9709 відвідувачів онлайн

Китай про вторгнення російських дронів до Польщі: Сподіваємося, що сторони врегулюють "розбіжності" шляхом діалогу

Китай про вторгнення російських дронів до Польщі

У Китаї відреагували на заліт російських дронів у повітряний простір Польщі в ніч на 10 вересня, закликавши до "врегулювання розбіжностей" шляхом діалогу та консультацій.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив речник МЗС КНР Лінь Цзянь на брифінгу.

"Китай сподівається, що зацікавлені сторони належним чином врегулюють розбіжності, що виникли, шляхом діалогу та консультацій", - зазначив Лінь.

Нагадаємо, у Повітряних силах ЗСУ заявили про щонайменше 8 російських БпЛА, які залетіли до Польщі.

Відомо, що один із БпЛА влучив у будинок в Польщі.

Прем'єр Туск заявив, що до Польщі залетіло 19 цілей, 4 БпЛА було збито.

Російське Міноборони, своєю чергою, стверджує, що цілити по обʼєктах Польщі російська армія не планувала. При цьому ймовірність зальоту дронів на територію Польщі там не заперечили.

Низка іноземних дипломатів та високопосадовців країн НАТО реагують на цей інцидент, зокрема генсекретар Альянсу Марк Рютте.

Пізніше стало відомо, що в Польщі знайшли уламки вже 16 російських безпілотників, які залетіли на її територію під час атаки в ніч на 10 вересня.

Топ коментарі
+18
Які ще "розбіжності" нахєр? Пряма атака на чужу територію - це "розбіжності"?
показати весь коментар
11.09.2025 12:30 Відповісти
+14
топ-левел вузькоокого блюзнірства
показати весь коментар
11.09.2025 12:31 Відповісти
+12
У жовторилих одна і така сама платівка для всіх у світі!!!!
показати весь коментар
11.09.2025 12:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Які ще "розбіжності" нахєр? Пряма атака на чужу територію - це "розбіжності"?
показати весь коментар
11.09.2025 12:30 Відповісти
схоже, що опіумні війни в Піднебесній ще не скінчились -

досі воюють з гєрочем

.
показати весь коментар
11.09.2025 16:45 Відповісти
топ-левел вузькоокого блюзнірства
показати весь коментар
11.09.2025 12:31 Відповісти
це у них зветься тонка китайська дипломатія -

давньогрецька піфія висловлювалася набагато ясніше

.
показати весь коментар
11.09.2025 16:47 Відповісти
Ого ,китай знаходиться х..й зна де,а ЄС починає строїти як маленьких , нічого собі ,Захід доцяцькався ...
показати весь коментар
11.09.2025 12:31 Відповісти
як би практично все інтелектуальне виробництво знаходилося у вузькооких,ви б теж прогиналися,жадібність та жага поживи залишають свої посліди на політиці
показати весь коментар
11.09.2025 12:39 Відповісти
У жовторилих одна і така сама платівка для всіх у світі!!!!
показати весь коментар
11.09.2025 12:31 Відповісти
Виродки косоокі.
показати весь коментар
11.09.2025 12:34 Відповісти
пустопорожнє блюзнірство
показати весь коментар
11.09.2025 12:35 Відповісти
Заткнить свою пельку пацюки жовторилі. Гніди ліцемерні.
показати весь коментар
11.09.2025 12:36 Відповісти
Розбіжність Сподіваюсь Китай вирішить розбіжності із Тайванем шляхом передачі останнім наприклад регіону Фуцзянь. Як сказала одна стара кляча: дєбіли б...дь.
показати весь коментар
11.09.2025 12:36 Відповісти
Знову "обидві сторони" винуваті. Ну чого ви ще чекаєте від дикунів. Заходу потрібно вже протерти очі і відростити яйця якщо не хочуть побачити в себе під вікнами рашистські і китайські танки
показати весь коментар
11.09.2025 12:38 Відповісти
Точно були ініціаторами того пробніка
показати весь коментар
11.09.2025 12:38 Відповісти
шовтопикі лицеміри….
показати весь коментар
11.09.2025 12:42 Відповісти
Які, мля жовті комуякські обезяни, розбіжності?! Кацап прийшов у хату, насрав, побив посуду і потім давай з ним якісь розбіжності улажувати?
показати весь коментар
11.09.2025 12:43 Відповісти
"Ми на вас ракети, танки, і кацапський прапор над Варшавою, а ви готуйтесь дагаваріваться."
показати весь коментар
11.09.2025 12:44 Відповісти
жовті ящірки тролять поляків
показати весь коментар
11.09.2025 12:56 Відповісти
Диалог: - "Я тебе отрублю голову. - Тогда мои слуги отрубят тебе Х*Й". Хотя, не знаю что хуже)
показати весь коментар
11.09.2025 13:17 Відповісти
Жовта мавпа вправно маніпулює всіма, сама сидить осторонь, буцім ні при чому
показати весь коментар
11.09.2025 13:34 Відповісти
Усі дрони на КНР нехай врегульовують.....
показати весь коментар
11.09.2025 13:55 Відповісти
Відкрито насміхаються з єс і нато
показати весь коментар
11.09.2025 13:56 Відповісти
Оскомно-цинічна, макимально брехлива китайска муйня.
показати весь коментар
11.09.2025 13:58 Відповісти
Китайские лицемеры в войне с россией знают только два слова: "розбіжності" и "украинский конфликт"
И нигде не упоминается россия. Как будто она не существует и везде она ни при чем.
показати весь коментар
11.09.2025 14:04 Відповісти
китай не хочет терять денюьги ЕС,поэтому и делают свою узкоглазую харю"кирпичом"..ЕС тоже соплежуйничает..пока раша параша еще кого нить не протестирует своитми дронами с китайской начинкой
показати весь коментар
11.09.2025 14:23 Відповісти
Комуністичні мавпи відкрито насміхаються із "умиротворювачів".
показати весь коментар
11.09.2025 16:55 Відповісти
Оруел!!
Йде атака а спільники мордору таке кажуть...
Нє, ну нафуй, такого вже не хочеться копіювати, цитувати... Все одно трешшш