8920 відвідувачів онлайн
3 342 15

США не направлятимуть представника на "інавгурацію" Путіна, однак досі вважають його президентом

путін

Представника від Сполучених Штатів Америки не буде на так званій інавгурації російського диктатора Володимира Путіна, яка запланована на 7 травня.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду", про це  в понеділок увечері на брифінгу заявив Метью Міллер - речник Державного департаменту США.

Відповідаючи на запитання про те, чи направлятимуть США представника посольства на "інавгурацію" Путіна, зважаючи на те, що посол зараз перебуває за межами Москви, Міллер зазначив: "Ні, нашого представника не буде на його інавгурації".

Однак він підтвердив висловлену раніше позицію Вашингтона про те, що вони й далі визнають  диктатора Володимира Путіна президентом Росії.

"Ми однозначно не визнаємо ті вибори (президента в Росії. – Ред.) вільними та чесними, але він – президент Росії і продовжуватиме діяти в цій ролі", – роз'яснив позицію пояснив речник Держдепу.

Які країни відмовились брати участь в "інавгурації"

Як відомо, так звана інавгурація правителя РФ Путіна має відбутися 7 травня. Кілька країн відмовилася відправляти своїх дипломатів на цей захід. Свої позиції вже оприлюднили  Польща, Чехія, Німеччина, Естонія, Литва та Латвія. Також на церемонії не буде прем'єр-міністра Вірменії Ніколи Пашиняна.

Також повідомляється, що Міністерство закордонних справ України 6 травня опублікувало заяву щодо "інавгурації" російського диктатора Володимира Путіна. У зверненні МЗС закликало іноземні держави, міжнародні організації та громадськість також не визнавати результатів російських псевдовиборів і легітимності російського диктатора Володимира Путіна.

Топ коментарі
+12
Якии - ***** - президент - це вбивця!
показати весь коментар
06.05.2024 22:21 Відповісти
+8
А мы до сих пор считаем его Ху#лом независимо от какой угодно по счёту его модели.
показати весь коментар
06.05.2024 22:19 Відповісти
+5
а тут є логіка. щоб не було іллюзій про хароших рюскє.. бо скільки би там не приписали йому голосів, не варто кривити тут душею, бо насправді реально більше половини насілєнія цього лепрозорію таки проголосували за за це ху йло. тож і всі разом мають нести за це відповідальність.
показати весь коментар
06.05.2024 22:33 Відповісти

Завантаження...