13864 посетителя онлайн

В Кремле говорят, что после Пасхи война продолжится: "Территориальные разногласия составляют несколько километров"

Дмитрий Песков

В Кремле заявляют, что разногласия по поводу территорий между Украиной и Россией якобы сводятся лишь к нескольким километрам, а боевые действия после так называемого "пасхального перемирия" продолжатся. 

Об этом сообщил пресс-секретарь Кремля Дмитрий Песков, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на российские СМИ.

Что говорит Песков?

"Территориальные разногласия между Россией и Украиной сводятся к нескольким километрам", - уверяет пресс-секретарь российского диктатора.

Он также отметил, что достичь прочного мира можно уже сейчас, однако для этого, по его словам, президент Украины Владимир Зеленский якобы должен принять соответствующие решения.

"Пока Зеленский не наберется смелости и не возьмет на себя ответственность за свои решения, спецоперация будет продолжаться", - заверил Песков.

Он также добавил, что пасхальное перемирие - это якобы "гуманитарный жест со стороны Путина", а Пасха - праздник, который чтят как россияне, так и украинцы.

Что предшествовало

Топ комментарии
+36
щоб ви всі здохли їбучі кацапи ! і хороші і погані
показать весь комментарий
12.04.2026 15:09 Ответить
+27
Хіба до Києва ,,затрідня,, лише декілька кілометрів?
показать весь комментарий
12.04.2026 15:09 Ответить
+23
венсу методичку з кремля вітьок передав, а йому дмітрієв її привіз прямо у Флориду.
показать весь комментарий
12.04.2026 15:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Хіба до Києва ,,затрідня,, лише декілька кілометрів?
показать весь комментарий
12.04.2026 15:09 Ответить
показать весь комментарий
12.04.2026 15:48 Ответить
Українець - це громадянство.
На перемовини відправляють по громадянству.
показать весь комментарий
12.04.2026 16:35 Ответить
Так, але громадянство не отримують після 4-х років проживання в Україні.
Питання в іншому - серед українців по національності є притомні і розумні? (про 73% долбо№обів я знаю)
показать весь комментарий
12.04.2026 17:05 Ответить
Ще раз - українець це Громадянство.
Як отримують громадянство України - читай в законах.
Немає графи національність в паспорті УКРАЇНЦЯ.
показать весь комментарий
12.04.2026 17:39 Ответить
Все вірно. ЗЕ - типовий будівничий політичної нації, як і Наполеон у Франції. ЗЕ в молодості виступав на концертах і підтримку регіоналів, а Наполеон писав статті за незалежність Корсіки від Франції.
показать весь комментарий
12.04.2026 19:53 Ответить
Московіта слухати, а тим паче його маячні вірити , це себе не поважати, Українцям!!!
Армія! Мова! Віра!!
Слава Україні!!
показать весь комментарий
12.04.2026 16:26 Ответить
Героям слава👍🏼🙏🏼❤️
показать весь комментарий
12.04.2026 18:04 Ответить
Люта смерть московитським виродкам навіки вічні! ❤️🖤💙💛
показать весь комментарий
12.04.2026 19:08 Ответить
щоб ви всі здохли їбучі кацапи ! і хороші і погані
показать весь комментарий
12.04.2026 15:09 Ответить
💯
показать весь комментарий
12.04.2026 17:15 Ответить
Бісовська московито-Хазарія.
Більше 1000 вони п'ют кров слов'ян-полян-русинів-козаків-Українців
показать весь комментарий
12.04.2026 15:11 Ответить
А я думав,що то Венс про кілька кілометрів надумав,а то він кремлівську маячню меле(
показать весь комментарий
12.04.2026 15:14 Ответить
венсу методичку з кремля вітьок передав, а йому дмітрієв її привіз прямо у Флориду.
показать весь комментарий
12.04.2026 15:28 Ответить
Оті "кілька кілометрів" полягають у "кордонах областей"... Без отих "кількох кілометрів" "ЛНР" і ДНР", "неповноцінні" - бо ті "кілька кіломерів" входять, адміністративно, в склад Донецької та Луганської областей України...
показать весь комментарий
12.04.2026 15:14 Ответить
Кацапи, як завжди вводять в оману. Тут розбіжності навіть не в межах областей - розбіжності у дотриманні міжнародного права, особливо територіадьниї цґлісності і непооушності державних кордонів.
показать весь комментарий
12.04.2026 16:39 Ответить
Там така "цікава розбіжність" - ДНР" та "ЛНР" проголошені в межах Доднецької та Луганської областей. Але оті "незахоплені шматки" - це , з їхньої точки зору (чисто фігуральної), "непалнаценнасть"... Вони включили їх, як окремі адміністративні структури, в склад РФ - але вони такими, юридично, не можуть буть, поки ОТІ КІЛОМЕТРИ" не стануть "ДНР"-овскими та "ЛНРовскими, - тобто, "расейскими"...
показать весь комментарий
12.04.2026 16:57 Ответить
Запоріжжя, Херсонщина. А не покласти велику ****** путіну на комірець?
показать весь комментарий
12.04.2026 17:00 Ответить
"Апетит приходить, під час їди...". Їх "попірдоліло", в час "пабедых пабед". "Увіткнули"...
А потім "што-то пашло не так...". Але "дать назад" кацапам не можна - тому що на законодавчому рівні, кацапня не може відмовиться від ЮРИДИЧНОГО ВИЗНАННЯ окупації... Кацапи повісять "проголошувателів"...
показать весь комментарий
12.04.2026 17:12 Ответить
ага... а що до пари км Хер і Зап обл в рашистський канстритуції?
...далі будуть руцкій язЫк, попЫ... і ще воз і мала тележка зазихань... + нову тему запустили про гарантії безпеки для рашкостану і пу, на якого з сотоваришами чекають у Гаазі...
показать весь комментарий
12.04.2026 16:52 Ответить
Я пояснив вище. Якщо незрозуміло - задайте додаткові питання
показать весь комментарий
12.04.2026 17:01 Ответить
Теза про декілька км - погоджена з Трампом та його гітлерюдгендом. Про це Венс казав.
показать весь комментарий
12.04.2026 15:20 Ответить
Шоб ти з"їв і не ****** - Новачок підійшов би
показать весь комментарий
12.04.2026 15:22 Ответить
А ви не помітили як риторика Кремля на 100% співпадає з тим що каже Венс? І потім думайте на якій стороні США
показать весь комментарий
12.04.2026 15:24 Ответить
Трамп весь час на боці РФії ... далі що ?
показать весь комментарий
12.04.2026 15:26 Ответить
не сша,а епштейнівські педофіли
показать весь комментарий
12.04.2026 15:27 Ответить
Не мели дурниць. США кому розвіддані передають? Кому зброю надають? Проти кого санкції приймають?
показать весь комментарий
12.04.2026 15:40 Ответить
Від Костянтинівки до західної адміністративної межі області -60 км, а від Міньківки до межі з сусідньою областю -82 км. Це в Луганській області- кілька км. Що оркам якась географія при при їх патологічній схильності до брехні.
показать весь комментарий
12.04.2026 15:47 Ответить
Тобто така ціль СВО як демілітаризація і денацифікації України вже здулася до кількох кілометрів нашої території?
показать весь комментарий
12.04.2026 15:49 Ответить
Про «Кієв за трі дня»
ми вже не новоримо? Чи то «демілітарізацію і дєнацифікацію»?
показать весь комментарий
12.04.2026 15:51 Ответить
Демілітарізацію та денацифікацію кацапська влада похерила бо більшість населення не те щоб розуміти значення цих слів не могли, а навіть просто вимовити. Тому лозунг ,,забули,,
показать весь комментарий
12.04.2026 17:20 Ответить
Результат зовсім протилежний хотєлкам пуйла.
Діти дивляться - жалко котика, вонючого кацапа їсть...
показать весь комментарий
12.04.2026 18:13 Ответить
Навіть менше. В двух метрах. Вниз. Вони хочуть щоб там була Україна, а ми зробимо все щоб по той бік трави опинились усі зю-підари.
показать весь комментарий
12.04.2026 16:00 Ответить
Які розбіжності як шо є угода шодо кордонів?
показать весь комментарий
12.04.2026 16:05 Ответить
28 січня 2003 року під час візиту президента РФ Володимира Путіна до Києва було підписано Договір про державний кордон між двома країнами, який зафіксував його сухопутну частину.
Україна ратифікувала угоду 20 квітня 2004 року, Російська Федерація - 22 квітня.
показать весь комментарий
12.04.2026 16:53 Ответить
"ГУМАНІТАРНИЙ ЖЕСТ РАШИСТСЬКОГО КРОВОПИВЦІ УКРАЇНСЬКОЇ КРОВІ ,КУЙЛА "- СОТНІ ТИСЯЧ ВБИТИХ УКРАЇНЦІВ,ПОНІВЕЧЕНА,ЗРУЙНОВАНА РОЗТРОЩЕНА УКРАЇНА , ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ КАЛІК, СИРІТ,ВДІВМІЛЬЙОНИ БІЖЕНЦІВ,ТА ВЕЛИКА ЧАСТИНА ОКУПОВАНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ТЕРИТОРІЇ. НЕХАЙ ВІЧНИЙ ПЕКЕЛЬНИЙ ВОГОНЬ ПОЖИРАЄ ДУШІ ВАШІ,ВИРОДКИ.
показать весь комментарий
12.04.2026 16:06 Ответить
Касапи завжди брешуть. Якщо касап не бреше - ***** його дручком, - напевне цей здох.
Бо станом на нині касапи окупували аж ~116'200 квадратних кілометрів української землі, що становить ~19,3%.
Це не пару квадратів....
Гугл знає все...
Піськов і ***** ще не здохли, на жаль...
показать весь комментарий
12.04.2026 16:29 Ответить
Щось і підар венс про "декілька кілометрів" варнякав. Совпадєніє? Нє думаю.
показать весь комментарий
12.04.2026 16:37 Ответить
Чотири області плюс Крим це кілька кілометрів?
Ні, це
показать весь комментарий
12.04.2026 16:42 Ответить
Вони вважають, що не це розбіжності - то їхнє, а от Донбасс Україна нібито їм має подарувати.
показать весь комментарий
12.04.2026 19:50 Ответить
Х-ло само подписывало договор о границах -
28 січня 2003 року під час візиту президента РФ Володимира Путіна до Києва було підписано Договір про державний кордон між двома країнами, який зафіксував його сухопутну частину.
Україна ратифікувала угоду 20 квітня 2004 року, Російська Федерація - 22 квітня.
показать весь комментарий
12.04.2026 16:55 Ответить
типу зеленський 🤡 вже все по стамбулу оманському здав ,а там десь вперся рогом ? Торчок ,на тебе чекає трибунал ,за зраду України ,за загибель безвинних людей ,яким ти казав шо віни не буде !!! ...
показать весь комментарий
12.04.2026 17:43 Ответить
*****, я вже десь на днях чув про "пару кілометрів". І до "нелегітимності" Зеленського ВНІЗАПНА вже питань не виникає.
показать весь комментарий
12.04.2026 18:01 Ответить
За кілька км - скільки своїх наскирдує?
І фразу про кілька кілометрів нашого Донбасу десь я чув. США мабуть?
показать весь комментарий
12.04.2026 18:09 Ответить
Типу - оце було затіяно за пару кілометрів?
Чий там кусок пісюна заритий після обрізання?
Хоче асвабадіть, найті та пришить?
показать весь комментарий
12.04.2026 18:19 Ответить
вы и ляжете в этих километрах... питарье...
показать весь комментарий
12.04.2026 18:39 Ответить
кацапам нікого не шкода
показать весь комментарий
12.04.2026 19:11 Ответить
А може в кубометрах? - 2х1х2?
показать весь комментарий
12.04.2026 20:24 Ответить
Письков, осталось несколько метров дойти и продолжить чесать пасхальные запревшие яйца *****,неотвлекайся гнида чеши ..
показать весь комментарий
12.04.2026 21:00 Ответить
пи з дит ершик как всегда

они еще хотят гарантий безопасности, чтобы нато сворачивало свою инфраструктуру из восточной европы.
показать весь комментарий
12.04.2026 21:12 Ответить
А що ж, піськофф ти обісцяний, такі міста України як Херсон і Запоріжжя вже не частина вашої "гімноконституції"? Що ж ти, фраєр, так рєзко здав назад?

Дивись, а то перегріте "z-угаром" бидло на москвабаді тебе через такий базар і порвати може.
показать весь комментарий
12.04.2026 21:13 Ответить