В "інавгурації" Путіна візьмуть участь представники семи країн ЄС, в тому числі Франції, - Reuters

Сім держав Євросоюзу відправлять своїх представників для участі в так званій інавгурації російського диктатора Володимира Путіна.
Про це пише видання Reuters, передає Цензор.НЕТ.
Видання наводить цитату неназваного європейського дипломата про те, що 20 країн-членів ЄС бойкотуватимуть "інавгурацію" кремлівського правителя, але решта сім держав надішлють своїх представників.
Крім того, дипломатичне джерело в Парижі окремо уточнило Reuters, що "Франція буде представлена своїм послом в Росії".
Це ж джерело додало, що Франція раніше засуджувала репресивні умови, в яких відбулись вибори, а також організацію виборів на окупованих Росією українських територіях, які Париж вважає порушенням міжнародного права і Статуту ООН.
Які країни відмовились брати участь в "інавгурації"
Як відомо, так звана інавгурація правителя РФ Путіна має відбутися 7 травня. Кілька країн відмовилася відправляти своїх дипломатів на цей захід. Свої позиції вже оприлюднили Польща, Чехія, Німеччина, Естонія, Литва та Латвія. Також на церемонії не буде прем'єр-міністра Вірменії Ніколи Пашиняна.
Також повідомляється, що Міністерство закордонних справ України 6 травня опублікувало заяву щодо "інавгурації" російського диктатора Володимира Путіна. У зверненні МЗС закликало іноземні держави, міжнародні організації та громадськість також не визнавати результатів російських псевдовиборів і легітимності російського диктатора Володимира Путіна.
Пізніше речник Державного департаменту США Метью Міллер заявив, що Сполучені Штати не направлятимуть представника на "інавгурацію" Путіна, однак досі вважають його президентом.
Хотел по всему юго-востоку - но в Харькове и Одессе народ Украины, а с ним Турчинов и Порошенко не дали этого сделать. Так что мимо кассы твоя попытка приравнять постмайданную власть и зеленого уклоуниста.
А тут пишут, что может быть будут осенью, еще неизвестно в каком году.