3861 відвідувач онлайн

Комбат 47 ОМБр Ширшин, який критикував командування за втрати, залишив посаду

Олександр Ширшин залишив посаду комбата 47 ОМБр

Командир батальйону в 47 окремій механізованій бригаді Олександр Ширшин залишив посаду.

Про це він повідомив у Фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Офіційно не комбат. Настав час залишити свій батальйон. Своїх бійців, з якими проходили не простий шлях, з якими "зростали" і вчилися воювати. Кожен усвідомлений пережитий досвід, навіть важкий і неприємний, може і має стати знаряддям для досягнення мети. Знаю, що мої бійці в стані це знаряддя застосовувати. Вірю, що у них вистачить сил і завзятості продовжувати нелегку справу і досягнути успіху. Мав за честь служити тут пліч-о-пліч з неймовірно гідними людьми. Пишаюся кожним з них", - зазначив він.

"А поки хтось буквально рахує цвяхи в розпорядженні батальйону, шукаючи привід для чергового розслідування, яких нині вже стільки, що я збився з рахунку, ми будемо далі продовжувати рухати той світ, стоячи перед черговою невідомістю, але з розумінням свого обовʼязку і великою мрією про сильну і незалежну Україну", - додав Ширшин.

Олександр Ширшин залишив посаду комбата 47 ОМБр

Що передувало?

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що комбат 47 ОМБр "Маґура" Ширшин подав рапорт на звільнення через "дебільні задачі" командування.

Своєю чергою Головред Цензор.НЕТ Юрій Бутусов, коментуючи вчинок Ширшина, зауважив, що заява комбата 47 ОМБр Ширшина вимагає офіційної реакції Ставки та командування. Подальші дії на Курщині слід планувати тільки після After action review.

Згодом повідомлялося, що за розпорядженням начальника Генерального штабу Збройних Сил України створено робочу групу для всебічного вивчення обставин, викладених у публікації командира підрозділу 47-ї окремої механізованої бригади в соціальних мережах.

Робоча група, яка перевіряла ситуацію, опубліковану комбатом "Маґури" Ширшиним у соцмережах щодо низки неефективних рішень на фронті, визнала недисциплінованим самого Ширшина.

Топ коментарі
+52
Не хочеш бути м'ясом - втопчем в грязь. Наголосували, з. б.
показати весь коментар
14.08.2025 14:38 Відповісти
+44
Зелена сарана зїла людину
показати весь коментар
14.08.2025 14:40 Відповісти
+42
А де написано, що він пішов з ЗСУ? Він пішов з посади комбата.
показати весь коментар
14.08.2025 14:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А що так можна було? Покритикував, і пішов спокійно с зсу.
показати весь коментар
14.08.2025 14:34 Відповісти
Та ні. Скоріш за все відправлять десь під Покровськ.
показати весь коментар
14.08.2025 14:36 Відповісти
Дозвідєлся, у зє добре лише з самокритикою у підлеглих,
показати весь коментар
14.08.2025 14:52 Відповісти
Комбатом у ТБ 31ОМБр?
показати весь коментар
14.08.2025 14:58 Відповісти
Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що комбат 47 ОМБр "Маґура" Ширшин подав рапорт на звільнення через "дебільні задачі" командування. Джерело: https://censor.net/ua/n3568651

пішов спокійно с ЗСУ
показати весь коментар
14.08.2025 15:02 Відповісти
А де написано, що він пішов з ЗСУ? Він пішов з посади комбата.
показати весь коментар
14.08.2025 14:51 Відповісти
Это уровень комментаторов и им лайкающих! 90 % не понимают, что происходит и о чем они здесь умничают!
показати весь коментар
14.08.2025 14:57 Відповісти
Ні , щоб звільнили, треба термометр з'їсти.
показати весь коментар
14.08.2025 14:57 Відповісти
Якшо офіцер протягом пів року не отримує призначення - то по закону він повинен написати рапорт на звільнення з ЗСУ. Пройти ВЛК та йти куди хоче. Приклад - генерал Марченко. Сотні генералів котрі служили під керівництвом Залужного. Саме так ішак здає Україну.
показати весь коментар
14.08.2025 15:05 Відповісти
головне що живий,
показати весь коментар
14.08.2025 14:37 Відповісти
Не хочеш бути м'ясом - втопчем в грязь. Наголосували, з. б.
показати весь коментар
14.08.2025 14:38 Відповісти
Зелена сарана зїла людину
показати весь коментар
14.08.2025 14:40 Відповісти
Країну,друже,країну зжерла!
показати весь коментар
14.08.2025 14:49 Відповісти
І при цьому гнида має підтримку 50-60%. Як це.
показати весь коментар
14.08.2025 15:06 Відповісти
Та ні. 146% має, як доктор пуйло прописав.
показати весь коментар
14.08.2025 15:45 Відповісти
Ці % намальовані за бабло якимось черговим "Інститутом" де хто більше платить той і "рейтинг" має кращий.
В більшості це на..балово.
показати весь коментар
14.08.2025 15:49 Відповісти
Працю у школі - там ніхріна мислення не змінилось - зеленский наш презедент. Ну є якийсь відсоток що зрозуміли, але не значний. Ідіоти вчителя.
показати весь коментар
14.08.2025 15:53 Відповісти
Тю, це ж бюджетники. З ладошки клюють
показати весь коментар
14.08.2025 22:19 Відповісти
Телемарафон.
показати весь коментар
14.08.2025 18:52 Відповісти
Татаров, з портновськими лакузами, на посадах в ГПУ і Судах, аж із шкіри лізуть, щоб за Правду, комбату НАГАДИТИ, як і іншим Патріотам України!! Але ж відстань, до отієї самої «КАСИ», у приблуд95 та їх лакуз, уже невелика!! Команди не буде, «Охрана, відміна!!»
Сирійці, показали, на дієвий шлях «люстрації»!
показати весь коментар
14.08.2025 14:40 Відповісти
Головне питання - що далі буде - піде на підвищення чи пониження ?
показати весь коментар
14.08.2025 14:40 Відповісти
зепіл? яке підвищення у найвеличнішого лідора всесвіту?
показати весь коментар
14.08.2025 14:53 Відповісти
як раз і подивимося,ради якої цілі гвалт
показати весь коментар
14.08.2025 14:54 Відповісти
тобто?
встав і пішов?
забив на своїх побратимів?
чи, примусово зняли?

що там твориться у тій 47?
маркус, те ж був в 47 і те ж пішов.

до речі!!!
пам'ятаєте? армія мова віра?
так от, це та сама "реформована" армія. маленька сов'єтська армія. як була так і залишилася.
а нє! збрехав!
та, сама сов'єтська армія, але у мм 14, на котрому цю саму армію обмародерили, всі хто дотягувався!
показати весь коментар
14.08.2025 14:45 Відповісти
та, сама сов'єтська армія, але у мм 14, на котрому цю саму армію обмародерили, всі хто дотягувався!

Ви про що?
показати весь коментар
14.08.2025 14:48 Відповісти
ви не знаєте, що таке мм 14?
показати весь коментар
14.08.2025 14:56 Відповісти
Бубачка нє вінават, ето всьо папєрєднікі! А он дурачок, зато какіє відосікі!
показати весь коментар
14.08.2025 14:55 Відповісти
Командир батальйону, який критикував командування за втрат, в 47 окремій механізованій бригаді Олександр Ширшин залишив посаду. Про це він https://www.facebook.com/a.shyrshyn/posts/pfbid02afk5yDVXegZ9p5VWbdRHiyaTVAidDvGB36nBi8P5QuAYn4mMFdjgdK7PDodLY2s7l повідомив у Фейсбуці.
----------------------------------------------------------------------------------------
Білецький поділився із журналістами своїм баченням майбутнього України: мілітаризоване суспільство, оборонно-промисловий комплекс як драйвер економіки, чисельні Збройні сили та збереження демократичного устрою.
показати весь коментар
14.08.2025 14:47 Відповісти
мілітаризоване суспільство це крок до військової диктатури,а що далі??новонароджені у підгузниках кольорів мультикам та іграшки з воєнторгу??заплужного до влади приведіть він вам організує відмінності між демократією зелебобіків та військовою деспотією
показати весь коментар
14.08.2025 15:00 Відповісти
давайте спочатку країна збережеться, потім ви будете рефлексувати.
бо ще ані майбутнє не визначене, ані військові не заявили про свої наміри балотуватися куди-небудь, а ви вже налякані.
показати весь коментар
14.08.2025 15:20 Відповісти
Що ти маеш на увазі під "збережеться"?
показати весь коментар
14.08.2025 15:35 Відповісти
а тут вже гарантовано 100500% що на чергових виборах 99,99% будуть військові бо лише у них є хоча б якась довіра та рейтинг,більш цікаве кого воно представляють....
показати весь коментар
14.08.2025 15:43 Відповісти
знову ж таки.
якщо навіть гіпотетично замислитись про вибори в якійсь осяжній перспективі - ми з вами не знаємо ані імен тих військових, ані їхніх поглядів, ані їхніх програм (давайте не забувати, що величезна кількість сьогоднішніх військових, це вчорашні цивільні, яких так само як вас може тригерити військовий устрій), тож зарано ви почали компанію проти військових в політиці.
ні, звісно, якщо вас попросили, то питань нема. служба є служба.
показати весь коментар
14.08.2025 15:53 Відповісти
але ж ми точно знаємо що є кукли а є кукловоди,і в цей раз не дуже щось зміниться,бо система залишається та сама,а у неї алгоритм якому не один десяток років
показати весь коментар
14.08.2025 16:00 Відповісти
От Білецький і мріє про хунту.Не дай Боже його до керма.
показати весь коментар
14.08.2025 17:40 Відповісти
ти в сортирі Білецького підслухав про хунту? ******* дегенерат.
показати весь коментар
14.08.2025 23:36 Відповісти
"...мілітаризоване суспільство, оборонно-промисловий комплекс як драйвер економіки, чисельні Збройні сили"- было одно государство, в которой вышеописанное стало весомой причиной распада.
показати весь коментар
14.08.2025 15:00 Відповісти
Чайка Київ ...мілітаризоване суспільство разом з демократичним устроєм? Це як? Зелений комбат так не слабо ********
показати весь коментар
14.08.2025 20:32 Відповісти
Це нагадує спілкування між собою глухого і сліпого. Щось хочуть в найвеличнішого, ну не тягне він на головнокомандувача, його z-команда націлена на знищення націх та дерибан країни.
показати весь коментар
14.08.2025 14:53 Відповісти
"всьо па плану" - малороси ******
показати весь коментар
14.08.2025 14:57 Відповісти
Не країна в казарма. Ви були в армії? Якщо були то знаєте яка там "демократія" А якщо не були Вам скажу - жодної. Повна диктатура командування яке часто тупе, злопамятне та мстиве
показати весь коментар
14.08.2025 14:59 Відповісти
зараз він почне ухилятися від військової служби... за версією дбр..., як це, взяв і пішов..., нічого, знайдуть нового командира й втрати одразу виростуть у рази..., а то розвели шури-мури..., не бажає він втрат й задачі тупі...
показати весь коментар
14.08.2025 15:06 Відповісти
Особистості з власною точкою зору не потрібні.
Потрібні мовчазні сраколизи і гарматне м`ясо.
показати весь коментар
14.08.2025 15:24 Відповісти
Ну що, вибори неначасі, чи вже начасі?
показати весь коментар
14.08.2025 15:48 Відповісти
Сьогодні в неті читав відривок з статті в WSJ де буквально написано що ...з маневренної ініціативної арміїї яка давала звиздюлів рашистам в перші роки повномаштабної (під командуванням Залужного) в останній рік ЗСУ перетворились в заскорузлу і неповоротку армію де ініціатива наказується.

От і робіть висновки...
показати весь коментар
14.08.2025 15:55 Відповісти
Його не звільняли,щоби поставити підсиронні невиконанні задачі,щоби потім посадити,або вигнати з позором ,типу обісравсь,.А він продовжив їх обсирати,викривати(по ділу) - то змушені були звільнити з миром,поки з миром,потім щось вигадають.ГНИДИ.Як жити?
показати весь коментар
14.08.2025 15:56 Відповісти
А тим часом десятки вгодованих типу військових проводять перевірку та "рахують швяхи". І вони отримують нехілу військову зарплатню, а ще й бойові отримають, якщо кількість цвяхів не співпаде з наявністю.
Як з мільонною армією програти війну? Да отак - ті хто не воює, рахують цвяхи у тих хто реально захищає, але посмів відкрити рота.
показати весь коментар
14.08.2025 16:27 Відповісти
Триває негативний відбір. Кращі гинуть, кращі йдуть з посад, кращих звільняють. Лишається лайно, тупе покірне мовчазне лайно. І це не лише в армії, те саме в державних інституціях (там хіба що ніхто не гине), так само по всій вертикалі управління державою. І це є головною ідеєю саботажників та диверсантів, які прийшли до влади в 2019 - знищивши лідерів та управлінців-державників, відсторонивши їх від посад, обливши брудом, дискредитувавши, потім з тим що залишилося від держави можна робити все що завгодно. З 2019 в Україні окрім московсько-української війни розпочата друга, гібридна війна проти державницьких інституцій, проти державницьких лідерів думок, проти державників на офіцерських та генеральських посадах в ЗСУ, проти всього що робить українську державу сильною та стійкою. ZEлений антидержавний, антиукраїнський вірус треба знищити, або він знищить Україну.
показати весь коментар
14.08.2025 19:30 Відповісти
Замість того щоб щось міняти , краще звільнитись з посади. Що ,нема нормальних офіцерів в армії які б змінили армію на краще? Усіх позвільняли? Так їм же солдати довіряли , а тепер що , підуть як мясо? Ворог керує державою , ворог керує армією і замість того щоб гнати ворога нориальні офіцери йдуть , а солдати гинуть. Що нас чекає ? Капітуляція , як і було домовлено .
показати весь коментар
14.08.2025 20:37 Відповісти
Одеса. Зʼявилось відео з камер відеоспостереження на території СТО, де вчора сталась сутичка із ТЦК
https://t.me/our_odessa/90927
Озвірілі бандюки, луплять лежачу людину. Це прямо нагадало отих беркутів.

Ось вже навіть військового били
https://t.me/truexadnepr/73361
показати весь коментар
14.08.2025 20:48 Відповісти
Звідки їх випустили і на кого працюють?
показати весь коментар
14.08.2025 20:50 Відповісти
Ще й купа тітушні. Кто вони такі? Бандюки!
показати весь коментар
14.08.2025 20:57 Відповісти
видоси з зеленої трухи.
показати весь коментар
14.08.2025 21:57 Відповісти
Реформа армії у всій красі...
показати весь коментар
14.08.2025 20:54 Відповісти
Здається у військовому керівництві втрачають адекватність. Простіше чути "все під контролем" і передавати вище, ніж чути критику за втрати.
Звичайно, ТЦК наловить на вулицях, а "баби ще нарожають".
показати весь коментар
14.08.2025 21:01 Відповісти
Всі до ТЦК! За родіну!
показати весь коментар
14.08.2025 21:40 Відповісти
Честь Комбату!!!!
показати весь коментар
14.08.2025 21:53 Відповісти
А чого він заважав совковим дебілам командувати?
показати весь коментар
14.08.2025 21:59 Відповісти
Кротевич намбер ту. Всі п*дараси - я Дартан'ян!
показати весь коментар
14.08.2025 22:05 Відповісти
Комбат звільнився з посади, щоб не наражати на проблеми своїх підлеглих, оскільки батальйон за.бали суцільними перевірками десятки перевіряючих. Якби у комбата була підтримка у командирів середньої ланки, тоді можна було б добитися якихось змін в управлінні / командуванні - підрозділами - самостійного прийняття рішень командира взводу / роти / батальйону, залежно від ситуації на полі бою. Але совок переміг - брати під козирок " Так точно ! " і виконувати злочинні накази, не рахуючись із втратами особового складу !
показати весь коментар
14.08.2025 22:12 Відповісти
сарана витісняє всіх якісних і вольових з командування щоб лишились тільки такі як "сирник200грам"
показати весь коментар
14.08.2025 22:40 Відповісти
типа, ну я поехал, вы тут не скучайте?!
показати весь коментар
15.08.2025 00:06 Відповісти
Немає жодної ситуації з якої зелена корумпована шобла на чолі з найвеличнішим лідером ********** не зможе не вийти з ганьбою і шкодою державним інтересам та народу України