7164 відвідувача онлайн

САП відкрила кримінальне провадження проти Стефанішиної за підозрою у зловживанні владою. ДОКУМЕНТ

Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо ймовірних неправомірних дій віцепремʼєр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України - міністерки юстиції України Ольги Стефанішиної.

Про це повідомили у НАБУ на запит нардепа "ЄС" Олексія Гончаренка, передає Цензор.НЕТ.

Стефанішину підозрюють у зловживанні владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст. 364 КК України). Кримінальне провадження було відкрито 11 червня 2025 року.

САП відкрила кримінальне провадження проти Стефанішиної за підозрою у зловживанні владою

Досудове розслідування проводять детективи НАБУ.

Цією статтею передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, що нещодавно журналісти Hromadske опублікували розслідування, в якому йдеться, що міністерка юстиції Ольга Стефанішина користується квартирою, яка належить її матері, Надії Кравець. Водночас у декларації посадовиці згадок про цю квартиру немає.

Після того, як журналіст hromadske Максим Коцюбинський зафіксував, що міністерка юстиції Ольга Стефанішина користується квартирою, якої немає в декларації, його доправили до відділку поліції.

Раніше у Верховній Раді зареєстрували постанову про звільнення з посади віцепрем'єрки з євроінтеграції та міністерки юстиції України Ольги Стефанішиної.

Перед цим у розслідуванні "УП" йшлося, що люди з близького оточення віцепрем’єрки з європейської інтеграції, міністра юстиції Ольги Стефанішиної отримали в управління через АРМА чотири великих об’єкти нерухомості. Серед цих об’єктів, зокрема, Будинок профспілок на Майдані Незалежності.

Топ коментарі
+42
показати весь коментар
16.07.2025 17:40 Відповісти
+18
Видно в САП інша заставка на смартфоні
показати весь коментар
16.07.2025 17:33 Відповісти
+17
А проти Свириденко - коли?
показати весь коментар
16.07.2025 17:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
слідуючий повинен бути зєля та єрмак
показати весь коментар
16.07.2025 17:33 Відповісти
Зе&Ермаки , знущаються над Світом , не кажучі вжє про українців ‼️Мстять , за те, що їх чмирилі колись"хохли" , як кукарікало , зейло ‼️Вони призначили ,воровку Стефанішуну , яка вжє не підозрювана , а обвинувачена в розкраданні , мільойнів , від ЕС, на розвиток Евроінтеграцііі в уряді Азарова , міністром Юстиції 🙃, ця ****** вкрала Дом Профспілок , разом з подельнецію зейла , керівницею АРМА, так за цє її на підвищення , послом в США⁉️⁉️⁉️ Всі зрадникиі мародери , під дахуванням Зе пі то рі в , але , колись нарвуться на ФБР ,коли Трамп счезнє
показати весь коментар
16.07.2025 18:42 Відповісти
Видно в САП інша заставка на смартфоні
показати весь коментар
16.07.2025 17:33 Відповісти
Жабогадюкінг продовжується.
показати весь коментар
16.07.2025 17:33 Відповісти
Там ше "довгоносик" як вуж на сковорідці вийожується - не хоче до цугундеру
показати весь коментар
16.07.2025 17:34 Відповісти
Добре.
Чикаємо істерики Zе.
показати весь коментар
16.07.2025 17:35 Відповісти
По "чинарику" давно в'язниця сумує.
показати весь коментар
16.07.2025 17:38 Відповісти
Уточнюю - піаніно у клюбі ІТК та місце під шконкою. На житомірській N-4.
показати весь коментар
16.07.2025 17:41 Відповісти
показати весь коментар
16.07.2025 17:40 Відповісти
навіть шаріков, хоч і небритий, але в піджаку і з галстуком!
показати весь коментар
16.07.2025 20:57 Відповісти
А проти Свириденко - коли?
показати весь коментар
16.07.2025 17:42 Відповісти
показати весь коментар
16.07.2025 18:47 Відповісти
ця гнида під , особистим дахом ермака Вся її родина в Лондоні , а Умерова в США ! авсі вони заробітчани на війні
показати весь коментар
16.07.2025 19:02 Відповісти
Інтегрувала, інтегрувала, та не виінтугрувала.
показати весь коментар
16.07.2025 17:52 Відповісти
показати весь коментар
16.07.2025 17:54 Відповісти
Так судячи з того що набу за минулий рік не притягнуло жодного посадовця, то під шумок ходять чутки о реорганізіції сап та набу.
Тим більше шо фактично тепер набу втратило протекцію у лиці США і можно на нього тиснути
показати весь коментар
16.07.2025 17:56 Відповісти
В верещуці коли відкриють?
показати весь коментар
16.07.2025 17:58 Відповісти
Это как в истории, где Штирлиц расхаживает в буденовке по штабу РСХА. Шелленберг-> Мюллеру : бесполезно, все равно отп...ся.
показати весь коментар
16.07.2025 17:58 Відповісти
Вікі нагадує:

У жовтні 2019 Стефанішиній було висунуте звинувачення у розкраданні або розтраті державних коштів в особливо великих розмірах групою осіб (ч. 5 ст. 191 ККУ). Причиною було те, що під час роботи у міністерстві юстиції за міністерки https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%88_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D0%9B%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B4%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0 Олени Лукаш Стефанішина займалася тендером на проведення досліджень українського законодавства, міністерство юстиції заплатило 2,5 млн грн, одна сторінка аналізу коштувала від 1,4 тисячі до 4,5 тис. грн.

26 вересня 2023 у https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D1%89%D0%B8%D0%B9_%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BF%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D1%83%D0%B4_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 ВАКС провів перше підготовче судове засідання у справі.
показати весь коментар
16.07.2025 18:02 Відповісти
,,Очевидне-неймовірне".
показати весь коментар
16.07.2025 18:18 Відповісти
Не вже це правда??? А дбр де??? І шо насправді покарають??? Трошки смішно!!!!
показати весь коментар
16.07.2025 18:19 Відповісти
Жизнь как зебра, полоса за полосой:

То черной, то белесой, то прямой.

И в этой карусели, суете,

Найдется место каждому в мечте.

А если грустно, если в сердце тьма,

То просто сделай вид, что ты - зима.

Застынь, замри, не двигайся, молчи,

Потом весна придет, и все в печи.

И пусть весь мир качается, шатается,

Своя тропа сама тебя катает.

Не надо думать, строить, напрягать:

Лети себе, и можешь не страдать.

Плыви по телу, как по реке вода:

Неважно, где, неважно, когда.

Ведь в этой жизни, в этом кураже,

Важно одно - что ты живешь уже.

И если даже что-то не срослось,

Не плачь, не ной, ведь это все насквозь.

Просто улыбнись, пожми плечами, друг:

Всё будет хорошо, в конце-то вдруг.
показати весь коментар
16.07.2025 18:23 Відповісти
Тому і хочуть розпустити НАБУ...
показати весь коментар
16.07.2025 18:23 Відповісти
Та там на будь яку зелено-синю наволоч треба справу відкривати. Що ми і зробимо одразу за найменшої нагоди.
показати весь коментар
16.07.2025 18:25 Відповісти
Афігенна відзнака для кандидатки у Премьери!
показати весь коментар
16.07.2025 18:32 Відповісти
наче на прем'єра Свіриденко пропонували (з МінЕка), а Стефанішина (з МінЮсту)...

Думаю Стефанішина вирішила, як міністр юстиції, проконтролює якість виконання покарань, призначених за Кримінальним кодексом, тобто пенітенціарну політику.
(Це одна з функцій МінЮста)
показати весь коментар
16.07.2025 19:11 Відповісти
По последним инсайдам ее ждет пост посла при ЕС. Европа встречай).
показати весь коментар
16.07.2025 18:47 Відповісти
залікова робота на профпридатність,походу здала
показати весь коментар
16.07.2025 18:57 Відповісти
Давно пора !
показати весь коментар
16.07.2025 18:56 Відповісти
зроблять з неї жертву правохоохоронного терору,хоча всі свої з однієї пісочниці
показати весь коментар
16.07.2025 18:58 Відповісти
что ей сделают бутафорские суды и органы, если они не настоящие и всюду занимают места продажные персонажи организованной приступности выстроенной олигархами агентами врага с Москвы.
показати весь коментар
16.07.2025 19:24 Відповісти
Татаров так радо вітає Дерьмака?
показати весь коментар
16.07.2025 19:36 Відповісти
Хороший у нас ККУ, за всі надра країни - 3 роки)
показати весь коментар
16.07.2025 19:59 Відповісти
Лукаш, за неї, дуже і не хвилюється, бо витратний матеріал для ригоАНАЛІВ, ця стефанішина! Гешефтні гроші та майнові оборудки, «доброчесні від портнова», уже переоформили на родичів помічників ригоАНАЛІВ!!
Шмигаль, може її, і на поруки взяти, і на коліна, і на курси оформити, щоб на послицю відправили, з Оманського опу…
показати весь коментар
16.07.2025 20:12 Відповісти
Цікаво а у зелених в команді є хоч одна порядна людина
показати весь коментар
16.07.2025 21:02 Відповісти
Ну поставили підлеглі заставку собі на смартфони, ну культ лічності, ну так шо тепер за це справу відкривать?
FREE STEFANISHINA
показати весь коментар
16.07.2025 21:14 Відповісти
Терміново послицею до США!

Рятуємо коханку косоокої!
показати весь коментар
17.07.2025 06:42 Відповісти
Так у вас там є тіпуля, який «тіхонько у лєс ушол». До нього та його кума питань більше нема?)))
показати весь коментар
17.07.2025 08:35 Відповісти
Найбільші злочинці в Україні - це українська влада! 😱😱
показати весь коментар
17.07.2025 08:37 Відповісти