10728 посетителей онлайн

Трамп может отказаться от участия в мирных переговорах по Украине из-за медленного прогресса, - CNN

Трамп

Европейские дипломаты и часть американских чиновников обеспокоены тем, что президент США Дональд Трамп может отказаться от участия в текущих переговорах по миру в Украине из-за медленного прогресса и растущего внутреннего политического давления.

Об этом сообщает CNN, передает Цензор.НЕТ.

Как отмечается, Трамп может обвинить Киев и европейских партнеров в затягивании процесса, что создает риск дополнительной напряженности в трансатлантических отношениях. Европейские собеседники отмечают, что терпение Вашингтона существенно уменьшается, а в Белом доме беспокоятся из-за отсутствия очевидного прогресса.

В недавнем интервью Politico президент США выразил недовольство позицией Владимира Зеленского и заявил, что Украине следует согласиться на мирное соглашение с Москвой. Трамп подчеркнул, что Киеву нужно "принимать вещи такими, какие они есть, когда ты проигрываешь", и отметил, что страна "потеряла много территорий".

В то же время в CNN подчеркивают: эти заявления контрастируют с риторикой Трампа менее чем трехмесячной давности, когда после встречи с Зеленским он утверждал, что Украина сможет вернуть все захваченные Россией территории.

Несмотря на политическое давление и пессимистические оценки президента США, аналитики не видят признаков кардинального изменения военной ситуации на фронте. По их словам, российская армия не демонстрирует способности быстро изменить ход войны или получить решающее преимущество. Локальные наступления РФ сопровождаются значительными потерями, а ситуация на линии боевых действий остается сложной и неоднозначной.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+21
Може воно й краще.... З такою"допомогою" більше шкоди ніж користі....
показать весь комментарий
10.12.2025 11:10 Ответить
+14
Невже це колись станеться і неврівноважений Трамп залишить Україну в спокої! Не потрібно так припиняти війни, тиском на жертву агресії! Тупих ідіотів нам і в Україні вистачає!
показать весь комментарий
10.12.2025 11:16 Ответить
+13
Мирний план Трампа і кремля - це катастрофа для Украіни ,
тому потрібно іх слати , а не віддавати своі території цим
покидькам !!
показать весь комментарий
10.12.2025 11:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А, зрозуміло. Закінчуються 24 години.

Йому треба закінчити ще пару десятків війн...
показать весь комментарий
10.12.2025 11:08 Ответить
Невже це колись станеться і неврівноважений Трамп залишить Україну в спокої! Не потрібно так припиняти війни, тиском на жертву агресії! Тупих ідіотів нам і в Україні вистачає!
показать весь комментарий
10.12.2025 11:16 Ответить
"- 6:00 - Подьем

- 7:00 - Разгон облаков, установление хорошей погоды

- 8:00-10:00 - ПОДВИГ

- 16:00 - Война с Англией закончить войну."

Це вже було
показать весь комментарий
10.12.2025 11:16 Ответить
до речі, про розгін хмар це вже не жарт. бо на днях якась посадовиця білого дому заявила, шо відсутність великих ураганів в цьому сезоні - то особиста заслуга трумпа.
показать весь комментарий
10.12.2025 12:17 Ответить
Ні це називається, виходимо з переговорного процесу по причині, бо обосрамшились
показать весь комментарий
10.12.2025 11:36 Ответить
Якби ж то?

Збоку це має вигляд такий, що "путин" наср@в йому на голову.

Тому може вийти, щоб умитися.
показать весь комментарий
10.12.2025 11:37 Ответить
Може воно й краще.... З такою"допомогою" більше шкоди ніж користі....
показать весь комментарий
10.12.2025 11:10 Ответить
Нам однаково вийде він чи ні, бо толку від нього нема всьому світі. Даже ху... лостан його тільки використовує і то як агента. Тому головне щоб він не став продавати йому зброю. А та хай ліпше грає у гольф
показать весь комментарий
10.12.2025 12:18 Ответить
"внутрішній політичний тиск"

Добре, добре. Нехай давлять руду мерзоту.
показать весь комментарий
10.12.2025 11:12 Ответить
Ну якщо зе буде викаблучуватися і не підпише до лютого чи бажано середини січня якийсь мирний документ,то будуть негативні наслідки від Трампа.
Це дати подання кандидатів на нобелівку по миру 2026.
показать весь комментарий
10.12.2025 11:13 Ответить
Мирний план Трампа і кремля - це катастрофа для Украіни ,
тому потрібно іх слати , а не віддавати своі території цим
покидькам !!
показать весь комментарий
10.12.2025 11:13 Ответить
Скоріше мирний план ху....лостану озвучений трампонутим
показать весь комментарий
10.12.2025 12:20 Ответить
А як же премія миру ?
показать весь комментарий
10.12.2025 11:13 Ответить
Якщо Україна погоджується на всі ці забаганки колективного путлєра і Трампа ,
то це означатиме, що ми погоджуємось зі "справедливими" вимогами москви про те, що нас треба денацифікувати й демілітаризувати.
показать весь комментарий
10.12.2025 11:22 Ответить
Я не розумію ґвалту на темі мирних планів. От зовсім. Зеленьські ніколи не здадуть територію, це не можливо за конституцією, щоб це було в юридичних рамках. Єдиний варіант це те, що з часом кацапи захоплять домбас силою. Інших варіантів тут нема. Сидять, блд, місяць жують одне і теж. Оцей план Трампа, то така сама дурня як план перемоги зеленського, формула миру, ялтинська платформа чви саміти перших лядєй та джентельменів
показать весь комментарий
10.12.2025 11:30 Ответить
Краще б дали,як малій дитині забавку,той заспокоївся і не ліз в політику
показать весь комментарий
10.12.2025 11:23 Ответить
терпіння Вашингтона суттєво зменшується

і що буде? Зупинять продаж зброї? (який чомусь називають допомогою)
Прикриють розвіддані? Щоб рашці допомагати вже у відкриту?

У трампа, здається, немає карт. Він може звинувачувати Україну та ЄС у чому завгодно, але результат, як то кажуть, на табло: повний провал трампа на зовнішній арені, найнижчий рейтинг за весь рік, і туманні шанси на до-виборах у 2026
показать весь комментарий
10.12.2025 11:14 Ответить
Саме цікаве в тому що якраз якщо Україна погодиться на капітуляцію то Фашингтон автоматично припинить допомагати Україні зброєю і розвідданими, як того вимагає )(уйло. Тому я даже не розумію яким чином сцишиа може надавити на Україну? Хіба що Тромб пообіцяє поставити Тамагавки )(уйлу.
показать весь комментарий
10.12.2025 11:42 Ответить
США зброєю не допомагають. Вони її продають НАТО, а НАТО передає її Україні.
показать весь комментарий
10.12.2025 11:45 Ответить
*** так це ж вже було!!!вже в котоий раз!ЦЕ ***** ВЖЕ БУЛО!!боже кругом ідіоти!!світом правлять ІДІОТИ!!
показать весь комментарий
10.12.2025 11:14 Ответить
Кучма давно в ах#ї
показать весь комментарий
10.12.2025 11:20 Ответить
Та хай йде нах. Осточортів виродок.
показать весь комментарий
10.12.2025 11:14 Ответить
А чим, власне кажучи, повноваження американського президента відрізняються від повноважень монарха??? Особливо коли у нього більшість у конгресі? Оскаржувати його рішення у судах, як засвідчує досвід, є справою безперспективною. Вуличні протести на нього не діють. Єдина надія на вибори, але вони проводяться раз на чотири роки. І ось виходить так, що найпрогресивніша демократія у світі є безсилою у такій ситуації.
показать весь комментарий
10.12.2025 11:14 Ответить
показать весь комментарий
10.12.2025 11:19 Ответить
тампон вже не хоче премію миру
не вийде не скаже що він закінчів 9 війн
показать весь комментарий
10.12.2025 11:19 Ответить
Одна користь від Трампа шо продає зброю
показать весь комментарий
10.12.2025 11:21 Ответить
Він нам нічого не продає, а тільки заробляє на ЄС, та ху...до платить як корисному агенту
показать весь комментарий
10.12.2025 12:24 Ответить
То нехай кіздує, менше проблем.заради тої премії Трамп готовий продати, все що рухається
показать весь комментарий
10.12.2025 11:21 Ответить
Ось ці заяви про можливе і інше це зроблено для навіювання страху на подальшу війну ...для українців...і для тиску на ЄС.... ,
показать весь комментарий
10.12.2025 11:22 Ответить
До імпічменту Трампу залишилось лише три місця в Конгресі...
показать весь комментарий
10.12.2025 11:22 Ответить
Та він же казав що ось ось… Мир вже близько… Ще кілька кроків…😁. І раптом: 😕. Старий-🤡, з таким підходом тебе і твою країну навряд чи будуть поважати(боятись)найближчі три роки.
показать весь комментарий
10.12.2025 11:22 Ответить
Тільки Володимир Олександрович Зеленський здатен врятувати увесь світ.
Тож єднаймося навколо наймогутнішого лідера **********!
показать весь комментарий
10.12.2025 11:23 Ответить
Володимир Олександрович Зеленський президент України навіки віків!!!
показать весь комментарий
10.12.2025 11:30 Ответить
Це ти з якої лікарні, точніше палати в психіатричні лікарні
показать весь комментарий
10.12.2025 12:26 Ответить
У Трампа нобелівська премія накривається мідним тазом. Є від чого шаленіти. Ще й Камбоджа з Таїландом знов почали сварку.
показать весь комментарий
10.12.2025 11:26 Ответить
Це той балабол, що обіцяв війну закінчити за 24години?
показать весь комментарий
10.12.2025 11:30 Ответить
Він би зміг, тільки не чекав, що ху...ло його пошле на х....й
показать весь комментарий
10.12.2025 12:30 Ответить
...така допомога від Трампа точно не потрібна!!!
показать весь комментарий
10.12.2025 11:30 Ответить
показать весь комментарий
10.12.2025 11:32 Ответить
Та вже вийди нарешті з чата та зосередся на тому як ти робиш Америку знов вЯликой опускаючи її нижчи плінтусу. Бурлексер *******.
показать весь комментарий
10.12.2025 11:34 Ответить
Імпотентна Європа давай і ти щось вирішуй в не надійся на америку! Такі самі сцикливі гандони як у вас в дали початок другої світової війни, на жаль історія повторюється
показать весь комментарий
10.12.2025 11:35 Ответить
Да пішов він нах і пошвидше. Представте як би воно виконувало гарантії безпеки якщо воно не може даже зараз надавити на )(уйла. Який сенс його взагалі брати на переговори якщо воно сідає на сторону )(уйла
показать весь комментарий
10.12.2025 11:39 Ответить
Якщо відмовиться, але даватиме нам стільки ж зброї, як Байден, то це краще, ніж зараз. Зараз він сприяє путіну вбивати українців. Він як та людина, яка бачить, що скоюється злочин на його очах, він може припинити скоєння цього злочинах, давши багато зброї, але нічого не робить. А якщо не буде нічого робити, ні зброю давати, ні реально тиснути на путіна, то програє проміжні вибори в США, бо більша частина виборців за надання допомоги Україні.
показать весь комментарий
10.12.2025 11:41 Ответить
Хабаду не вдасться купити Україну. Кушнір пролітає.
показать весь комментарий
10.12.2025 11:41 Ответить
Та немає ніякого прогресу і не буде, і першим хто повинен вийти - це Україна, зосередившись на війні, звільненні своїх територій та знищенні кацапстанців!
показать весь комментарий
10.12.2025 11:43 Ответить
Якби він хотів вийти, то давно б вийшов. Але, там такі гарні відкати за капітуляцію України пообіцяв Дмітрієв, що він не буде цього робити.
показать весь комментарий
10.12.2025 11:43 Ответить
А де тут мінуси ?
Відмова іржавого від переговорів - далеко не найгірший варіант , враховуючи те що він зараз грає на боці кацапів , змушуючи Україну підписати мир на умовах ***** . Фактично - підписати собі вирок .
По друге - навряд чи він відмовиться . Бо виглядатиме слабаком , який так і не зумів зробити те що гучно обіцяв на увесь світ . В нього почнуть тикати пальцями і казати - Акела став заслабким і промахнувся . А це не по його - пацанських поняттях .
По третє - йому вкрай необхідно якось таки - припинити війну , щоб вона не заважала людям з його оточення розпочати спільний бізнес з кацапами .
показать весь комментарий
10.12.2025 11:53 Ответить
Ще забув дописати - соцопитування в США вказують на невдоволення американців від зближення трампа з кацапами . Навіть серед його прихильників .
В масштабах США в цілому - це теж впливає на рейтинг республіканської партії .
Ще одним дзвіночком для респів стало обрання мером Маямі - представника демпартії . Вперше за останні три десятки років , у республіканському штаті , мером республіканського міста , стала демократка .!!
показать весь комментарий
10.12.2025 12:13 Ответить
Хто б сумнівався. Трамп - опортуніст, завжди їм був.
показать весь комментарий
10.12.2025 12:04 Ответить
Старий жулік всрамшись.
показать весь комментарий
10.12.2025 12:06 Ответить
рудому обмудню потрібно заявити на весь світ що цю війну він теж закінчив і ***** якою ціною, торгаш базарний
показать весь комментарий
10.12.2025 12:11 Ответить
нам той трампон найух не потрібен . Нехай через НАТО продає зброю і не відсвічує , цього буде вдосталь .
показать весь комментарий
10.12.2025 12:26 Ответить
Ему давно пора отойти, и свалить отовсюду. К нему только старость пришла и больше нечего. Слава Украине!
показать весь комментарий
10.12.2025 12:27 Ответить
Та скоріше, бо вже нудить від цього старого піздюка.
показать весь комментарий
10.12.2025 12:56 Ответить