венгрия сильно зависит от импорта российских энергоносителей, после 2022 года она еще больше увеличила зависимость от сырой нефти РФ.

Орбан ранее сообщал, что будет обсуждать санкции против российских компаний "Роснефть" и "Лукойл", а также будет стремиться заключить более широкое экономическое соглашение с Соединенными Штатами.

Он говорил, что должен убедить Вашингтон в специфической уязвимости Венгрии в отношении поставок нефти.

Топ комментарии
+36
Нігуя собі - Орбан аж заквакав
показать весь комментарий
31.10.2025 20:36 Ответить
+32
удар в псіну
показать весь комментарий
31.10.2025 20:35 Ответить
+18
Ну нарешті цьому байстрюку хтось вказав його місце.
показать весь комментарий
31.10.2025 20:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
удар в псіну
показать весь комментарий
31.10.2025 20:35 Ответить
... ііііі всі разом, українську народню: "ты отказала мне два раза, нехочу сказала ты..."
показать весь комментарий
01.11.2025 11:13 Ответить
И он аванса попросил
Лицо его рождало муку
Но х.. директор положил
В его протянутую руку.
показать весь комментарий
01.11.2025 11:41 Ответить
Нігуя собі - Орбан аж заквакав
показать весь комментарий
31.10.2025 20:36 Ответить
Вітя-***** і підмивався і духався, а трампон його нє удовлєтворіл...
показать весь комментарий
31.10.2025 20:48 Ответить
А ТО!!! ось від WSJ
З червня опитування Ukraine Freedom Project показують зростання підтримки військової допомоги Україні серед релігійних консерваторів на 22 відсоткові пункти та серед республіканців, які регулярно відвідують церкву, на 18 пунктів. Завдяки зміні своєї стратегії рейтинг Зеленського серед виборців Трампа за останні сім місяців більш ніж подвоївся

Тепер, коли Зеленський діє стратегічніше,(від себе додам - хоч партнери укоськали дипломатію Єрмака), республіканці чітко розуміють, хто заважає дипломатії Трампа: 64% республіканських виборців вважають Путіна перешкодою для припинення вогню, тоді як лише 13% покладають провину на Зеленського.
показать весь комментарий
31.10.2025 22:13 Ответить
Трамп в ударі))
показать весь комментарий
31.10.2025 20:37 Ответить
Схоже в рудого Донні з'явились яйця.
показать весь комментарий
31.10.2025 20:57 Ответить
Або пуйло його зневажливо прийняв)) й Доні образився..
показать весь комментарий
31.10.2025 21:01 Ответить
Ага, аж два.
показать весь комментарий
01.11.2025 08:20 Ответить
Бовтуни
показать весь комментарий
01.11.2025 08:50 Ответить
Просто квакорбан не вибрав вдалий час. В Донні не було настрою.
показать весь комментарий
01.11.2025 10:29 Ответить
https://zn.ua/ukr/WORLD/tramp-ja-rozhromiv-bajdena-i-meni-podobajetsja-divitisja-jak-vin-zaraz-korchitsja.html

ТРАМП: Я РОЗГРОМИВ БАЙДЕНА І МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ ДИВИТИСЯ, ЯК ВІН ЗАРАЗ КОРЧИТЬСЯ

аж занадто його пре
показать весь комментарий
31.10.2025 22:17 Ответить
От жеж мразота руда!!! Нічого, подивимося, як воно собі здихати буде - сподіваюся, що чорти почнуть його забирати ще до його смерті... Щоб розумів, падло, куди та за що!
показать весь комментарий
01.11.2025 13:16 Ответить
Ну нарешті цьому байстрюку хтось вказав його місце.
показать весь комментарий
31.10.2025 20:38 Ответить
Боюся, що він бреше.
показать весь комментарий
31.10.2025 20:39 Ответить
Зараз русакам і китайцам побіжить жалітися
показать весь комментарий
31.10.2025 20:40 Ответить
Орбану поводили по губах))
показать весь комментарий
31.10.2025 20:42 Ответить
Цюцюркою.
показать весь комментарий
01.11.2025 09:17 Ответить
А потужний Лідор не відмовив
показать весь комментарий
31.10.2025 20:44 Ответить
Його потужність закінчується на останній клавіші піаніни.
показать весь комментарий
31.10.2025 20:49 Ответить
Ну.., хоч щось з паршивої вівці..., якщо не передумає...
показать весь комментарий
31.10.2025 20:49 Ответить
А вітьок думав що він крутий перець та дружбан трампона. Вітьок занадто в себе повірив. Адже вітьок просто шльондра.
показать весь комментарий
31.10.2025 20:50 Ответить
Не просто шльондра, а статусная
показать весь комментарий
31.10.2025 21:03 Ответить
Просто на Орбана за межами Угорщини всім *****. Він ніхто.
показать весь комментарий
31.10.2025 20:52 Ответить
Ніхто- ніхто, а ЄС, натою крутить як жид сонцем. І звісно не за просто так...
показать весь комментарий
01.11.2025 05:23 Ответить
А як він зараз у ху...ла гроші отримувати буде, провалився повністю, завдання не виконав.
показать весь комментарий
31.10.2025 21:01 Ответить
і це є добре, але трамп ще той ......
показать весь комментарий
31.10.2025 21:11 Ответить
Поки що...
Але Мадяру конче потрібно провести власну санкцію на Унечу!
показать весь комментарий
31.10.2025 21:12 Ответить
Простіший варіант - перекрити краник з нашої сторони.
показать весь комментарий
31.10.2025 21:27 Ответить
Так, але з Унечі піде (і зараз йде) потік на 1.Мозир-Плоцьк і далі в Гданськ та Росток; 2.Новополоць і далі в Ригу та Вільнюс; 3.Усть-Лугу пілд Пітер. Це окрім гілки з Мозиря на Чоп.
показать весь комментарий
31.10.2025 21:44 Ответить
Відповідь трампона --->>>>>>>>>>>>>

показать весь комментарий
31.10.2025 21:39 Ответить
Добре, що хоч просто відмовив. А міг би сказати "В Хантимансійськ, животноє".
показать весь комментарий
31.10.2025 21:51 Ответить
тільки за це вже можна славити Короля
показать весь комментарий
31.10.2025 21:55 Ответить
У Орбана почався херовий період. Дупа. З якої сторони не глянь.
показать весь комментарий
31.10.2025 22:45 Ответить
Я сто разів казав: американці можуть, але часто не хочуть. А ЄС, і не можуть, і не хочуть.
показать весь комментарий
31.10.2025 23:40 Ответить
Та не тільки ви то говорили. але по суті ви праві. Але є ще один момент - світові, Європі не потрібна сильна Україна
показать весь комментарий
01.11.2025 05:28 Ответить
Два агента РФ устраивают очередное шапито, чтобы все поверили, что эти фейковые санкции от США существуют...
показать весь комментарий
01.11.2025 05:50 Ответить
Orban who?
показать весь комментарий
01.11.2025 05:55 Ответить
Цюцюрку Орбану в тухес, а не нафту.
показать весь комментарий
01.11.2025 09:53 Ответить
Брехня 🫤
показать весь комментарий
01.11.2025 10:37 Ответить
Часом, навіть у Трампа бувають "просвітлення". Чого не сказати про Орбабана.
показать весь комментарий
01.11.2025 11:28 Ответить
Отак на старості може дід і чомусь навчиться.
показать весь комментарий
01.11.2025 13:05 Ответить