7040 посетителей онлайн

Запасы противоракетной ПВО могут закончиться в любую неделю из-за интенсивности обстрелов, — Зеленский

Укрепление украинской ПВО и оборонной промышленности

Запасы средств противовоздушной обороны Украины могут иссякнуть в любой момент из-за интенсивности российских воздушных атак.

Об этом президент Украины Владимир Зеленский сказал в интервью авторской программе Buitenhof на нидерландском ТВ, сообщает Цензор.НЕТ.

Детали

Глава государства отметил, что у Украины есть решения для борьбы с дронами, но остро нуждается в противоракетной ПВО.

"У нас есть все, чтобы уничтожать "Шахеды", но нет достаточного количества систем Patriot или подобных. Мы сможем это сделать. Мы будем производить. Нам нужно больше времени. Мы сделаем это сами или с некоторыми европейцами", — пояснил он.

По его словам, потребность в ПВО напрямую зависит от интенсивности российских атак, которые продолжаются фактически непрерывно.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+16
Військова таємниця: "Нє, нє слишал". Може звіт вже на електронку у фсб відправиш.
показать весь комментарий
22.04.2026 19:07 Ответить
+9
Це ти що даєш рашистам сигнал що можна обстрілювати Україну ? він справді довбень, чи робить це свідомо , за що Україні ось це .
показать весь комментарий
22.04.2026 19:13 Ответить
+9
Кращого агента рашки годі й придумати..
показать весь комментарий
22.04.2026 19:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Військова таємниця: "Нє, нє слишал". Може звіт вже на електронку у фсб відправиш.
показать весь комментарий
22.04.2026 19:07 Ответить
Це і є наслідки, блокування зеленським, роботи підприємств ОПК України з 2019 року та ДОЗ!!!
Генпрокурор та керівники ДБР і БЕБ з панятими, ще не прийшли, як і обіцяв на 💯%🤑🤑🤑 отой на посаді в ГПУ?????
показать весь комментарий
22.04.2026 19:37 Ответить
Як ти вже заїбав зливати інформацію про обороздатність держави в ЗМІ! Куди і коли цього разу намилишся від массованох ракетно-дроновох атаків кацапів по Україні? В Оман, чи Ізраїль. Коли нам чекати? 🤬
показать весь комментарий
22.04.2026 19:38 Ответить
і тоді внєзапно навкруги мене не буде жодного Петріоту.

тобто не зміниться нічого
показать весь комментарий
22.04.2026 19:07 Ответить
Де ЗКР "Кільчень" і ЗРК "Корал" ?
показать весь комментарий
22.04.2026 19:08 Ответить
Про першу можна забути. Другу ніби лише зараз починають разом з іспанцями робити. Але коли воно піде в серію, (якщо взагалі піде) невідомо.
показать весь комментарий
22.04.2026 19:11 Ответить
10-15 лет и все будет(при удачных обстоятельствах). Держитесь там.
показать весь комментарий
22.04.2026 19:31 Ответить
дєнєг нєт, но ви дєржитєсь. удачі вам і харошева настраєнія
показать весь комментарий
22.04.2026 19:42 Ответить
Та отож.
показать весь комментарий
22.04.2026 19:45 Ответить
З якого часу Президент?. не доходиля?
показать весь комментарий
22.04.2026 19:09 Ответить
Тепер дошло. влада, хочу в руках.
показать весь комментарий
22.04.2026 19:10 Ответить
А шо там твої родичі? Може поділяться своїми пращами та стрілами?
показать весь комментарий
22.04.2026 19:09 Ответить
Де "Кольчуга-2" ?
показать весь комментарий
22.04.2026 19:10 Ответить
Там де ключ на 32.
показать весь комментарий
22.04.2026 19:11 Ответить
показать весь комментарий
22.04.2026 19:14 Ответить
https://opk.com.ua/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%87%D1%83%D0%B3%D0%B0-%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%88%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B8%D0%B5/ «КОЛЬЧУГА». ВТОРОЕ ПРИШЕСТВИЕ
показать весь комментарий
22.04.2026 19:18 Ответить
так це було ще до Пришестя
показать весь комментарий
22.04.2026 19:30 Ответить
Та отож
показать весь комментарий
22.04.2026 19:31 Ответить
який сенс писати про те, як було до найвеличнішого ?

може ти проти єднання ?
показать весь комментарий
22.04.2026 19:41 Ответить
А вот это не стоит).
показать весь комментарий
22.04.2026 19:55 Ответить
Уhttps://autoconsulting.ua/article.php?sid=36500 кроборонпром" готов начать производство "Кольчуга-2"
показать весь комментарий
22.04.2026 19:14 Ответить
Це ти що даєш рашистам сигнал що можна обстрілювати Україну ? він справді довбень, чи робить це свідомо , за що Україні ось це .
показать весь комментарий
22.04.2026 19:13 Ответить
"рускіє ітак фсьо знают!"
показать весь комментарий
22.04.2026 19:24 Ответить
Кращого агента рашки годі й придумати..
показать весь комментарий
22.04.2026 19:14 Ответить
Боже яким вумним став зєля, аж страшно ! А коли Чонгар розміновував і Україну кацапам здавав? Де був той розум? А коли закривав ракетні програми? А коли на пару з єрмаком розкрадали державний бюджет?
А тепер, раптом став державником в захисником семітів . Але ж семіти не є не є українськими громадянами . Зеля опамятайся , бо від твоїх розумів і ТЦК в українців сраки горять . І терпець рано чи пізно закінчиться і побіжиш ти в Ізраїль як янукович до ***** в Ростов.
показать весь комментарий
22.04.2026 19:16 Ответить
Набагато дешевше і еффективніше зупинити інтенсивність російських повітряних атак - обстрілюючи російські заводи і бази.
показать весь комментарий
22.04.2026 19:18 Ответить
Зєля, не грай вар'я́та. Українці знають, що усі запаси протибалістичної ППО ти прикопав під асфальтом. На чорний день?
Кур-р-рва...
показать весь комментарий
22.04.2026 19:25 Ответить
З таким інформатором росіі і розвідку мати не треба . Цей дурень завчасно про все розказує сам....
показать весь комментарий
22.04.2026 19:29 Ответить
Не бійся Зеля. По ''дружбі'' рашисти не попадуть. Ти ще рашистам газ ввімкни
показать весь комментарий
22.04.2026 19:33 Ответить
І пошлеш Арахамію в Туреччину домовлятися про мир, на що і розраховує Трамп...
показать весь комментарий
22.04.2026 19:36 Ответить
Все докладай в Кремля, як твій дурак Федоров та Сирський.
показать весь комментарий
22.04.2026 19:40 Ответить
Так ЗЕхворе непорозуміння кремлю доповідає.
показать весь комментарий
22.04.2026 20:15 Ответить
Ми зможемо це зробити. Ми будемо виробляти. Нам потрібно більше часу. Ми зробимо це самі або з деякими європейцями", - пояснив він. "зелений зрадник" котрий своїми руками.по вказівці куйла після приходу до влади похоронив ракетну програму Петра і України.("ЗЕЗРАДНИК" У ВІДКРИТУ ІНФОРМУЄ КУЙЛА ,ПРО НАЯВНІСТЬ ,ЧИ ТО ПРО ВІДСУТНІСТЬ ,ПРОТИБАЛІСТИЧНОЇ ЗБРОЇ В УКРАЇНІ