3494 посетителя онлайн

Военные достигли прогресса на мирных переговорах в Женеве, - CNN

Трехсторонние переговоры в Женеве: СМИ пишут о прогрессе

Военные чиновники, участвующие в трехсторонних переговорах в Женеве, достигли "постепенного, но значительного прогресса" в определении того, как будет работать прекращение огня.

Об этом пишет CNN, передает Цензор.НЕТ.

Подробности

Источник, знакомый с переговорами, рассказал, что стороны согласовали ключевые условия и пояснения, которые помогут создать основу для будущих соглашений.

Хотя политические переговоры оставались "напряженными", говорит собеседник, военные переговоры вселили в чиновников осторожный оптимизм.

"Одной из первоочередных задач военных переговоров было достижение согласия обеих сторон по ключевым условиям, которые будут использоваться для политических переговоров, таким как практические условия прекращения огня и то, что будет считаться нарушением этого прекращения огня.

По словам источника, в этом направлении достигнут прогресс, хотя политические чиновники еще должны дать окончательное одобрение. По словам источника, чиновники ожидают, что в ближайшее время, вероятно, в течение следующих нескольких недель, будет запланирована еще одна встреча", - говорится в материале.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+3
а что по линии лишнехромосомного печенегознавца и рюриковичеведа?)
показать весь комментарий
19.02.2026 09:43 Ответить
+3
З РАШИСТАМИ "ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ" НІКОЛИ НЕ БУДЕ.ЦІ ПОТВОРИ САМІ ВІДКРИВАТИМУТЬ ВОГОНЬ ,БУДУТЬ ЗВИНУВАЧУВАТИ УКРАЇНУ,ЩОБ МАТИ ПРИВІД ДЛЯ ДАЛЬНІШОЇ ОКУПАЦІЇ .БІЛЬШЕ ТОГО.ЩЕ Й ПРИКУПЛЯТЬ ОБСЄ.ООН І АМЕРИКАНСЬКИХ ТРАМБОНІВ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЇХНЬОЇ БРЕХНІ...
показать весь комментарий
19.02.2026 10:32 Ответить
+3
Ніякого прогресу там не досягли і не досягнуть, не вішайте людям лапшу на вуха!
показать весь комментарий
19.02.2026 10:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а что по линии лишнехромосомного печенегознавца и рюриковичеведа?)
показать весь комментарий
19.02.2026 09:43 Ответить
Скоріш всього, його "кинули під танки", як "цапа відбувайла"... Якщо щось "будет не так" - зроблять винним"... Він же, фактично, в Росії, грає роль такого собі Юліуса Штрайхєра - "старшого по пропаганді". А Штрайхєра, як відомо - ПОВІСИЛИ у Нюрнберзі...

"26 ноября 2017 года в https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B2%D0%B0 Москве https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%92%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D1%8A%D0%B5%D0%B7%D0%B4_%D0%B2_%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%82%D1%83_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2_%D1%87%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BA%D0%B0&action=edit&redlink=1 Всероссийский съезд в защиту прав человека принял решение об учреждении https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%8F антипремии имени Юлиуса Штрейхера. Эту антипремию было решено вручать «представителю https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%9C%D0%98_%D0%B2_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8 российских СМИ, внёсшему наибольший вклад в атмосферу ненависти и лжи»
показать весь комментарий
19.02.2026 09:58 Ответить
Цю премію, здається, треба присудити всьому кацапському наріду загалом, без виключень.
показать весь комментарий
19.02.2026 12:21 Ответить
То шо масованих ракетно дронових ударів більше не буде?
показать весь комментарий
19.02.2026 09:58 Ответить
А не масовані тіпа можна, ніби й не війна, а таке собі
показать весь комментарий
19.02.2026 10:03 Ответить
Їх буде більше. Світовий інформаційний простір забитий суцільними маніпуляціями та брехнею.
показать весь комментарий
19.02.2026 10:17 Ответить
Більше може й не буде а стільки ж точно буде.
показать весь комментарий
19.02.2026 13:48 Ответить
Маячня. Хайпує на цій темі вже хто тільки може. І CNN в тому числі.
показать весь комментарий
19.02.2026 10:15 Ответить
То саме під ций прогрес готується новий масований ракетно дроновий удар по Україні і їх столиці? Чи це і є мета цього прогресу?
«❗️ У рамках підготовки до нанесення масованого ракетного удару по м.Київ та Київський області, противник здійснив спорядження 3х дальніх стратегічних бомбардувальників Ту-22м3 з максимальним можливим залпом до 9 ракет Х-22/32.

🚛 Крім того, здійснив доставку балістичних ракет та спорядив до 15 пускових установок «Іскандер-М» у Брянській області.

🛶 Також, у пункті базування морських носіїв у Новоросійську, здійснено спорядження носіїв ракет «Калібр» із сумарним залпом до 24х ракет.

ℹ️ Нанесення удару очікується у найближчі 48-72 години.
Серед пріоритетних цілей - ТЕЦи м.Київ.

✈️✈️ Залучення бортів Ту-95МС та Ту-160 - НЕ планується.

Будьте уважні, реагуйте на сигнали повітряної тривоги, бережіть себе та своїх близьких.

🫡 На звʼязку»
Тг канал ЄРадар
показать весь комментарий
19.02.2026 10:31 Ответить
Тобто, ми знаємо, скільки ворог спорядив "Ескандерів" у нас під боком, але самі, при тому, ніяк не реагуємо та ті "Ескандери" не вибиваємо. Вже давно перестали на них полювати. Хоча, вони в нас під носом. Це, видно, щоб краще можна було просувати капітуляцію.
показать весь комментарий
19.02.2026 11:32 Ответить
та пакую уже капитуляции шмапитуляции на этой прОклятой территории ничего толкового еще лет 100 не будет,клоака коррупционая,и абсолютно не жаль,народишко тупорылый еще мало получает то чего заслужил.
показать весь комментарий
19.02.2026 13:11 Ответить
и шо с того?как будто первый или последний обрестрел,ну на 5-7 часов больше без света 3-5 дней будут,потом починять потом опять обстрел.покуй вообщем
показать весь комментарий
19.02.2026 13:07 Ответить
З РАШИСТАМИ "ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ" НІКОЛИ НЕ БУДЕ.ЦІ ПОТВОРИ САМІ ВІДКРИВАТИМУТЬ ВОГОНЬ ,БУДУТЬ ЗВИНУВАЧУВАТИ УКРАЇНУ,ЩОБ МАТИ ПРИВІД ДЛЯ ДАЛЬНІШОЇ ОКУПАЦІЇ .БІЛЬШЕ ТОГО.ЩЕ Й ПРИКУПЛЯТЬ ОБСЄ.ООН І АМЕРИКАНСЬКИХ ТРАМБОНІВ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЇХНЬОЇ БРЕХНІ...
показать весь комментарий
19.02.2026 10:32 Ответить
Бо ти хочеш вічної соціалки.
показать весь комментарий
19.02.2026 13:10 Ответить
//можу відкрито сказати Тобі.що я хочу,щоб Ти , наволоч ,яка сидиш на українській соціалці і чекаєш завершення рашистської окупації частини української землі ,як рашистський "ждун" пішов курсом рашистського корита....
показать весь комментарий
19.02.2026 13:58 Ответить
Потім всі ці трамбонам залишиться стрілятись коли світова війна нагряне
показать весь комментарий
19.02.2026 13:58 Ответить
світова війна практично була розпочата з часів рашистської окупації українського Криму....
показать весь комментарий
19.02.2026 14:02 Ответить
Ніякого прогресу там не досягли і не досягнуть, не вішайте людям лапшу на вуха!
показать весь комментарий
19.02.2026 10:53 Ответить
Владні злодії, вам ніхто нічого не винен, мобілізуйте тих, хто давав присягу, а також своїх діток, а потім станьте на коліна перед людьми, які присяг не давали і в борг у вас нічого не брали і просіть, щоб вони захищали ваші крадійські посади і маєтки, а не хапайте, тягайте, лупцюйте і відправляйте на вірну смерть непридатних для війни.
Пеетворили країну на гетто. Тільки з гетто не випускають і вихід через смерть. Ще в стародавньому світі був через гладіаторство, але ж то теж було для рабів.
показать весь комментарий
19.02.2026 15:31 Ответить
Ця корупційна влада має спочатку мобілізувати тих, хто давав присягу, і свої синків повернути з Варшав і Нью-Йорків, а не навпаки, не хапати, не бити, не відправляти на смерть людей, які їм нічого не винні, як не брали в борг, не складали самі присяг і не клялись у вірності, та ще й частіше за все не спроможні воювати - таких людей взагалі відправляють на вірну смерть. А потім, як цих биків, що і не думають виконувати свою присягу, не вистачить, якщо таке станеться, стати на коліна перед народом, який обікрали, з якого знущаються, і просити, благати, щоб люди йшли захищати їхні крадійські посади та маєтки!
Крадії і негідники - на коліна перед народом! Він вам нічого не винен, це ви навіки винні за те, що обікрали і позбавили всіх прав! Час відповідати перед народом!
показать весь комментарий
19.02.2026 15:41 Ответить