9135 відвідувачів онлайн
3 709 19

Путін докладає великих зусиль, щоб відновити імідж "людини з народу", - СNN

путін

Після років майже цілковитої ізоляції російський диктатор Володимир Путін намагається відновити імідж "людини з народу".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CNN

Після короткотривалого заколоту ПВК "Вагнер" під керівництвом Євгєна Прігожина, Путін кілька разів з'являвся на публіці, зокрема відвідав Дагестан 28 червня.

"Російський лідер був зустрінутий схвильованими прихильниками на вулицях міста Дербент, згідно з відео, розміщеним Кремлем – лише через кілька днів після заколоту проти його влади", - пише CNN. 

Зазначається, що протягом останніх трьох років Путін рідко з'являвся на публіці. Під час пандемії він перебував у майже повній ізоляції. Коли він з'являвся, то зазвичай сидів за величезним столом, далеко від усіх навколо. Але після того, як на вихідних Путін зіткнувся з найбільшим в історії викликом своїй владі, він знову опинився в центрі уваги громадськості.

Кремль зараз докладає всіх зусиль, щоб підтвердити авторитет Путіна, проводячи зустрічі і публічні заходи, покликані продемонструвати єдність і солідарність держави та армії під його керівництвом.

Як повідомляв Цензор.НЕТ ввечері 23 червня російська армія здійснила ракетний обстріл табору ПВК "Вагнер" У відповідь ватажок ПВК оголосив про похід на Москву. Натомість ФСБ звинуватила його у збройному заколоті та порушила кримінальну справу.

Пізніше Пригожин заявив, що його війська зайшли до Ростова. Він твердить, що ПВК "Вагнер" захопила місто та штаб південного округу. Далі Пригожин збирається йти на Москву, щоб відсторонити від влади військове керівництво РФ.

24 червня Олександр Лукашенко за погодженням з президентом РФ Володимиром Путіним провів переговори з Євгеном Пригожиним. За результатами перемовин очільник ПВК "Вагнер" заявив, що розвертає бійців угруповання до польових таборів.

Топ коментарі
+10
не путін, а двійник "з'являвся"...
показати весь коментар
29.06.2023 16:18 Відповісти
+10
Як людина з народу иому треба тижнями валятися під кабаком з пляшкою -- обісцяним і обісраним -- народ зацінить .
показати весь коментар
29.06.2023 16:25 Відповісти
+10
дальше мацкви їзде вже удлінітєль))
показати весь коментар
29.06.2023 16:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не путін, а двійник "з'являвся"...
показати весь коментар
29.06.2023 16:18 Відповісти
А це має якесь значення?
показати весь коментар
29.06.2023 16:19 Відповісти
Трійник. Двійник дальше москви не їздить.
показати весь коментар
29.06.2023 16:20 Відповісти
дальше мацкви їзде вже удлінітєль))
показати весь коментар
29.06.2023 16:26 Відповісти
Як людина з народу иому треба тижнями валятися під кабаком з пляшкою -- обісцяним і обісраним -- народ зацінить .
показати весь коментар
29.06.2023 16:25 Відповісти
Так он и валяется. В бункере, возле своего обосранного чемодана.
показати весь коментар
29.06.2023 16:32 Відповісти
На людях потрібно -- тоді буде свіи в доску .
показати весь коментар
29.06.2023 16:34 Відповісти
То йому Суровікін в штани насрав.
показати весь коментар
29.06.2023 18:20 Відповісти
Обриганим теж.
показати весь коментар
29.06.2023 16:59 Відповісти
Хйло это х*йло, никаким "человеком с народа" он никогда не станет. хотя народ на кацапстане весьма тухлый, как оказалось, но даже на тот народ его и ко никак не натянешь. в общем в результате таки - громко бахнет, имхо, никакой Байден с Шольцом не помогут "не менять режим".
показати весь коментар
29.06.2023 19:16 Відповісти
imidzh rezinovoi popi.
показати весь коментар
29.06.2023 16:42 Відповісти
Яким чином? Змінив "ядрьону валізку" Самсонайт на палєх?
Ну тоді так, лапоть лаптем
показати весь коментар
29.06.2023 16:46 Відповісти
І знову не Владімір, а Володимир...тіпа адін народ.
показати весь коментар
29.06.2023 16:51 Відповісти
показати весь коментар
29.06.2023 17:06 Відповісти
Пропагандонів тримали на ізоляції тиждень щоб зустрітися з путлєром, а тут " воно" до інфікованих само вийшло!!!!! Хто ж в це повірити??????????
показати весь коментар
29.06.2023 17:53 Відповісти
так там і массовка підставна, то металурги то рибаки то мчсники...все з оточення служби охорони)) морожениця була, та що бігає за ним по всій Помийці?!? Якщо ні - то дійсно трійник))
показати весь коментар
29.06.2023 18:23 Відповісти
Хто би не був в масовці, ясно одне це не пУтлєр!!!!! Я вже давно казав свою думку, путлєра справжнього давно не має, але доказів теж нема!!! Тому зачекаємо, колись ми почуємо всю правду!!!!!
показати весь коментар
29.06.2023 19:11 Відповісти
он должен был всем труханы показывать, типа, отмыл - но не может, если отстирались то на белый флаг будет похоже.
показати весь коментар
29.06.2023 19:09 Відповісти
А що то за дід цілує дівчину? І як їй не гидко?
показати весь коментар
30.06.2023 03:49 Відповісти