3109 посетителей онлайн

Трамп: Мы "очень близки" к достижению мирного соглашения по Украине

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп считает, что договоренности о завершении войны России против Украины "очень близки".

Об этом Трамп сказал журналистам в Белом доме, передает Цензор.НЕТ.

Прогресс в переговорах

Он выразил надежду, что его цель - остановить российско-украинскую войну - будет достигнута:

"Это нелегко (достижение мирного соглашения – ред.), но я думаю, что мы это сделаем. За последний месяц погибло 25 000 солдат –– украинцев и россиян. Поэтому я думаю, что мы очень близки к соглашению и скоро это станет понятно. Я думал, что это произойдет быстрее, но теперь вижу, что это сложнее. В то же время у нас есть прогресс", - заявил лидер США.

Что предшествовало?

  • В воскресенье, 23 ноября, в Женеве начались переговоры делегаций Украины и США по мирному плану для завершения войны России против Украины.
  • Ранее сообщалось, что украинская делегация уже провела встречи с советниками ЕС в Женеве.
  • Впоследствии президент Владимир Зеленский сообщил о первых результатах переговоров, которые проходят в Женеве с участием делегаций США, Украины, ЕС и Великобритании по американскому плану завершения войны РФ против Украины.
  • Секретарь СНБО Рустем Умеров сообщал, что текущая редакция мирного плана США по прекращению войны РФ против Украины находится на завершающем этапе согласования и уже отражает большинство ключевых украинских приоритетов.
  • По итогам переговоров в Женеве в воскресенье, 23 ноября, государственный секретарь США Марко Рубио сказал, что команда Вашингтона внесет "некоторые изменения" в американский мирный план.
  • Новый мирный план США по урегулированию российско-украинской войны сократили с 28 пунктов до 19.
Топ комментарии
+17
А якщо признає то війна просто перерветься на рік-два. А потім кацап вже до Ужгорода дійде . Просто маршом.
показать весь комментарий
25.11.2025 19:59 Ответить
+9
Бо якщо даєш відкусити палець це автоматично підтверджує твою готовність надати і руку, сраку, голову.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:09 Ответить
+7
Трамп: Ми "дуже близькі" до досягнення мирної угоди щодо України.
Трамп зупинив допомогу Україні і допоміг путіну нагнути Україну.
показать весь комментарий
25.11.2025 19:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Все впирається в путлєра
показать весь комментарий
25.11.2025 19:48 Ответить
Все впирається в уряд України. Чи признає він окуповані теріторії назавжди російським чи - ні. Якщо ні - тоді війна триватиме й надалі.
показать весь комментарий
25.11.2025 19:57 Ответить
А якщо признає то війна просто перерветься на рік-два. А потім кацап вже до Ужгорода дійде . Просто маршом.
показать весь комментарий
25.11.2025 19:59 Ответить
З якого дива?
показать весь комментарий
25.11.2025 20:07 Ответить
Бо якщо даєш відкусити палець це автоматично підтверджує твою готовність надати і руку, сраку, голову.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:09 Ответить
Ні. Це означає пожертвувати меншим, щоб врятувати більше.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:11 Ответить
Пожертвуй нарешті своєю дитиною, щоб зберегти своє "дорогоцінне" життя.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:16 Ответить
В мене їх нема, слава богу.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:38 Ответить
Так, врятувати. На рік-два-п'ять... Доки орда не відновить сили й знов на виникнуть якісь "исконно-русские" території то "російськомовні регіони", що потребують захисту від фошиздів-бЕндерівцев...
Плавали, знаємо...
Саме тому найменша поступка, яка протиречить міжнародному праву (Крим та Донбас, наприклад) - це шлях до руйнування України.

Мені особисто вже не так й багато десятиліть залишилось насправді, але я не хочу, щоб мій онук (майже три рочки вже), який народився під час повітряної тривоги при електриці з генератора, виріс та знов відчув, коли дідуся Сашка вже не буде, нову хвилю цбого північно-східного залізного лайна, що можливо саме зараз вже летить до нас.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:41 Ответить
Многие еще упускают тот факт, что Россия будет лезть в политику Украины, дальше финансировать пророссийских деятелей. Люди так себя ведут, как будто Россия не перестанет разрушать Украину изнутри.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:44 Ответить
А це вже від України залежить - буде , чи ні ...
показать весь комментарий
25.11.2025 20:45 Ответить
А это не зависит от Украины - деньги будут идти.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:48 Ответить
Я к тому что всякие мирные договора не уменьшат враждебности по отношению к Украине. Она останется.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:49 Ответить
А я ж про це і пишу ! Звісно , що діяльність проти України буде продовжуватись - але лише від українців буде залежати те , наскільки успішно ми зможем з цим боротися .
показать весь комментарий
25.11.2025 20:53 Ответить
Я пост ниже написал почему это будет успешно.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:53 Ответить
Украина страна с огромной коррупцией, где чиновники только мечтают продаться. Народ Украины готов верить любому кто им сладко поет, даже если этот любой еще вчера крал гусей. Так что - итог как бы известен и мы его наблюдаем уже 30 лет.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:51 Ответить
Трохи більше ніж 5 років. В там рано чи пізно Путін помре і були криза влади.

Ваше міжнародне право трималося лише на святому переконанні всіх, що його ніхто порушувати не буде тому що всі пам'ятають жахи другої світової. Закони мають силу коли над ними є державний апарат, що забезпечує їх виконання. В який державний апарат стоїть над міднародними законами?
показать весь комментарий
25.11.2025 23:11 Ответить
Жадность фраєра сгубіла, може бути і таке.
показать весь комментарий
25.11.2025 21:32 Ответить
Потому что успешная война только рождает новые амбиции.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:41 Ответить
А з якого дива ці території стали російськими? Не в результаті агресії?
показать весь комментарий
25.11.2025 20:01 Ответить
Російським це вже без різниці в результаті чого.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:06 Ответить
Кацап-йди на х#й.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:05 Ответить
Все залежить від того чи піде на це *****. А він не піде.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:06 Ответить
Зараз цей придурок Gary Grant і тебе кацапом обзиватиме.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:08 Ответить
Уряд України може внести зміни в Конституцію? Че щось нове.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:08 Ответить
Гаразд! Верховна Рада.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:11 Ответить
Зе-уряд може.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:16 Ответить
Вона на паузі.
показать весь комментарий
25.11.2025 22:18 Ответить
Президент не может без референдумов ничего такого подписывать.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:14 Ответить
Зачит - война!
показать весь комментарий
25.11.2025 20:15 Ответить
А ти як хотів, кацап?
Щоб ти собі спокійно грабити та убивати людей, без покарання?
показать весь комментарий
25.11.2025 20:21 Ответить
Ти дєбіл чи ідіот? Читати вмієшь?
показать весь комментарий
25.11.2025 20:25 Ответить
Ти за капітуляцію України під назвою мирна угода?
показать весь комментарий
25.11.2025 20:26 Ответить
Я намагаюся роз'яснити ситуацію такому недолугому, як ти. При чому тут «капітуляція»? Не буде ніякої «мирної угоди». Війна триватиме ще років 10-15.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:34 Ответить
Ніяких 10-15 років війни не буде. Ресурси не вистачить, ні людських ні фінансових.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:39 Ответить
Гаразд! 5-6 років. Теж немало.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:43 Ответить
Які там 5 років ?
"За офіційними даними, у жовтні понад 21 тисяча військових самовільно залишили службу.
Джерело: https://censor.net/ua/n3583784
- якщо з 30 тис. мобілізованих в СЗЧйдуть 20 тис . - пояснювати треба ?
показать весь комментарий
25.11.2025 21:12 Ответить
война может идти бесконечно. люди уже в войне не ресурс. войну можно вести при помощи технологий без людей.
показать весь комментарий
25.11.2025 21:38 Ответить
Полный бред. Люди как раз ещё ресурс. Но самый главный ресурс, это деньги и экономика.
показать весь комментарий
25.11.2025 22:22 Ответить
Теж багато. Рік-півтора.
показать весь комментарий
25.11.2025 22:20 Ответить
Подоляк іди до біса
показать весь комментарий
25.11.2025 20:17 Ответить
Який з двох?
показать весь комментарий
25.11.2025 20:20 Ответить
Ааа ти "сергей".Я не догледів.Тоді- лєщенко,іди до біса
показать весь комментарий
25.11.2025 20:33 Ответить
Українського тобі прутня в рот каzап, а не українські території.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:31 Ответить
Ти це кремлю скажи.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:38 Ответить
Ми - це хто?
показать весь комментарий
25.11.2025 19:48 Ответить
це рудий поц і його тованищ Вольдемар *****. вони обескровили і поділили колись вільну країну
показать весь комментарий
25.11.2025 19:58 Ответить
А хто допоміг пуйлу пройти маршем і захопити половину півдня? А хто до цього часу не зробив 3000 балістики і ''Фламінго'', як обіцяв? А хто всі ці роки возив ''двушки'' на росію, невже отой Трамп?
показать весь комментарий
25.11.2025 20:05 Ответить
Іуда Зеленский, його влада, його уряд, його генерали зрадники.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:17 Ответить
Алиса меелафон, нужен толчок,она вспомнила...
показать весь комментарий
25.11.2025 19:49 Ответить
Мієлофон не допоможе. Бо його чутливості не вистачить, щоб зчитати хоч щось з тих рудиментів мозку, що випадково залишились в "найпотужніших лідерів Землі"...
Аліса теж ні до чого, бо якба справжня Аліса з книг Кіра Буличова побачила це, то просто не зрозуміла б, як таке взагалі можливо... Мені інколи сумно від того, що те суспільство, про яке писав Кір та Іван Антонович Єфремов назавжди залишиться утопією. Я не про комунізм (ну його на), а про психологію людей того світу, де космічні пірати - це рудимент та психічне викривлення, а постріл в людину - це за гранню добра й зла...

Але... "Если б Вы знали, каким малым количеством мудрости управляется этот мир"...
показать весь комментарий
25.11.2025 20:18 Ответить
Хай онучу занюхне, щоб не зурочити нобеля у палаті.
показать весь комментарий
25.11.2025 19:50 Ответить
тампон ты так хочешь премию мира .... что тебе не важно на каких условиях будет подписана бумажка. с которой можно будет сходить в туалет
показать весь комментарий
25.11.2025 19:51 Ответить
Справа не в Трампу а в зраднику зеленському та українських рабах та терпіл.
Де ті всі лідери громадської думки, волонтери, опозиція, ітд.?
Язик в сраку запхали і мовчать, коли підписують капітуляцію по знищенню України.
Де ті всі військові які воюють та клялись, що проти капітуляції?
Де українці, громадяни України яким мало би бути не байдуже спостерігати як зрадники нищать Україну та роблять з них холопів рашки?

Раби, подножки, грязь Москви,
Варшавське сміття - ваші пани Ясновельможнії гетьмани.
Чого ж ви чванитеся, ви!
Сини сердешної Украйни!
Що добре ходите в ярмі

І живим і мертвим... Т.Г. Шевченко
показать весь комментарий
25.11.2025 20:06 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=D6B0n7I7lxI https://www.youtube.com/watch?v=КОЛЛАПС НАЧАЛСЯ: Конгресс ОБЪЕДИНЯЕТСЯ, чтобы СВЕРГНУТЬ Трампа и ТРЕБУЕТ ИМПИЧМЕНТА!

Хто раніше- хйло провокує та чекає на спротив та крах в Україні, а починає щось трясти у США
показать весь комментарий
25.11.2025 19:52 Ответить
Та вже цілий рік це чуемо,
показать весь комментарий
25.11.2025 20:09 Ответить
хоч по Вашій сильці, якій оптиміз навіває ...як шо це не фейк , то дуже радує...
показать весь комментарий
25.11.2025 20:20 Ответить
Трамп: Ми "дуже близькі" до досягнення мирної угоди щодо України.
Трамп зупинив допомогу Україні і допоміг путіну нагнути Україну.
показать весь комментарий
25.11.2025 19:55 Ответить
Ми (я, пуйло і зеля) дуже близькі до знищення України,- Трамп.
показать весь комментарий
25.11.2025 19:56 Ответить
Мирна угода капітуляції України від гаранта будапештського меморандумі.
показать весь комментарий
25.11.2025 19:59 Ответить
Підозрюю, що цей план був написаний ще до Будапешту. Будапешт був першим пунктом.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:02 Ответить
а зеленське 🤡чмо поспішає доїхати до трампа , занюхане зрадливе потворище ...бо трампу світить імпічмент ...а доречі зеленський нелегітимний ,і шо він там підпише ?...
показать весь комментарий
25.11.2025 20:05 Ответить
Ви читали ''Будапештський меморандумом''? Якби читали, то такого б не писали. Меморандум готувала Україна і забулася чи навмисне не вписала відповідальність за порушення і необхідні механізми його виконання. А тому він так і залишився на намірами.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:09 Ответить
Хотіти не вредно!Але,вряд чи влаштує мирна угода ху...ла.Тільки шалений економічний,санкційний тиск з вторинними санкціями і надання зброї дальньої дії змусить бункерного підписати угоду.
показать весь комментарий
25.11.2025 19:59 Ответить
Хочеться вірити, що все вийде.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:02 Ответить
А конкретніше? "Все"- це ні про що.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:08 Ответить
А конкретніше почитаєш в підсумковому документі.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:09 Ответить
Тобто ти патякаєш сам не знаючи про що.🥴
показать весь комментарий
25.11.2025 20:12 Ответить
Патякаєш ні про що тут цілими днями тільки ти. Робота певно така, або дід з дивану🤔.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:19 Ответить
Оце тобі-"хочеться вірити що все вийде"... То що ж повинно вийти ,чмо? Ага...Іншої "відповіді" від такого гівнюка як ти я і не очікував. Щезни,дірявий.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:23 Ответить
Діду, я тебе ображав? Ти якщо не вмієш спілкуватися з людьми, то не берися.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:25 Ответить
З людьми якраз я вмію спілкуватися.😉
показать весь комментарий
25.11.2025 20:27 Ответить
Ну то спілкуйся зі своїми "людьми" і не лізь до людей.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:35 Ответить
По зоопаркам я не лажу, не переживай.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:49 Ответить
Та не, тут судя по форумам колоссальный мобилизационный потенциал в наличии простаивает. Ещё пару лет воевать можно. Осталось их с дивана сколупнуть или с Германией привезти и в Покровск отправить. А там уже ***** они покажут где раки зимуют.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:18 Ответить
Та почитати їх, то в кожного за спиною неабиякий досвід воїна, економіста, дипломата, політика, демографа, і багато іншого.
З такими людьми ми мали б бути першою країною в Європі, а на ділі Україні вже 34 роки після незалежності, а досягнень немає, і винних також...
показать весь комментарий
25.11.2025 20:24 Ответить
Угомонись,капитулянт. У каждого своё мнение. Надеешься протянуть свои жалкие деньки без разницы при какой власти-это твой выбор.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:25 Ответить
Його най@бують а воно раде. Ну що за ідіот?
показать весь комментарий
25.11.2025 20:03 Ответить
Ніц з цього гешефту не буде
показать весь комментарий
25.11.2025 20:08 Ответить
Дякую пане Йосиф. Досі усі Ваші прогнози справджувалися!
показать весь комментарий
25.11.2025 20:56 Ответить
за слив Украины Хйло так и быть, пообещает не вякать про нато до 97 года, таежный союз и пол Берлина? ну, такое. Виткоффу (и Трампу) нравится, наверное - они далеко, да и недолго им осталось.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:16 Ответить
---"Головне питання, про яке всі забувають:

Чи погодяться ЗСУ, хай виснажені, обікрадені, знекровлені, виконати наказ кротів з Банкової і просто так віддати ворогу 30% Донеччини?

А якщо там їх сім'ї - погодяться здати їх в окупацію?

Мені здається, це буде переломний момент....
показать весь комментарий
25.11.2025 20:18 Ответить
Головне питання - як буде розвиватися Україна ПІСЛЯ війни - про це хтось думає ?
показать весь комментарий
25.11.2025 20:47 Ответить
Сцикливе чмо
показать весь комментарий
25.11.2025 20:22 Ответить
Цікаво. Диванні патріоти проти домовленостей. Може це тому, що вони не в окопах?
показать весь комментарий
25.11.2025 20:28 Ответить
Трамп спасает Путина. Вопрос только зачем это Украине.
показать весь комментарий
25.11.2025 20:39 Ответить
Поки пуйла шию не звернуть ,ніяка угода діяти не буде .
показать весь комментарий
25.11.2025 20:45 Ответить
Ну нарешті у президента Трампа може з'явитися шанс отримати премію миру, яка забезпечить йому місце в історії. На жаль, зовсім не Нобелівську, про яку він так мріє.

Це «Премія миру імені Невілла Чемберлена» - нагорода, яку історія присуджує лідеру держави, що найогидніше здала своїх союзників і власні цінності агресивному диктатору.

Цю нагороду Трамп міг би по праву розділити зі своїми численними «держсекретарями» - Стівом Віткоффом, Марко Рубіо і Деном Дрісколлом, - які спільними зусиллями узгодили капітуляцію України на умовах Володимира Путіна, не провівши попередніх консультацій ні з Києвом, ні з нашими європейськими партнерами. А потім оголосили Україні, що вона зобов'язана прийняти цей план до Дня подяки.

Тобто - до найближчого четверга.

Якщо Україна дійсно буде змушена капітулювати і прийняти конкретні умови цієї «угоди» до цього терміну, День подяки перестане бути американським святом. Він стане російським святом - днем «благодарности».
показать весь комментарий
25.11.2025 20:54 Ответить