13490 посетителей онлайн

Китай сыграл определенную роль в том, чтобы Иран сел за стол переговоров, - Трамп

Прекращение огня в Иране: Трамп заявил о роли Китая

Президент Дональд Трамп заявил, что Соединенные Штаты одержали "полную и абсолютную победу" после заключения двухнедельного соглашения о прекращении огня с Ираном.

Об этом он сказал журналистам AFP, передает Цензор.НЕТ.

Подробности

Обе стороны договорились о прекращении огня всего за час до истечения срока, установленного Трампом.

Трамп также сказал, что, по его мнению, Китай сыграл определенную роль в том, чтобы Иран сел за стол переговоров.

Издание напоминает, что Трамп должен был посетить Пекин в середине мая для встречи со своим китайским коллегой Си Цзиньпином.

Изначально поездка была запланирована на начало апреля, но Трамп ее отложил, заявив, что ему пришлось остаться в Вашингтоне, чтобы контролировать операцию в Иране.

Что предшествовало?

  • Накануне СМИ сообщили, что Иран и США вышли из критической фазы: перемирие возможно в течение часа. 
  • Трамп объявил о готовности к двухнедельной паузе в ударах по Ирану. Израиль поддержал.
  • Роль главного посредника в переговорном процессе со стороны США выполняет вице-президент Джей Ди Вэнс.
  • В свою очередь, Иран объявил двухнедельное перемирие с США и открывает Ормузский пролив. Но есть условие.
Топ комментарии
+3
Чому китай не відіграє головну роль з перемовин з Україною. Відповідь китай уйобок.
показать весь комментарий
08.04.2026 08:35 Ответить
+3
Паперовий тигр Трампуш.
показать весь комментарий
08.04.2026 08:36 Ответить
+2
А в чому 'повна і абсолютна перемога'? В тому, що протоку відкриють, так вона місяць тому, до початку бойових дій, і так була відкрита? Тобто створимо труднощі, щоб потім їх 'героїчно подолати'... Хіба Штати з Ізраїлем примусили Іран замінити теократичний режим світською владою (щоб аятоли повернулися в мечеті, де їм насправді і місце; щоб був розпущений і роззброєний КВІР)? Чи може Іран виходить з БРІКС, припиняє підтримку одіозних і агресивних ісламських течій і рухів за своїми кордонами?
показать весь комментарий
08.04.2026 08:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Війні хана - навоювався аж в дупі кисло - тепер в Ормузі буду стригти купони - там крутяться бешені бабки - Трамп
показать весь комментарий
08.04.2026 08:34 Ответить
Чому китай не відіграє головну роль з перемовин з Україною. Відповідь китай уйобок.
показать весь комментарий
08.04.2026 08:35 Ответить
Паперовий тигр Трампуш.
показать весь комментарий
08.04.2026 08:36 Ответить
Хотів поїхати переможцем а приїде обісцяне лайно
показать весь комментарий
08.04.2026 08:37 Ответить
Світ врятовано розходимось
показать весь комментарий
08.04.2026 08:40 Ответить
Китай відіграв певну роль, щоб Іран сів за стіл переговорів, - Трамп

Під каструлею з тим хаосом, який згенерував Трамп т. Сі то підкручує огонь, то пригашує. Кремль гріється у вогнища. Бенкет за рахунок США - Трампа, ніби "первого парня на деревне", яки любується самим собою і все більше розпалюється від уваги публіки.

Світом керують з обкому Пекін.
показать весь комментарий
08.04.2026 08:42 Ответить
Водночас він не відповів, чи повернеться до своїх початкових погроз щодо знищення електростанцій та мостів в Ірані, якщо угода розпадеться.

Ну, звісно. Бо війну програно, тому давайте робити вигляд, що я цього не говорив.
показать весь комментарий
08.04.2026 08:46 Ответить
Війна не програна і не виграна: просто невідомо навіщо збіглися, обмінялися ударами і розбіглися -- і всі залишилися при своїх. Тут пригадується анекдот про двох ковбоїв, які на спір за 100 баксів по черзі наїлися гімна, але обоє залишилися при своїх грошах. Але безсумнівно, такі 'дитячі ігри' авторитет Штатів в світі точно не зміцнюють. І це підтверджує той факт, що на чолі США опинився ідіот, який не має якихось усталених цілей своєї діяльності, не здатен продумувати план іх досягнення, не вміє розраховувати свої дії, але при цьому вважає себе найвеличнішим лідером всіх часів і народів (десь трохи попереду Ісуса Христа, Олександра Македонського, Юлія Цезаря та Наполеона І.
показать весь комментарий
08.04.2026 08:59 Ответить
Ось я і кажу: тому давайте робити вигляд, що ми перемогли.
показать весь комментарий
08.04.2026 09:01 Ответить
А в чому 'повна і абсолютна перемога'? В тому, що протоку відкриють, так вона місяць тому, до початку бойових дій, і так була відкрита? Тобто створимо труднощі, щоб потім їх 'героїчно подолати'... Хіба Штати з Ізраїлем примусили Іран замінити теократичний режим світською владою (щоб аятоли повернулися в мечеті, де їм насправді і місце; щоб був розпущений і роззброєний КВІР)? Чи може Іран виходить з БРІКС, припиняє підтримку одіозних і агресивних ісламських течій і рухів за своїми кордонами?
показать весь комментарий
08.04.2026 08:47 Ответить
То "уран для 10 ядерних бомб" аятоли віддають, чи ще поки що потримають в себе? 🤔
показать весь комментарий
08.04.2026 08:48 Ответить
Це зрозуміло, найбільший споживач нафти, за відсутності власного видобутку заїбався вдвічі за неї переплачувати.
показать весь комментарий
08.04.2026 08:52 Ответить
В Штатах якраз є власний видобуток нафти і чималенький. До того ж частину родовищ вони свідомо притримують до гірших часів просто, тому, що власна нафта нікуди не дінеться поки можна за прийнятну ціну купувати чужу.
показать весь комментарий
08.04.2026 09:03 Ответить
Та я ж про Китай.
показать весь комментарий
08.04.2026 09:05 Ответить
Такої ганьби США не було за всю їїх історію.
показать весь комментарий
08.04.2026 09:09 Ответить
Хіба що В'єтнам
показать весь комментарий
08.04.2026 10:36 Ответить
за два тижні бармалеї зберуть шахеди , відкопають входи до печер з ракетами і вимкнуть в Ізраїлі світло .
показать весь комментарий
08.04.2026 09:19 Ответить
Ну звісно Китай "відіграв". А де йому нафту брати? Орківськи порти палають, Венесуела "всьо", з Перської затоки хер привезеш. Тепер дід Трамп може їхати до діда Сі з простим меседжем - будете ********** в Світі, зможем "повторіть". Цікаво тільки чи "**********" розповсюджується на всю територію України включаючи Крим, чи по лінії бойового зіткнення.
показать весь комментарий
08.04.2026 09:31 Ответить
Надоїло смоктати у ху....ла вирішило смоктати у його хозяїна
показать весь комментарий
08.04.2026 10:18 Ответить
Проще выбить чумой весь Китай, типо заводы УССР который Сталин продал Китаю и мотал удочки с 41 были начиненные сладким подарочком для социалистической Германии, сорян. Если че обращайтесь к правопреемнику СССР за компенсацией, можно даже два раза, с утра я добрый .
показать весь комментарий
08.04.2026 10:19 Ответить
Ай як Тромб вилизує всім тиктаторам направо і наліво не жаліючи язика. Думаю на черзі Тайвань піде до Китаю. Заради миру авжеж. Ну хто тут розказував що Тромб проти Китаю виступає?
показать весь комментарий
08.04.2026 12:13 Ответить