15125 посетителей онлайн

Мы договорились с представителями США, что в ближайшее время состоится трехсторонняя встреча, — Зеленский

Зеленский о трехсторонней встрече

Президент Владимир Зеленский анонсировал "в ближайшее время" трехстороннюю встречу по вопросу прекращения войны в Украине.

Об этом Зеленский сообщил во время Конгресса местных и региональных властей при Президенте Украины, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

Вопрос номер один

Так, он подчеркнул, что прекращение войны и мир в Украине остаются вопросом номер один и задачей номер один для него, для нашей переговорной группы и для Украины в целом.

"Мы находимся сегодня в трехстороннем процессе различных договоренностей. Из-за войны на Ближнем Востоке были отсрочки наших встреч. Последняя у нас была в формате видео. Состоялся разговор с представителями группы президента Соединенных Штатов, и мы договорились, что в ближайшее время состоится трехсторонняя встреча или будет формат, когда американская группа приедет к нам, а затем, вероятно, отправится к соседям", - рассказал Зеленский.

Гарантии безопасности

Президент сообщил, что в настоящее время продолжается работа над доработкой вопроса о гарантиях безопасности для Украины, поскольку не найдены ответы на ключевые вопросы: как финансировать украинскую армию после окончания войны, как получить системы ПВО, которые важны как для стран Европы, так и для стран Ближнего Востока.

"Самый сложный вопрос - это реакция Соединенных Штатов Америки на повторную агрессию со стороны России, если такая агрессия будет иметь место", - добавил Зеленский.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+15
Ішак обкурений все по колу ходить та не може зрозуміти де той вихід.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:07 Ответить
+11
Вже заблукали в трьох сторонах, як у лісі.
показать весь комментарий
09.04.2026 16:56 Ответить
+10
Тебе футболять всі кому не ліньки а він по зустрічах їздить
показать весь комментарий
09.04.2026 17:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вже заблукали в трьох сторонах, як у лісі.
показать весь комментарий
09.04.2026 16:56 Ответить
А це їм і потрібно...кручу верчу до нескінченністі
показать весь комментарий
09.04.2026 19:43 Ответить
Тебе футболять всі кому не ліньки а він по зустрічах їздить
показать весь комментарий
09.04.2026 17:00 Ответить
Та ти й мертвого дістанеш! - тай добре - зранку мав путлєра один на один викликати
показать весь комментарий
09.04.2026 17:01 Ответить
Нетерпиться в очко )(уйлу глянуть.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:03 Ответить
Все в тебе вийде. Будь цілеспрямованим і мрія здійсниться.
показать весь комментарий
09.04.2026 18:50 Ответить
Ішак обкурений все по колу ходить та не може зрозуміти де той вихід.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:07 Ответить
Виходу не буде поки москалі не погодяться на припинення війни.
А якщо пригадати слова *****: "я их уничтожу", то припинення вогню не буде і переговори трьохсторонні, багатосторонні нічого не варті крім втрачених життів українців.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:48 Ответить
Чули, після Пасхи. Зятьок, Вітьок і Дурачок.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:09 Ответить
Так ти ж сьогодні казав, що США зайняті Близьким Сходом і це зараз неначасі...
показать весь комментарий
09.04.2026 17:09 Ответить
Але костюм новий треба замовити у Кім Чен Ина, старий вже протерся.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:09 Ответить
Мабуть для них вже не має різниці між тристоронньою зустріччю та зустріччю на трьох.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:23 Ответить
очевидно, що домовлятися із американо - рашистськими ворогами України і її народу, котрі вимагають погодитися на капітуляцію і окупацію українських територій на вимогу рашиста,.бути одним із співучасників втілення вимоги американо - рашистських ворогів України
показать весь комментарий
09.04.2026 17:24 Ответить
І ще так з мільйон разів проведуть тристоронню зустріч і тоді точно війна закінчиться
показать весь комментарий
09.04.2026 17:29 Ответить
Після того як зєля нахамив Венсу ,за те що він поїхав до Угорщини , я взагалі дивуюсь як ще з тобою спілкуються американці.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:30 Ответить
А вони просто мовчки могли скасувати купівлю зброю для України і все( приплили, криворізьке сявало у всій красі
показать весь комментарий
09.04.2026 17:41 Ответить
Нахамив Венсу? А ти любиш пити лайно яке виливає Венс постійно на Україну? Чи ти думаєш політика Тромба і його бородатої баби якимось чином зміниться до України після цього?
показать весь комментарий
09.04.2026 23:09 Ответить
А яка політика повинна бути до України ,вони що нам щось винні ,США запропонували своє посередництво в переговорах з рашкою і свої пропозиції що до огризка того ,що залишилось від Донбасу ,натомість зєля почав істерити "ми не поступимось " ,так ,вибачте ,чому американці повинні терпіти наші хотєлкі ,не подобається посередництво СШа так ведіть переговори з кацапами самі ,і взагалі США могли сказати - ви з кацапами багато століть жили в одній державі чому ми повинні влазити у ваші розбірки .до речі вже був історичний прецедент - Паризька мирна конференція 1919 року де країни Антанти послали делегацію УНР в "одне місце " , і сказали - це внутрішньоросійсі справи ,як і з ким ви будете далі жити , ідіть домовляйтесь з Денікіним. Що було цілком зрозуміло ,бо Росія входила до Антанти ,не могла ж Антанта визнавати шматок території свого союзника незалежною державою.
показать весь комментарий
10.04.2026 12:01 Ответить
Що знов влаштуєш істерику що "ми не поступимось Донбасом " так взагалі навіщо морочити голову американцям своїми хотєлкамі.
показать весь комментарий
09.04.2026 17:32 Ответить
Це політичний групінсєкс?
Потужний колись прикалувався - куди Україна приймає.
Зараз нехай
показать весь комментарий
09.04.2026 17:34 Ответить
НЕТАК,
НЕТАК!!
МИ ПОТУЖНО ДОМОВИЛИСЬ,
НЕЗЛАМНО ПРОДОВЖУЄМО ОМАНЬСЬКО-СТАМБУЛЬСЬКУ ЗЕЛІНІЮ
показать весь комментарий
09.04.2026 17:49 Ответить
Еге ж! Щоб не стати легкою мішенню для кацапів, Зе має дуже швидко рухатись. По всьому світу. От його й ковбасить.
показать весь комментарий
09.04.2026 18:05 Ответить
і толку? Мабудь, хоч обмін полоненими к Пасхі відбудеться і то зиск від тих переговорів... хто кого переговорить...

адже, пу громко сто разів сказав, що вихід ЗСУ з донбасу - це лише передумова для припинення вогню і початку переговорів... а далі в ліс - більше дров: Хер + Зап, які в канстритуції пу... ітак безкінечні вимоги агрессора, якій жадає диплом.шляхом за допомогою тр, отримати капітуляцію= усунити першопричини ... але.. не збудуться вологі мрії пу.
Слава Україні! ГЕРОЯМ СЛАВА!
показать весь комментарий
09.04.2026 18:16 Ответить
Цього покидька слухати себе не поважати. Всім зрозуміло, що припинення бойових дій не вигідно двом - вовану пітерському та вовану криворізькому, бо і для першого і для другого війна це гарантія залишатися при владі. І скоріш за все ***** вимушений був би піти на припинення гарячої фази війни, будь при владі в Україні досвідчений розумний політик-державник. А так нащо москалоті припиняти війну, коли зелена потороч ефективно нищить, саботує, дискредитує в середині України все що працює на спротив оркам. ***** треба просто дочекатися поки його слуги кремля доведуть Україну до потрібної йому кондиції, що вони й роблять 24/7 вже 7 років поспіль.
показать весь комментарий
09.04.2026 18:18 Ответить
Подивіться краще очами героя фільму "Матриця" Морфеуса на те, що коїться,
Американці думали про молодого і красивого Нео, отримали старого маразматичного фашиста Трампа.
А так маємо стандартне перезавантаження системи за програмою, яка пишеться десь у Всесвіті.
Проблема в тому, що українські патріоти під час подібних подій кожного разу нагрівають гори трупів із мільйонами вбитих. Випадок із ЗЕ - це ж не перший раз.
показать весь комментарий
09.04.2026 18:35 Ответить
А що на зустрічі? Нова більш удосконалена концепція ООН? Чи нове вчення про пришестя Звіра і Христа, як складових частин Механізму Змін?
"Достаточно перестать стрелять" тут не катить.
показать весь комментарий
09.04.2026 18:40 Ответить
Ми знаходимося сьогодні в тристоронньому процесі різних домовленостей.
показать весь комментарий
09.04.2026 19:30 Ответить
Бухло і закусь вже закупили.
показать весь комментарий
09.04.2026 20:36 Ответить
Обкурений ішак зацікавлений у цьому переговорному бардаку, як ніхто інший. Бо тільки такий, ніякий, перебіг перемовин гарантує ішаку подальше царювання.
показать весь комментарий
09.04.2026 20:55 Ответить
Канєшна! Вітька і Зятька перси видалили, то тепер можеш обмінятись мнєнієм.
показать весь комментарий
09.04.2026 21:00 Ответить
Наперсточники домовляються...
показать весь комментарий
09.04.2026 21:24 Ответить
Як ти вже **** за***бало своїми зустрічами і фейковими гарантіями безпеки.
показать весь комментарий
09.04.2026 23:05 Ответить
ШО 12 ЛЕТ МАЛО !!!???
показать весь комментарий
10.04.2026 05:33 Ответить
Тебе довбойоба постійно ***** посилають,а ти говориш що договорився.Що ти що Тромб два чобота пара.Якби тільки він один знав шо ти довбойоб,а так всі мирові лидери це знають.Але по єтикету вони не можуть це озвучувати відкрито,і дуже прикро що із за одного ідіота страджае вся Україна,бо ти її "президент" а значить її офіційне лице.
показать весь комментарий
10.04.2026 08:31 Ответить
дурне поіхало в турне