9880 відвідувачів онлайн

Росія вимагає, щоб США і Британія вплинули на Україну для зупинення "циклу ескалації", - МЗС РФ про операцію "Павутина"

Операція СБУ Павутина: Росія захотіла реакції США та Британії

Після успішної реалізації операції Служби Безпеки України "Павутина" зі знищення російської стратегічної авіації, заступник глави МЗС Росії Сергій Рябков вимагає "чіткої реакції" США та Великої Британії, щоб "зупинити ескалацію".

Як передає Цензор.НЕТ, заяву Рябкова цитують росЗМІ.

"Росія вимагає, щоб Вашингтон і Лондон вплинули на Київ для зупинки цього циклу ескалації. Мовчання Лондона та інших західних столиць вельми показове. Вони щонайменше вітають те, що трапилося, а щонайбільше – брали участь у підготовці", - стверджує він. 

"Атаки України були спробою зірвати другий раунд переговорів у Стамбулі, але Росія проявила максимальну витримку і зустріч відбулася", - переконаний заступник глави російського МЗС.

Спецоперація СБУ "Павутина"

За даними джерел Цензор.НЕТ, 1 червня Служба безпеки України здійснила спецоперацію "Павутина", завдавши масованого удару дронами по російських аеродромах стратегічної авіації.

Під атакою опинилися аеродроми "Оленья", "Белая", "Дягілєво" та "Іваново". Уразити вдалося 41 російський літак — серед них А-50, Ту-95 та Ту-22 М3.

Згодом в СБУ уточнили, що орієнтовна вартість стратегічної авіації ворога, яка була вражена сьогодні в результаті спецоперації СБУ "Павутина" склала 7 мільярдів доларів США.

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь голови Служби безпеки України Василя Малюка щодо операції "Павутина".

3 червня Генштаб уточнив, що у результаті спецоперації Служби безпеки України, проведеної 01 червня 2025 року, уражено 41 російський військовий літак.

Також низка ЗМІ повідомляли, що Україна не проінформувала заздалегідь адміністрацію президента США Дональда Трампа про спецоперацію СБУ "Павутина" на російські аеродроми зі стратегічними бомбардувальниками.

Водночас, за даними CNN, міністр оборони США Піт Гегсет регулярно отримував оновлену інформацію щодо спецоперації СБУ "Павутина" з ураження літаків російської дальньої авіації.

Топ коментарі
+40
Кацапи вирішили скорчити із себе жертву. Цинічні лицемірні покидьки йдуть нах.
показати весь коментар
04.06.2025 16:06 Відповісти
+31
показати весь коментар
04.06.2025 16:07 Відповісти
+25
А що трапилось? Нічого ж не було
показати весь коментар
04.06.2025 16:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А що трапилось? Нічого ж не було
показати весь коментар
04.06.2025 16:05 Відповісти
Да то неми,зелені ввічливі чоловічки з альфацентавра 😁, "вежливые люди" 🤔
показати весь коментар
04.06.2025 17:03 Відповісти
Кацапи вирішили скорчити із себе жертву. Цинічні лицемірні покидьки йдуть нах.
показати весь коментар
04.06.2025 16:06 Відповісти
Всі кацапи та ті хто носить тавро "россиянин" жертви. Жертаи аборту пьяного слюсаря-гінеколога польового стойбіща.
показати весь коментар
04.06.2025 16:10 Відповісти
Та тут реально жим жим,кацапчики не знають звідки чекати плюху!!!
показати весь коментар
04.06.2025 17:51 Відповісти
Додому вали, лаптя. ескалації...ля.
показати весь коментар
04.06.2025 16:06 Відповісти
показати весь коментар
04.06.2025 16:07 Відповісти
От прямо вимагають!
А шо сі сталося?
показати весь коментар
04.06.2025 16:07 Відповісти
Так кажуть була в них тріада. І отаке...
показати весь коментар
04.06.2025 16:23 Відповісти
По всей россиюшке широкой

Из фуры словно из гнезда

Летела к ядерной триаде

П**зда (с)

https://www.facebook.com/deynega?__cft__[0]=AZV7jy6YxlLKZMWzICcoVDjZeugeVl5jSLzaKYrtmWVHlyYm0CWPCTr5-***************************************************************-d2EY5t5kEZAzuNpO-ZSthaz2nYgels_AgG0IYmALoNcqYCUgaQo9gHc0GiW1HDgaPDZsMbzxRFZuG0n0e2yzuBXKSTX7KrvAAmxPK-Fvi9mVVgW297IiA&__tn__=%2Cd-UC%2CP-y-R

Vitaliy Deynega

показати весь коментар
04.06.2025 17:20 Відповісти
Вимагай у *****, а не в українців! Невже не подобаєтьця, адже нічого не сталося! 😁
показати весь коментар
04.06.2025 16:28 Відповісти
"террористы спалили мирные самолеты"
показати весь коментар
04.06.2025 17:34 Відповісти
Дурні кацапи ще крисячий міст ще всі ваші заводи ще кремль оплот зла і горя. Так що або ******** на болота звідки повиповзали або не *******.
показати весь коментар
04.06.2025 16:07 Відповісти
Мабуть, Екіпажі московських бомбардувальників, що щоденно убивають Українців, глибоко зхвильовані! Українці знають їх домашні адреси, і направлять їм «вітання», від Українців, за домашніми адресами!!
показати весь коментар
04.06.2025 16:10 Відповісти
Тюті-путі , какіє ми обідчівиє.
показати весь коментар
04.06.2025 16:10 Відповісти
показати весь коментар
04.06.2025 16:16 Відповісти
Росія вимагає, щоб США і Британія вплинули на Україну для зупинення "циклу ескалації", - МЗС РФ про операцію "Павутина"

А як же ІНАКШЕ маючи такого адвоката, відвертого покровителя, вболівальника, і "прочая прочачая" в особі президентах США - "миротворця" Трампа.
показати весь коментар
04.06.2025 16:12 Відповісти
Нарізають задачі трампуші. Упав, отжався...
показати весь коментар
04.06.2025 16:24 Відповісти
я так розумію, щоб не було ескалації, потрібно тупо щоночі бити по житловим кварталам... І вже через два три тижні буде мир...
показати весь коментар
04.06.2025 16:13 Відповісти
По житловим кварталам Рубльовки хіба що. Звичайний плебс мешканців кремля не колише...
показати весь коментар
04.06.2025 16:44 Відповісти
Заскулили чортяки козлорилі,треба бити й далі.
показати весь коментар
04.06.2025 16:14 Відповісти
Які цинічні і брехливі істоти ,а кожен день убивати мирних українських громадян і все навкруги руйнувати виходить можна ? що б ви виздихали варвари.
показати весь коментар
04.06.2025 16:14 Відповісти
ти, ***** дку кацапський чотириокий, маєш вимагати не це у Британії і Америки. Ти маєш у них вимагати, щоб вони прийняли Україну в НАТО. от тоді вони зможуть вплинути на Україну і вона не буде тоді "робити ескалацію" вам на болотах.
показати весь коментар
04.06.2025 16:14 Відповісти
Болотні вбивці ще і нахабні - ПО ТРУПАМ , по трупам .
треба вводити санкції по призвіщам - щоб рябков здох
показати весь коментар
04.06.2025 16:15 Відповісти
по Україні бити можна, а по росії нізя?????
показати весь коментар
04.06.2025 16:15 Відповісти
А коли недавно по Києву іПашили, то чого до США ьа Британії не звертались?
показати весь коментар
04.06.2025 16:17 Відповісти
Усіма бидло-терпилами на балалайні керують сцикливі гопники.
показати весь коментар
04.06.2025 16:17 Відповісти
все впирається в відсутність ядерки. ураження законних військових цілей на росії - це ескалація, а зтирання України і українців кожного дня - це норма.
показати весь коментар
04.06.2025 16:17 Відповісти
Це дуже приємно! Це - визнання, що було дуже відчутно і боляче. А переляк досі не пройшов.
показати весь коментар
04.06.2025 16:19 Відповісти
росіяни виродки такі завжди і у всьому. коли вони копицею гатять одного - це харашо, коли у відповідь отримують по харі - одразу виють та жаліються!
це було всю їх нікчемну історію.
показати весь коментар
04.06.2025 16:19 Відповісти
Еге ж: "А нас-та за чьто?"
показати весь коментар
04.06.2025 16:36 Відповісти
Цьому хуцпатому пі'дору пора винести підозру від СБУ. С занєсєнієм...
показати весь коментар
04.06.2025 16:21 Відповісти
Самоката або статуетки! 😁
показати весь коментар
04.06.2025 16:31 Відповісти
Только из-за этого воя стоит продолжать вскрывать русские консервные банки.
показати весь коментар
04.06.2025 16:22 Відповісти
Ну, якщо під ескалацією вони розуміють розрив російських пердаків - то все правильно сказано
показати весь коментар
04.06.2025 16:32 Відповісти
Гвалтівник вимагає у поліцейських забезпечення права гвалтівника на несупротив жертви згвалтування. Абзац
показати весь коментар
04.06.2025 16:35 Відповісти
"ескалація" і Келлог тобто Трамп про це теж саме сказав.
Так ви сукі заодне з кацапами?
показати весь коментар
04.06.2025 16:37 Відповісти
Яке ж воне жалюгідне.
показати весь коментар
04.06.2025 16:43 Відповісти
Хтось притомний в світі знайдеться сказати кацапам: якби підписали перемир'я, то Павутиння не було б! Підписуйте перемир'я без всяких умов і не буде ескалації! Не підпишете - буде ще 10 Павутинь!
Але ж тупих і боягузів багато розвелося причому на самих верхах!
показати весь коментар
04.06.2025 16:48 Відповісти
Нехай просто підітруться своїми вимогами, бо смердять нестерпно!
показати весь коментар
04.06.2025 16:48 Відповісти
Британці повпливайте на Україну, а то в росіян не залишиться літаків вас бомбити
показати весь коментар
04.06.2025 16:51 Відповісти
Добрі чоботи, треба брати продовжувати!
показати весь коментар
04.06.2025 16:52 Відповісти
показати весь коментар
04.06.2025 16:56 Відповісти
тобто кацапи хочуть безнаказано вбивати укранців та знищувати наші міста, а натомість щоб ми не трогали їх нпз та аеродроми? стільки наглості є лише в кацапа
показати весь коментар
04.06.2025 17:10 Відповісти
Мальчіки в трусіках косплеять заклики Європи до Китаю, щоб той натиснув на Пуйла припинити війну.
показати весь коментар
04.06.2025 17:12 Відповісти
Занили. То значить все йде файно.
показати весь коментар
04.06.2025 17:34 Відповісти
Так мандуйте з України в свої *****!
показати весь коментар
04.06.2025 17:43 Відповісти
Застяв пес Рябко,застяв...
показати весь коментар
04.06.2025 17:48 Відповісти
Ааа, гаранти за будапештським меморандумом..
показати весь коментар
04.06.2025 18:09 Відповісти
"Враг попытался коварно обстрелять наши самолеты, мирно сбрасывающие бомбы на его город"
Nepřítel se pokusil zákeřně střílet na naše letadla, pokojně svrhující pumy na jeho město.

Карел Чапек
показати весь коментар
04.06.2025 18:39 Відповісти
То все фейк!!! Кацапи самі себе бомбанули щоб підняти ескалацію
показати весь коментар
04.06.2025 18:39 Відповісти
Так це ж двіжуха, а не ескалація, як ***** і хотіло. Далі буде більше
показати весь коментар
04.06.2025 20:00 Відповісти
Росіяни вже звикли до односторонніх переміріїв.
показати весь коментар
04.06.2025 20:27 Відповісти
Недонація тупоголових яку треба мочити кожну хвилину
показати весь коментар
04.06.2025 23:06 Відповісти
Так ви разом з ****** двіжухи хотіли чи нє?
показати весь коментар
04.06.2025 23:37 Відповісти