10819 відвідувачів онлайн

Трамп про переговори між Україною та РФ: "Можливо, відбувається щось хороше"

Трамп зробив заяву про мирні переговори: що відомо?

Президент США Дональд Трамп, коментуючи прогрес у мирних перемовинах, заявив, що "можливо, відбувається щось хороше".

Про це він повідомив у Truth Social, передає Цензор.НЕТ.

"Невже справді можливий значний прогрес у мирних переговорах між Росією та Україною??? Не вірте, доки не побачите, але, можливо, відбувається щось хороше. БОЖЕ, БЛАГОСЛОВИ АМЕРИКУ!" - зазначив він.

Трамп зробив заяву про мирні переговори: що відомо?

Що передувало?

  • У неділю, 23 листопада, у Женеві розпочалися переговори делегацій України та США щодо мирного плану для завершення війни Росії проти України.
  • Раніше повідомлялося, що українська делегація вже провела зустрічі з радниками ЄС в Женеві.
  • Згодом президент Володимир Зеленський повідомив про перші результати перемовин, які відбуваються у Женеві за участі делегацій США, України, ЄС і Британії щодо американського плану завершення війни РФ проти України.
  • Секретар РНБО Рустем Умєров повідомляв, що поточна редакція мирного плану США щодо припинення війни РФ проти України перебуває на завершальному етапі узгодження, і вже відображає більшість ключових українських пріоритетів.
  • За підсумками переговорів у Женеві у неділю, 23 листопада, державний секретар США Марко Рубіо сказав, що команда Вашингтону внесе "деякі зміни" до американського мирного плану.
Топ коментарі
+11
''я і мая маладая ******* дєлаєм чтота важнає'' - Черновецький Трампон.
показати весь коментар
24.11.2025 12:51 Відповісти
+8
можливо д0вб0$***. ні, не можливо, а точно
показати весь коментар
24.11.2025 12:50 Відповісти
+8
можливо, відбувається, можливо, не відбувається, можливо, щось, можливо, нічого, можливо, хороше, можливо... про що це я взагалі?...
показати весь коментар
24.11.2025 12:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
можливо д0вб0$***. ні, не можливо, а точно
показати весь коментар
24.11.2025 12:50 Відповісти
''я і мая маладая ******* дєлаєм чтота важнає'' - Черновецький Трампон.
показати весь коментар
24.11.2025 12:51 Відповісти
можливо, відбувається, можливо, не відбувається, можливо, щось, можливо, нічого, можливо, хороше, можливо... про що це я взагалі?...
показати весь коментар
24.11.2025 12:52 Відповісти
можливо, хороше, можливо... про що це я взагалі?... Та яка, *****, різниця...
показати весь коментар
24.11.2025 13:02 Відповісти
Воно нічого каби что, но ето нє токмо каби что а прямо почом зря.
показати весь коментар
24.11.2025 13:20 Відповісти
Почитав статтю,але де перемовини з кацапами?Чи ми без їхньої згоди закінчимо війну?.
показати весь коментар
24.11.2025 12:53 Відповісти
Тим часом тампон розважаэться перепостами у своїй соцмережі. На колінах Чак Шумер, Елізабет Уорен та Адам Шифф. Всі троє є сенаторами-демократами.

показати весь коментар
24.11.2025 13:02 Відповісти
З кацапами неможе відбуватись нічого хорошего.
Кацап хороший лише тоді, коли стоїть на колінах і просить поїсти, та й те - якщо відвернутись, то вдарить ззаду каменюкою по потилиці, забере хліб, яким його годували і втече.
показати весь коментар
24.11.2025 13:03 Відповісти
Деменція прогресує....😈
показати весь коментар
24.11.2025 13:03 Відповісти
Якщо ідіот то надовго.
показати весь коментар
24.11.2025 13:17 Відповісти
Для зеленої або рудої мухи гівно завжди щось добре.
показати весь коментар
24.11.2025 13:04 Відповісти
Немає нічого хорошого і не буде, ніякі переговори не вирішать питання звільнення територій та знищення кацапів, Україна повинна вийти з усіх переговорів і зосередитись на війні!
показати весь коментар
24.11.2025 13:06 Відповісти
Навіщо нам ці висери рудого старця з дименцією, він вже давно нічого не розуміє, крім бабла, і нічого не пам'ятає, через 5-ть хвилин чергового свого висера! 🤬
показати весь коментар
24.11.2025 13:19 Відповісти
Заходить з козирів
показати весь коментар
24.11.2025 13:21 Відповісти
Чувак просто рушить акції військових компанії а потім скуповує їх. Сьогодні Райнметал упав на 4%, а за пів року вже на 20%. І так всі. Придурок шатає труба і заробляє на цьому.
показати весь коментар
24.11.2025 13:32 Відповісти
З початку року вони виросли на 300%, зараз трохи посіли, корекція…
показати весь коментар
24.11.2025 13:41 Відповісти
Ви це серйозно чи ви акціонер Rheinmetall? Вони усі ********** на цій війні, їм вигідно, що б Україна вічно воювала. "Нічого особистого, просто бізнес" Розумію, вам в Гишпанії це до дупи.

Німецький оборонний концерн https://nv.ua/ukr/tags/rheinmetall.html Rheinmetall AG, найбільший у світі виробник артилерійських ***********, у 2024 році наростив виручку на 36%, скориговану **** - у 1,6 раза, при цьому обидва показники оновили рекорди.

У 2025 році Rheinmetall очікує зростання виручки на 25−30%. Рада директорів компанії рекомендуватиме підвищення річних дивідендів до 8,1 євро з 5,7 євро на акцію.

З початку 2025 року капіталізація Rheinmetall збільшилася приблизно в 1,9 раза - до 50,7 млрд євро.
показати весь коментар
24.11.2025 14:19 Відповісти
......так... зятьок вже Плани строчить..а там і онук і правнук допишуть..Дмітрієв в онлайн диктувати буде.. А цей дід не знімався у Володарі кілець часом??
показати весь коментар
24.11.2025 13:36 Відповісти
Можливо, донні, ти сьогодні вранці переплутаєш кульку пломбіру з кулькою для гольфа?
показати весь коментар
24.11.2025 13:55 Відповісти
позорисько США
показати весь коментар
24.11.2025 14:01 Відповісти
Що, педофіл, деменція? Вже і не розуміємо що відбувається?
показати весь коментар
24.11.2025 14:29 Відповісти