5722 відвідувача онлайн

Зеленський поговорив з Трампом: Домовилися частіше зідзвонюватись і координувати наші кроки

Президент Зеленський провів розмову з президентом Трампом 14 липня

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з президентом США Дональдом Трампом.

Про це глава держави написав у своєму телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

"Говорив із Президентом США Дональдом Трампом. Дуже хороша розмова. Дякую за готовність підтримувати Україну та працювати надалі разом, щоб зупинити вбивства та встановити тривалий і справедливий мир. Президент Трамп розповів про свою зустріч із Генсеком НАТО Марком Рютте. Важливо, що в нас такі добрі відносини і країни Альянсу стараються збільшувати видатки на оборону", - розповів Зеленський.

Співрозмовники обговорили необхідні засоби та рішення, щоб дати більше захисту людям від російських ударів і зміцнити позиції України. 

"Готові працювати максимально продуктивно, щоб досягти миру. Домовилися частіше зідзвонюватись і координувати наші кроки й надалі. Дякую, пане Президенте! Дякую, Америко!", - резюмував глава держави.

Нагадаємо, що президент США Трамп заявив про домовленості з НАТО щодо постачання озброєння Україні.

Своєю чергою генсек НАТО Марко Рютте розповів, що НАТО платитиме за зброю для України, яку вироблятимуть Сполучені Штати Америки.

Крім того, президент США також пригрозив Росії "дуже суворими митами", якщо протягом 50 днів не вдасться досягнути мирної угоди щодо України.

Окрім того, США готуються надіслати Україні комплекси Patriot з однієї країни, що має на озброєнні аж 17 таких систем.

Топ коментарі
+7
показати весь коментар
14.07.2025 22:52 Відповісти
+5
клоун ***
показати весь коментар
14.07.2025 22:52 Відповісти
+3
домовились частіше домовлятись частіше зідзвонюватись.
показати весь коментар
14.07.2025 23:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
14.07.2025 22:52 Відповісти
клоун ***
показати весь коментар
14.07.2025 22:52 Відповісти
Клоун у Кремлі сидить
показати весь коментар
14.07.2025 22:57 Відповісти
"Клоун у Кремлі сидить"

зе в кремле? хотя может быть
показати весь коментар
14.07.2025 23:01 Відповісти
не клоун сидить у кремлі. Рузвельт також був актором комедійного плану але клоуни тоді сиділи в СРСР
показати весь коментар
14.07.2025 23:14 Відповісти
"Рузвельт також був актором комедійного плану"

охренеть. сам придумал, или зе надоумил?
показати весь коментар
15.07.2025 00:24 Відповісти
То ***** - вбивця, мародер і воєнний злочинець. І Зеленський - не клоун. Він злочинець і знає про це.
показати весь коментар
15.07.2025 11:59 Відповісти
"Зеленський поговорив з Трампом: Домовилися частіше зідзвонюватись і координувати наші кроки" Джерело: https://censor.net/ua/n3563263 Ну і про що ці два Барони Мюнхгаузени будуть зідзвонюватися? Чи по графіку йде у пуйла захоплення Донбасу, на яке Донні-гандонні щедро виділив пуйлу 50 днів? Донні-гандонні- це жахлива ганьба Америки навічно.
показати весь коментар
15.07.2025 11:44 Відповісти
Погоняли порожняки.
показати весь коментар
14.07.2025 22:56 Відповісти
Два дебіла ото сила
показати весь коментар
15.07.2025 12:29 Відповісти
Яка милота!
показати весь коментар
14.07.2025 22:57 Відповісти
аж дивно, може хтось трампу норм ліків дав? дід раптово перестав вірити хлу й вирішив підтримувати Україну
показати весь коментар
14.07.2025 22:58 Відповісти
Схоже на те що йому свої, ну ті що при дуже-дуже великих грошах натякнули і він зрозумів.
показати весь коментар
15.07.2025 12:31 Відповісти
показати весь коментар
14.07.2025 23:14 Відповісти
"Гусар!" )
показати весь коментар
14.07.2025 23:28 Відповісти
Домовилися зідзвонюватися частіше.
В середу йдемо на 🍄‍🟫.
В суботу на риболовлю🐟
В неділю на дискотеку🕺💃
показати весь коментар
14.07.2025 23:35 Відповісти
такие отличные обещания\"угрозы", что Хйло несомненно должен ввалить очередными дронами и ракетами. 50 дней Трампу можно спать спокойно, а то постоянно две недели и две недели, Абдристович уже наверное пожалел, что в штаты свалил.
показати весь коментар
14.07.2025 23:36 Відповісти
домовились частіше домовлятись частіше зідзвонюватись.
показати весь коментар
14.07.2025 23:43 Відповісти
Бреше клоун!Про що може говорити взагалі тупий,не знаючий англійської?
показати весь коментар
14.07.2025 23:54 Відповісти
вовка користується Трампом як хйло? його ПАРодюсер Єрмак як акторишка вчить цьому?
показати весь коментар
15.07.2025 01:19 Відповісти
Обкурений ішак намагається підкреслити свою значимість.
показати весь коментар
15.07.2025 07:29 Відповісти
Дай Боже нашому