4444 відвідувача онлайн

Пригожин давно планував переворот у Росії, - CNN

пригожин

Невизначеним було лише питання часу.

Ватажок найманців Вагнера Євгєній Пригожин планував повстання проти російського військового керівництва упродовж тривалого часу, повідомляє CNN із посиланням на джерела у розвідці США, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ZN.UA.

Раніше цього тижня співробітники розвідки поінформували лідерів Конгресу, так звану "The Gang of Eight" ("Банду восьми"), про переміщення найманців ПВК та накопичення озброєння поблизу російських кордонів.

"Співробітники американської та західної розвідок помітили ознаки того, що Пригожин готувався до такого кроку, зокрема шляхом накопичення зброї та боєприпасів", — повідомив один із представник західної розвідки та ще одна особа, знайома з ситуацією.

Чиновник додав, що на їх думку заяви Пригожина про брак боєприпасів для операцій в Україні були навмисним обманом, щоб допомогти закласти основу для потенційного військового виклику російським лідерам.

Одне з джерел повідомило, що хоча американська розвідка вважала виступ Пригожина проти російського військового керівництва лише питанням часу, існувала невизначеність щодо того, коли це може статися.

Інше джерело повідомило, що "все сталося дуже швидко", і важко було зрозуміти, наскільки серйозно Пригожин був налаштований та куди він поведе свої війська.

Як повідомляв Цензор.НЕТ ввечері 23 червня російська армія здійснила ракетний обстріл табору ПВК "Вагнер" У відповідь ватажок ПВК оголосив про похід на Москву. Натомість ФСБ звинуватила його у збройному заколоті та порушила кримінальну справу.

Пізніше Пригожин заявив, що його війська зайшли до Ростова. Він твердить, що ПВК "Вагнер" захопила місто та штаб південного округу. Далі Пригожин збирається йти на Москву, щоб відсторонити від влади військове керівництво РФ.

Увечері 24 червня у Лукашенка заявили, що домовилися з Пригожиним про зупинку руху "вагнерівців" на території Росії. Згодом, Пригожин скасував похід на Москву: "Ми розвертаємо свої колони та йдемо у польові табори".

Топ коментарі
+25
Херня той сцикливий вагнер. От справжні Герої зараз!
В окупованому Бердянську двоє дітей 2006 р.н. ліквідували мєнта-колаборанта і русака. Потім в нерівному бої з окупантами підлітки загинули, кацапські тварі вбили підлітків-Героїв.

На відео - Тігран Оганесян незадовго до загибелі в кінці зі словами Слава Україні!

Героям слава!

https://t.me/gnilayachereha/9293
показати весь коментар
24.06.2023 23:50 Відповісти
+13
Вистава ФСБ.
показати весь коментар
24.06.2023 23:54 Відповісти
+12
Який переворот?
показати весь коментар
24.06.2023 23:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Отаке треба було "давно планувати"???
показати весь коментар
24.06.2023 23:49 Відповісти
ну так платформи для перевозки танків по городах не валяються, тому так, планував, але навряд чи "переворот", просто варіант на випадок як замаячить 9 грамів в потилицю

от тільки він тепер ніхто і нікому не потрібен, пса що кусає хазяїна пристрелюють
показати весь коментар
25.06.2023 00:14 Відповісти
Який переворот?
показати весь коментар
24.06.2023 23:49 Відповісти
Херня той сцикливий вагнер. От справжні Герої зараз!
В окупованому Бердянську двоє дітей 2006 р.н. ліквідували мєнта-колаборанта і русака. Потім в нерівному бої з окупантами підлітки загинули, кацапські тварі вбили підлітків-Героїв.

На відео - Тігран Оганесян незадовго до загибелі в кінці зі словами Слава Україні!

Героям слава!

https://t.me/gnilayachereha/9293
показати весь коментар
24.06.2023 23:50 Відповісти
жаль пацанов, но сколько бы могли живыми полезной инфы сливать про местные штабы русни, если бы не пересмотрели неуловимых мстителей.
показати весь коментар
24.06.2023 23:53 Відповісти
Їх не можна в чомусь звинувачувати, бо вони прийняли мученицьку смерть в ім'я України.
показати весь коментар
24.06.2023 23:59 Відповісти
Загинув тільки один. Звідки інформація, бо вона дуже різниться
показати весь коментар
25.06.2023 00:12 Відповісти
показати весь коментар
25.06.2023 00:06 Відповісти
А як серйозно ще вдень онолітєгі нас переконували що Пригожин піде до кінця в цій авантюрі. А він здувся за 12 годин демарша 🥴
показати весь коментар
24.06.2023 23:51 Відповісти
Как говорят евреи, "ты такой умный,как моя Сарочка потом"
показати весь коментар
24.06.2023 23:56 Відповісти
Ну так тому вони і "онолітєгі", а не аналітики.
показати весь коментар
25.06.2023 00:09 Відповісти
Так чому ж це вас застало зненацька? Заднім числом писати, не аналіз, а побрехенька
показати весь коментар
24.06.2023 23:51 Відповісти
А з чого ви вирішили, що це когось застало зненацька?
показати весь коментар
25.06.2023 00:10 Відповісти
Бо там унизу анонс є, що Європу і Америку застало зненацька
показати весь коментар
25.06.2023 00:11 Відповісти
Ви про якусь індивідуальну рекламу, яку бачите тільки ви? Унизу статті нічого подібного нема.
показати весь коментар
25.06.2023 00:16 Відповісти
Унизу є анонс, це означає Цензор, десь 30 униз.
показати весь коментар
25.06.2023 00:20 Відповісти
цей ненацьк від сіенен я теж пригадав

і теж дивує як ця преса перевзувається.
показати весь коментар
25.06.2023 00:34 Відповісти
Це було банальне офіційне списання Вагнера. Після цих подій його більше нема, террористи "зникли".
показати весь коментар
24.06.2023 23:52 Відповісти
CNN тільки чохли зняли?
Нема вже вашого спланованого перевороту. І виглядає так, що і не планувалося бо тільки дебіл пішов би геть за крок до цілі.
Яке давнє планування, який переворот.... журналюги такі журналюги...
показати весь коментар
24.06.2023 23:53 Відповісти
Читати помийку cnn - не поважати себе.
показати весь коментар
25.06.2023 01:37 Відповісти
Походу це він тільки пристрілювався. Далі буде, якщо його не вб'ють. Зараз походу його будуть грати лука з путлєром в тандемі.
показати весь коментар
24.06.2023 23:54 Відповісти
Питання закрите, нема більше ніякого "вагнера"
показати весь коментар
24.06.2023 23:59 Відповісти
Вистава ФСБ.
показати весь коментар
24.06.2023 23:54 Відповісти
Міг війти навічно в історію, як Нерон, а в результаті запам'ятають на пару років, як довбо**ба.
показати весь коментар
24.06.2023 23:58 Відповісти
Нерон вошел в историю потому что при Нероне произошло подавление восстания в Израиле. Иудейская война. Оттого евреи его сильно не любили.
показати весь коментар
25.06.2023 00:20 Відповісти
Евреи считали его Антихристом. Вот то самое число зверя в Евангелии от Иоанна это про Нерона. Потому что они считали что настали финальные дни и надо сбросить оковы Рима. Короче, они там видели в нем врага.
показати весь коментар
25.06.2023 00:38 Відповісти
Нерон, в першу чергу, прославився, як людина, що спалила майже увесь Рим (хоча насправді він цього вірніше всього не робив).
показати весь коментар
25.06.2023 00:37 Відповісти
Обосраться тоже планировал?
показати весь коментар
24.06.2023 23:59 Відповісти
Він кухар путлєра. Якщо путлєр планує, щоб його кухар обісрався, то це на відміну від "Києв за три дні" відбувається, бо набагато легше виконати.
показати весь коментар
25.06.2023 00:05 Відповісти
це ще раз доказує про авантюру за участю західного світу і куйла.
показати весь коментар
25.06.2023 00:00 Відповісти
Петушиная страна с петушиными переворотами.
показати весь коментар
25.06.2023 00:01 Відповісти
Браво!!
показати весь коментар
25.06.2023 05:45 Відповісти
Це не переворот.
показати весь коментар
25.06.2023 00:01 Відповісти
Які всі заднім числом розумні
показати весь коментар
25.06.2023 00:01 Відповісти
многие писали что это цирк и шоу, и оказались правы. А многие бегали за попкроном, и их сейчас тошнит
показати весь коментар
25.06.2023 00:31 Відповісти
Смысла только в этом шоу никакого. Хотя все что мы пока знаем это слова Пескова, который там за Путина. Но все выглядит что Пригожин имеет семь пятниц на неделе.
показати весь коментар
25.06.2023 00:44 Відповісти
пригожин і далі має золотий бізнес в африці без санкцій з боку сша. це - те, що стало відомо. точно є ще щось, вагоміше за пургу від пєскова
показати весь коментар
25.06.2023 02:11 Відповісти
Яка , країна, такий і переворот.
показати весь коментар
25.06.2023 00:02 Відповісти
Не який це переворот. Просто один урка вимагає більше грошей,
піднявши ціну за свою роботу.
показати весь коментар
25.06.2023 00:03 Відповісти
Весь світ в очікуванні фіналу

показати весь коментар
25.06.2023 00:04 Відповісти
Прилизався,причесався,в нові штани вбрався,коли вийшов до дівчини,на порозі всрався.
показати весь коментар
25.06.2023 00:05 Відповісти
Вкраду. 😁
показати весь коментар
25.06.2023 00:32 Відповісти
Фініта ля комедія! Аж противно якось на душі.
показати весь коментар
25.06.2023 00:09 Відповісти
Та что он там планировал? Максимум стать любимой женой *****
показати весь коментар
25.06.2023 00:11 Відповісти
Что он планировал, так эпично обосраться? А как дысал, как дысал...
показати весь коментар
25.06.2023 00:16 Відповісти
Ну или мы ещё чего то не знаем.
показати весь коментар
25.06.2023 00:18 Відповісти
В Пригожина кишка виявилася тонкою довести цей переворот до кінця. Тепер його вбють в Білорусі. А то що вбють, жодного сумніву не виникає. А вишенькою на торті буде якщо старий мудак залишить все військове керівництво на місці.
показати весь коментар
25.06.2023 00:20 Відповісти
Схоже на те, що Пригожин І ко є лише пішаками та кіньми на шахівниці прихованих гравців. Їм дали зброю, створили по суті коридор - відточена тактика двірцевих переворотів в Африці та Азії ГРУ.
показати весь коментар
25.06.2023 00:21 Відповісти
А де переворот?

Один день в дурдомі і все...
показати весь коментар
25.06.2023 00:25 Відповісти
сіенен, так давно планував, чи заскочив зненацька?
якось у вас інфа дивно міняється: тут - спецслужби не очікували, а тут - вже знають, що давно планував.
показати весь коментар
25.06.2023 00:28 Відповісти
Не повіриш - більшість таких планів і полягають у тому, щоб заскочити когось зненацька.
Особливо, коли одна спецслужба щось планує проти іншої.
показати весь коментар
25.06.2023 00:34 Відповісти
я не про плани пригожина. я про "аналітику" від сіенен. тепер вони впевнені в іншому, ніж сьогодні по обіді
показати весь коментар
25.06.2023 00:36 Відповісти
Ой... Сіенен такі ж хайпожори, як і інші ЗМІ.

Вмрався, не всрався, майже всрався але не пахне... 😁

Наші ЗМІ та "онолітеги" в ютубі з ранку писали, що чорний лебідь, громадянська війна, ріки крові і кінець війни вже он-он.
І норм. Завтра будуть з таким же розумним виглядом віщати, що так навіть краще.
показати весь коментар
25.06.2023 00:41 Відповісти
Тому й читаю перевірених людей в фб і ТВі.Найточніший прогноз дав пан Хом'як:
"Історичні аналогії
Незважаючи на те, що тут червоні воюють із білими, мені це більше нагадує "патріотичну" ходу 9 січня 1905, ніж заколот 1917. Пригожин тут в ролі Геогрія Гапона. Він не бере влади і не міняє влади, він організовує марш і вимагає певних поступок. Це чимось нагадує тюремний бунт, коли зеки намагаються тиснути на адміністрацію. Вони не хочуть стати адміністрацією чи отримати волю - вони хочуть поступок."
"Хороші і корисні
Є три сорти росіян: живі, хороші і корисні. Усілякий росіянин, який перетворює живого росіянина на хорошого - корисний. Головне не забувати, що ця користь подібна до користі туалетного паперу - секондхенду не буває. Тому що, коли росіянин перестає бути корисним - він стає живим і нехорошим.
Чим закінчиться опера Вагнера? Хто зна... На мій хлопський розум - це його спроба вижити. Після того, як вчора здійснено спробу його ліквідації, він піднімає ставки в надії на договорняк на вигідних для нього умовах і гарантії для життя та бізнесу. Усі, поки що нехороші росіяни, які грають на цій темі, реагують не за планом, а постфактум.
На перебіг нашої війни - це не вплинуло ніяк. Однак, користь вже є. Чим більше росіяни втратять техніки, бійців та інфраструктури і чим більше поляризується їхнє суспільство, тим нам краще. Оті вертольоти і літаки, що зробили "отрицательный взльот", не воюватимуть проти нас. Та нафтобаза, яку підірвали в Воронежі, щоб вагнерівцям не було де заправляти свою техніку, не стане резервуаром для заправки техніки (припускаю, що відбулося загоряння від теплової пастки, а не свідомий удар), яка сунутиме на нас. Тож, чим більше вони угрохають ресурсів, тим нам краще.
І найбільша користь. Ми нарешті дізналися, що Ненацьк розташований не на території України)))
І ще одна: ми дев'ять років чекали, коли Москва почне бомбити Воронеж."
показати весь коментар
25.06.2023 06:12 Відповісти
він про те, що БУКВАЛЬНО ВЧОРА західні п лідери були "заскочені з Ненацька", а вже сьогодні всі все знали про "планування"!!! КЛОУНИ, А НЕ ЛІДЕРИ!🤡
показати весь коментар
25.06.2023 00:46 Відповісти
саме так
показати весь коментар
25.06.2023 00:53 Відповісти
АХАХАХАХАХА!!! американська розвідка і єврейський СИИ, як завжди ВСЕ знали....
правда заднім числом!
показати весь коментар
25.06.2023 00:44 Відповісти
Тому, доля расісьок - постійно брати за щоку.
показати весь коментар
25.06.2023 01:24 Відповісти
Тигран Оганесян armenian
показати весь коментар
25.06.2023 01:28 Відповісти
Як же тупо він злився... Тепер його точно закувалдять, адже інакше вийде, що він нагнув самого путлєра!
показати весь коментар
25.06.2023 05:29 Відповісти
Зброблять йому гойду.
показати весь коментар
25.06.2023 05:48 Відповісти
Вистава для лохів.
показати весь коментар
25.06.2023 06:18 Відповісти
Не зря недавно проводили опросы на ********** относительно пригаджина, как будущего президента. Похоже немощное ***** готовит привести его к власти и тихо отдать концы за его спиной. ****, такой бесстрашный кровавый пабедобес и защитник справедливости. Всё как любит zомбированное быдло. To be continued...
показати весь коментар
25.06.2023 09:23 Відповісти
С момента образования человеконенавистнического рейха рашистов маньяки держат в узде быдло, заливая кровью как соусом.
показати весь коментар
25.06.2023 09:39 Відповісти
Планував але не зробив. Це вже для зеків Пригожин "опущений",бо навряд чи вони йому простять зраду.Вже здриснув з-під самої Москви,а успіх був стовідсотковий.До Лукаша він не просто полетів,а втік від своїх же і той дав прихисток цбому *****-2.
показати весь коментар
25.06.2023 11:00 Відповісти