13840 посетителей онлайн

Переговоры о мире в Украине приблизились к финальной стадии, - Уитакер

Посол США при НАТО Мэтью Уитакер

Урегулирование войны России против Украины сейчас близко как никогда, однако завершающие шаги для окончания конфликта будут самыми сложными.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на заявление посла США при НАТО Мэтью Уитакера.

Выступая на мероприятии президентского фонда имени Рональда Рейгана в Калифорнии, он отметил, что стороны конфликта в Украине находятся ближе к мирному соглашению, чем когда-либо ранее.

По словам Уитакера, на столе уже есть "реальное предложение", а переговоры подошли к решающей стадии.

"Я думаю, что сейчас мы так близки, как никогда раньше. Осталось, по сути, закрыть соглашение", - подчеркнул посол.

Он сравнил текущий этап переговоров с финальными секундами в американском футболе, подчеркнув, что последний шаг будет самым сложным.

"В футболе последний ярд в красной зоне - самый тяжелый. Думаю, эта же идея применима и здесь. Последний ярд будет непростым, но у меня хорошее предчувствие", - добавил Витакер.

Мирные переговоры

  • По данным СМИ, 7 января Уиткофф и Кушнер встретились в Париже с посланцем российского диктатора Кириллом Дмитриевым, чтобы обсудить американский мирный план для Украины.
  • Также сообщалось, что спецпосланник Стив Виткофф и зять президента США Джаред Кушнер планируют в ближайшее время посетить Москву для встречи с российским диктатором Владимиром Путиным.
  • Президент США Дональд Трамп заявил, что президент Владимир Зеленский, а не российский диктатор Владимир Путин тормозит заключение потенциального мирного соглашения.

Топ комментарии
+10
73% ?
показать весь комментарий
15.01.2026 13:13 Ответить
+6
Приблизились, уперлись в стенку и пошли обратно? Как в бассейне? Плавайте, пока вода не закончиться?
показать весь комментарий
15.01.2026 14:03 Ответить
+5
Зєля добросовісно двигає до кремлівського "миру". Вже замінив Буданова і Малюка на людей єрмака, прощай спецоперації в тилу ворога. І таких "двигунів" бабуїн продукує кожен день куди дотягнеться.
показать весь комментарий
15.01.2026 13:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та дай Бог щоб так і було
показать весь комментарий
15.01.2026 13:09 Ответить
73% ?
показать весь комментарий
15.01.2026 13:13 Ответить
Що з нього взять, йому цигарки приносить мама, а з хати він виходить пізно вночі, коли ТЦК спить
показать весь комментарий
15.01.2026 13:17 Ответить
При чому тут 73???
показать весь комментарий
15.01.2026 13:34 Ответить
Ти про це трампонутому сказав, бо він не знає хто куди їздить, та про що та з ким домовляється
показать весь комментарий
15.01.2026 13:14 Ответить
Це "ось-ось" триває вже більше року.
показать весь комментарий
15.01.2026 13:17 Ответить
929 БПЛА за добу, так виглядає для західних дебілів найближче як ніколи врегулювання війни лаптєстану проти України.
показать весь комментарий
15.01.2026 13:21 Ответить
Як в анекдоті. Бо розумні ж ідуть до розумних..... А я от до дебілів поїхала рятувати свою дупу.
показать весь комментарий
15.01.2026 14:11 Ответить
Понаобирають пи₴дунів у владу.
показать весь комментарий
15.01.2026 13:23 Ответить
вони туди наближаються вже рік.. ось ось, ось ось.
поки пуйло не вийде з трампла - нікуди нічого не наблизиться
показать весь комментарий
15.01.2026 13:28 Ответить
Зєля добросовісно двигає до кремлівського "миру". Вже замінив Буданова і Малюка на людей єрмака, прощай спецоперації в тилу ворога. І таких "двигунів" бабуїн продукує кожен день куди дотягнеться.
показать весь комментарий
15.01.2026 13:30 Ответить
Цей цирк буде продовжуватися аж до виборів восени.
показать весь комментарий
15.01.2026 13:31 Ответить
Імпотенти
показать весь комментарий
15.01.2026 13:35 Ответить
Як заза погода у Хранції? Чи сніжить? Відпишіть, будь ласка, нам всім цікаво.
показать весь комментарий
15.01.2026 14:09 Ответить
Приблизились, уперлись в стенку и пошли обратно? Как в бассейне? Плавайте, пока вода не закончиться?
показать весь комментарий
15.01.2026 14:03 Ответить
Шедевральное сравнение грёбаных трамповских "переговоров" с бесконечным мудацким плаваньем в бассейне туда-сюда...

Денису Дену большой респект за образность.
показать весь комментарий
15.01.2026 15:25 Ответить
І як це прокоментувало *****? Хтось чув мордорські коментарі з приводу 20 потужних пунктів?
показать весь комментарий
15.01.2026 14:10 Ответить
Нєбєнзя в ООН вже все сказав
показать весь комментарий
15.01.2026 15:07 Ответить
здається шо українці які залишилися в Україні та за кордоном ,навікі вічні, проклянуть трампа та консерваторів !!! ...
показать весь комментарий
15.01.2026 14:11 Ответить
Розумні не проклянуть, а тупі хай проклинвють кого хотять
показать весь комментарий
15.01.2026 14:31 Ответить
як шо не маєш гріха ,за бажанням мати мишебрата за родича в одному совку , нема чого боятися ,ти ж потайки не кривдиш Україну ? ...
показать весь комментарий
15.01.2026 14:37 Ответить
Це ж ти дременула звідси, а не я , не тобі про гріхи патякати
показать весь комментарий
15.01.2026 15:10 Ответить
ти шо на Альцмейгера страждаєш ? казала ж тобі ,на туда ...
показать весь комментарий
15.01.2026 15:25 Ответить
То в тебе тьотю паркінсон, одна відповідь на все . Забула шо дременула з України .
показать весь комментарий
15.01.2026 16:03 Ответить
Відверта маячня про мирний план , який знаходиться
на фінішній прямій !!
Але це може статися в тому разі , якщо Зебоневтік
піде на поступки кремля і обʼявить капітуляцію
з причин , які нам невідомі 🤬
показать весь комментарий
15.01.2026 14:17 Ответить
Промова нєбєнзі в оон й є цим фіналом апофеоза пустопорожнього "мирного плану".
показать весь комментарий
15.01.2026 15:06 Ответить
Ага ага, ми помітили це наближаення
показать весь комментарий
15.01.2026 15:08 Ответить
Ми маршируємо безмежними кроками до фінальної стадії перемовин по миру вже либонь з півроку. І все на 90% стоїмо, розказуємо, і радіємо.
показать весь комментарий
15.01.2026 15:13 Ответить
Виступаючи на заході президентського фонду імені Рональда Рейгана в Каліфорнії? Рейган би ох%їв якби таке почув.
показать весь комментарий
15.01.2026 15:16 Ответить
Це вже рік чуємо.
показать весь комментарий
15.01.2026 16:32 Ответить
Ну от що вони таке забористе курять? Ну не може людина при пам'яті і здоровому глузді нести таку охінею, що осо-ось ми вже близько, закриємо угоду і все.... В якому світі рожевих слоників і фантазій вони живуть?
показать весь комментарий
15.01.2026 17:45 Ответить