11451 відвідувач онлайн

Окупанти в Криму прокладуть трубопровід між Тайганським і Сімферопольським водосховищами протяжністю понад 60 км

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міноборони РФ, необхідно прокласти понад 60 кілометрів труб.

До виконання завдання залучили понад 300 військовослужбовців і понад 140 одиниць різної техніки.

Зазначається, що 11 липня у Сімферополь прибули перші підрозділи і військовий ешелон зі спеціальною технікою, обладнанням і матеріалами.

Нагадаємо, 5 березня в ефірі телеканалу "1+1" прем'єр-міністр Денис Шмигаль підтримав ідею подачі води в окупований Крим: "Ми не можемо не давати воду українцям". Пізніше Шмигаль відкоригував свої слова про подачу води в окупований Крим: "Хотіли б, але не можемо до деокупації півострова".

1 червня віцепрем'єр-міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков зазначив, що в разі офіційного звернення РФ до України про можливість відновлення поставок води в окупований Крим дадуть чітку відповідь, що це можливо тільки після звільнення Росією окупованого Криму і Донбасу.

Водночас наповнення водосховищ Криму в травні було незначним, обсяг води у всіх водосховищах природного стоку на початок червня становив 85 мільйонів кубометрів, що удвічі, втричі менше, ніж у 2019 році. Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Київ не має наміру допомагати Москві вирішувати проблеми з водопостачанням Криму.

1 липня заступник голови представництва президента в АР Крим Таміла Ташева повідомила, що російські військові бази і сільгосппідприємства в окупованому Криму відчувають гостру нестачу водопостачання. У зв'язку з цим існує ймовірність військових дій із боку РФ для отримання доступу до ресурсу.

На сесії Херсонської міськради 9 липня депутати проголосували за звернення до президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради та прем'єр-міністра щодо неприпустимості подачі води в окупований Крим.

Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з островом. Після окупації Криму Росією в 2014 році поставки води на півострів припинили. Запаси води в Криму поповнюють із водосховищ природного стоку та підземних джерел. За заявами екологів, регулярне використання води з підземних джерел призвело до засолення ґрунту на півострові.

Топ коментарі
+33
Єто тоже самое что переливать из пустово в порожнее)))
показати весь коментар
11.07.2020 23:45 Відповісти
+18
Пускай попробуют подключить канализационные стоки к водопроводу - будет постоянный кругооборот жидкости
показати весь коментар
11.07.2020 23:50 Відповісти
+15
Тайган УЖЕ обмелел еще этой весной. Переключились на Белогорское.
Сейчас хвастаются, что дают 50 тыс кубиков на Симферополь.На 400 тысячный город. Но даже это уже остатки, т.к. в Тайгане воду через дамбу уже не забрать, т.к. стало очень мелко. Там острова посреди водохранилища нарисовались
Трубы везут военной техникой. Но зачем то там еще и БТР и прочая фигня, заточенная совсем не под перевозку труб. Фотки этих колон МО рашки уже есть в интернете. Сами керчани выкладывают.
Иными словами, с водой в Крыму действительно жопа. И я бы от мордора ожидал бы чего угодно в ближайшее время.
показати весь коментар
12.07.2020 01:26 Відповісти

Завантаження...