4233 посетителя онлайн

Лидер венгерской оппозиции резко отреагировал на заявления Зеленского

Мадяр раскритиковал Зеленского

Лидер венгерской оппозиционной партии Тиса Петер Мадяр раскритиковал недавние заявления президента Украины Владимира Зеленского в отношении премьер-министра Венгрии Виктора Орбана.

Об этом говорится в материале портала 444.hu, который цитирует Цензор.НЕТ.

Мадяр, который является одним из главных соперников Орбана на предстоящих выборах, призвал украинского президента объяснить свои высказывания.

Оппозиционный политик Венгрии призвал Зеленского объяснить заявления

Политик подчеркнул, что иностранные лидеры не должны делать заявления, которые могут трактоваться как давление на венгерских граждан или политиков.

"Ни один иностранный государственный руководитель не может угрожать никому, ни одному венгру. Ни уходящему в отставку правительству Орбана, ни будущему правительству "Тисы". Поэтому я призываю украинского президента объяснить свои слова, и если он действительно это сказал, то отозвать их", - заявил Мадяр.

Политик также подчеркнул, что вопросы внутренней политики Венгрии должны решаться исключительно венгерскими гражданами.

Заявление Зеленского 

Президент Владимир Зеленский ранее выразил надежду, что никто в ЕС не будет блокировать выделение 90 млрд евро помощи Украине.

"Надеемся, что один человек в Евросоюзе не заблокирует 90 млрд и у украинских воинов будет оружие. Иначе дадим адрес этого человека нашим Вооруженным Силам, нашим ребятам. Пусть они ему звонят и с ним общаются на своем языке", - отметил президент, вероятно, имея в виду премьера Венгрии Виктора Орбана.

В правительстве Венгрии расценили такие слова как "открытую угрозу". Об этом написал в своем Х пресс-секретарь венгерского правительства Золтан Ковач.

Орбан блокирует кредит для Украины

  • Напомним, венгерский премьер блокирует кредит €90 млрд для Украины, обвиняя Киев в умышленном блокировании транзита нефти из РФ по трубопроводу "Дружба", поврежденному в результате российских атак.
Топ комментарии
+75
кончений Зеля

а орбана не захищаю
показать весь комментарий
05.03.2026 19:44 Ответить
+68
Жизнь наших воинов зависит от результатов тяжелой каждодневной работы, от прекращения ******** денег ближайшими друзьями Зеленского, где коррупция в прямом смысле убивает. От невмешательства этого дегенерата в управление войсками. А не от тупого пиара и пустого сотрясения воздуха. Это не конкурс капитанов в КВН.
показать весь комментарий
05.03.2026 19:51 Ответить
+38
Можна витягти хлопчика з КВН-у, але не КВН з хлопчика.
Особливо якщо язик в хлопчика є, а мізків нема.
показать весь комментарий
05.03.2026 19:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Виноват во всем Ермак. Он раньше Бубочке подсказывал что говорить, что не говорить, но проворовался и пошел на фронт. А Бубочка такой сидит и плачет. Думает что не пи*дану - все не то. - Может рот заклеить изолентой? Тут еще и Буданов пошел в Эпицентр за скрепками для степлера... О! Позвоню скажу чтобы еще изоленты купил! И скажите кто-то что я не идиот!!
показать весь комментарий
05.03.2026 21:36 Ответить
Соромно за криворізьке бидло...
показать весь комментарий
05.03.2026 20:50 Ответить
То, шо зедрот хамло - это даже не обсуждается, но с какой целью, просто на спонтанность - не похоже.
показать весь комментарий
05.03.2026 20:54 Ответить
Звичайно, Орбан - ще та гнида, але президент країни повинен бути дипломатом по замовчуванню.
показать весь комментарий
05.03.2026 20:57 Ответить
Орбан це не тільки внутрішня угорська проблема!!! Зараз він став і проблемою України, яка стікає кров'ю у війні з Кацапією, і якій цей жабоподібний покидьок блокує фінансування, до якого сам не має жодного відношення.
Бачу, цей "опозиціонер" така ж гонорова наволоч як і його "візаві".
показать весь комментарий
05.03.2026 21:18 Ответить
молодець зеленський -все правильно сказав
показать весь комментарий
05.03.2026 21:21 Ответить
Кермит - идиот. Это было очередное подтверждение. Угрожать военной силой члену НАТО и Евросоюза - АйКью за 37 минус
показать весь комментарий
05.03.2026 21:51 Ответить
Такий подарунок Орбану... Він зараз підстрибуе від радощів. Безпрограшний варіант. Якщо Зе не поновить транспортування нафти, Орбан звинуватить Україну. Якщо поновить, буде святкувати перемогу. В любому випадку його рейтинг зросте. Чи за завданням Єрмака(Кремля) така допомога? Чи ще гірше, за власною тупістю?
показать весь комментарий
05.03.2026 21:23 Ответить
тупоголові барани веселяться та радіють бикуванню зеленого провокатора та кремлівського агента. Хіба вам, тупоголові, не зрозуміло, що таким бикуванням зелупа руйнує відносини з простими угорцями, зокрема й з опозицією, яка налаштована проти Орбана. Тобто зеленський напередодні виборів в Угорщині, де скоріш за все переможе опозиційна Тиса, яка була налаштована проукраїнськи, робить ганебні заяви на рівні гопника, свідомо руйнуючи наперед стосунки вже з можливим новим очільником Угорщини Мадяром. ЗЕвилупку вже можна на чолі набити татуху "работаю на кремль 24/7, даже кофє некагда папіть"
показать весь комментарий
05.03.2026 21:27 Ответить
Та яка це опозиція, вони там всі на нас..
показать весь комментарий
05.03.2026 21:32 Ответить
Лікуватися не пробував???
показать весь комментарий
06.03.2026 17:36 Ответить
Шут грає роль, головне сподобатись бидлу, про наслідки не думає. В принципі, нічим думати
показать весь комментарий
05.03.2026 21:39 Ответить
Орбан мудак. Пiсяграй iдioт.
показать весь комментарий
05.03.2026 21:53 Ответить
Хай смокче
показать весь комментарий
05.03.2026 21:58 Ответить
извиняйся тупой криворожский Кермит перед венгерской жабой - вы ж собратья!
Говори "меня неправильно поняли и т д"! После того что ты ляпнул, все средства хороши загладить терки с венграми
Да говори хоть что нибудь, зеленый идиот! Нет храбрости признать ошибку - ну хоть МИД пусть что-то скажет. Хотя там наверно все в а*уе сидят после угроз члену НАТО
Разосраться с венгерской оппозицией - это надо уметь с*ка, правда что иногда пишут Кермит прокацапский
показать весь комментарий
05.03.2026 22:04 Ответить
Зі сторони пана президента це дуже непрофесійно робити такі заяви, але треба розуміти що Мадяр зробив цю заяву виключно як політичний піар з ціллю отримати додатково кілька відсотків голосів у потенційно орбанського електорату і у випадку перемоги Мадяра для Зеленського це нічого не означає. Зеленський привітає того з перемогою і буде нормальний діалог.
показать весь комментарий
05.03.2026 23:21 Ответить
Так. Але мудрий угорський народ висновки про українського президента як про агресивного дебіла зробив і не поміняє. Таке ж ставлення зпроектується і на Україну та українців.
показать весь комментарий
06.03.2026 09:36 Ответить
Мадяр зробив правильну в його ситуації заяву.
Ну а нашому Президенту явно не вистачає рівня підготовки для зайняття такої посади. Треба думати, що говориш. Якби не війна, то варто було б сказати "коли ти вже підеш у відставку ?".
Відверто кажучи, за 35 років незалежності не ганьба було лише за Ющенка і Порошенка. Решта якісь "не хвала Богу".

Після цього і після того, що посла ЄС втупу не пустили на місце пошкодження нафтопроводу "Дружба" виникає підозра, що і це висловлювання, і ситуація з трубою - просто істерика і зрив на шантаж через блокування Орбаном 90-мільярдного пакету допомоги. Емоції Зеленського можна зрозуміти, але "ліки" обрані невідповідні ситуації. Результат буде не нульовим, а мінусовим. У таких ситуаціях треба тонше діяти. Хірургічну операцію роблять скальпелем, а не топором м'ясника.

Дочекався б вже той місяць до виборів в Угорщині. Не псував би Мадяру виборчу кампанію. Якщо Орбан програє - радій і вирішуй свої питання, якщо залишиться - тоді вже роби, що хочеш, хоч і погрожуй. Але зараз це було так недоречно . . . Так протупив - ніби навмисно нашкодив країні.
показать весь комментарий
05.03.2026 23:40 Ответить
Что непонятно, угрожает вам
показать весь комментарий
06.03.2026 01:45 Ответить
Бовдур - людина яка ляпас язиком там, де розумні мовчать.
показать весь комментарий
06.03.2026 08:43 Ответить
Вибори, вибори, кандидати пі...аряться
показать весь комментарий
06.03.2026 09:17 Ответить
Не поважаєш прєзідєта, холоп? Владімір Алєксандровіч Зєлєнскій, а не зєля.
показать весь комментарий
06.03.2026 09:39 Ответить
Тобто, наш патужний палітік знову скидає із себе обов'язки і перекидає їх на ЗСУ. ЗСУ -- не президент і не політики, щоб залогоджувати міждержавні взаємини. І декому треба серйозно контролювати свій притрушений язик... Або це не відверта робота на ворога...
показать весь комментарий
06.03.2026 09:24 Ответить
шо он там пояснит? он тупой
показать весь комментарий
06.03.2026 09:33 Ответить
Ух набігло кацапів нашваберних у коментарі. Вони ******* таке розносити , "лайно на вентилятор" накидувати. Щоб викликати неготив у Українців до сусідів й навпаки, та зіпсувати відносини, а Зелений "янєлох" допомогає , чи то по тупості своїй чи то навмисно не відомо, то з часом слідство буде встановлювати.
показать весь комментарий
06.03.2026 09:43 Ответить
ТРЕБА ПАРЛАМЕНТУ ВКЛЮЧАТИСЬ,
ЗЕЛІДОР НЕ БУДЕ ПОЯСНЮВАТИ, ЙОМУ "ВЗАПАДЛО НЕ ПО ПАЦАНСКІ"
показать весь комментарий
06.03.2026 09:52 Ответить
зеленський навмисне підіграв пропаганді орбана, що Україна ворог Угорщині і їй не треба допомагати. Тепер підтримка орбана виросте і Мадьяр програє вибори. єврей-малорос зеленський ворог України, Європи та союзник путіна
показать весь комментарий
06.03.2026 09:56 Ответить
Ех, Мадяр, якби ти був кАДИРОВИМ, тоді і zелені шаровари, ширінькою назад, були б повні, і лоб твердий від поклонів, і язицюра, цього ХАМЛА, в мозолях від вибачень. А так, ніт не буде .... поки
показать весь комментарий
06.03.2026 10:07 Ответить
а кадырову кто то челобитную бъет?)))
показать весь комментарий
06.03.2026 10:42 Ответить
Хай пояснить все що накіздів орбан
показать весь комментарий
06.03.2026 10:40 Ответить
орбан собрался силой нас заставить отремонтировать дружбу)))) зеля мудак но ответил орбану правильно что жирдяй будет разговаривать с ВСУ. а мадяр мечтает сесть на откаты от раши а не избавится от зависимости по нефти и газу от раши
показать весь комментарий
06.03.2026 10:47 Ответить
Будь-ласка, хто небудь заткніть цьому зеленому дегенерати його писок.
Можна навіки.
показать весь комментарий
06.03.2026 10:51 Ответить
тут зе правий, ніяку нафту транспортувати не будемо.
показать весь комментарий
06.03.2026 11:42 Ответить
І оголосимо дефолт? Без цих 90 ярдів вчителі, лікарі, військові залишаться без зарплат...
показать весь комментарий
06.03.2026 17:40 Ответить
який нах дефолт. ці 90 млрд у власності орбана??? я б сказав навіть наоборот. гандону залишилось міс - просто не ввестись і перечекати
показать весь комментарий
08.03.2026 08:43 Ответить
Зараз прикладаються всі зусилля, від *****, трампона і zeоманського, щоб жаба орбан, переміг на виборах ..
показать весь комментарий
06.03.2026 12:09 Ответить
Те і ,головне, ЯК Зеленський і вся його челядь ніби - НІБИ! -проти Орбана перетворюється ЗА ОРБАНА. Можна різними метафорами пояснити: вести себе з тим Орбаном як лікар з пацієнтом психіатричної клініки, а не як сусід- пацієнт (1): не дражнити скаженого пса, а пройти мимо, або спробувати його заспокоїти - наступного разу дати кавалок ковбаси...(2).... Навіщо старатися заслужити аплодисмент з Кремля... Тим більше мавпувати поведінку "миротворця" Трампа.
показать весь комментарий
06.03.2026 12:30 Ответить
"...ми примусимо українців відновити постачання не через бізнес, не через угоду, не через компроміс, але через силу..." Джерело: https://censor.net/ua/n3603757

Рашисти також
через силу намагаються знищити Україну.
ЗСУ не дозволяють і не дозволять рашистам цього зробити.

показать весь комментарий
06.03.2026 13:02 Ответить
Вісь зла, що поробишь!
показать весь комментарий
06.03.2026 16:52 Ответить
Закликаю українського президента пояснити свої слова" Джерело: https://censor.net/ua/n3603789

А що тут пояснювати якщо Орбан буде блокувати кошти ЄС для ЗСУ то з ним поговорять відповідно щоб він цього не робив. І це ні кого не стосується крвм тих хто блокує кошти ЗСУ.
показать весь комментарий
06.03.2026 13:47 Ответить
Читаю тут і дивуюсь...скільки ворогів і просто дурачків... і чого ми такі бідні...це не питання а відповідь.
показать весь комментарий
06.03.2026 18:06 Ответить
Ви якось визначитесь ми бідні тому що в нас багато дурачків чи багато ворогів- це велика різниця не може бути в цілому ніція або ворогів до себе або дурнів тому що це атогоністи - це поперше а подруге я не думаю що українці дурніше за будь кого але бідніше це факти навітьв порівнянні на жаль з тими країнами як Угорщина яка в порівнянні з Україною не має таких природніх і людських ресурсів і талантів.
показать весь комментарий
06.03.2026 18:32 Ответить
Ну, формально он никакую фамилию не назвал))
показать весь комментарий
06.03.2026 17:49 Ответить
Страница 3 из 3