9275 відвідувачів онлайн

До вибухів поблизу окупованого Джанкоя причетний "елітний український підрозділ", - NYT

джанкой

До вибухів на військовій базі у Джанкойському районі окупованого Росією Криму причетний "елітний український підрозділ".

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

Як повідомив виданню The New York Times український високопосадовець, ім'я якого не називають, "український підрозділ" діяв у тилу. Інших деталей він не розкрив.

Зауважимо, що заступниця міністра оборони Ганна Маляр напередодні закликала не вірити інформаціям у статтях, де є посилання на "українських анонімних високопосадовців".

"Я звертаюсь до всіх читачів, глядачів, якщо ви в будь-якому найавторитетнішому ЗМІ бачите, що якийсь невідомий працівник Міноборони без прізвища без імені, я рекомендую не вірити в цю інформацію", - сказала вона і додала, що дані щодо оперативних планів українських військ не підлягають поширенню.

Нагадаємо, у Джанкойському районі окупованого Росією Криму вранці 16 серпня пролунали вибухи. Пізніше міністерство оборони РФ підтвердило, що в районі села Майське Джанкойського району окупованого Криму сталася пожежа на майданчику з боєприпасами.

За попередньою інформацією, на території аеродрому рашисти розміщували близько 50 одиниць військової техніки.

У Збройних силах України вважають вибухи в Джанкойському районі тимчасово окупованого Криму "недотриманням правил протипожежної безпеки".

Топ коментарі
+53
показати весь коментар
16.08.2022 15:54 Відповісти
+52
показати весь коментар
16.08.2022 15:56 Відповісти
+44
показати весь коментар
16.08.2022 15:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
16.08.2022 15:54 Відповісти
показати весь коментар
16.08.2022 16:24 Відповісти
Слава Героям!!!
показати весь коментар
16.08.2022 15:53 Відповісти
показати весь коментар
16.08.2022 15:53 Відповісти
показати весь коментар
16.08.2022 16:01 Відповісти
показати весь коментар
16.08.2022 16:13 Відповісти
Вже в 18-му роцi "Z"-ка на технiцi була...
показати весь коментар
16.08.2022 20:23 Відповісти
У такі короткі терміни ми навчилися таким операціям - це сильний привід пишатися нашою державою.
показати весь коментар
16.08.2022 15:53 Відповісти
Касапчегу, їдь до джанкоя, рятуй своїх братів. Раз тебе нудить від нашої держави.
показати весь коментар
16.08.2022 16:17 Відповісти
Про захиплення цемаха знаєте? Того, якого Бубочка відпустив?
А про "вагнерівців"? Яких Бубочка з дерьмаком відпустили?
А про "ізоляцію", яку Бубочка з сотоФаріщами теж зірвав?
Це були спецоперації наших розвідників.
показати весь коментар
16.08.2022 16:01 Відповісти
не забувайте про ліквідації моторол, захарченків і гівій.
показати весь коментар
16.08.2022 18:03 Відповісти
гiвнIй - вчи граматику..
показати весь коментар
16.08.2022 20:27 Відповісти
Гуси?
показати весь коментар
16.08.2022 15:54 Відповісти
га-га-га )))
показати весь коментар
16.08.2022 15:59 Відповісти
показати весь коментар
16.08.2022 16:03 Відповісти
Нас там нєт.Ото воно саме ....бнулось.Термічний удар.
показати весь коментар
16.08.2022 15:54 Відповісти
показати весь коментар
16.08.2022 15:56 Відповісти
Ви Укро ДРГ показали в неповному складі.Якже в такій компанії без обдристовича з вкраденим РПГ, подляка і арачмонії з смартфонами, і тохи з тарілкою борщу? Ghj otytdnsrf ghjvjdxe/
показати весь коментар
16.08.2022 20:04 Відповісти
А той хлопець що посерединi ,мабуть i ррозпалював ту бавовну ))...
показати весь коментар
16.08.2022 20:31 Відповісти
показати весь коментар
16.08.2022 15:56 Відповісти
А треба про це патякати?
Навіть, якщо це дійсно спецпризначенці, хіба не потрібно спочатку забезпечити їх евакуацію, а потім давати інтерв'ю?
Чи буде як з Азовом?
показати весь коментар
16.08.2022 15:57 Відповісти
тень на плетень наводят
показати весь коментар
16.08.2022 16:02 Відповісти
Хочеться вірити.
Але доки є такі люди, як подоляк та арестович, все можливо.
показати весь коментар
16.08.2022 16:03 Відповісти
Причем тут вообще Азов? В результате быстрого прорыва через разминированный Чонгар рашисты уже на третий день войны отрезали мариупольскую группировку ВСУ от основных сил. В окружении оказались почти три бригады, из которых азовцы составляли одну пятую часть.
Это вообще ничего общего не имеет с данной ситуацией, где якобы группа диверсантов глубоко в тылу врага взорвала объект. Не говоря уже о том, что первыми о том, что это были диверсанты заявились сами орки.
показати весь коментар
16.08.2022 16:02 Відповісти
Ситуацію з Азовом, я привів як приклад.
Так, кацапи заявили: вони можуть все що завгодно казати, не факт що це правдива версія.
Навіщо ім допомагати в пошуках істини?
показати весь коментар
16.08.2022 16:06 Відповісти
в АБСОЛЮНО УСІХ заявах на цю тематику (офіційних, не офіційних та інш.) повинні звучати застереження про пожежну безпеку, необачних курців та прильоти бавовни з ... та хоть з узбекистану!
показати весь коментар
16.08.2022 16:06 Відповісти
Ох уж эти курильщики!
показати весь коментар
16.08.2022 16:00 Відповісти
Яркий підрозділ? Це Боже провидіння, а як наслідок - каміння з неба. А от чия рука діяла від імені Його...
показати весь коментар
16.08.2022 16:00 Відповісти
NYT уже утратило свою серьёзную репутацию и превратилось в медиапомойку-провокатора.
показати весь коментар
16.08.2022 16:02 Відповісти
tak. pri tom - "diversanti" ta "specpodrazdelenija" kak raz igraet na ruku rashke.
показати весь коментар
16.08.2022 16:13 Відповісти
У нас все подразделения элитные. Уточнять надо.
показати весь коментар
16.08.2022 16:04 Відповісти
На Ранчо Дональда Трампа ФБР и ЦРУ провели обыск...
Обнаружены секретнецшие документы о ядерном оружии США...
Трампа светит пожизненная тюрряга...
показати весь коментар
16.08.2022 16:05 Відповісти
може сяде з ****** на одну шконку? шредера до купи і буде новий анєк про руZZкого нємца і амєріканца!
показати весь коментар
16.08.2022 16:09 Відповісти
А в Штатах печерський суд маЭ юрисдикцiю ?
показати весь коментар
16.08.2022 20:36 Відповісти
херню не пиши. У Трампа нет ранчо. есть дом. ЦРУ не принимают участия в никаких обысках, а ФБР забрала те документы, среди которых не было ничего про ядерное оружие, которые хранились по договоренности с министерством юстиции до выяснении споров между нацархивом и президентом.
показати весь коментар
16.08.2022 23:00 Відповісти
Елітний підрозділ бойових гусей.
показати весь коментар
16.08.2022 16:07 Відповісти
Та хто би там не був, головне, робота відмінна!

показати весь коментар
16.08.2022 16:10 Відповісти
Слава!!!
показати весь коментар
16.08.2022 16:27 Відповісти
показати весь коментар
16.08.2022 16:12 Відповісти
та то прикарпатская терроборона бушует!))))
показати весь коментар
16.08.2022 16:12 Відповісти
По Джанкою гахнул путлер...вспомнил дома в Москве Волгодонске Буйнакске..в Рязани прокололся...
показати весь коментар
16.08.2022 16:15 Відповісти
https://www.facebook.com/LevinYigal?__cft__[0]=AZUmuxGgZoopmUI4SQL4q241PiFhX4lNF3c5jc-TqA59e8z1VHfEPazjgfKJTHeOLgUiJE0XeEd--BTd9yb7mhYheOWE8A22-wBsC5RPY4m8cLTAwkOBP741mA01HqDpYKux7Kf-5F5JCJ9YWSvjB4ugfzI-bmcNUTWIbSdwIJzgZQ&__tn__=-UC%2CP-R Игаль Левин

https://www.facebook.com/LevinYigal/posts/pfbid02uYBHvJfxYbbSxw9LxgNwjA6m7NuiXed45qhXudVqULrJp2BwHbttaVRPZU7cAUoXl?__cft__[0]=AZUmuxGgZoopmUI4SQL4q241PiFhX4lNF3c5jc-TqA59e8z1VHfEPazjgfKJTHeOLgUiJE0XeEd--BTd9yb7mhYheOWE8A22-wBsC5RPY4m8cLTAwkOBP741mA01HqDpYKux7Kf-5F5JCJ9YWSvjB4ugfzI-bmcNUTWIbSdwIJzgZQ&__tn__=%2CO%2CP-R 1 ч. ·

А помните как Кремль пугал некими "красными линиями", когда будут украинские удары по оккупированному Крыму? Помните, как паникеры, прокремлевские агенты влияния и просто трусливое дурачье призывало не трогать Крым? Или разгоняли, что он якобы навсегда потерян?

Я вот хорошо помню.

Украина сейчас методично наносит удары по Крыму. Вас абсолютно не должно волновать чем. Ракетами, дронами или диверсантами (или всем сразу) - это компетенция Генштаба ВСУ. Важно то, что методично сгорают боевые самолеты, аэродромы и склады с боеприпасами.

Удары по военным аэродромам и логистике в Крыму - это очень важно.

Так вот. Крым - это Украина. А Шойгу сегодня только подчеркнул, что никакое ядерное оружие они использовать не станут. И это понятно. Заявление это делается не для Украины, а для НАТО. Так как Кремль хорошо знает, что у НАТО есть план упреждающего ядерного удара.

В нем моментально сгорит вся Россия и вряд ли сможет вообще ответить.

Пойдет ли на такой удар НАТО? Я не знаю. Но Путин и Шойгу точно не хотят испытывать судьбу и рисковать своими жалкими, никчемными жизнями. Поэтому Россию нужно дальше продолжать бить и унижать. Пока с нее не будет сбита вся эта имперская спесь.

Пока они не начнут молить о возвращение к статусу-кво в границах 91 года.
показати весь коментар
16.08.2022 16:18 Відповісти
Охереть
показати весь коментар
16.08.2022 16:18 Відповісти
https://www.facebook.com/serg.marco?__cft__[0]=AZWFnEyI4kGLrc-ZJwszAs0eKUrXRdAwrmMpUONmruqayRlQ0sp8bJ-Ojw_7soWDmoBYcEyuXZkRE9GiJCibj6Xb-PddBzsy4cksR_TTIKP9mgSijVBCy16CVhaO65aGk6l0EPPzvN97_99uhIT4yUoMQg_FzF8475XDyPpmYFcYhw&__tn__=-UC%2CP-R Serg Marco

https://www.facebook.com/serg.marco/posts/pfbid02UgVg5en1JF2ea8x8YnmgQekcDiFHDCmR91qB1SMMdjBHqTZRkmHZU2jEq3eZewEel?__cft__[0]=AZWFnEyI4kGLrc-ZJwszAs0eKUrXRdAwrmMpUONmruqayRlQ0sp8bJ-Ojw_7soWDmoBYcEyuXZkRE9GiJCibj6Xb-PddBzsy4cksR_TTIKP9mgSijVBCy16CVhaO65aGk6l0EPPzvN97_99uhIT4yUoMQg_FzF8475XDyPpmYFcYhw&__tn__=%2CO%2CP-R 1 ч. ·

Чувствуешь запах? Это никотин, сынок. Больше ничто в мире не пахнет так.

Я люблю запах никотина поутру. Однажды мы курили на одном аэродроме в Крыму, двенадцать часов подряд. И когда всё закончилось, я пришел на этот аэродром. Там уже никого не было, даже ни одного вонючего трупа. Но запах! Весь аэродром был им пропитан, совсем как на Гвардейском. Когда то так вонял крейсер Москва, мне рассказывали...Это был запах… *************!

Когда-нибудь эта война закончится.
показати весь коментар
16.08.2022 16:22 Відповісти
Кто поставлял в Украину дроны-камикадзе? кажуть що Иран...потому путлер и заказал дроны у аятоллы Хаменеи...аятолла це страшна Сила... 💙💛👍
показати весь коментар
16.08.2022 16:23 Відповісти
Какие фаши дакасательтфа?

Эта ни мы, нас там нихт!

показати весь коментар
16.08.2022 16:23 Відповісти
Напевне це таємно розказав елітний звиздун Обдристович.
показати весь коментар
16.08.2022 16:23 Відповісти
показати весь коментар
16.08.2022 16:24 Відповісти
Если путлек 8 лет к ряду берет Авдеевку и Пески...то это точно вторая армия в Мире 💙💛👍
показати весь коментар
16.08.2022 16:27 Відповісти
Это был Призрак Крыма
показати весь коментар
16.08.2022 16:41 Відповісти
нет у нас таких спецов все на что мы можем нается это случайность и пьяные орки которые сами стреляются и курят где попало...и ненужно приувиличивать
показати весь коментар
16.08.2022 16:59 Відповісти
то був агент 007 разом з бетменом
показати весь коментар
16.08.2022 17:03 Відповісти
Елітний український підрозділ "Himars".
показати весь коментар
16.08.2022 17:10 Відповісти
Та какая разніца (це не стьоб!!!)? Головне результат!
показати весь коментар
16.08.2022 17:19 Відповісти
- Ка-мель... Трофейные, что ли?
- Нет, союзнические
показати весь коментар
16.08.2022 17:41 Відповісти
И курить русские начали всего полгода назад)
показати весь коментар
16.08.2022 17:54 Відповісти
Люди добрі, не ведиться на ці вкиди, які NYT бере з кацапського інформпростору.
Ви уявляєте собі, скільки вибухівки мав привезти із собою цей "елітний підрозділ", аби влаштувати такий фейєрверк? Як мінімум - 200 кг, аби пішла така детонація.
Ви уявляєте собі, яка система безпекового контролю у кацапів біля воєнних об'єктів у Криму?

Вони не можуть визнати, що їхні С300, С400 та Панцирі виявилися анало-говнетом, і їх тепер неможливо буде впарити навіть папуасам і ескімосам, то розповідатимуть про укр.спецнази, про партизанів. Бо про газовий балон в кіоску із шаурмою вже явно не канає.
Включайте критичне мислення, коли читаєте всі ці "думки експертів", "інформації високопосадовців" та інший подібний треш...
показати весь коментар
16.08.2022 18:42 Відповісти
Так, це цілком можливо.
Вірогідно елітний підрозділ ракетних військ та артилерії.
Або наприклад елітний підрозділ повітряних сил.
показати весь коментар
16.08.2022 19:01 Відповісти
Тут вчєні казали що поруч з Зємлєю мав пролєтіти астєроід,можє він тут тим часом залєтів.
показати весь коментар
16.08.2022 21:12 Відповісти