4605 посетителей онлайн

О разговоре "слуги" Копытина с Тимошенко нам ничего не известно, - Арахамия

Копытин разговаривал с Тимошенко: в Слуге народа прокомментировали

В "Слуге народа" ничего не знают о разговоре нардепа Копытина с лидером "Батькивщины" Юлией Тимошенко.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на УП, об этом заявил председатель фракции Давид Арахамия.

Что известно

Ранее Тимошенко во время суда заявила, что на записи, обнародованной НАБУ, она разговаривает с нардепом Копытиным.

"Нам об этом (разговоре Копытина с Тимошенко. - Ред.) ничего не известно. Все, что можем сказать об Игоре Копытине, опираясь на статистику его посещений пленарных заседаний и участия в голосованиях, что он является одним из самых дисциплинированных депутатов и патриотом своей фракции", - отметил Арахамия.

Подозрение Юлии Тимошенко

  • Напомним, поздно вечером, 14 января, в НАБУ заявили о разоблачении руководителя одной из фракций Верховной Рады Украины на предложении дать взятку ряду нардепов, не принадлежащих к его фракции, за голосование за конкретные законопроекты.
  • Как сообщили источники Цензор.НЕТ, НАБУ и САП проводят обыски в офисе партии "Батькивщина". Обыски проходят в офисе партии "Батькивщина" на Туровской в Киеве.
  • Впоследствии СМИ заявили, что НАБУ и САП разоблачили Юлию Тимошенко в подкупе нардепов в Раде.
  • НАБУ подтвердило, что сообщило нардепу о подозрении.
  • Специализированная антикоррупционная прокуратура будет просить о мере пресечения для Тимошенко в виде залога в 50 миллионов гривен и определенных обязанностей.
Топ комментарии
+9
Зате всім добре відомо, що з безталанного діджея агрохімії такий самий політик як із х#я молоток.
показать весь комментарий
16.01.2026 13:45 Ответить
+8
Засраний засланець !
показать весь комментарий
16.01.2026 13:35 Ответить
+8
Ні сном ні духом - і за конверти нігуя не чув - урод!
показать весь комментарий
16.01.2026 13:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Засланець чи засранець?
показать весь комментарий
16.01.2026 13:29 Ответить
Засраний засланець !
показать весь комментарий
16.01.2026 13:35 Ответить
казачок..
засланий..
показать весь комментарий
16.01.2026 13:47 Ответить
Аброхамія сам то не мєсний, і «палітікай нє інтєрєсуються», бо одразу поперед себе виставляє своїх дітей, що всі накрадені ним гроші в офшорах та крипті з 2019 року, це «не його», і він про це не ЗНАЄ,як і гроші від голосування у ВРУ!!!! ДОБРЕ, що Західні Партнери, знають про цю істоту з Сумськогопітомніка сруськіх, все, що він так тупо намагається замовчувати!! Стефанчуки з корнієнком та служки зелупня і разумкова, отримали нервову діарею, тому, аж поопухали!!
показать весь комментарий
16.01.2026 14:07 Ответить
тобто з Арахамчмком ВАНА розмовляла окремо без Коптиного - "найбільш дисциплінованого депутата і патріота своєї фракції", який чомусь "не хоче бути у фракції "Слуга народу" та не хоче працювати з більшістю і президентом Джерело: https://censor.net/ua/n3595755"
показать весь комментарий
16.01.2026 13:32 Ответить
а чи правду сказав копитін, шо раніше йому та іншим депутатам за голосування у вру платили менше, аніж йому запропонувала ювт?!
запитайте но цього "патріота" фракції
показать весь комментарий
16.01.2026 13:33 Ответить
Поцрєот....
показать весь комментарий
16.01.2026 13:35 Ответить
Зеля може готувати вибори президента

Порошенко під санкціями,
Юля за гратами
показать весь комментарий
16.01.2026 13:36 Ответить
"що він є одним із найбільш дисциплінованих депутатів і патріотом своєї фракції"
А має бути патріотом виборців...
показать весь комментарий
16.01.2026 13:39 Ответить
В що, тебе шмаркача про слідчі дії повинні персонально попереджати? Воно зовсім знахабніло чи інтернетом користуватися не навчилося
показать весь комментарий
16.01.2026 13:44 Ответить
Ні сном ні духом - і за конверти нігуя не чув - урод!
показать весь комментарий
16.01.2026 13:44 Ответить
показать весь комментарий
16.01.2026 13:51 Ответить
Надежда Ивановна Горбункова держит в руке пистоле Беррета М1934. Сколько денег неизвестно но, если монитор не искажает, там синие купюры т.е пятеерки
показать весь комментарий
16.01.2026 15:32 Ответить
Сам не раз казав шо в слугах почався Броунівський рух - хочуть ломанутися в різні сторони - то чим ви їх стримували?
показать весь комментарий
16.01.2026 13:53 Ответить
Зате всім добре відомо, що з безталанного діджея агрохімії такий самий політик як із х#я молоток.
показать весь комментарий
16.01.2026 13:45 Ответить
показать весь комментарий
16.01.2026 13:54 Ответить
Цікаве їбало, як кажуть в народі "інтєлєктуальне"! 🤣
показать весь комментарий
16.01.2026 13:59 Ответить
Допоможіть визначитися до якого виду мавп належить ця тваринка, бо про таку у школі не розповідали!
показать весь комментарий
16.01.2026 14:03 Ответить
Позвольте, позвольте. Если из него плохой, то как им груши околачивают?
показать весь комментарий
16.01.2026 15:34 Ответить
Садіть уже воровку Юльку. Давно заслужила. Тільки за ті ракети, що рашці передала заа бабло і яки сиплються нам на голови, давно треба було посадити.
показать весь комментарий
16.01.2026 13:54 Ответить
"неизвестно" - між іншим, одне слово. Вчіть граматику!
показать весь комментарий
16.01.2026 14:36 Ответить