6293 посетителя онлайн

Работа Воздушных сил по "шахедам" неудовлетворительная. Будут выводы от Минобороны, - Зеленский

Зеленский: Работа Воздушных сил по "шахедам" неудовлетворительна

Президент Украины Владимир Зеленский раскритиковал работу Воздушных сил ВСУ по борьбе с российскими "шахедами" на фоне массированных атак. Есть попадания вражеских дронов в энергетику.

Об этом он сказал во время вечернего видеообращения, информирует Цензор.НЕТ.

Критика Воздушных сил

По словам Зеленского, много сил задействовано в противодействии российским воздушным атакам, в частности мобильные огневые группы, дроны-перехватчики, истребители F-16, однако организация работы Воздушных сил должна быть другой.

"Отдельно разобрали эту ситуацию с министром обороны [Михаилом Федоровым] –– выводы будут", - добавил президент.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+30
Треба ще двушку на Москву відправити.
показать весь комментарий
20.01.2026 20:15 Ответить
+27
Буде перехоплення "шахедів" у Дії?
показать весь комментарий
20.01.2026 20:19 Ответить
+16
А ти забезпечив роботу тих Повітряних Сил, щоб претензії до них висувати? Чи вони мали за заповітами новоспеченого міністра оборони Федорова, зібрати собі кулеметні установки, ЗРК на кухнях, принагідно купивши пального для пікапів за власний кошт?

"ППО не справляється. Всіх в піхоту!"
показать весь комментарий
20.01.2026 20:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Треба ще двушку на Москву відправити.
показать весь комментарий
20.01.2026 20:15 Ответить
Краще трьошку чи взагалі п'ятнашку, от тоді все точно стане добре.
показать весь комментарий
20.01.2026 20:17 Ответить
Так, спостерігаючи за оточенням Голобородька', то на москву регулярно йшли не тільки ''двушки''.
показать весь комментарий
20.01.2026 21:06 Ответить
А Сирського не пробував зняти за хєрову організацію ППО? Коли вже воно роздуплиться, що генералітет нікудишній в ЗСУ? Чи може лячно Патужному на єнєралітет наїхати, а показати своє боягузтво некомільфо? Єнєрали паркетні вони такі - ефективно воювати западло, а помститися за свої образи і замах на Лідора скоїти можуть.
показать весь комментарий
20.01.2026 22:48 Ответить
Буде перехоплення "шахедів" у Дії?
показать весь комментарий
20.01.2026 20:19 Ответить
а скільки іє-балів нараховується за шахіда?
показать весь комментарий
20.01.2026 20:23 Ответить
За депутата слугу - 1000 е-балів.
показать весь комментарий
20.01.2026 20:32 Ответить
не намайніли ще стільки е-балів, щоб можна було перехопити Бур'янку
показать весь комментарий
20.01.2026 20:38 Ответить
Та за Бур'янку нічого треба.
показать весь комментарий
20.01.2026 23:23 Ответить
що ви таке кажете ? Всі шахеди, разом з московією розбомбили 3000 фламінго "до кінця року", а вчителі з обіцяною зарплатнею в 4000$ нарешті отримали можливість витрачати зароблене в непередбачуваній відпустці
показать весь комментарий
20.01.2026 20:31 Ответить
потужний лідор на марші....потужний від слова "потуги"
показать весь комментарий
20.01.2026 20:32 Ответить
Щось у цьому є. Тижні зо три тому, коли довбили Одесу і Миколаїв з півночі, канали протидрондщиків півдня писали, що всю свору пропустили групи півночі і центра. Нічого не збили. Побачили, що транзит та ц біс із ними, хай летять.
показать весь комментарий
20.01.2026 20:20 Ответить
Черговий пошук "стрілочників". А зєля хороший.
показать весь комментарий
20.01.2026 20:20 Ответить
Ну звичайно. щоправда у вересні в Кременчуці два по мосту через Дніпро увалило, то там ситуація відома - хлопчики просто бухали і пропустили, розбірки були, дякувати Богу без суттєвих руйнувань, але могло бути і по-іншому...
показать весь комментарий
20.01.2026 21:28 Ответить
Зе, та Альбертич ще не навчився...
Чого ти зразу "будуть висновки"?🍆🍆🍆

і, взагалі, ти менше ППО критикуй,
бо вони можуть в шахід чи ракету, що летить по тебе, і не помітити.
показать весь комментарий
20.01.2026 20:21 Ответить
показать весь комментарий
20.01.2026 20:25 Ответить
верховний доповіддю задоволений і пішов спати. Хтось пробував збивати ті шахеди у темряві і на морозі -18-20 градусів? Ну, таке собі задоволення. А хочеться запитати, що там з трьома тисячами "фламінгів"? дарма, що з 5 долетіло та впало біля цілі аж 1, тобто, десь так 10-20%. Але ж з сотні 10-20 штук повинно б було кудись долетіти, і де? Ми теж не задоволені, але не вогневими групами, а тобою, вова
показать весь комментарий
20.01.2026 20:39 Ответить
А ти забезпечив роботу тих Повітряних Сил, щоб претензії до них висувати? Чи вони мали за заповітами новоспеченого міністра оборони Федорова, зібрати собі кулеметні установки, ЗРК на кухнях, принагідно купивши пального для пікапів за власний кошт?

"ППО не справляється. Всіх в піхоту!"
показать весь комментарий
20.01.2026 20:26 Ответить
тут у нас ... ну ... того ... преЗЕдент трохи не справляється
... та не сам, а зі своєю ОПою...
може Всіх в піхоту!
показать весь комментарий
20.01.2026 20:43 Ответить
Тому що патріотів угробили у штурмах та окопах, а в мобільні вогневі групи пристроїли мазаних, які замість того щоб відповідально ставитись до служби бухають та відсиджуються на тилових посадах.
показать весь комментарий
20.01.2026 20:28 Ответить
Ну звичайно. щоправда у вересні в Кременчуці два по мосту через Дніпро увалило, то там ситуація відома - хлопчики просто бухали і пропустили, розбірки були, дякувати Богу без суттєвих руйнувань, але могло бути і по-іншому...
показать весь комментарий
20.01.2026 21:30 Ответить
Брат дружини в Одесі на Гепарді. Одне діло чекав півтора року, інше діло ЗІП та ТО установки. ЗІП суки розвалили, бо наші умільці зберігали тойово на відкритому, в лісі під Рівним. А ТОшніки взагалі на морозі абсолютному. Щось зараз почали робити, та судячи з усього, не багато вони зроблять. Електроніка німецька в наших жорстких умовах війни (а хіба інакше можливо) просто вмирає, як і в цивільних авто звідтов. Стволи від перегріву то є розхідник, а їх ніц. Сидить, сумує. Каже, мабуть скоро знову у відпуску поїду. А тим часом Одесу густо накривають усім кацапським непотребом з гімна, пінопласту і палок.
показать весь комментарий
20.01.2026 20:29 Ответить
Щось хреново пішли справи з тих пір коли ти звільнив Малюка і почав ператрахувати військове керівництво. По Україні одні прильоти даже шахедами. А на Сосії перестали горіти даже НПЗ. Доречі чому не горить нафтопровід ''дружба''? Чи це щоб українці сидячи в темряві грились надією що в цей час рашистська нафта продовжує йти нашими нафтопроводами Орбану, Фіцу і Бульбофюреру?
показать весь комментарий
20.01.2026 20:32 Ответить
Оце, я розумію, справжній хазаїн.
Молодець, що не поїхав в Давос!
Зараз владімір гундосий, наведено лад у нашій хаті!
Хфьодоров, що залип, колупаєшся у носі!
Ти ж міноборони?
Терміново роби висновки!
показать весь комментарий
20.01.2026 20:32 Ответить
Шо, орденоносці Кошевой з Пікаловим не впорались?
показать весь комментарий
20.01.2026 20:33 Ответить
Вони щас якраз доганяють Юзіка, шоб по жопі дать і тумаков ...скоро догонять
показать весь комментарий
20.01.2026 21:31 Ответить
ну так создавайте, закупайте технику... проектируйте на кшталт шилк, гепардов, панцирей...моб группы - это деды на крышах с зу и максимах на запорожцах...рвение похвально, но результата.....
показать весь комментарий
20.01.2026 20:34 Ответить
А він знає, як краще? 😁
показать весь комментарий
20.01.2026 20:35 Ответить
Робота зеленського, м'яко кажучи, зовсім незадовільна! То буде оперативне відповідне кадрове рішення?
показать весь комментарий
20.01.2026 20:37 Ответить
в піхоту?
показать весь комментарий
20.01.2026 20:48 Ответить
Який "президент", і "міністр" оборони, така і робота, нічого зайвого, а взагалі у багатьох в міноборони і не тільки війна це просто бізнес і начхати на простих людей і на збиття шахедів.
показать весь комментарий
20.01.2026 20:38 Ответить
... може попробувати менше красти ?
показать весь комментарий
20.01.2026 20:39 Ответить
Ви що!!!! А де ж тоді вони харчуватися будуть, "сироти" бідолашні!
показать весь комментарий
20.01.2026 21:01 Ответить
Просто москалі вдосконалюють атаки,а з деклараціями та планами миру по світу шастаєш(
показать весь комментарий
20.01.2026 20:42 Ответить
Сущєство, яке в лосінах і на шпильках плясало в саунах перед олігархами має претензії до військових, яких грабують його дружки міндічі, єрмаки, умєрови, чєрнишови і т. д.
показать весь комментарий
20.01.2026 20:44 Ответить
Шашлычник нашел виновных,бурные аплодисменты переходящие в овации.
показать весь комментарий
20.01.2026 20:53 Ответить
Сьогодні, до речі, четверті роковини заклику готовитися до шашликів на травень місяць і святкувати день "побєдобєсія".
показать весь комментарий
20.01.2026 21:04 Ответить
Автор призыва продолжает спокойно керовать и на всех плюет
показать весь комментарий
20.01.2026 21:08 Ответить
Повітряні сили наклали потужному Володі повні штани 💩😂
Бо ефективні менеджери Зеленського: Галущенко, Міндіч, Гринчук, Чернишов, сп#здили 💰 які призначалися для захисту енергетики від обстрілів.

Тому Володя, не включай дурачка!

Ти ж 🤬 кожну ніч рахуєш шахеди і ракети!
Кількість шахедів, якими рашка атакує Україну постійно росте.
А кількість мобільних вогневих груп, які протидіять цим шахедам збільшується?

А ти не в курсі, як в 2025 році людей з мобільних вогневих груп попереводили в піхоту?
І не тільки з мобільних вогневих груп, бо твій "Генерал-200" "ефективно" керує ЗСУ.
Але до товарища Сирського, наш хрипатий 🐓 запитань не має.🤔
показать весь комментарий
20.01.2026 21:04 Ответить
Нє. Володя кожну ніч рахує крипту яку "нацарював" і яку вивів в офшори Фьодоров...
показать весь комментарий
20.01.2026 22:23 Ответить
А хто звільнив головкома Залужного, при якому збивали і ракети і шахеди, і літаки? А при якому- то Верховному головнокомандувачу відправили на росію 128 двигунів на гелікоптери і літаки? А як такий мудрий Верховний не побачив, що в Києві і Харкові працюють фірми, які поставляли комплектуючі до шахедів в Іран? І тільки санкції США припинили їх діяльність у 2025 році.
показать весь комментарий
20.01.2026 21:09 Ответить
Тебе Хфедоров с новым зам командующим насбивает!
показать весь комментарий
20.01.2026 21:10 Ответить
О,тепер замість Повітряних Сил України на бойове чергування заступлять Ротові Сили Вави і Цифрові Війська Хвьодорова .Носате й гундосе козацтво шикується в передовий полк , орді не вижити !
показать весь комментарий
20.01.2026 21:16 Ответить
В першу чергу,винен вгк, через якого агент козирь робив кадрові зміни в ЗС,починаючи з ген.За і тодішнього ГШ.
показать весь комментарий
20.01.2026 22:00 Ответить
Тобто, спіжджені зе-друзями фламінги не літають і нічого не збивають? Дивно? А винні військові?
показать весь комментарий
20.01.2026 23:38 Ответить
А ты вислюк шахеды асфальтом, шашлычками!!!!
А еще миндича с бакановым поставь вениками разгонять.
показать весь комментарий
20.01.2026 23:43 Ответить