12087 посетителей онлайн

Мы договорились с представителями США, что в ближайшее время состоится трехсторонняя встреча, — Зеленский

Зеленский о трехсторонней встрече

Президент Владимир Зеленский анонсировал "в ближайшее время" трехстороннюю встречу по вопросу прекращения войны в Украине.

Об этом Зеленский сообщил во время Конгресса местных и региональных властей при Президенте Украины, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

Вопрос номер один

Так, он подчеркнул, что прекращение войны и мир в Украине остаются вопросом номер один и задачей номер один для него, для нашей переговорной группы и для Украины в целом.

"Мы находимся сегодня в трехстороннем процессе различных договоренностей. Из-за войны на Ближнем Востоке были отсрочки наших встреч. Последняя у нас была в формате видео. Состоялся разговор с представителями группы президента Соединенных Штатов, и мы договорились, что в ближайшее время состоится трехсторонняя встреча или будет формат, когда американская группа приедет к нам, а затем, вероятно, отправится к соседям", - рассказал Зеленский.

Гарантии безопасности

Президент сообщил, что в настоящее время продолжается работа над доработкой вопроса о гарантиях безопасности для Украины, поскольку не найдены ответы на ключевые вопросы: как финансировать украинскую армию после окончания войны, как получить системы ПВО, которые важны как для стран Европы, так и для стран Ближнего Востока.

"Самый сложный вопрос - это реакция Соединенных Штатов Америки на повторную агрессию со стороны России, если такая агрессия будет иметь место", - добавил Зеленский.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+10
Ішак обкурений все по колу ходить та не може зрозуміти де той вихід.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:07 Ответить
+7
Вже заблукали в трьох сторонах, як у лісі.
показать весь комментарий
09.04.2026 16:56 Ответить
+7
Тебе футболять всі кому не ліньки а він по зустрічах їздить
показать весь комментарий
09.04.2026 17:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вже заблукали в трьох сторонах, як у лісі.
показать весь комментарий
09.04.2026 16:56 Ответить
А це їм і потрібно...кручу верчу до нескінченністі
показать весь комментарий
09.04.2026 19:43 Ответить
Тебе футболять всі кому не ліньки а він по зустрічах їздить
показать весь комментарий
09.04.2026 17:00 Ответить
Та ти й мертвого дістанеш! - тай добре - зранку мав путлєра один на один викликати
показать весь комментарий
09.04.2026 17:01 Ответить
Нетерпиться в очко )(уйлу глянуть.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:03 Ответить
Все в тебе вийде. Будь цілеспрямованим і мрія здійсниться.
показать весь комментарий
09.04.2026 18:50 Ответить
Ішак обкурений все по колу ходить та не може зрозуміти де той вихід.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:07 Ответить
Виходу не буде поки москалі не погодяться на припинення війни.
А якщо пригадати слова *****: "я их уничтожу", то припинення вогню не буде і переговори трьохсторонні, багатосторонні нічого не варті крім втрачених життів українців.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:48 Ответить
Чули, після Пасхи. Зятьок, Вітьок і Дурачок.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:09 Ответить
Так ти ж сьогодні казав, що США зайняті Близьким Сходом і це зараз неначасі...
показать весь комментарий
09.04.2026 17:09 Ответить
Але костюм новий треба замовити у Кім Чен Ина, старий вже протерся.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:09 Ответить
Мабуть для них вже не має різниці між тристоронньою зустріччю та зустріччю на трьох.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:23 Ответить
очевидно, що домовлятися із американо - рашистськими ворогами України і її народу, котрі вимагають погодитися на капітуляцію і окупацію українських територій на вимогу рашиста,.бути одним із співучасників втілення вимоги американо - рашистських ворогів України
показать весь комментарий
09.04.2026 17:24 Ответить
І ще так з мільйон разів проведуть тристоронню зустріч і тоді точно війна закінчиться
показать весь комментарий
09.04.2026 17:29 Ответить
Після того як зєля нахамив Венсу ,за те що він поїхав до Угорщини , я взагалі дивуюсь як ще з тобою спілкуються американці.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:30 Ответить
А вони просто мовчки могли скасувати купівлю зброю для України і все( приплили, криворізьке сявало у всій красі
показать весь комментарий
09.04.2026 17:41 Ответить
Що знов влаштуєш істерику що "ми не поступимось Донбасом " так взагалі навіщо морочити голову американцям своїми хотєлкамі.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:32 Ответить
Це політичний групінсєкс?
Потужний колись прикалувався - куди Україна приймає.
Зараз нехай
показать весь комментарий
09.04.2026 17:34 Ответить
НЕТАК,
НЕТАК!!
МИ ПОТУЖНО ДОМОВИЛИСЬ,
НЕЗЛАМНО ПРОДОВЖУЄМО ОМАНЬСЬКО-СТАМБУЛЬСЬКУ ЗЕЛІНІЮ
показать весь комментарий
09.04.2026 17:49 Ответить
Еге ж! Щоб не стати легкою мішенню для кацапів, Зе має дуже швидко рухатись. По всьому світу. От його й ковбасить.
показать весь комментарий
09.04.2026 18:05 Ответить
і толку? Мабудь, хоч обмін полоненими к Пасхі відбудеться і то зиск від тих переговорів... хто кого переговорить...

адже, пу громко сто разів сказав, що вихід ЗСУ з донбасу - це лише передумова для припинення вогню і початку переговорів... а далі в ліс - більше дров: Хер + Зап, які в канстритуції пу... ітак безкінечні вимоги агрессора, якій жадає диплом.шляхом за допомогою тр, отримати капітуляцію= усунити першопричини ... але.. не збудуться вологі мрії пу.
Слава Україні! ГЕРОЯМ СЛАВА!
показать весь комментарий
09.04.2026 18:16 Ответить
Цього покидька слухати себе не поважати. Всім зрозуміло, що припинення бойових дій не вигідно двом - вовану пітерському та вовану криворізькому, бо і для першого і для другого війна це гарантія залишатися при владі. І скоріш за все ***** вимушений був би піти на припинення гарячої фази війни, будь при владі в Україні досвідчений розумний політик-державник. А так нащо москалоті припиняти війну, коли зелена потороч ефективно нищить, саботує, дискредитує в середині України все що працює на спротив оркам. ***** треба просто дочекатися поки його слуги кремля доведуть Україну до потрібної йому кондиції, що вони й роблять 24/7 вже 7 років поспіль.
показать весь комментарий
09.04.2026 18:18 Ответить
Подивіться краще очами героя фільму "Матриця" Морфеуса на те, що коїться,
Американці думали про молодого і красивого Нео, отримали старого маразматичного фашиста Трампа.
А так маємо стандартне перезавантаження системи за програмою, яка пишеться десь у Всесвіті.
Проблема в тому, що українські патріоти під час подібних подій кожного разу нагрівають гори трупів із мільйонами вбитих. Випадок із ЗЕ - це ж не перший раз.
показать весь комментарий
09.04.2026 18:35 Ответить
А що на зустрічі? Нова більш удосконалена концепція ООН? Чи нове вчення про пришестя Звіра і Христа, як складових частин Механізму Змін?
"Достаточно перестать стрелять" тут не катить.
показать весь комментарий
09.04.2026 18:40 Ответить
Ми знаходимося сьогодні в тристоронньому процесі різних домовленостей.
показать весь комментарий
09.04.2026 19:30 Ответить
Бухло і закусь вже закупили.
показать весь комментарий
09.04.2026 20:36 Ответить
Обкурений ішак зацікавлений у цьому переговорному бардаку, як ніхто інший. Бо тільки такий, ніякий, перебіг перемовин гарантує ішаку подальше царювання.
показать весь комментарий
09.04.2026 20:55 Ответить
Канєшна! Вітька і Зятька перси видалили, то тепер можеш обмінятись мнєнієм.
показать весь комментарий
09.04.2026 21:00 Ответить
Наперсточники домовляються...