8747 відвідувачів онлайн

Трамп про ранкову атаку РФ на Харків: "Побачите, що буде далі"

Трамп відреагував на обстріл України 11 липня

Президент США Дональд Трамп відреагував на російський удар "Шахедами" по пологовому будинку в Харкові зранку 11 липня.

Про це він сказав журналістам під час брифінгу перед візитом до штату Техас, передає Цензор.НЕТ.

Трамп відповів на запитання репортера, як він ставиться до сьогоднішньої атаки РФ по Україні.

"Я знаю [про атаку]. Ви побачите, що відбуватиметься далі", - додав він.

Нагадаємо, 11 липня орієнтовно о 5:30 російські військові атакували Салтівський район Харкова, застосувавши безпілотні літальні апарати — попередньо, типу "Герань-2". Там розташований пологовий будинок. 9 постраждалих, серед них немовля.

Топ коментарі
+23
Що відбуватимется далі?
Плавали,
Знаємо!
Бо далі буде, - Кожні два тижні Трамп говорить про два тижні. ... Два-три тижні. Десь ми вже це чули з 2022 року ... -
показати весь коментар
11.07.2025 17:57 Відповісти
+17
Уже тричі Трамп давав Путіну "два тижні" на завершення війни в Україні, - CNN

Президент США Дональд Трамп щонайменше з кінця квітня заявляє, що ухвалить подальші кроки щодо врегулювання російсько-української війни впродовж двох тижнів. Однак досі не пролунав чіткий план дій американського лідера.

Про це пише телеканал https://edition.cnn.com/2025/05/28/politics/two-weeks-trump-ukraine-war CNN, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що Трамп встановлював двотижневі терміни щонайменше з початку свого першого терміну у 2017 році -- для політичних планів, довгоочікуваних рішень або невизначених важливих оголошень, багато з яких так і не з'явилися.
Які дедлайни давав Трамп?

Зараз же, коли Трамп стоїть перед вибором - чи вводити нові санкції проти Москви, чи зовсім відмовитися від спроб посередництва миру - він знову заявляє, що знадобиться близько двох тижнів, щоб визначити, чи серйозно Путін налаштований припинити війну проти України.

"Через два тижні скажу, чи Путін нас дурить. Якщо так - ми будемо реагувати трохи по-іншому. Путін грає з вогнем", - сказав глава Білого дому 28 травня, відповідаючи на запитання в Овальному кабінеті про наміри Путіна.

Водночас Трамп не уточнив, що саме він очікує дізнатися впродовж цих двох тижнів, що змусить його остаточно оцінити позицію російського лідера.

Також він не конкретизував, які саме дії він готовий буде вжити після завершення цього терміну.

У CNN нагадали, що ще 24 квітня Трамп запропонував журналісту повернутися з питанням про подальшу військову допомогу Україні через два тижні.

"Побачимо, що станеться. Можете запитати це через два тижні, і ми подивимося", - сказав тоді він.

Через три дні республіканець знову повторив журналісту, який запитав, чи довіряє він диктатору Росії: "Повідомлю вам приблизно через два тижні".

Видання зазначає, що середа, 28 травня була рівно через два тижні після іншої заяви Трампа 14 травня, коли він пообіцяв найближчим часом повідомити, чи "обманює" його Путін.

Також 19 травня президент США заявив, що йому знадобиться ще близько двох тижнів, щоб оцінити, чи докладає Україна достатньо зусиль для припинення війни.

"Я краще скажу вам приблизно через два тижні, тому що я не можу сказати "так" чи "ні", - додав він, цитує CNN. Джерело: https://censor.net/ua/n3555131
показати весь коментар
11.07.2025 17:59 Відповісти
+16
Уже видели. VLADIMIR STOP! В этот раз более мощно, два раза будет.
показати весь коментар
11.07.2025 17:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що відбуватимется далі?
Плавали,
Знаємо!
показати весь коментар
11.07.2025 17:59 Відповісти
👍
показати весь коментар
11.07.2025 18:02 Відповісти
Закінчення війни за 24 години
показати весь коментар
11.07.2025 18:29 Відповісти
Уже видели. VLADIMIR STOP! В этот раз более мощно, два раза будет.
показати весь коментар
11.07.2025 17:57 Відповісти
А може як Ахметов в 2014 році на Донбасі гудіти буде?
показати весь коментар
11.07.2025 18:18 Відповісти
Він це не тому владіміру говорив, про якого ви подумали
показати весь коментар
11.07.2025 18:30 Відповісти
Носій "Томагавків" увійде в Чорне Море і в'**е по ********?
показати весь коментар
11.07.2025 17:58 Відповісти
тихо хихо фантазія розігралася
показати весь коментар
11.07.2025 18:19 Відповісти
***** вже починать баяцця?
показати весь коментар
11.07.2025 18:01 Відповісти
очко в пуйла не гумове
показати весь коментар
11.07.2025 18:03 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2025 18:09 Відповісти
Та ***** *****, там завжди поруч змінні валізи для гівна...
показати весь коментар
11.07.2025 19:28 Відповісти
лом в дупу пуйлу ?
показати весь коментар
11.07.2025 18:02 Відповісти
Трамп нічого не зробить.
І навіть не тому що він піз'дюк і ссикун, а просто тому що він нічого не може зробити. Крім як почати війну з кацапньою, (а цього не буде за замовчуванням).
Всі інші можливі засоби впливу було задіяно ще Байденом...
показати весь коментар
11.07.2025 18:04 Відповісти
Які засоби задіяні? Списану зброю дали.
Ще не одного есмінця, балістичних та крилатих ракет середньої дальності, ні одного ф-35, ні одного новітнього танка...
показати весь коментар
11.07.2025 18:14 Відповісти
Так, і Зірки Смерті не дали, цуки.
Більш того - І не дадуть..
показати весь коментар
11.07.2025 18:20 Відповісти
Ни одного авианосца со всем авиакрылом, ни одного спутника...
показати весь коментар
11.07.2025 18:23 Відповісти
Тобто США повинні надавати зброю, поки зелені обригані недоноски тирять бюджет?
показати весь коментар
11.07.2025 18:30 Відповісти
Тобто США не повинні надавати зброю,тобі це буде до вподоби?
показати весь коментар
11.07.2025 19:13 Відповісти
Мені буде до вподоби, коли зелених мародерів розвісять на ліхтарях, а новий уряд всі вільні кошти спрямує на виробництво озброєння.
показати весь коментар
11.07.2025 19:28 Відповісти
Новий уряд...Слуги народу вже є, давайте виберемо інших і назвемо хоч ангелами. В бочках гнилих огірків найдемо купу свіжих...
показати весь коментар
11.07.2025 19:52 Відповісти
"слугою народа" в давній історії московії називали ката,який страчував засуджених.
В 2019 році ржуще бидлостадо обрало "слугу народа".
показати весь коментар
11.07.2025 23:30 Відповісти
Просте питання -ви будете радіти, якщо Сполучени Штати Америки зараз припинуть постачання зброї?
показати весь коментар
11.07.2025 20:06 Відповісти
Проста відповідь - ні.
показати весь коментар
11.07.2025 21:23 Відповісти
Питань більше немає.
показати весь коментар
11.07.2025 22:20 Відповісти
Ну так кловуни зброю поки що не тирють.
А бюбжет - то таке...
показати весь коментар
11.07.2025 19:47 Відповісти
Не тирють зброю бо бояться. якщо вона десь спливе - їх американці помножать на нуль в усіх сенсах цих слів.
показати весь коментар
11.07.2025 19:54 Відповісти
Якщо зброю "не тирять" то які тоді питання, є'банько, - чому твій Трамп зупинив поставки??
показати весь коментар
11.07.2025 22:39 Відповісти
таке питання, є'банько, чому ти - є'банько?
показати весь коментар
11.07.2025 22:44 Відповісти
Не треба нікого обзивати.
Треба почати з себе.
Не Байден, і не Трамп нам, для початку, не обирав малороса на посаду Верховного Головнокомандувача, під час вирішальної війни з рашкою !
показати весь коментар
11.07.2025 23:27 Відповісти
шо буде, шо буде... Подадуть тако з гострим соусом.
показати весь коментар
11.07.2025 18:05 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2025 18:10 Відповісти
спробуй собі по голові постукати, може це допоможе тобі лікувати твою дісграфію.
показати весь коментар
11.07.2025 18:20 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2025 18:22 Відповісти
не доводь себе до контузії, побережи свою голову, бо тобі ще багато років у неї їсти.
показати весь коментар
11.07.2025 18:35 Відповісти
трампоновідосик?
показати весь коментар
11.07.2025 18:06 Відповісти
Далі я скажу, що це війна Байдена, і Володимир не наважився б атакувати Україну, якби вибори не були вкрадені.
показати весь коментар
11.07.2025 18:09 Відповісти
Побачимо шо? Як ти надаси дрюгю владимиру ще два тиждня?
показати весь коментар
11.07.2025 18:10 Відповісти
ты же вроде думающий мужик, или тоже этой болячкой заболел?
показати весь коментар
11.07.2025 18:19 Відповісти
Ще задовго до того як ти тут народився 4 липня 2025 року, смердючий кацап і визирнув з круглого отвору у підлозі Параші.
показати весь коментар
11.07.2025 18:34 Відповісти
Расіянен ти ж не людина. А цікаво узнати хто ти та оті твої расіяне .
показати весь коментар
11.07.2025 18:50 Відповісти
Повертайся взад, в дірку у підлозі Параші, расіянін. Там ти народився там тобі і місце. Пшол.
показати весь коментар
11.07.2025 18:57 Відповісти
Трамп непередбачуваний як у діях так і у думках. Тому шо він сказав зараз за дві години у нього може здивування. Тільки справи. Тому побачимо. Як шо генерали Пентагону знайшли до нього підхід то це добре. Питання на скільки вони переконали нарціса та на який термін цього вистачить.
показати весь коментар
11.07.2025 18:31 Відповісти
Бомбардувальники США ще в Европі? Там залишилось трохи протибункерних бомб.
показати весь коментар
11.07.2025 18:10 Відповісти
Цієї ночі побачимо
показати весь коментар
11.07.2025 18:15 Відповісти
а почему журналисты не задают такие же вопросы зеленскому? ведь именно при нём было закрыто большинство ракетных программ. и на четвёртом году войны кроме обещаний и видосиков нечего нет.
показати весь коментар
11.07.2025 18:17 Відповісти
Неначасі
показати весь коментар
11.07.2025 18:31 Відповісти
Журналістів з такими запитаннями тримають від Зеленського на відстані гарматного пострілу.
показати весь коментар
11.07.2025 18:36 Відповісти
как ловко власть зеленского перекинула на США проблему с оружием! сами всё испоганили, а других обвиняют в бездействии и равнодушии! и народец дружно подхватил эту песенку!
показати весь коментар
11.07.2025 19:19 Відповісти
Повторюсь, але четверта влада виявилась першою.
показати весь коментар
11.07.2025 19:21 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=nxl20bY4y38

Годину тому - не погребуйте російською, щоб послухати прекрасні новини про 155 бригаду рашистів від Яковини - радіо НВ
показати весь коментар
11.07.2025 18:20 Відповісти
новина саме про їхні справи на Сумщині зараз після знищення усього командування дронами ЗСУ
показати весь коментар
11.07.2025 18:21 Відповісти
Придворних садистів Путіна добили під Сумами | "Лінія дронів" прорвала систему безпеки Збройних сил Росії...
показати весь коментар
11.07.2025 18:25 Відповісти
Щось "155"тим(ні там ні тут) не везе,потрібна консультація нумеролога.
показати весь коментар
11.07.2025 19:04 Відповісти
довго чекати - 2 тижні
показати весь коментар
11.07.2025 18:22 Відповісти
Дальше это когда? Через две недели?
показати весь коментар
11.07.2025 18:22 Відповісти
ага
показати весь коментар
11.07.2025 18:26 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2025 18:36 Відповісти
це з анікдота -буде, як в Одесі.
а що було в Одесі?
показати весь коментар
11.07.2025 18:36 Відповісти
"Ви побачите, що відбуватиметься далі". Джерело: https://censor.net/ua/n3562791

Запасаемся попкорном, если его ещё не раскупили.
показати весь коментар
11.07.2025 18:37 Відповісти
...а в кінці сказав - доннеррветтерр!
показати весь коментар
11.07.2025 18:45 Відповісти
по дитячій республіканській лікарні ..охмадит.. була ракета . нам в черговий раз поспівчували -- те саме буде і цього разу --- а от якби пару ..таурас.. вхерячили по кремлю щоб куски міміі лєніна збирали по красной площаді а ***** здристнуло на урал в бункер ото була б допомога
показати весь коментар
11.07.2025 18:46 Відповісти
Поучаствует
Непременно
показати весь коментар
11.07.2025 18:49 Відповісти
Дай то Бог.
показати весь коментар
11.07.2025 19:15 Відповісти
На жаль, усі ті бомби від трумпа аж нічого поганого іранцям не зробили - ті встигли усе поховати, а дещо зовсім було не там, де бомбили. Таке... з гармати по горобцях. У прямому сенсі!
показати весь коментар
11.07.2025 21:37 Відповісти
Блажен, кто верует, тепло ему на свете(с)
показати весь коментар
11.07.2025 21:44 Відповісти
Ну то йдіть і дайте йому віагру. Самі балачки тут розводите.
Все буде як заажди і нічого він не зробить.
показати весь коментар
12.07.2025 01:55 Відповісти
На цей раз він дасть три тижні.
показати весь коментар
11.07.2025 18:48 Відповісти
Чувствую что на эмоционально неуравновешенного Трампа все-таки больше надежд, чем было с мумией Джо.
показати весь коментар
11.07.2025 18:49 Відповісти
5 місяців тільки гірше й гірше відношення сша до України:

- двічі зупинка допомоги
- забрали засоби для збиття шахедів
- жодного слова про продовження допомоги
- жодного слова про 1 млрд pda

то чому зараз ми маємо вірити, що емоції трампа перейдуть в корисні для України і сша дії?
показати весь коментар
11.07.2025 19:39 Відповісти
«От него кровопролитиев ждали, а он чижика съел»
показати весь коментар
11.07.2025 19:09 Відповісти
В-2 вже підвішують протибункерні бомби?
показати весь коментар
11.07.2025 19:13 Відповісти
"Маленький сюрприз" от агента кгб краснова??
показати весь коментар
11.07.2025 19:23 Відповісти
А побачимо через два тижні, вірно?
показати весь коментар
11.07.2025 20:25 Відповісти
Нічого