3692 відвідувача онлайн

Трамп: Ми "дуже близькі" до досягнення мирної угоди щодо України

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп вважає, що домовленості щодо завершення війни Росії проти України "дуже близькі".

Про це Трамп сказав журналістам у Білому домі, передає Цензор.НЕТ.

Прогрес у переговорах

Він висловив сподівання, що його мета припинити російсько-українську війну буде досягнута:

"Це нелегко (досягнення мирної угоди – ред.), але я думаю, що ми це зробимо. За останній місяць загинуло 25 000 солдатів –– українців та росіян. Тож я думаю, що ми дуже близькі до угоди й скоро це стане зрозуміло. Я думав, що це відбудеться швидше, але тепер бачу, що це складніше. Водночас ми маємо прогрес", - заявив лідер США.

Що передувало?

  • У неділю, 23 листопада, у Женеві розпочалися переговори делегацій України та США щодо мирного плану для завершення війни Росії проти України.
  • Раніше повідомлялося, що українська делегація вже провела зустрічі з радниками ЄС в Женеві.
  • Згодом президент Володимир Зеленський повідомив про перші результати перемовин, які відбуваються у Женеві за участі делегацій США, України, ЄС і Британії щодо американського плану завершення війни РФ проти України.
  • Секретар РНБО Рустем Умєров повідомляв, що поточна редакція мирного плану США щодо припинення війни РФ проти України перебуває на завершальному етапі узгодження, і вже відображає більшість ключових українських пріоритетів.
  • За підсумками переговорів у Женеві у неділю, 23 листопада, державний секретар США Марко Рубіо сказав, що команда Вашингтону внесе "деякі зміни" до американського мирного плану.
  • Новий мирний план США щодо врегулювання російсько-української війни скоротили із 28 пунктів до 19.
Топ коментарі
+17
А якщо признає то війна просто перерветься на рік-два. А потім кацап вже до Ужгорода дійде . Просто маршом.
показати весь коментар
25.11.2025 19:59 Відповісти
+9
Бо якщо даєш відкусити палець це автоматично підтверджує твою готовність надати і руку, сраку, голову.
показати весь коментар
25.11.2025 20:09 Відповісти
+7
Трамп: Ми "дуже близькі" до досягнення мирної угоди щодо України.
Трамп зупинив допомогу Україні і допоміг путіну нагнути Україну.
показати весь коментар
25.11.2025 19:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все впирається в путлєра
показати весь коментар
25.11.2025 19:48 Відповісти
Все впирається в уряд України. Чи признає він окуповані теріторії назавжди російським чи - ні. Якщо ні - тоді війна триватиме й надалі.
показати весь коментар
25.11.2025 19:57 Відповісти
А якщо признає то війна просто перерветься на рік-два. А потім кацап вже до Ужгорода дійде . Просто маршом.
показати весь коментар
25.11.2025 19:59 Відповісти
З якого дива?
показати весь коментар
25.11.2025 20:07 Відповісти
Бо якщо даєш відкусити палець це автоматично підтверджує твою готовність надати і руку, сраку, голову.
показати весь коментар
25.11.2025 20:09 Відповісти
Ні. Це означає пожертвувати меншим, щоб врятувати більше.
показати весь коментар
25.11.2025 20:11 Відповісти
Пожертвуй нарешті своєю дитиною, щоб зберегти своє "дорогоцінне" життя.
показати весь коментар
25.11.2025 20:16 Відповісти
В мене їх нема, слава богу.
показати весь коментар
25.11.2025 20:38 Відповісти
Так, врятувати. На рік-два-п'ять... Доки орда не відновить сили й знов на виникнуть якісь "исконно-русские" території то "російськомовні регіони", що потребують захисту від фошиздів-бЕндерівцев...
Плавали, знаємо...
Саме тому найменша поступка, яка протиречить міжнародному праву (Крим та Донбас, наприклад) - це шлях до руйнування України.

Мені особисто вже не так й багато десятиліть залишилось насправді, але я не хочу, щоб мій онук (майже три рочки вже), який народився під час повітряної тривоги при електриці з генератора, виріс та знов відчув, коли дідуся Сашка вже не буде, нову хвилю цбого північно-східного залізного лайна, що можливо саме зараз вже летить до нас.
показати весь коментар
25.11.2025 20:41 Відповісти
Многие еще упускают тот факт, что Россия будет лезть в политику Украины, дальше финансировать пророссийских деятелей. Люди так себя ведут, как будто Россия не перестанет разрушать Украину изнутри.
показати весь коментар
25.11.2025 20:44 Відповісти
А це вже від України залежить - буде , чи ні ...
показати весь коментар
25.11.2025 20:45 Відповісти
А это не зависит от Украины - деньги будут идти.
показати весь коментар
25.11.2025 20:48 Відповісти
Я к тому что всякие мирные договора не уменьшат враждебности по отношению к Украине. Она останется.
показати весь коментар
25.11.2025 20:49 Відповісти
А я ж про це і пишу ! Звісно , що діяльність проти України буде продовжуватись - але лише від українців буде залежати те , наскільки успішно ми зможем з цим боротися .
показати весь коментар
25.11.2025 20:53 Відповісти
Я пост ниже написал почему это будет успешно.
показати весь коментар
25.11.2025 20:53 Відповісти
Украина страна с огромной коррупцией, где чиновники только мечтают продаться. Народ Украины готов верить любому кто им сладко поет, даже если этот любой еще вчера крал гусей. Так что - итог как бы известен и мы его наблюдаем уже 30 лет.
показати весь коментар
25.11.2025 20:51 Відповісти
Трохи більше ніж 5 років. В там рано чи пізно Путін помре і були криза влади.

Ваше міжнародне право трималося лише на святому переконанні всіх, що його ніхто порушувати не буде тому що всі пам'ятають жахи другої світової. Закони мають силу коли над ними є державний апарат, що забезпечує їх виконання. В який державний апарат стоїть над міднародними законами?
показати весь коментар
25.11.2025 23:11 Відповісти
Жадность фраєра сгубіла, може бути і таке.
показати весь коментар
25.11.2025 21:32 Відповісти
Потому что успешная война только рождает новые амбиции.
показати весь коментар
25.11.2025 20:41 Відповісти
А з якого дива ці території стали російськими? Не в результаті агресії?
показати весь коментар
25.11.2025 20:01 Відповісти
Російським це вже без різниці в результаті чого.
показати весь коментар
25.11.2025 20:06 Відповісти
Кацап-йди на х#й.
показати весь коментар
25.11.2025 20:05 Відповісти
Все залежить від того чи піде на це *****. А він не піде.
показати весь коментар
25.11.2025 20:06 Відповісти
Зараз цей придурок Gary Grant і тебе кацапом обзиватиме.
показати весь коментар
25.11.2025 20:08 Відповісти
Уряд України може внести зміни в Конституцію? Че щось нове.
показати весь коментар
25.11.2025 20:08 Відповісти
Гаразд! Верховна Рада.
показати весь коментар
25.11.2025 20:11 Відповісти
Зе-уряд може.
показати весь коментар
25.11.2025 20:16 Відповісти
Вона на паузі.
показати весь коментар
25.11.2025 22:18 Відповісти
Президент не может без референдумов ничего такого подписывать.
показати весь коментар
25.11.2025 20:14 Відповісти
Зачит - война!
показати весь коментар
25.11.2025 20:15 Відповісти
А ти як хотів, кацап?
Щоб ти собі спокійно грабити та убивати людей, без покарання?
показати весь коментар
25.11.2025 20:21 Відповісти
Ти дєбіл чи ідіот? Читати вмієшь?
показати весь коментар
25.11.2025 20:25 Відповісти
Ти за капітуляцію України під назвою мирна угода?
показати весь коментар
25.11.2025 20:26 Відповісти
Я намагаюся роз'яснити ситуацію такому недолугому, як ти. При чому тут «капітуляція»? Не буде ніякої «мирної угоди». Війна триватиме ще років 10-15.
показати весь коментар
25.11.2025 20:34 Відповісти
Ніяких 10-15 років війни не буде. Ресурси не вистачить, ні людських ні фінансових.
показати весь коментар
25.11.2025 20:39 Відповісти
Гаразд! 5-6 років. Теж немало.
показати весь коментар
25.11.2025 20:43 Відповісти
Які там 5 років ?
"За офіційними даними, у жовтні понад 21 тисяча військових самовільно залишили службу.
Джерело: https://censor.net/ua/n3583784
- якщо з 30 тис. мобілізованих в СЗЧйдуть 20 тис . - пояснювати треба ?
показати весь коментар
25.11.2025 21:12 Відповісти
война может идти бесконечно. люди уже в войне не ресурс. войну можно вести при помощи технологий без людей.
показати весь коментар
25.11.2025 21:38 Відповісти
Полный бред. Люди как раз ещё ресурс. Но самый главный ресурс, это деньги и экономика.
показати весь коментар
25.11.2025 22:22 Відповісти
Теж багато. Рік-півтора.
показати весь коментар
25.11.2025 22:20 Відповісти
Подоляк іди до біса
показати весь коментар
25.11.2025 20:17 Відповісти
Який з двох?
показати весь коментар
25.11.2025 20:20 Відповісти
Ааа ти "сергей".Я не догледів.Тоді- лєщенко,іди до біса
показати весь коментар
25.11.2025 20:33 Відповісти
Українського тобі прутня в рот каzап, а не українські території.
показати весь коментар
25.11.2025 20:31 Відповісти
Ти це кремлю скажи.
показати весь коментар
25.11.2025 20:38 Відповісти
Ми - це хто?
показати весь коментар
25.11.2025 19:48 Відповісти
це рудий поц і його тованищ Вольдемар *****. вони обескровили і поділили колись вільну країну
показати весь коментар
25.11.2025 19:58 Відповісти
А хто допоміг пуйлу пройти маршем і захопити половину півдня? А хто до цього часу не зробив 3000 балістики і ''Фламінго'', як обіцяв? А хто всі ці роки возив ''двушки'' на росію, невже отой Трамп?
показати весь коментар
25.11.2025 20:05 Відповісти
Іуда Зеленский, його влада, його уряд, його генерали зрадники.
показати весь коментар
25.11.2025 20:17 Відповісти
Алиса меелафон, нужен толчок,она вспомнила...
показати весь коментар
25.11.2025 19:49 Відповісти
Мієлофон не допоможе. Бо його чутливості не вистачить, щоб зчитати хоч щось з тих рудиментів мозку, що випадково залишились в "найпотужніших лідерів Землі"...
Аліса теж ні до чого, бо якба справжня Аліса з книг Кіра Буличова побачила це, то просто не зрозуміла б, як таке взагалі можливо... Мені інколи сумно від того, що те суспільство, про яке писав Кір та Іван Антонович Єфремов назавжди залишиться утопією. Я не про комунізм (ну його на), а про психологію людей того світу, де космічні пірати - це рудимент та психічне викривлення, а постріл в людину - це за гранню добра й зла...

Але... "Если б Вы знали, каким малым количеством мудрости управляется этот мир"...
показати весь коментар
25.11.2025 20:18 Відповісти
Хай онучу занюхне, щоб не зурочити нобеля у палаті.
показати весь коментар
25.11.2025 19:50 Відповісти
тампон ты так хочешь премию мира .... что тебе не важно на каких условиях будет подписана бумажка. с которой можно будет сходить в туалет
показати весь коментар
25.11.2025 19:51 Відповісти
Справа не в Трампу а в зраднику зеленському та українських рабах та терпіл.
Де ті всі лідери громадської думки, волонтери, опозиція, ітд.?
Язик в сраку запхали і мовчать, коли підписують капітуляцію по знищенню України.
Де ті всі військові які воюють та клялись, що проти капітуляції?
Де українці, громадяни України яким мало би бути не байдуже спостерігати як зрадники нищать Україну та роблять з них холопів рашки?

Раби, подножки, грязь Москви,
Варшавське сміття - ваші пани Ясновельможнії гетьмани.
Чого ж ви чванитеся, ви!
Сини сердешної Украйни!
Що добре ходите в ярмі

І живим і мертвим... Т.Г. Шевченко
показати весь коментар
25.11.2025 20:06 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=D6B0n7I7lxI https://www.youtube.com/watch?v=КОЛЛАПС НАЧАЛСЯ: Конгресс ОБЪЕДИНЯЕТСЯ, чтобы СВЕРГНУТЬ Трампа и ТРЕБУЕТ ИМПИЧМЕНТА!

Хто раніше- хйло провокує та чекає на спротив та крах в Україні, а починає щось трясти у США
показати весь коментар
25.11.2025 19:52 Відповісти
Та вже цілий рік це чуемо,
показати весь коментар
25.11.2025 20:09 Відповісти
хоч по Вашій сильці, якій оптиміз навіває ...як шо це не фейк , то дуже радує...
показати весь коментар
25.11.2025 20:20 Відповісти
Трамп: Ми "дуже близькі" до досягнення мирної угоди щодо України.
Трамп зупинив допомогу Україні і допоміг путіну нагнути Україну.
показати весь коментар
25.11.2025 19:55 Відповісти
Ми (я, пуйло і зеля) дуже близькі до знищення України,- Трамп.
показати весь коментар
25.11.2025 19:56 Відповісти
Мирна угода капітуляції України від гаранта будапештського меморандумі.
показати весь коментар
25.11.2025 19:59 Відповісти
Підозрюю, що цей план був написаний ще до Будапешту. Будапешт був першим пунктом.
показати весь коментар
25.11.2025 20:02 Відповісти
а зеленське 🤡чмо поспішає доїхати до трампа , занюхане зрадливе потворище ...бо трампу світить імпічмент ...а доречі зеленський нелегітимний ,і шо він там підпише ?...
показати весь коментар
25.11.2025 20:05 Відповісти
Ви читали ''Будапештський меморандумом''? Якби читали, то такого б не писали. Меморандум готувала Україна і забулася чи навмисне не вписала відповідальність за порушення і необхідні механізми його виконання. А тому він так і залишився на намірами.
показати весь коментар
25.11.2025 20:09 Відповісти
Хотіти не вредно!Але,вряд чи влаштує мирна угода ху...ла.Тільки шалений економічний,санкційний тиск з вторинними санкціями і надання зброї дальньої дії змусить бункерного підписати угоду.
показати весь коментар
25.11.2025 19:59 Відповісти
Хочеться вірити, що все вийде.
показати весь коментар
25.11.2025 20:02 Відповісти
А конкретніше? "Все"- це ні про що.
показати весь коментар
25.11.2025 20:08 Відповісти
А конкретніше почитаєш в підсумковому документі.
показати весь коментар
25.11.2025 20:09 Відповісти
Тобто ти патякаєш сам не знаючи про що.🥴
показати весь коментар
25.11.2025 20:12 Відповісти
Патякаєш ні про що тут цілими днями тільки ти. Робота певно така, або дід з дивану🤔.
показати весь коментар
25.11.2025 20:19 Відповісти
Оце тобі-"хочеться вірити що все вийде"... То що ж повинно вийти ,чмо? Ага...Іншої "відповіді" від такого гівнюка як ти я і не очікував. Щезни,дірявий.
показати весь коментар
25.11.2025 20:23 Відповісти
Діду, я тебе ображав? Ти якщо не вмієш спілкуватися з людьми, то не берися.
показати весь коментар
25.11.2025 20:25 Відповісти
З людьми якраз я вмію спілкуватися.😉
показати весь коментар
25.11.2025 20:27 Відповісти
Ну то спілкуйся зі своїми "людьми" і не лізь до людей.
показати весь коментар
25.11.2025 20:35 Відповісти
По зоопаркам я не лажу, не переживай.
показати весь коментар
25.11.2025 20:49 Відповісти
Та не, тут судя по форумам колоссальный мобилизационный потенциал в наличии простаивает. Ещё пару лет воевать можно. Осталось их с дивана сколупнуть или с Германией привезти и в Покровск отправить. А там уже ***** они покажут где раки зимуют.
показати весь коментар
25.11.2025 20:18 Відповісти
Та почитати їх, то в кожного за спиною неабиякий досвід воїна, економіста, дипломата, політика, демографа, і багато іншого.
З такими людьми ми мали б бути першою країною в Європі, а на ділі Україні вже 34 роки після незалежності, а досягнень немає, і винних також...
показати весь коментар
25.11.2025 20:24 Відповісти
Угомонись,капитулянт. У каждого своё мнение. Надеешься протянуть свои жалкие деньки без разницы при какой власти-это твой выбор.
показати весь коментар
25.11.2025 20:25 Відповісти
Його най@бують а воно раде. Ну що за ідіот?
показати весь коментар
25.11.2025 20:03 Відповісти
Ніц з цього гешефту не буде
показати весь коментар
25.11.2025 20:08 Відповісти
Дякую пане Йосиф. Досі усі Ваші прогнози справджувалися!
показати весь коментар
25.11.2025 20:56 Відповісти
за слив Украины Хйло так и быть, пообещает не вякать про нато до 97 года, таежный союз и пол Берлина? ну, такое. Виткоффу (и Трампу) нравится, наверное - они далеко, да и недолго им осталось.
показати весь коментар
25.11.2025 20:16 Відповісти
---"Головне питання, про яке всі забувають:

Чи погодяться ЗСУ, хай виснажені, обікрадені, знекровлені, виконати наказ кротів з Банкової і просто так віддати ворогу 30% Донеччини?

А якщо там їх сім'ї - погодяться здати їх в окупацію?

Мені здається, це буде переломний момент....
показати весь коментар
25.11.2025 20:18 Відповісти
Головне питання - як буде розвиватися Україна ПІСЛЯ війни - про це хтось думає ?
показати весь коментар
25.11.2025 20:47 Відповісти
Сцикливе чмо
показати весь коментар
25.11.2025 20:22 Відповісти
Цікаво. Диванні патріоти проти домовленостей. Може це тому, що вони не в окопах?
показати весь коментар
25.11.2025 20:28 Відповісти
Трамп спасает Путина. Вопрос только зачем это Украине.
показати весь коментар
25.11.2025 20:39 Відповісти
Поки пуйла шию не звернуть ,ніяка угода діяти не буде .
показати весь коментар
25.11.2025 20:45 Відповісти
Ну нарешті у президента Трампа може з'явитися шанс отримати премію миру, яка забезпечить йому місце в історії. На жаль, зовсім не Нобелівську, про яку він так мріє.

Це «Премія миру імені Невілла Чемберлена» - нагорода, яку історія присуджує лідеру держави, що найогидніше здала своїх союзників і власні цінності агресивному диктатору.

Цю нагороду Трамп міг би по праву розділити зі своїми численними «держсекретарями» - Стівом Віткоффом, Марко Рубіо і Деном Дрісколлом, - які спільними зусиллями узгодили капітуляцію України на умовах Володимира Путіна, не провівши попередніх консультацій ні з Києвом, ні з нашими європейськими партнерами. А потім оголосили Україні, що вона зобов'язана прийняти цей план до Дня подяки.

Тобто - до найближчого четверга.

Якщо Україна дійсно буде змушена капітулювати і прийняти конкретні умови цієї «угоди» до цього терміну, День подяки перестане бути американським святом. Він стане російським святом - днем «благодарности».
показати весь коментар
25.11.2025 20:54 Відповісти