7471 відвідувач онлайн

Малюк дав "ляпаса" Росії, - Guardian присвятило публікацію успіхам голови СБУ. ФОТО

малюк

Василь Малюк, який операцією "Павутина" дав "ляпаса" Росії, здобув низку гучних успіхів на посаді голови СБУ.

Про це пише видання Guardian, інформує Цензор.НЕТ.

Після успіху операції СБУ видання присвятило статтю Малюку та детально дізналося низку фактів із його біографії.

"Зухвалі атаки безпілотників на віддалені бази, де розміщені російські стратегічні бомбардувальники, стали "серйозним ляпасом по владі Росії. Наші удари триватимуть доти, доки Росія тероризуватиме українців ракетами та безпілотниками "Шахед", - цитують у публікації 42-річного Малюка, додаючи, що він іноді займається боксом і важкою атлетикою, а сам, "поголений наголо, з фігурою та поставою типового викидайла нічного клубу".

Також зазначається, що Малюк очолює СБУ з того часу, як колишнього очільника цієї посади Івана Баканова, друга дитинства Володимира Зеленського, було звільнено у 2022 році за очевидну некомпетентність. Малюк був його заступником.

За останні три роки було досягнуто гучних успіхів. Один з них – фотографія, на якій Малюк тримає за комір Дмитра Козюру, керівника антитерористичного департаменту СБУ, під час його арешту за підозрою у співпраці з російським подвійним агентом.

малюк та козюра

Також видання згадує морські безпілотники Sea Baby – власний винахід СБУ, які завдали удару по 11 російських військових кораблях і проштовхнули Чорноморський флот "аж до Новоросійська".

дрон малюк

Хоча ніщо з цього не зрівняється зі світовою увагою, яку привернули атаки 1 червня, за планом яких, як стверджується, стояв Малюк.

"Я впевнений, що операції СБУ під керівництвом Василя Малюка стануть темою книг і фільмів. Бо порівняно з тим, що зараз робить служба безпеки, Голлівуд нервово курить осторонь", – сказав один співробітник СБУ на умовах анонімності. 

"То хто ж той начальник служби безпеки, який привернув увагу Путіна?" - порушує питання видання.

"Він бульдог. Він не інтелектуал, він не розмірковує і не вагається. Він цілеспрямований", – сказав один високопосадовець з України, який тісно співпрацював з Малюком. 

"Але він не злий – це важливо", – додало джерело. "Часто ті, хто очолює ці організації, є злими. Малюк не хоче нікому завдати шкоди, але знає, що іноді йому доводиться це робити".

Малюк народився в місті Коростишів на Житомирщині. Він вступив до СБУ у 17 років і навчався в академії СБУ, де найлегше знаходив друзів серед тих, хто цікавився спортом, і закінчив її зі ступенем з юриспруденції у 2005 році.

"Він був дуже спокійним у молодості", – сказало джерело, яке знало його тоді. "Він завжди був фізично дуже сильним. Він постійно тренувався в спортзалі. Він вважає, що коли людина займається спортом, вона дисциплінована та організована. Раніше він боксував, кажуть, що на якомусь етапі травмував руку".

Також зазначається, що Малюк значну частину своєї кар'єри присвятив боротьбі з корупцією та організованою злочинністю. Він дослужився до посади заступника голови СБУ у своєму місті до 2019 року, коли вперше зустрівся із Зеленським.

"Він сів у гелікоптер із Зеленським і почав показувати йому всі порушення в Житомирській області", – сказало джерело в СБУ. "Він показав йому, де незаконно видобувають бурштин. Зеленський був вражений і сказав: "Я даю Малюку повноваження займатися цими проблемами"".

Джерела також повідомляють, що він ніколи не виявляв жодних амбіцій щодо політичної кар'єри, що рекомендувало його багатьом у розвідувальних колах, і після вторгнення Росії він швидко повернувся до лав СБУ.

"Одним із добрих знаків операції "Павутина" є те, що вона не витікала", – сказав один високопоставлений співробітник української служби безпеки. "Він (Малюк.- Ред.) позбувся багатьох зрадників. Не всіх, бо це неможливо. Але багатьох".

"Військовий журналіст Юрій Бутусов сказав, що Малюк також забезпечив проведення операції, нехтуючи ієрархією та просуваючи молодих агентів та схильних до ризику людей. На відміну від деяких на вищому рівні влади, він зосереджувався на виграші війни, а не на фракційних суперечках всередині адміністрації, припустив він", - додає видання.

"Малюк надав свободу дій та ресурси для просування дуже рішучих, дуже відповідальних лідерів, деякі з яких дуже молоді", – сказав Бутусов. "Вони схильні до ризику. Він дуже відрізняється від інших людей при владі. Він відкладає політичний вплив, економічні та бізнес-інтереси".

Спецоперація СБУ "Павутина"

1 червня Служба безпеки України здійснила спецоперацію "Павутина", завдавши масованого удару дронами по російських аеродромах стратегічної авіації.

Під атакою опинилися аеродроми "Оленья", "Бєлая", "Дягілєво" та "Іваново". Уразити вдалося 41 російський літак — серед них А-50, Ту-95 та Ту-22 М3.

Згодом в СБУ уточнили, що орієнтовна вартість стратегічної авіації ворога, яка була вражена в результаті спецоперації СБУ "Павутина" становить 7 мільярдів доларів США.

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь голови Служби безпеки України Василя Малюка щодо операції "Павутина".

3 червня Генштаб уточнив, що у результаті спецоперації Служби безпеки України, проведеної 01 червня 2025 року, уражено 41 російський військовий літак.

Також низка ЗМІ повідомляли, що Україна не проінформувала заздалегідь адміністрацію президента США Дональда Трампа про спецоперацію СБУ "Павутина" на російські аеродроми зі стратегічними бомбардувальниками.

Топ коментарі
+16
Малюк дав "ляпаса", а трампон лизнув у дупу...
показати весь коментар
07.06.2025 10:28 Відповісти
+12
Это не пощечина, а планомерное уничтожение московитского военного потенциала. Необходимость в зерновых коридорах исчезла, когда был помножен на ноль черноморский флот. Кто понимает аналогию, тот понимает.
показати весь коментар
07.06.2025 10:32 Відповісти
+10
Малюк якісно робить свою роботу . Він робить те що й повинен робити - захищає свою країну , будь якими способами і всіма можливими методами .
А хто там і як - вважає , ляпас то чи не ляпас , на те - похер .
Від*біться від нас і ніяких ляпасів не отримуватимете .
показати весь коментар
07.06.2025 10:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А может вернем,, лейтенанта" баканова.....помните слова зеленого дегенерата....,,такого хорошего нач.сбу у нас еще не было"
показати весь коментар
07.06.2025 10:28 Відповісти
а можна не треба і щє більше санкцій накласти на Порошенка?
показати весь коментар
07.06.2025 10:31 Відповісти
єдина людина яка щось робить і не ротом...
показати весь коментар
07.06.2025 10:37 Відповісти
"Він (Малюк.- Ред.) позбувся багатьох зрадників. Не всіх, бо це неможливо. Але багатьох". Джерело: https://censor.net/ua/n3556640 Ну,звичайно, як їх позбудешся. Вони ж вище за нього стоять, можуть і малюка звільнить і послом відправити.
показати весь коментар
07.06.2025 12:27 Відповісти
Малюк дав "ляпаса", а трампон лизнув у дупу...
показати весь коментар
07.06.2025 10:28 Відповісти
TACO!
показати весь коментар
07.06.2025 10:32 Відповісти
Пусть тампон лижет что хочет. Больше 30% процентов ВСЕХ стратегов уничтожены. Для московии это Цусима.
показати весь коментар
07.06.2025 10:35 Відповісти
оце вже не схоже на "лизнув" ,це смоктання з проглотом
показати весь коментар
07.06.2025 13:21 Відповісти
Это не пощечина, а планомерное уничтожение московитского военного потенциала. Необходимость в зерновых коридорах исчезла, когда был помножен на ноль черноморский флот. Кто понимает аналогию, тот понимает.
показати весь коментар
07.06.2025 10:32 Відповісти
вже відчуваю, як під паном малюком захиталося крісло - зе-лупа з єлдаком термново замовляють заміри рейтингів. як же так можно - не розказали, як сонцесяйне їбуче зелене доробало особисто розробило та керувало "павутиною"??!!
показати весь коментар
07.06.2025 10:34 Відповісти
Зе та Єрмак самі Малюка поставили.
А, от москалі, через агента Краснова, можуть посприяти усуненню!
показати весь коментар
07.06.2025 12:56 Відповісти
а хто такий "агент краснов"? не чув, розкажіть.
показати весь коментар
07.06.2025 13:45 Відповісти
https://ukrreporter.com.ua/golovne/statti/yak-kdb-zaverbuvalo-trampapodrobytsi-spravy-agenta-krysnova-grygorij-omelchenko.html По свідченням ветерана КДБ - Краснов це оперативний псевдонім Трампа із кінці 1980.
показати весь коментар
07.06.2025 17:15 Відповісти
аа. ніколи не довіряв ветеранам кдб.
показати весь коментар
07.06.2025 20:02 Відповісти
https://ukrreporter.com.ua/ua/tramp-buv-zaverbovanyj-kdb-shhe-v-1987-rotsi-kazahskyj-general.html Трамп був завербований КДБ ще в 1987 році - екс-голова Комітету національної безпеки Казахстану Альнур Мусаєв.
показати весь коментар
07.06.2025 20:36 Відповісти
Медійне висвітлення цієї події це просто дно. Замість того що з кожного кута кричати: "ЦЕ ВІДПОВІДЬ НА ТРИРІЧНІ ТЕРОРИСТИЧНІ АКТИ ПРОТИ ЦИВІЛЬНИХ", в нас це подають як окрема подія, як окремий успіх малюків шмалюків... Тому російська пропаганда стрімко перевертає це на свою користь і тепер деякі західні негідники трактують дії України по знищенню літаків як першопричину. А відповідь кремля як відповідну реакцію на це.
Подивіться як російські ЗМІ, на кожну дрібну диверсію проти них, волають що це "ТеРРРРакт київського режиму". А в нас заголовки новин після чергового масованого обстрілу: "росіяни вдарили". Як мило та беззубо.
показати весь коментар
07.06.2025 10:35 Відповісти
А Вам не пох.. на "російські ЗМІ"?
показати весь коментар
07.06.2025 12:29 Відповісти
Це основний інструмент перетворення їхньої біомаси на зомбі. Яка готова підписувати контракти на війну.
показати весь коментар
07.06.2025 15:08 Відповісти
Малюк якісно робить свою роботу . Він робить те що й повинен робити - захищає свою країну , будь якими способами і всіма можливими методами .
А хто там і як - вважає , ляпас то чи не ляпас , на те - похер .
Від*біться від нас і ніяких ляпасів не отримуватимете .
показати весь коментар
07.06.2025 10:38 Відповісти
Малюк не знає, де наголос в назві атакованого аеродрому, схоже все зробили дійсно спеціалісти, а Малиш понадував щоки...
показати весь коментар
07.06.2025 10:43 Відповісти
Досить нести цю х.йню . Це ти не знаєш , і я ,, а він все знає .
Оце спеціалісти самі по собі розробили операцію , а Малюк навіть і не був в курсі . Ну от як можна таке молоти ?
показати весь коментар
07.06.2025 10:54 Відповісти
Таку операцію могли розробити інтелектуали та професіонали,для яких малюка призначили керівником. "Він бульдог. Він не інтелектуал, він не розмірковує і не вагається. Джерело: https://censor.net/ua/n3556640
показати весь коментар
07.06.2025 12:55 Відповісти
"Військовий журналіст Юрій Бутусов сказав, що Малюк також забезпечив проведення операції, нехтуючи ієрархією та просуваючи молодих агентів та схильних до ризику людей. На відміну від деяких на вищому рівні влади, він зосереджувався на виграші війни, а не на фракційних суперечках всередині адміністрації, припустив він", - додає видання.

"Малюк надав свободу дій та ресурси для просування дуже рішучих, дуже відповідальних лідерів, деякі з яких дуже молоді", - сказав Бутусов. "Вони схильні до ризику. Він дуже відрізняється від інших людей при владі. Він відкладає політичний вплив, економічні та бізнес-інтереси". Джерело: https://censor.net/ua/n3556640
показати весь коментар
07.06.2025 13:03 Відповісти
Як слова Бутусова протирічать моїм?Малюк просто не заважав професіоналам робити свою роботу,але лаври дістались саме йому,як на мене,незаслужено.
показати весь коментар
08.06.2025 12:32 Відповісти
Операція здійснювалась під керівництвом голови СБУ !! Він керував всіма отими - молодими спеціалістами і агентурою в рашці . ! Він і більш ніхто . Тому вона і вдалася . Невже це не зрозуміло ?
Лаври дістались йому - абсолютно заслужено . І до речі , не тільки йому . Немає сумніву що нагороди згодом отримають всі хто проводив операцію . Просто їхні імена ніхто зараз не озвучить , вони стануть відомі аж після війни .
показати весь коментар
08.06.2025 13:03 Відповісти
Як "керував"?Для того щоб спланувати та керувати такою операцією потрібно бути спецом саме області дронів,знати їх характеристики,можливості,методи керування,а дрони з'явились на озброєнні ЗСУ та СБУ кілька років назад. "Він бульдог. Він не інтелектуал, він не розмірковує і не вагається. Джерело: https://censor.net/ua/n3556640
показати весь коментар
08.06.2025 14:26 Відповісти
Хіба я писав про Малюка як про інтелектуала і спеца в дронах ?
Ну все , досить , я думав що розмовляю з дорослим . Досвідос .
показати весь коментар
08.06.2025 14:53 Відповісти
Я просто безрезультатно намагався зрозуміти протиріччя у вашому твардженні:ЯК може людина котра не є інтелектуалом та спеціалістом по дронах,керувати цією самою операцією?"Операція здійснювалась під керівництвом голови СБУ !!"
показати весь коментар
08.06.2025 15:04 Відповісти
З Малюка інтелектуал, як з зельца музикант
показати весь коментар
07.06.2025 23:00 Відповісти
Він і не зобов'язаний знати, він же не кацап...
показати весь коментар
07.06.2025 12:30 Відповісти
Мені смішно коли люди з Києва вимовляють назви населених пунктів моєї області. Я не знаю усі наголоси в н.п. інших областей.
показати весь коментар
07.06.2025 12:31 Відповісти
Ракет у кацапів не меншає, як ми пересвідчились, а і більшає, дронів в рази.
***** обіцяє мільйони шахедів.
А нас імєют зелені з марафону своїм піаром. Гроші крадуть, податками обклали, про права людей забули, цілодобий піар наймощнійшого.
А так вцілому операція шикарна. Да.
АЛЕ ЦЬОГО ДУЖЕ ЗАМАЛО
показати весь коментар
07.06.2025 10:40 Відповісти
хто колись чюв за бубін фонд на підтримку захисників України?
я б і туди задонатив - так нема ж його...
показати весь коментар
07.06.2025 10:45 Відповісти
показати весь коментар
07.06.2025 10:53 Відповісти
Придет время и нам покажут, как в руках Малюка обсерается путин.
показати весь коментар
07.06.2025 11:02 Відповісти
Хоть би, Малюк з Українцями в СБУ, та не забуЛИ про оту «портновщину», що гадить Україні, сидячи в органах влади!! Вагнерівці, єфремов, коломойський, шуфрич, прокупрорсько-суддівські-адвокатські,…. Роботи чимало і Українці, їх підтримають!!
показати весь коментар
07.06.2025 11:06 Відповісти
Респект Малюку!
Героя заслужив.
показати весь коментар
07.06.2025 11:17 Відповісти
зеленський 🤡 ,Малюку не пробачить таку дієву популярність , Залужний не дасть збрехати ...
показати весь коментар
07.06.2025 11:21 Відповісти
Тобі з берегів Рейну краще видно?
показати весь коментар
07.06.2025 11:25 Відповісти
так мені видно краще ще з 1975 р...коли цю військову кухню замутили всесвітьні яструби , а зеленський це контрольований продукт впливу на українські маси ...пів України здав , може хочь підень весь не здасть ,то тоді ми в ЄС будемо ...
показати весь коментар
07.06.2025 11:34 Відповісти
ніт ,ви підмінили сенс...Залужний пішов сам , після втручання ОПи 🤡у керування ЗСУ, тому шо домовленісь по Стамбулу виконати ,завпжав Залужний , та і після декілько спроб замахану на нього , зробив висновкі ...пішов...
показати весь коментар
07.06.2025 15:25 Відповісти
Мене не здивувала реакція верхівки кремля на масштабний пройо& ФСБ - Бортніков на місці, нікого з гебістів не покарали. Ще раз доказує те що для бункерного важливіша особиста відданість а не професіоналізм.
показати весь коментар
07.06.2025 11:22 Відповісти