8496 посетителей онлайн

Враг продвинулся в Покровске, вблизи Каменки и Новогригоровки, - DeepState

Покровск карта

Войска РФ продвинулись на территории трех областей Украины, в том числе и в Покровске Донецкой области.

Об этом сообщает мониторинговый проект DeepState, информирует Цензор.НЕТ.

Где продвинулся враг?

"Карта обновлена. Враг продвинулся в Покровске, вблизи Каменки (село в Двуречанской поселковой громаде Купянского района Харьковской области) и Новогригоровки (село в Гуляйпольской городской громаде Пологовского района Запорожской области)", - говорится в сообщении.

Покровск карта
Покровск

Кам'янка карта
Каменка

Новогригоровка карта
Новогригоровка

Ранее аналитики DeepState сообщали, что оккупанты укрепляются в Покровске, обустраивая наблюдательные пункты.

Что предшествовало?

  • Напомним, 29 октября Путин заявил о якобы "окружении" украинских войск в ключевых фронтовых городах Донецкой и Харьковской областях — в Покровске и Купянске.
  • После этого диктатор цинично предложил прекратить боевые действия на соответствующих участках, чтобы западные журналисты и украинские СМИ "смогли воочию убедиться" в правдивости его слов.
  • Группировка объединенных сил прокомментировала заявления российского диктатора о якобы окружении Купянска войсками РФ.
  • 30 октября Сырский опроверг громкие заявления РФ о якобы "блокировании" ВСУ в Покровске и Купянске.
Топ комментарии
+6
Вчора.

Сирський зазначив, що триває комплексна операція зі знищення та витіснення ворожих сил із Покровська.
Сирський зауважив, що оборона агломерації буде підтримана додатковими підрозділами, озброєнням, технікою, зокрема безпілотними системами та засобами БпЛА.
Джерело: https://censor.net/ua/n3582839

Самий брехливий г...дон це рашист у кріслі головнокомандувача.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:59 Ответить
+4
Українським силам вдалося поліпшити тактичне становище в Покровську. І наразі Сили оборони нарощують чисельність своїх штурмових груп у місті.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:40 Ответить
+4
він вже летить у Покровськ в голубом вєртольоті і подарить усім ескімо

.

.
показать весь комментарий
02.11.2025 16:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Росіяни виводять частину військ з-під Покровська - що сталось

https://glavred.net/editor/yuriy-berendiy.html https://glavred.net/editor/yuriy-berendiy.html Юрій Берендій
2 листопада 2025, 11:47

3680

Росіяни через успішні дії Сил оборони України змушені замінювати знищені підрозділи менш підготовленими силами, зазначив військовий.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:34 Ответить
а що скаже товариш пан бАданов?
показать весь комментарий
02.11.2025 15:38 Ответить
він вже летить у Покровськ в голубом вєртольоті і подарить усім ескімо

.

.
показать весь комментарий
02.11.2025 16:56 Ответить
Покажет видос высадки двух отделений спецназовцев с "Блэк Хоков". Все порешает, он такой.
показать весь комментарий
02.11.2025 19:30 Ответить
карти вчорашні
показать весь комментарий
02.11.2025 14:37 Ответить
Українським силам вдалося поліпшити тактичне становище в Покровську. І наразі Сили оборони нарощують чисельність своїх штурмових груп у місті.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:40 Ответить
🙏
показать весь комментарий
02.11.2025 14:47 Ответить
показать весь комментарий
02.11.2025 15:17 Ответить
Вчора.

показать весь комментарий
02.11.2025 14:59 Ответить
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ - ВІДБІЙ ТРИВОГИ
показать весь комментарий
02.11.2025 15:02 Ответить
😡
показать весь комментарий
02.11.2025 15:59 Ответить
Коли вже прикриють цю ,,хліборізку" від ,,інформбюро"?! Знайшли собі ,,ничку"! Чи невиліковно хворі?!
показать весь комментарий
02.11.2025 15:01 Ответить
https://t.me/volodymyrzolkin @ (мова оригіналу):
" Герасимов в горячке ищет на кого переложить ответственность за провалы и свой собственный ******* путину, о том что всех победили, захватили, окружили.
Полетели головы генералов.
В связи с невыполнением задач ведения наступательных действий (на Покровском направлении) снят с должности командующего 51 А генерал-лейтенант с.Мильчаков. Временно исполняет обязанности командующего 51 А - генерал-майор Киндеев Виктор Валерьянович.
Кроме того, стало известно о смещении с должности командира 132 омсбр 51 А, полковника Наймушина. Причина увольнения - большие потери бригады в личном составе.
Снимут ли самого Герасимова неизвестно. В какой-то мере этот ******** нам даже выгоден."
показать весь комментарий
02.11.2025 15:52 Ответить
Там Буданов полководствует, так шо все збс. А если нет, то он в командировке будет(штирлицами непросто руководить, тот еще геморрой).
показать весь комментарий
02.11.2025 15:56 Ответить
А шо це за fuck на фоткі? Тобто 20 кацапських уї@анів пробігли кілометр по прямій заховавшись в якійсь будівлі і оцю всю доріжку де вони бігли можна зафарбовувати як окуповану? Це так працює?
показать весь комментарий
02.11.2025 15:56 Ответить
Це значить, що вони розрізають Покровськ, як піццу
показать весь комментарий
02.11.2025 16:11 Ответить
Тобто цей "палець" забито кацапськими військами на всю довжину?
показать весь комментарий
02.11.2025 18:11 Ответить
Так
показать весь комментарий
02.11.2025 18:45 Ответить
Сирьский і Зеленський сказав же, що всі під контролем у Покровську, вони не можеть брехати.
показать весь комментарий
02.11.2025 16:05 Ответить
Вопрос времени
показать весь комментарий
02.11.2025 18:46 Ответить
"Рішення прийметься швидко: депутат пояснив можливість мобілізації жінок
За словами Юрія Здебського, це питання залишається актуальним та перебуває у полі зору депутатів."

Зовсім здуріли? Про мобілізацію силовиків, що заброньовані на 90-100%, та ще й набирають нових, купи охоронців, що стоять під кожним деревом, молодих відставників, з яких в ЗСУ тільки один із 40, офіцерів, що можуть бути тільки великими командирами, чинуш з їхніми дітьми, кварталівців і т.д. мовчок?
https://enovosty.com/uk/news-ukr/news_society-ukr/full/2203-sluzhit-u-zsu-1-iz-40-v-ukraini-200-tisyach-vijskovix-pensioneriv-nardep
То була ставка на доходяг:
https://www.pravda.com.ua/articles/2025/06/16/7517270/
Вже зібрались жінок хапати? За що вони нам мстяться, таке враження, що проти нашого народу вже всі - і кацапи, і трамп, і китайці, і наші крадії
показать весь комментарий
02.11.2025 20:07 Ответить
Потрібно рятувати наші війська. Як пишуть кореспонденти , вже втрачена амуніція на мільярди доларів. Але людей потрібно вивести, щоб було менше втрат. Українці- це запорука України !
Україна, без українців неможлива ! Спротив без ВСУ неможливий ! Зеленський ! Поверни Залужного Головкомом ! Невже ти не усвідомлюєш, що Сирський не спрвляється, не відповідає покладеним на нього викликам!
Слава Україні ! Героям Слава !
показать весь комментарий
02.11.2025 21:58 Ответить
не допоміг навіть тік-токер Буданов....
показать весь комментарий
03.11.2025 00:33 Ответить
А як там клумби в Покровську на які за 3 роки витратили мільйони гривень допомогли зупинити ворога ??? Зеленоплісінявий корисний для мразіян. Це планомірна здача Покровська.
показать весь комментарий
03.11.2025 01:05 Ответить