9794 посетителя онлайн

У Украины нет времени ждать, пока отдельные элементы Воздушных сил настроятся, - Зеленский

Зеленский ожидает наращивания возможностей Воздушных сил

Президент Владимир Зеленский провел совещание по ситуации в энергетике.

Об этом глава государства сообщил в Telegram, передает Цензор.НЕТ.

Подробности

По словам Зеленского, были подробно заслушаны отчеты из Сумской, Харьковской и Полтавской областей, где сейчас наиболее сложная ситуация с электроснабжением.

"Не во всех громадах проблемы решаются своевременно, и по этому должны быть выводы. Также есть вопросы по городам Днепровщины, в частности по Кривому Рогу. Реакция властей на местах на длительные отключения и связанные с этим проблемы часто является запоздалой", - говорится в сообщении.

ПВО

Зеленский подчеркнул, что Воздушные силы должны действовать значительно оперативнее, чтобы нарастить, как это уже было определено, возможности защиты Харьковщины и других областей, граничащих с Россией, от "шахедов" и других ударных дронов.

"Украина не имеет времени ждать, пока отдельные элементы Воздушных сил настроятся", - отметил он.

Одесская область

Президент также заявил, что в части громад Одесской области принимаются дополнительные меры для поддержки людей, чьи дома на электроотоплении. 

Помощь

"МВД Украины доложило о получении от партнеров дополнительного оборудования, а именно генераторов, которые пополнят резервы для оперативного реагирования. Благодарен каждой стране, каждому обществу, которые помогают Украине – нашим городам и громадам. Быть с Украиной – это быть защитниками жизни. Слава Украине!" – подытожил он.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+41
"окремі елементи Повітряних сил налаШТУЙСЬ!! РАЗ, ДВА!
показать весь комментарий
10.02.2026 14:13 Ответить
+38
В цього дегенерати скоро восьмий рік піде як він не має часу думати стратегічно. Отак і живемо в ******** шапітолії.
показать весь комментарий
10.02.2026 14:14 Ответить
+30
Терміново треба двушку на Болотяну відправляти?
показать весь комментарий
10.02.2026 14:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Терміново треба двушку на Болотяну відправляти?
показать весь комментарий
10.02.2026 14:07 Ответить
А ще замаринувати м'ясо для травневих шашликів !
показать весь комментарий
10.02.2026 17:47 Ответить
"окремі елементи Повітряних сил налаШТУЙСЬ!! РАЗ, ДВА!
показать весь комментарий
10.02.2026 14:13 Ответить
Якось так воно і звучить на потужних засіданнях по чесанню язиком.
показать весь комментарий
10.02.2026 15:34 Ответить
Без раяля діла не буде
показать весь комментарий
10.02.2026 16:03 Ответить
В цього дегенерати скоро восьмий рік піде як він не має часу думати стратегічно. Отак і живемо в ******** шапітолії.
показать весь комментарий
10.02.2026 14:14 Ответить
Часу у нього досталь, ось тільки думати нічим!
показать весь комментарий
10.02.2026 15:12 Ответить
Пєчєнєги були, потім половці.... вже восьмий рік ЗЄльона сарана заїдає.
І нічого, стоїть Україна, не здається.

.
показать весь комментарий
10.02.2026 15:37 Ответить
Сирського звільняй, недоумок! А не перди в борошно! Це він всіх досвідчених ппошників вигріб на нуль, залишивши одних блатних рукожопих мажорів!
показать весь комментарий
10.02.2026 14:15 Ответить
Нельзя. Результат "справедливого мира" свалят именно на него.
показать весь комментарий
10.02.2026 14:31 Ответить
Нерозумію в нас як казав зеневтік є три тисячі фламінго що можна з кацапії реально зробити заболочену територію. Але щось пішло не так.
показать весь комментарий
10.02.2026 14:15 Ответить
бубочка вирішив виконувати функції прем'єр-міністра бо новопризначена не справляється чи просто до виборів піариться?
показать весь комментарий
10.02.2026 14:16 Ответить
"Зеленій з атомним номером 46, відкритий у 2019 році ,хімічний елемент періодичної системи який тхне сірководнем і скислим сиром, ніде не використовується тільки отруює навколишнє середовище своїми газами"
показать весь комментарий
10.02.2026 14:17 Ответить
Ось що буває, коли людина на високій посаді, але не здатна до розуміння та навчання.
показать весь комментарий
10.02.2026 14:17 Ответить
А "мудраму ніріду" зайшов, якби не Порох. Тепер ржуть на кутні.
показать весь комментарий
10.02.2026 16:12 Ответить
показать весь комментарий
10.02.2026 16:39 Ответить
Пам'ятаю зехудобний лозунг" дайте ему еще 100 дней,он научится" чи " он имеет право на ошибку".а тепер ця наволоч розповідає про те що у України немає часу поки хтось налаштується, зато у ригозеленої мразоти на чолі з зеЛайном часу для мородерства,брехні,грабунку України часу досталь.
показать весь комментарий
10.02.2026 14:17 Ответить
Наскрізь тупа людина яка вважає що всі йому винні.
показать весь комментарий
10.02.2026 14:22 Ответить
От коли будуть куплені оті 250 літаків - а ти паскуда при всьому світі казав - я домовився - а один літак коштує, приблизно 250 лимонів баксів(базова комплектація) і ти їх приженеш в Україну от тоді і будеш щось казати, пацюк зелений. Тіки спочатку порахуй скіки міліардів, десятків, вони будуть коштувати.
показать весь комментарий
10.02.2026 14:23 Ответить
А скільки потягне логістика і обслуговування?
показать весь комментарий
10.02.2026 15:16 Ответить
Ну шо ти починаешь, добре ж собі сиділи...
показать весь комментарий
10.02.2026 15:28 Ответить
Іще б на раялі стось щось із "класики" забацав, то тоді ващє-є-є.
показать весь комментарий
10.02.2026 16:14 Ответить
Обслуговування має приїхати разом з літаками. Лідор видасть відповідне доручення. Інашке хай навіть не виїжджають.
показать весь комментарий
10.02.2026 15:35 Ответить
показать весь комментарий
10.02.2026 16:16 Ответить
ЩОБ УКРАЇНСЬКІ ПРОТИПОВІТРЯНІ СИЛИ ЗАВЖДИ БУЛИ НАЛАШТОВАНІ ВІДБИВАТИ РАШИСТСЬКІ АТАКИ В УКРАЇНІ НЕГАЙНО ПОТРІБНО ПОМІНЯТИ "ЗЕЛЕНОГО БРЕХЛИВОГО ГОВОРУНА "ЯКИЙ В 2019 РОЦІ КЛЯВСЯ БУТИ ГАРАНТОМ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ І ЇЇ НАРОДУ НА ПРЕЗИДЕНТА.КОТРИЙ БИ ЗАБЕЗПЕЧИВ УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ ЯКІСНИМ ОЗБРОЄННЯМ В НЕОБХІДНІЙ КІЛЬКОСТІ .А НЕ "ЗАКИДАВ" РАШИСТА "ЩОДЕННОЮ СЛОВЕСНОЮ ТУФТОЮ"
показать весь комментарий
10.02.2026 14:26 Ответить
Не можна весь час відбиватися, не можна виграти бій коли ворог тебе лупцює без усіляких правил а ти весь час блоки ставиш, потрібно наносити ураження по виробництву зброї, критичній інфраструктурі, тощо. Але Україна за 12 років війни дуже мало на що спромоглася. І поки Зебіл при владі нічого не зміниться, стане тільки гірше.
показать весь комментарий
10.02.2026 15:00 Ответить
А коли воно налаштується? Хоча воно вже налаштоване і всім відомо куди та як налаштоване.
показать весь комментарий
10.02.2026 14:29 Ответить
Ти все дав для повітряних сил чи требуєш кочергою збивати?
показать весь комментарий
10.02.2026 14:32 Ответить
Ось що значить проросійський клоун на посту президента під час війни ,нічого не знаю і ні за що не відповідаю "я вам ничего не должен".
показать весь комментарий
10.02.2026 14:51 Ответить
Стиль командования верховного зегевары во всей красе: приказываю действовать значительно оперативнее и не@т как именно.
показать весь комментарий
10.02.2026 14:55 Ответить
Який розумний, аж жуть (чи жах). От би його у презеденти, ото би він навів лад в країні та виграв війну. А так хто він такий? Яка у нього влада? Звичайний диктор шмарафону, відосіки тільки дозволяють йому штампувати.
показать весь комментарий
10.02.2026 14:56 Ответить
Падло!!! Лицемірне і нице
показать весь комментарий
10.02.2026 15:14 Ответить
Шо ж там налаштовувати? Тублер включив, лампочка загорілась, - воно само собі і налаштовується.
показать весь комментарий
10.02.2026 15:37 Ответить
Кожного дня мусить щось бовкнути, щоб жоден день не залишився без його базікання.
показать весь комментарий
10.02.2026 15:45 Ответить
По їхніх плодах ви пізнаєте їх.
показать весь комментарий
10.02.2026 16:19 Ответить
Ракети для Петріотів, взагалі БК - де?
показать весь комментарий
10.02.2026 15:57 Ответить
Налаштуйтесь, я сказав!!! Якби не донати українців на дрони, ситуація була би ще гірша, поки вся мразота, в тому числі і слуганародна продовжує грабувати країну
показать весь комментарий
10.02.2026 16:04 Ответить
Популизм чистой воды. Сам назначил военное руководство и теперь показывает какие они неумехи. Не справляется командующий - направь его командиром зенитного расчета.
показать весь комментарий
10.02.2026 16:32 Ответить
Знищувати зелених ворогів України треба не після перемоги , а для перемоги.
показать весь комментарий
10.02.2026 16:43 Ответить
Зараз запрацює експорт,дронів стане легче
показать весь комментарий
10.02.2026 16:59 Ответить
Брехлива цинічна скотина хоче показати , що це не воно довело до такого піздєца, це не його кагал міндічі-цукермани все **********. Відповісти придеться як би не відбріхувавсь.
показать весь комментарий
10.02.2026 17:13 Ответить
Офіс простих рішень-Раз,два і готове рішення проблеми.
показать весь комментарий
10.02.2026 17:35 Ответить
Свіжий кокс «зайшов»
запатякало знов!
показать весь комментарий
10.02.2026 18:54 Ответить
В 2024 з повітряних вимели всіх хто мав якись досвід , навіть тих хто мав досвід ураження ракет з пзрк та шахедів , їх відправили в піхоту.зараз там служать діди та обмежені і пристосуванці.Тому маємо що маємо. Але саме гірше , що головний в цьому всьому 3-разовий ухилянт, з досвідом вживання заборонених препаратів, та патологічний клептократ.
показать весь комментарий
10.02.2026 19:18 Ответить
Все, нарешті. Ситуація виправлена. Буде в нас світло і достатньо енергетики. Президент заслухав звіти і провів селектори. Нарешті проявив турботу про народ і миттєво все запрацює. Просто раніше цього ніхто не робив. А тут такий прогрес - проведено наради!!!
показать весь комментарий
10.02.2026 19:38 Ответить
меньше красти потрібно.
показать весь комментарий
10.02.2026 20:02 Ответить
А чого воно в темряві сидить? Вольдемар, в тебе ж генератори є
показать весь комментарий
10.02.2026 21:17 Ответить
Україна не має часу чекати, поки окремі прихожани Зенамахату зрозуміють що їх "зробили разом з Порохоботами".

Україна не має часу чекати, поки окремі припзденти перестануть красти.

Україна не має часу чекати, поки окремі елементи шмигарні-мусарні надумають воювати з московитами.

Україна не має часу чекати, поки окремі "лєнки скумбрії по 8" перестануть писати сценарії для Шапітолію 95.

Україна не має часу чекати, поки окремі НАБУ,САП допитають Хєрмаків та Бакланових
показать весь комментарий
10.02.2026 21:28 Ответить
Хто б казав ?!