9249 відвідувачів онлайн
9 447 136

Китай не братиме участі у Саміті миру через те, що там не буде Росії, - Reuters

китай

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Reuters із посиланням на власні джерела.

Зазначається, що Пекін відхилив запрошення, оскільки не було виконано умов для участі – присутність на конференції і України, і Росії.

Цього тижня Китай повідомив дипломатам, що їхні умови включають визнання конференції як Росією, так і Україною, рівну участь усіх сторін та справедливе обговорення всіх пропозицій.

Нагадаємо, у Швейцарії 15-16 червня пройде дводенна конференція високого рівня, під час якої шукатимуть шляхи для досягнення миру в Україні. Проте, як зазначив раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц, під час Глобального саміту миру не обговорюватимуть процес закінчення війни.

До участі в першому саміті миру було запрошено низку країн з усіх континентів. Однак, як заявляв міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, участі Росії у цьому заході поки не передбачається.

Раніше президент Зеленський допустив, що Росія спробує зірвати проведення саміту у Швейцарії.

Свою участь у Глобальному саміті миру, який запланований на середину червня у Швейцарії, вже підтвердили 90 країн.

Топ коментарі
+49
Нагадайте мені, чому на цій зустрічі не було Гітлера?
показати весь коментар
31.05.2024 09:21 Відповісти
+34
китайці були та залишаються брехливими мерзенними лицемірними покидьками...
показати весь коментар
31.05.2024 09:14 Відповісти
+22
Китай наш ворог і це треба визнати ,на цю країну припадає 40% російського ексорту завдяки китаю тримаєтся російська економіка ,не дивно що рашиський виродок путін їздив в піднебесну напередодні вторгнення в Україну і отримав благословення від китайського лідера.
показати весь коментар
31.05.2024 09:33 Відповісти

Завантаження...