6236 відвідувачів онлайн
6 427 39

Сьогодні була ефективна відповідь нашої ППО на комбінований удар РФ, - Зеленський

Робота ППО на Сумщині

Сьогодні, 13 листопада 2024 року, вранці був черговий комбінований удар Росії по наших містах, і була ефективна відповідь на нього від нашої ППО.

Про це повідомив у телеграм-каналі президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

"Збили російські ракети, зокрема балістику, крилаті ракети, що атакували Київ, а також дрони. Загалом близько 90 ударних дронів атакували Україну. І важливо, що в наших сил є чим захищати країну від російського терору. Вдячний кожному з партнерів, хто допомагає. Вчасно постачати протиракети для нашої ППО, виконувати домовленості щодо захисних систем, щодо виробництва й постачання РЕБ – це, без перебільшення, бути рятівниками людей. Кожен такий прояв ефективності нашої ППО – це збережені життя, захищена інфраструктура. І що більше буде результатів у наших воїнів, то ближчим буде закінчення війни. Саме так досягається мир завдяки силі", - зауважив глава держави.

 Читайте на "Цензор.НЕТ": Сьогоднішня комбінована атака не була масованою, у ворога все готово для масштабних обстрілів, - ЦПД

Як повідомлялося, сьогодні зранку війська РФ атакували Київ ракетами. Згодом стало відомо, що над Києвом знищено кілька крилатих та балістичних ракет і десяток дронів. Руйнувань і потерпілих немає. Також Цензор.НЕТ інформував, що уламками збитої цілі поранено чоловіка у Броварському районі Київщини.

Раніше у ЦПД наголошували, що у росіян все готово до масованих обстрілів України, ракети накопичено, авіація відпрацювала тактику пусків.

За даними Повітряних сил, загалом було збито 37 із 90 БПЛА та 4 ракети. 47 безпілотників локаційно втрачено, 2 вилетіли з України

Топ коментарі
+26
Ти то тут до чого, тварюка неголена та залита кровю українців з головою?
показати весь коментар
13.11.2024 10:24 Відповісти
+17
Ефективна відповідь -це прильоти по москвабаду,ідіот.
показати весь коментар
13.11.2024 10:27 Відповісти
+13
Відповідь, це коли летять такі або потужніші ракети та дрони у відповідь на расею
показати весь коментар
13.11.2024 10:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
4 ракети і 100 звичайно то різна ефективність.
показати весь коментар
13.11.2024 10:23 Відповісти
Ти то тут до чого, тварюка неголена та залита кровю українців з головою?
показати весь коментар
13.11.2024 10:24 Відповісти
Так і каже: "Погано я працюю, є ще ППО"
показати весь коментар
13.11.2024 10:42 Відповісти
*******?
показати весь коментар
13.11.2024 11:06 Відповісти
О як.... То йому треба було капітулювати у 22-му? Чи це не він системи ПРО по світу випросив для України? Чи, може, ти б з цим впорався краще?
показати весь коментар
13.11.2024 12:27 Відповісти
Ти дивись який розумний тіки шо народився *******.
Тільки народився, а вже неголеного ЗЕтато голосно відмазує.
Народився з жОПи заПодляка?
показати весь коментар
13.11.2024 12:30 Відповісти
По суті питання є що відповісти, гнидо кремлівська?
показати весь коментар
13.11.2024 13:32 Відповісти
гнидо кремлівська цэ ты и твій ЗЭ
показати весь коментар
13.11.2024 13:59 Відповісти
А здалось шо розумний ******* народився а він тако самий як і інши *******и.
*******и завжди щукают суть, ідуть, де ідуть там і суть і сруть. В цьому і є сути *******а - сцяти та срати у власній хаті.

Ну, з огляду на розумову відсталість новонародженого жОПою заПодляка *******а поясню йому -
твій роботодавець гівно, яке готово було капіталювати і для цього воно направило арохамію з іншими ****** до Турції, але НАРОД (до якого ні ти ні інши *******и та ЗЕлене гівно іуди, відношення не маіте) і ЗСУ на чолі Генерала з його командою цього зробити не дали. Хоча я даремно це роблю з огладу на розумову відсталість *******ів.
показати весь коментар
13.11.2024 14:19 Відповісти
Це дуже добре. Особливо враховуючи всього 4 ракети.
показати весь коментар
13.11.2024 10:24 Відповісти
І ці всі чотири ракети збили американськими і європейськими ракетами із їх систем ППО ПРО. То до чого тут подвиг Гундоса Пготужного?
показати весь коментар
13.11.2024 10:41 Відповісти
Статистхуєв
показати весь коментар
13.11.2024 10:24 Відповісти
Mim-23 HAWK, але вони не вічні
показати весь коментар
13.11.2024 10:27 Відповісти
Давайте називати це ПВО Зеленського-Єрмака
показати весь коментар
13.11.2024 10:27 Відповісти
""Саме так досягається мир завдяки силі", - зауважив глава держави."
Ось воно як робиться. А як же "проста пєрєстать стєлять", Вова? Що - не спрацювала твоя "геніальна тактика"?
показати весь коментар
13.11.2024 10:27 Відповісти
ППО це захист. Таке буває, що у боксі, скажімо, хтось виграв поєдинок не нападаючи, а лише захищаючись?
показати весь коментар
13.11.2024 10:41 Відповісти
Ефективна відповідь -це прильоти по москвабаду,ідіот.
показати весь коментар
13.11.2024 10:27 Відповісти
Це ж не по Кривому Рогу!
показати весь коментар
13.11.2024 10:28 Відповісти
Відповідь, це коли летять такі або потужніші ракети та дрони у відповідь на расею
показати весь коментар
13.11.2024 10:29 Відповісти
і була ефективна відповідь на нього від нашої ППО. а що ж було "ваше",крім "зеленого словесного поносу" ?
показати весь коментар
13.11.2024 10:32 Відповісти
Писдун хазарський...
показати весь коментар
13.11.2024 10:35 Відповісти
Зелена булька з носа.
показати весь коментар
13.11.2024 10:39 Відповісти
хоча б день був без обридлого зеленого гундосого поносу..
показати весь коментар
13.11.2024 10:39 Відповісти
шо кацапня не подобається ?
показати весь коментар
13.11.2024 10:41 Відповісти
"мир завдяки силі" - зауважило гундосе чмо підлизнувши трампу
показати весь коментар
13.11.2024 10:42 Відповісти
Потужна ефективність - понад усе!
показати весь коментар
13.11.2024 10:42 Відповісти
Про РЕБ особливо насмішило. Особливо, коли читаєш стрічки новин і там з РЕБами така ж ситуація, як і з БПЛА (якщо не гірше) - більшість забеспечується волонтерами або купуються військовими за власні кошти. І де ж тут потужна допомога від мультиміліонерів (долярових) з Банкової?
Звісно, що питання риторичне...
показати весь коментар
13.11.2024 10:43 Відповісти
👹В окупованому Севастополі підірвали автівку з російським військовим.
https://t.me/voynareal/102729
показати весь коментар
13.11.2024 10:47 Відповісти
Україна отримала 1,35 млрд доларів гранту від США.
показати весь коментар
13.11.2024 10:48 Відповісти
А,вот откуда у Писюнграев тысяча для стада писюнграевского найшлась
показати весь коментар
13.11.2024 11:54 Відповісти
а чому не потужна ??
Ефективна була б тоді, коли по рашці таким же чином в'**@ли
показати весь коментар
13.11.2024 10:50 Відповісти
читає ці коментарі навеличніший лідер ********** і гадає, що я зробив не так?
показати весь коментар
13.11.2024 10:51 Відповісти
він читає в спеціальних окулярах.. там крім потужності нічого немає )
показати весь коментар
13.11.2024 11:11 Відповісти
Ефективна відповідь ппо, це коли ту 95 та ту 22 будуть падати над каспієм.
показати весь коментар
13.11.2024 11:04 Відповісти
Це коли тебе пздять ногами, а ти лежиш і затуляєшся чим можеш. А потім в лікарні з переломами рук і ніг, відбитими почками розказуєш як ти патужна і незламно відбивався.
показати весь коментар
13.11.2024 11:07 Відповісти
Про яку "ефективність" це падло гундосить? Країна розбомблена вщент: міста, села, промисловості, оборонки, енергетики не залишилося! "Партнери" його уже не хочуть ні запрошувати, ні слухати, ні бачити, ні (тим більше) щось давати : ця банда все гарячково розкрадає добре знаючи що скоро хана. І піаряться мерзотники на всьому, навіть на руїнах і крові наших Людей...
показати весь коментар
13.11.2024 11:32 Відповісти
Незламно та потужно відбивав атаку сам сонцесяйний наш.
Насторожує тільки що кацапи так само влітку, спочатку ганяли дохріна бомберів та запускали по декілька ракет перед масованим ударом.
показати весь коментар
13.11.2024 13:08 Відповісти