8721 відвідувач онлайн

Після підтримки виданням ZN.UA Шабуніна анонімні Telegram-канали ОП почали атакувати журналістку медіа Інну Ведернікову, - ЦПК

Після підтримки Шабуніна ZN.UA почалися атаки на журналістку Ведернікову

Після того, як редакція видання ZN.UA виступила із заявою щодо тиску влади на очільника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна анонімні Telegram-канали Офісу президента почали атакувати журналістку медіа Інну Ведернікову.

Про це в соцмережі фейсбук повідомив Центр протидії корупції, інформує Цензор.НЕТ.

"Після підтримки виданням ZN.UA Віталія Шабуніна - анонімні Telegram-помийки Банкової почали атакувати журналістку медіа Інну Ведернікову. Суть атаки: кримінальна справа ДБР щодо чоловіка Інни - військовослужбовця Володимира Резнікова, якого хочуть звинуватити в незаконному збуті патронів. Справу почали ще кілька років тому, але дискредитаційні атаки на журналістку дивним чином активізувалися саме зараз, коли Офіс президента відчув, що може робити будь-що із людиною, чиї думки та тексти йому не подобаються", - сказано в повідомленні.

У ЦПК зазначили, що у "Детектор медіа", які займаються також і дослідженням кейсів дезінформації, підтвердили - кампанія щодо Інни Ведернікової має замовний характер.

"Що не дивно. Адже саме Інна багато писала про найбільш сенситивні для влади теми: адвокатів-хакерів, які, за версією слідства, ТОП корупційні справи та тиск на журналістів та ГО. Зліпити злочинця і "збройного барона" орли Татарова-Єрмака через ДБР за керівництва Сухачова можуть з будь-якого військовослужбовця, який забув вдома патрони", - йдеться у повідомленні.

Центр протидії корупції висловив підтримку журналістці Інні Ведерніковій, її родині та редакції ZN.UA.

скрин

скрин

Нагадаємо, що у своїй заяві щодо тиску влади на очільника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна видання ZN.UA повідомило, що питання щодо голови ЦПК Шабуніна президент України Володимир Зеленський порушував на засіданні Ставки верховного головнокомандувача.

Справа Віталія Шабуніна

Нагадаємо, що 11 липня працівники ДБР повідомили про підозру голові Центру протидії корупції Віталію Шабуніну.

Раніше повідомлялося, що ДБР проводить обшук у голови Центра протидії корупції Віталія Шабуніна за місцем служби у Чугуївському районі Харківської області та вдома.

Нагадаємо, голова ЦПК розповідав, що народні депутати від фракції "Слуга народу" зареєстрували законопроєкт № 13271-1, який дозволить посадовцям уникнути покарання за корупцію після звільнення. Голосувати за нього планують наступного тижня.

Він також повідомляв, що 3 червня 2025 року відбулося чергове засідання Верховної Ради, під час якого фракція "Слуги народу" підтримала низку скандальних законопроєктів.

У лютому 2025 року Шабунін заявив, що його переводять з Києва на Харківщину. Він пов'язує це із критикою влади.

15 липня Печерський районний суд Києва 15 липня обрав для голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна запобіжний захід у вигляді особистого зобовʼязання до 20 серпня.

Топ коментарі
+46
Давно вже час визнати: в Україні немає Конституції, немає Законів, немає Президента, немає влади, немає демократії, немає свободи слова.
Є лише обдовбана банда блазнів, нікчем, мародерів, хабарників, крадіїв та зрадників, яка захопила владу і зробила з країни власну годівницю, та робить все що заманеться для збереження свого безкарного царювання.

показати весь коментар
18.07.2025 21:03 Відповісти
+41
Нажаль, це бумеранг. I ZN у цілому, і Шабунін, і Калєнюк і Вєдєрнікова у 2019-му все зробили для пр приходу влади Коломойського-Портнова- Зеленьського.
Тепер це плоди, що пожинає все українське суспільство за бажання " прівєсті маладіє лістса".
показати весь коментар
18.07.2025 20:49 Відповісти
+30
а як тоді харчуватись
ЗЄліним ОПа-ришам?
показати весь коментар
18.07.2025 20:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ВААще якісь там тЄлЬЄграм кАнали це повний шлак. Вимкнув і вже ніхто тебе не достає. Раніше якось жили без тих тЬЄлЬЄграм і здоровіші були
показати весь коментар
18.07.2025 20:47 Відповісти
а як тоді харчуватись
ЗЄліним ОПа-ришам?
показати весь коментар
18.07.2025 20:50 Відповісти
На фронт. Там зараз непогано платять
показати весь коментар
18.07.2025 20:52 Відповісти
По якому тарифу за тцк отримав?
показати весь коментар
18.07.2025 22:17 Відповісти
Він мав ввиду ухилянтів з ТЦК
показати весь коментар
18.07.2025 23:14 Відповісти
Ти що, Санчо-Пансою у того троля підробляєш, чи Ослом?
показати весь коментар
19.07.2025 00:37 Відповісти
Невже, Зелені такі... аси?
показати весь коментар
18.07.2025 20:49 Відповісти
...аси, ..аси, ...аси, ..... !

.
показати весь коментар
18.07.2025 20:51 Відповісти
Нажаль, це бумеранг. I ZN у цілому, і Шабунін, і Калєнюк і Вєдєрнікова у 2019-му все зробили для пр приходу влади Коломойського-Портнова- Зеленьського.
Тепер це плоди, що пожинає все українське суспільство за бажання " прівєсті маладіє лістса".
показати весь коментар
18.07.2025 20:49 Відповісти
саме так !

як любить казати наш бабломойський шеф:

"Життя це супермаркет, але наприкінці стоїть каса"

.
показати весь коментар
18.07.2025 20:54 Відповісти
Порошенко звичайно краще за Зеленського, але він теж далеко не святий. Не створюйте ідолів.
показати весь коментар
18.07.2025 21:32 Відповісти
Святі і політика несумісні. Виборці повинні користуватись саме критерієм "краще-гірше". І мова не про обіцянки, а про реальні справи. Байки про святих - свідома маніпуляція. Так само як про нові обличчя, руйнування існуючих державних інституцій, заміну персональних авто на велосипеди та передачу дітям державних дач,.....
показати весь коментар
18.07.2025 21:57 Відповісти
Святі бувають на іконах у церквах. Реальні політики, це люди, що оцінюються за критеріми, Краще- Гірше-Найгірше. Так от оцінка дій Зеленьського- катастрофа. Це хлопчик, своїми дитячими діями і поведінкою підштовхнув карло- пу до агресії.
показати весь коментар
18.07.2025 22:21 Відповісти
Так "мудрий нарід" і привів Зе до вдади то чому ж тепер ниє ??? По ділам.
показати весь коментар
19.07.2025 10:49 Відповісти
Так, до Пороха дійсно дуже багато запитань, але дехто вибрав па-пріколу на паржать. Але тепер ті дехто не хочуть ржать, а скиглять-ниють. І чого воно так ? А можливо дурні повинні страждати допоки не порозумнішають.
показати весь коментар
19.07.2025 10:54 Відповісти
Так хуже не будет же. Девиз такой был.
показати весь коментар
19.07.2025 21:03 Відповісти
Например, Порошенко назначил свободовцев министров, а те оказались ворюгами коррупционерами. Он решил там поддерживать всех этих реформаторов, а те оказались бездарями или воришками, лобирующими интересов олигархов.
И все эти зашкваренные гандоны вместо с люстрированными рыгами начали рассказывать какой Порошенко плохой. И в этом им помог Пинчук, который мечтал торговать с Россией и Коломойский.

А так да. Порошенко плохой, а не потому что украинцы выбрали доверять ворью, которые критиковали Порошенка. Та же история была с Ющенко один в один.

Президент обижает ворье, ворье начинает рассказывать какой президент плохой и народ бежит свергать президента. А если он помогает ворью, как Зеленский, то все его любят.
показати весь коментар
19.07.2025 21:08 Відповісти
а ти звідки, хєрой?
показати весь коментар
19.07.2025 12:22 Відповісти
Ну, і що ви пропонуєте? Нехай Шабуніна саджають, бо це "бумеранг"? Bи підтримуєте дії Татарова з ДБР?
показати весь коментар
19.07.2025 10:36 Відповісти
Ні, " ми" не підтримуємо, а ти зміст комментаря зрозумів?
показати весь коментар
19.07.2025 12:27 Відповісти
А ви статтю, яку коментуєте зрозуміли? Яке відношення до неї має ваш "бумеранг", і чому ви говорите мені ТИ???
показати весь коментар
19.07.2025 13:13 Відповісти
1. Бажаю гововорити тобі " ти" і говорю. Не подобається, не слухай.
2. Для тебе як для " одарованого інтелектуала" ще раз.
Всі ці люди і Шабунін і Мостова і Вєдєрнікова і ще тисячі журналістів і ЛОМів,у 2019- му році зробили із різних мотивів все, щоб саме монопольна і безконтрольна влада Зеленьського позалізала у крісла.
І тепер бумеранг скоїного їми, дістав і їх, все просто. Таке в історії людства відбувалося мілліон разів. Сталося із усіма нами, завдяки роботі ЛОМів.
показати весь коментар
19.07.2025 13:21 Відповісти
Наталья Истомина , ну "дістав" твій "бумеранг" Шабуніна(і навіть, вже мене дістав ), і що далі, - тобі від цього полегшало???
показати весь коментар
19.07.2025 14:06 Відповісти
Небажання визнання, чи Шабуніним, Вєдерніковою, своєї участі у монополізації авторитарної влади, це і той розчин, що цементує владу.

Щоб ці люди дійсно хотіли змін, вони у першу чергу повинні були б заявити, що у тому числі і завдяки їм ця влади виробляє беззаконня.
І завляти на кожному кроці це. Всі тисячі корисних ідіотів. От тоді буде звиля.

А так, нагадили втихаря, із під куща визирають, "" Ой, а хто ето сдєлал"..

19.07.2025 17:48 Відповісти Видалити Посилання
показати весь коментар
19.07.2025 17:50 Відповісти
Не вийшло у досвідченного енакієвського уркі а кривобівневсткий блазень думає шо у нього вийде?
показати весь коментар
18.07.2025 20:51 Відповісти
абсолютна влада= абсолютна відповідальність.
показати весь коментар
18.07.2025 20:52 Відповісти
= безпрєдєл

.
показати весь коментар
18.07.2025 21:21 Відповісти
звичайні підари,в поганому сенсі..
показати весь коментар
18.07.2025 20:52 Відповісти
...анонімні Telegram-канали Офісу президента почали .... Джерело: https://censor.net/ua/n3564081
- що за маячня ? Якщо вони "анонімні" до чого там Офіс Президента ?
показати весь коментар
18.07.2025 20:53 Відповісти
Основні характеристики анонімних телеграм-каналів:

Відсутність інформації про авторів:

Користувачі не знають, хто стоїть за контентом, і хто насправді є творцем каналу.

Поширення дезінформації та маніпуляцій:

Анонімність дозволяє авторам каналів поширювати неправдиву, викривлену інформацію або маніпулювати громадською думкою без наслідків, оскільки вони не несуть відповідальності за свої дії.

Використання псевдоекспертів:

Анонімні канали часто посилаються на "експертів", які не є такими в реальності, або ж використовують їхні слова у викривленому вигляді, щоб підтримати свої наративи.

Емоційне забарвлення та маніпуляції:

Автори анонімних каналів часто використовують емоційну лексику, нагнітання та прийоми маніпулювання, щоб вплинути на аудиторію.

Порушення прав і свобод:

В анонімних телеграм-каналах часто зустрічаються порушення прав людини, розпалювання ворожнечі, розголошення особистої інформації та інші форми дезінформації.
показати весь коментар
18.07.2025 22:36 Відповісти
...навіщо в загалі серфіти по помойкам?!
показати весь коментар
18.07.2025 23:11 Відповісти
От цього я теж не знаю.
Але кількість підписників у цих лайнярнях каже, що багатьом пофіг, що сприймати.

Тому вони таки впливають на суспільну думку. Забагато лайноїдів.
показати весь коментар
19.07.2025 00:30 Відповісти
Ні про що це не каже. Я теж підписаний на «труху», це не означає, що хоч щось про що я там читаю відкладається в моїй голові. Мені просто треба оцінювати на якому етапі деградації перебуває українська пропаганда. Особливо цікава оця хєрня, бо репрезентує собою середньостатистичного гопника зі сходу, любителя відосів з кишками і вождізму
показати весь коментар
19.07.2025 10:33 Відповісти
В поісках істіни !
показати весь коментар
19.07.2025 10:56 Відповісти
Обвинувачений у незаконному збуті *********** ексзаступник начальника ДАІ та куратор спецпрзначенців "Кобра" Володимир Резніков, мобілізувався до ЗСУ, щоб зупинити розгляд його справи. Про це https://unn.ua/news/ekszastupnyk-nachalnyka-dai-i-soratnyk-yanukovycha-torhuvav-nelehalnymy-boieprypasamy-v-rozpal-viiny-ale-zamist-sudu-mobilizuvavsia-v-zsu-za-skhemoiu-nasirova повідомляє агентство УНН із посиланням на матеріали Києво-Святошинського районного суду Київської області.

За даними видання, Резніков, відомий своєю участю у переслідуванні активістів під час https://www.radiosvoboda.org/a/24520640.html Революції Гідності, обвинувачується у незаконному поводженні з ************ (ст. 263 КК України).

"Згідно з матеріалами суду, Резніков обвинувачується у незаконному збуті бойових припасів, що карається позбавленням волі на строк до семи років. Як повідомляють джерела, під час обшуку вдома Резнікова була присутня і його дружина, редактор видання "Дзеркала тижня" Інна Ведернікова. Однак Резніков не став чекати правосуддя, а мобілізувався до Збройних сил, через що розгляд справи було вимушено зупинено" - зазначається в матеріалі.
показати весь коментар
18.07.2025 20:54 Відповісти
Ну, які ж це «анонімні», та ще від Оманських з урядового кварталу???
Аброхамія, падляк, катлєта, безумна, та сотня служок з ВРУ, їх і в обличчя знають, ще коли гончарук із зеленським бізнесували, продаючи з України, медичні маски Китаю, під час Ковід-19!!!
Добре, що їх знають, і фахівці щодо кібербезпеки Західних Партнерів, разом, з відповідними людьми, в Україні!!!!
Щось подібне, уже було в Україні, коли, після втечі, ригоАНАЛІВ, уся їх обслуга-шушера з беркутнею, почали ховатися по норам, а пійманих отих, з Антимайдану, ну то уже окрема тема, з махніцьким, яремою, луценком…
Так і цих гнид, це жде!
показати весь коментар
18.07.2025 20:58 Відповісти
ЗЕлені не аси - вони підараси!
показати весь коментар
18.07.2025 20:59 Відповісти
Давно вже час визнати: в Україні немає Конституції, немає Законів, немає Президента, немає влади, немає демократії, немає свободи слова.
Є лише обдовбана банда блазнів, нікчем, мародерів, хабарників, крадіїв та зрадників, яка захопила владу і зробила з країни власну годівницю, та робить все що заманеться для збереження свого безкарного царювання.

показати весь коментар
18.07.2025 21:03 Відповісти
Все вірно! Якщо таку державу захопили такі істоти, то невелика вартість такої держави.
показати весь коментар
19.07.2025 14:01 Відповісти
Ведернік(ов) і ШабунІН - це єврейські фамілії, замасковані під кацапські! Чоловік в неї теж Резнік(ов)
показати весь коментар
18.07.2025 22:13 Відповісти
Смотрите НЕ перепутайте. Во всём виноват проклятий Порошенко . Это он исортил Зеленского.
показати весь коментар
18.07.2025 21:36 Відповісти
Якщо винен,то тільки в тому,що допустив сходження антиукр.проекту сн.
показати весь коментар
18.07.2025 21:42 Відповісти
В чому саме?
показати весь коментар
19.07.2025 01:27 Відповісти
Ці гниди не перед чим не зупиняться. Вони прийдуть за кожним хто буде тикати їх злодійкувати морди в те лайно, що вони роблять. Генерали, волонтери, журналісти, військові - до всіх дотянеться труслива рука ДБР, які з початком війні потікали до Львова, а тепер служать режиму. Недофюрер укріпляє свій авторитарний режим і хто більший ворог України ми навіть не здогадуємся.
показати весь коментар
18.07.2025 21:41 Відповісти
анонімні Telegram-помийки єрмака.
Навіть не спричняє когнітив диссонанс ))

Нездібна хрипуча нездара віддала все керівництво країною цому чорному зловісному єрмаку
показати весь коментар
18.07.2025 22:00 Відповісти
Але не на часі , нас мають за бидло , а ми будемо терпіти. Невже нема нікого , хто б взяв на себе відповідальність за країну? Бо Зе це вирок Україні.
показати весь коментар
18.07.2025 22:09 Відповісти
Можеш ти взяти, ми не проти
показати весь коментар
18.07.2025 22:15 Відповісти
Я ніхто і звуть мене ніяк , і нехай в мене IQ хоч 150 , але є так звані володарі людских думок , блогери , політики , які можуть нічого не вміти і не знати , але їх знають і йдуть за ними. За мною ніхто не піде , бо я не можу обіцяти плебсу молочні ріки і кисільні береги , я знаю , що ми в глибокій дупі по усіх позиціях , економіці , політиці , у військовому плані , у моральному плані. Усі влади доклали руку до цього , а остання забиває цвяхи в кришку домовини . Україна ще пручається , каже "Я ще не вмерла " , але вони забивають цвяхи. Я знаю , що вилізти з цієї дупи можна тільки ціною великих зусиль і мобілізації всього суспільства . Я знаю що це не правильно , коли маленька купка воює без продиху , ще менша заробляє гроші і краде як в останній день , а ціла маса кинута на призволяще і тільки Гетьманцев їх скубе як гусей. Тому я й кажу , що немає пророка в Україні. Була надія на Залужного , але він замість боротьби обрав тепле болото . Хто ще?Порошенко? Він нічого не зміни як і Ющенко. Усіх політиків влаштовує старий стан справ , коли вони наверху тасуються між собою. А ще є критики , яких знають ,вони критикують владу , але як дурні чекають від неї змін.
показати весь коментар
18.07.2025 22:39 Відповісти
Порошенко завдяки своєму вмінню домовлятися та дипломатичним навичкам якимось дивом зупинив широкомасштабну війну у 2014-2015 роках, підписавши Мінські угоди, які всі здуру критикували, не розуміючи, що тоді це був єдиний варіант зупинити путіна та виграти дорогоцінний час для України на модернізацію та перезапуск оборонної промисловості та армії. Найзатятіші критики Мінських угод це путін та ZEленський. І Мінські угоди не єдине питання, де вони збігаються в оцінках. І путін і ZEленський впевнені, що українці та рускійє то "адін народ", повторюючи цю мантру рускава міра, яка виправдовує агресію московії проти України https://www.facebook.com/watch?v=2024942548030310 Якби у 2019 був переобраний на наступний строк Порошенко, то широкомасштабної війни вдалось уникнути. Так вважаю не лише я, а й український філософ та перекладач Олексій Панич https://www.facebook.com/reel/1408204716875643?locale=ru_RU
показати весь коментар
19.07.2025 00:24 Відповісти
Я вважаю , що не вдалося б уникнути. Кацапія це тільки один пазл міжнародної політики. Я ввожаю , що все ще попереду , ще Китай полізе на Тайвань і при цьому кацапію буде штовхати на Європу , щоб та менше переймалась їх справами а була зайнята. Наша війна це лише тест міжнародної спільноти на зміну світового порядку. Був би хоч Порошенко , хоч сам Ярослав Мудрий , це б не змінило почтку війни , хіба що ху*ло б підготувався краще , а не ліз з парадною формою на Хрешатик. А з нашого боку можливо було б по іншому , хоча я не в захваті від Порошенко , скажу прямо , він не змінив те ,що треба було змінити ще 30 років тому - систему . Він просто очолив її , а очільники мінються -система залишається , і якщо її не міняти , вона в решті решт і свого бувшого очільника зжере , як зараз і відбувається. Уникання будь якої війни можливе тільки тоді ,коли готуєшся до неї і коли суперник бачить , що ціна перемоги перевищує можливості агресора , а в нашому випадку і Порошенко готувався не дуже активно. Взагалі у зіткненні двух однакових систем , а наша система не набагато відрізняється від кацапської , і усі мантри про демократію розбиваються нашою олігархією і реаліями українського політикуму , бо вони виявляються картонними декораціями , так от у цьому випадку завжди виграє розмір. Або якість або розмір. Ми не є критично якіснішими за кацапію , скоріше навпаки. Тому ми програємо бо не спромоглися перемогти нашу гнилу систему , а зараз система перемагає нас і веде у рабство.
показати весь коментар
19.07.2025 13:01 Відповісти
А ти не хочеш взяти?
показати весь коментар
19.07.2025 14:02 Відповісти
канали "ананімні" но точно від "ОП"! бридко читати подібний маячню!
показати весь коментар
18.07.2025 22:42 Відповісти
Коли шабуніна просили висловитись про незаконність бусифікації, то він відповідав, що з другого дня мобілізований і радив всім йти на фронт. Нешановний шабунін, раджу вам не відрядження в тил брати, а йти на фронт і еримінальні справи заморозити, тим паче що ви з 2 дня мобілізований, досвід маєте
показати весь коментар
18.07.2025 22:45 Відповісти
Підозра Шабуніну - важливий сигнал усім мобілізованим ухилянтам із тилового батальйону "Невидимка": не можна паразитувати на ЗСУ. Два світи. В одному воїни захищають країну, в іншому - шахраї мімікрують під захисників, порушуючи закон і підриваючи віру в ЗСУ", - написав "Сталкер".

Ветеран нагадав, що Шабунін формально обіймав посаду у 207 батальйоні ТрО, але у своїй частині не зʼявлявся. При цьому, за словами Сталкера, він отримував і грошове забезпечення, і щомісячну додаткову винагороду в розмірі 30 тисяч гривень. Увесь цей час активіст був прикомандирований до НАЗК та регулярно відвідував київські ресторани, зазначив він.

Окрім того, за словами Сталкера, активіст тривалий час користувався автомобілем Nissan Pathfinder, який був ввезений в Україну як гуманітарна допомога для військової частини А7376. Автівка до підрозділу не потрапила, натомість - залишилася в особистому користуванні активіста.

"Хлопці по копійці збирають донати на автівки. А цей ряжений чорт катається по Києву на джипі, який міг би врятувати не одне життя пацанам, і тягне "бойові" з бюджету, щоб пропити в ресторані", - написав Сталкер.

За словами ветерана, справа тягнеться роками, а правоохоронні органи, зокрема НАБУ, неодноразово намагались її закрити. Проте нещодавно слідчий суддя ВАКС скасував чергову постанову про закриття провадження, що й відкрило шлях до вручення підозри.

"Таким чином, суд вкотре не дозволив НАБУ відмазати від криміналу шахрая. Наступним логічним кроком мала стати підозра "антикорупціонеру". Сьогодні це відбулося", - наголосив він.

Реклама

У підсумку Сталкер зазначив, що підозра убезпечила Віталія Шабуніна.

"Підозра врятувала Шабуніна від того, щоб хтось з наших не вручив йому підозру "по зубах". Ми всі бачимо скільки такої нечисті розвелося. І якщо зараз її не почистити по закону, хлопці приїдуть почистять по справедливості", - підсумував він.

Як повідомлялося сьогодні, ДБР https://dbr.gov.ua/news/dbr-povidomilo-pro-pidozru-odnomu-iz-gromadskih-aktivistiv-za-uhilennya-vid-vijskovoi-sluzhbi-ta-shahrajstvo повідомило про підозру голові ЦПК Віталію Шабуніну, який, за даними слідства, систематично ухилявся від проходження військової служби та без законних підстав використовував транспортний засіб, призначений для потреб Збройних Сил України. Зокрема, задокументовано факти отримання ним щомісячного грошового забезпечення у розмірі понад 50 тисяч гривень, попри фактичну відсутність у військовій частині.

Активісту повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 409 КК України - ухилення від військової служби в умовах воєнного стану; ч. 2 ст. 190 КК України (в редакції Закону на момент вчинення кримінального правопорушення) - заволодіння чужим майном шляхом шахрайства, вчинене у великих розмірах. Санкція статті передбачає покарання до 10 років позбавлення волі, йдеться у повідомленні
показати весь коментар
18.07.2025 22:50 Відповісти
На одних тільки яйцях (по 17 грн) для ЗСУ відомими особами "зароблено" неспівмірно з тим що отримав Шабунін по ЗСУ. І нічого. Здається навіть продовжують і далі "заробляти" на поставках в ЗСУ.
показати весь коментар
19.07.2025 04:51 Відповісти
"своїм ВСЕ - ворогам ЗАКОН"! дуже знайома "формула"! якщо цей "антикорупціонер" вкрав хоч копійку, то ЧІМ він "кращий" від тих корупціонерів?
показати весь коментар
19.07.2025 07:10 Відповісти
а я колись їздив на інший кінець міста, щоб купити цю газету! який я був наївний, якщо журналісти цього видання підтримують таких як шабунін під час війни!
показати весь коментар
18.07.2025 22:54 Відповісти
все нормально, і Шабунін, і ZN, швиденько зроблять висновки, і випрвляться, вони ж нє парахаботи якісь.
показати весь коментар
18.07.2025 23:20 Відповісти
Еще раз спасибо 73 процентным идиотам. Как вам живется, как вам спится? Как вам цены? И самое главное: как вам погибшие дети? Кошмары не снятся?
показати весь коментар
18.07.2025 23:21 Відповісти
Треба розуміти, що виборці не стільки винуватці як є жертвами шахраїв-політиків і олігархів. Але ж треба намагатись думати щоб не стати жертвами шахраїв.
показати весь коментар
19.07.2025 05:41 Відповісти
Жертвы шахраїв... Это еще раз потверждает что бараны.
показати весь коментар
19.07.2025 07:49 Відповісти
+++++
показати весь коментар
19.07.2025 11:09 Відповісти
А Ви пробували що пояснити "мудрому наріду", або взагалі просто поспілкуватись ???
показати весь коментар
19.07.2025 11:08 Відповісти
А ну-ка расскажи, каких патриотов садили в 14-19 годах? Ты ничего не перепутал? Патриотов восле 19 года начали сажать, подоляшавка.
показати весь коментар
19.07.2025 07:47 Відповісти
Після закопування бездипломного юриста в Іспанії підлеглі Джилі з ДБР заметушилися -нє всьо так однозначно.
показати весь коментар
18.07.2025 23:33 Відповісти
В Україні зеленізм
показати весь коментар
19.07.2025 02:03 Відповісти
Зе ботофермы это фсбэшник Елдак и агент кремля паДлоляк....ну и конечно Нарко членограй...
показати весь коментар
19.07.2025 07:55 Відповісти
Співають оди зельонкіну, новій джулії
А коли спитаєш конкретно за що- відповідь одна йди геть боте, ваш чоколядний кращий був?
показати весь коментар
19.07.2025 09:27 Відповісти
Щось забагато цього шабуніна тут і захищають його мабуть всі з окопів
показати весь коментар
19.07.2025 08:17 Відповісти
В ви думали
Уявляєте як тремтять колінця зелених гадів коли вони згадують що відповідати за злочини прийдеться. Бо наступна влада 100% буде їх судити, бо є за що. Вони просто пішли по бєспрєдєлу, яніку і не снилось. ******* кроки тільки більшими темпами.
показати весь коментар
19.07.2025 09:26 Відповісти
ваші б слова та до Бога в уха )) Ющ те ж на кожному майдані України кричав - Бандитам - тюрьми ... а потім привів до влади Яника ... та і Петро ні кого не посадив з цих покидьків ... а бидло обрало до ВР посіпак Яника, Мертветчука, Бойків, Богуслаєвих ... інше бидло обирало собі в мери Труханових, Гепу, Допу, Вілкулів тощо ... а потім і главЗебіла ... отак і живемо ...
показати весь коментар
19.07.2025 18:08 Відповісти
Ото класний мем.))
нові молоді глисти і старі ОПариші.))))))
показати весь коментар
19.07.2025 10:38 Відповісти
Ці тварини атакують всіх громадян ! Тільки у різний спосіб. Я доведу це.
показати весь коментар
19.07.2025 11:13 Відповісти
Як бачимо, Ставка більше переймається переслідуванням критиків корупційних гешефтів влади, аніж обороною країни
показати весь коментар
19.07.2025 13:08 Відповісти
Коли вже єлдак-дерьмак буде гойдатися на гілляці???!!!!
показати весь коментар
19.07.2025 14:47 Відповісти