9862 відвідувача онлайн

РФ не отримувала 20-пунктний "мирний план", але готова до компромісів, - Лавров

Лавров прокоментував мирний план із 20 пунктів

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров завив, що РФ ніхто не передавав 20-пунктний мирний план.

Про це він заявив в інтерв'ю російським ЗМІ, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Наразі вони розмахують якимось "документом" із 20 пунктів, який нам ніхто ні офіційно, ні неофіційно не передавав. Його зміст частково витікав у ЗМІ", - сказав Лавров.

За словами російського міністра, на основі домовленості між Путіним та Трампом в Анкориджі "можна було цілком оперативно узгодити остаточний договір про врегулювання в Україні".

Проте потім, каже Лавров, цей документ "кілька разів перелопатили".

Водночас глава МЗС РФ не виключає можливості компромісів.

"Компроміси завжди можливі, коли кілька держав (навіть дві держави) домовляються. Ми завжди готові до компромісів, простіше кажучи, до балансу інтересів. Найголовніше, щоб законні інтереси кожної держави бралися до уваги", - додав він.

Що передувало?

Топ коментарі
+18
Найголовніше, щоб законні інтереси кожної держави бралися до уваги.

От тільки у агресора-окупанта не може бути законних інтересів.
показати весь коментар
11.02.2026 08:52 Відповісти
+15
Ряхало б твоє "перелопатили",стара,смердюча потвора.
показати весь коментар
11.02.2026 08:52 Відповісти
+8
Йди ти в сраку зі своїм Анкоріджем, покидьок. Що таке "домовленості в Анкоріджі"? Яку юридичну силу вони мають? Виродок брехливий.
показати весь коментар
11.02.2026 08:54 Відповісти

Завантаження...