Шмигаль про 5 років на посту прем’єра: Разом ми вистояли й втримали країну

Експрем'єр-міністр України Денис Шмигаль подякував команді Кабінету міністрів після відставки.
Про це він написав у своєму телеграмі, передає Цензор.НЕТ.
"П'ять років на чолі Уряду. Багато викликів, важкі рішення, невпинна робота. Але передусім — це про людей, з якими ми пройшли цей шлях разом. Дякую команді Кабінету Міністрів України. Кожному співробітнику, усім, хто працював у режимі воєнного часу, без відпусток, без вихідних. Дякую керівникам міністерств і відомств, які брали на себе найважчі рішення. Разом ми вистояли й втримали країну", - написав він.
Нагадаємо, прем'єр Шмигаль подав заяву про відставку з посади прем’єра.
Зеленський висловив переконання, що досвід Шмигаля буде корисним на позиції міністра оборони України.
Раніше повідомлялося, що у червні Верховна Рада може внести правку в закон, що може дозволити звільнити прем'єр-міністра Дениса Шмигаля. Згодом Зеленський повідомив, що запропонував Свириденко очолити уряд України та суттєво оновити його роботу.
16 липня Верховна Рада України підтримала відставку Дениса Шмигаля з посади прем'єр-міністра.
- За ТРИ роки НАКРАЛИ на ТРИСТА років своїм сім'ям!