6667 відвідувачів онлайн

Шмигаль про 5 років на посту прем’єра: Разом ми вистояли й втримали країну

Кабінет міністрів

Експрем'єр-міністр України Денис Шмигаль подякував команді Кабінету міністрів після відставки.

Про це він написав у своєму телеграмі, передає Цензор.НЕТ.

"П'ять років на чолі Уряду. Багато викликів, важкі рішення, невпинна робота. Але передусім — це про людей, з якими ми пройшли цей шлях разом. Дякую команді Кабінету Міністрів України. Кожному співробітнику, усім, хто працював у режимі воєнного часу, без відпусток, без вихідних. Дякую керівникам міністерств і відомств, які брали на себе найважчі рішення. Разом ми вистояли й втримали країну", - написав він.

Нагадаємо, прем'єр Шмигаль подав заяву про відставку з посади прем’єра.

Зеленський висловив переконання, що досвід Шмигаля буде корисним на позиції міністра оборони України.

Раніше повідомлялося, що у червні Верховна Рада може внести правку в закон, що може дозволити звільнити прем'єр-міністра Дениса Шмигаля. Згодом Зеленський повідомив, що запропонував Свириденко очолити уряд України та суттєво оновити його роботу.

16 липня Верховна Рада України підтримала відставку Дениса Шмигаля з посади прем'єр-міністра.

Топ коментарі
+15
Та да! Втримали країну! У липких зелених ручках. Не всю, правда.
показати весь коментар
16.07.2025 18:28 Відповісти
+12
Якби не Шмигаль, навіть не знаю, що було б з усіма нами. )
показати весь коментар
16.07.2025 18:26 Відповісти
+11
Шмигаль:
- За ТРИ роки НАКРАЛИ на ТРИСТА років своїм сім'ям!
показати весь коментар
16.07.2025 18:30 Відповісти

Завантаження...