8792 відвідувача онлайн

Зеленський: Вартість війни для України - 120 млрд на рік

зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що має два ключові плани: закінчити війну або знайти додаткове фінансування для покриття витрат.

Про це він повідомив під час пресконференції з президенткою Європарламенту Робертою Мецолою, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "І-У".

За його словами, ціна війни становить близько 120 мільярдів на рік. Половину цієї суми покриває український бюджет, решту - необхідно залучати ззовні.

"60 - дає український бюджет, і 60 - я повинен знайти наступного року, я сподіваюся, що ми закінчимо цю війну, але в будь-якому випадку, план А - закінчити, план Б - 120, ось і все", - наголосив Зеленський.

Топ коментарі
+40
Даааа, дорого нам коштує вибір тупих баранів та вівець і інших ********* у 2019 році. А во скільки безцінних життів нам обходится ваш вибір ******** ви не порахуєтє?
показати весь коментар
17.09.2025 17:56 Відповісти
+38
А скільки з Міндічем і другою шоблою крадете?
показати весь коментар
17.09.2025 17:51 Відповісти
+24
********* треба порівняти втрати 2014 - 2019 з 2019 - 2025.
показати весь коментар
17.09.2025 18:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А скільки з Міндічем і другою шоблою крадете?
показати весь коментар
17.09.2025 17:51 Відповісти
"60 - дає український бюджет"
показати весь коментар
17.09.2025 17:56 Відповісти
$ 59,5 млрд. це весь бюджет України. Але президент сміливо витрачає з нього 60 тільки на війну. Додає зі своїх.
показати весь коментар
17.09.2025 18:26 Відповісти
Це не так.
Згідно з проєктом Держбюджету, наступного року на оборону передбачено 2,8 трлн грн, що на 168,6 млрд грн більше, ніж у 2025 році. На виробництво озброєння виділять щонайменше 44,3 млрд грн, які витратять на українські **********, ракети, протиракетну оборону, авіаційну та бронетанкову
показати весь коментар
17.09.2025 19:18 Відповісти
Ефективність влади вкрай низька, за ці гроші можна було зробити в рази більше!
показати весь коментар
17.09.2025 20:38 Відповісти
Це так. Але тут мова про голі цифри бюджету
показати весь коментар
17.09.2025 22:01 Відповісти
Тому що бюджет вже включає допомогу.

Дефіцит державного бюджету на 2026 рік прогнозується на рівні 10 млрд доларів. За словами Гетманцева, Україна цього року має отримати 54 млрд доларів міжнародної допомоги. Цих коштів більше, ніж необхідно у 2025 році, тому частина суми перейде на наступний. Джерело: https://censor.net/ua/n3574086
показати весь коментар
17.09.2025 22:36 Відповісти
Вася, ти перечииай що ти писав.
"Сергiй Супрун

$ 59,5 млрд. це весь бюджет України."

А зараз вже " бюджет включає допомогу,,"
Так який розмір бюджету, Вася?
показати весь коментар
18.09.2025 00:07 Відповісти
Фрося, формально ви праві, згоден. Але якщо до війни він був $ 50-60 млрд., а зараз 120 (?), то навряд чи такий бюджет з чистою совістю можна назвати українським. Це перше. І друге, я вражений обсягом допомоги. $100-120 млрд. на рік як мінімум!
показати весь коментар
18.09.2025 01:05 Відповісти
За 120 млрд доларів на рік можна найняти армію найманців які захоплять росію і вб'ють путіна. Постає питання куди йдуть ці гроші?
показати весь коментар
18.09.2025 10:08 Відповісти
Вася, якщо " Фрося" формально права, то ти формально неправий.
показати весь коментар
18.09.2025 12:36 Відповісти
Угу.."60"-дає український бюджет,а решту приходиться докрадать "на стороні".
показати весь коментар
18.09.2025 08:29 Відповісти
Азохен вей, как вы могли заподозрить таких, таки да, кристально чистых людей, как например, Миндич или Вова Шлемазл? Они даже если найдут на улице пару шекелей, то,даже глазом не моргнув, отнесут их в полицию.
показати весь коментар
18.09.2025 00:03 Відповісти
показати весь коментар
17.09.2025 17:56 Відповісти
Даааа, дорого нам коштує вибір тупих баранів та вівець і інших ********* у 2019 році. А во скільки безцінних життів нам обходится ваш вибір ******** ви не порахуєтє?
показати весь коментар
17.09.2025 17:56 Відповісти
********* треба порівняти втрати 2014 - 2019 з 2019 - 2025.
показати весь коментар
17.09.2025 18:02 Відповісти
Саме так!
показати весь коментар
17.09.2025 20:23 Відповісти
Ну, ви ж, ********, зьявились в 2019 році тому з 2014 вам рахувати не треба. З 2014 до 2022 нехай рахують регіАнали.
показати весь коментар
17.09.2025 18:02 Відповісти
Вибір 2010 - це втрати 2014 - 2025. Не так? За кого голосував у 2010 та 2019? бо захищаєш одночасно й Януковича й Зеленського.
показати весь коментар
18.09.2025 09:05 Відповісти
А взагалі, то тих, хто рахує початок війни з 2022 можна притягати до кримінальної відповідальності за заперечення російської військової агресії 2014 року.
показати весь коментар
17.09.2025 18:06 Відповісти
Удмурт, ти не заблукав? Тут боярки нема.
показати весь коментар
17.09.2025 18:09 Відповісти
Воюють за це непорозуміння типу розумні ?
показати весь коментар
17.09.2025 18:27 Відповісти
Каряк, громадяни України воюють з гівном людства з тавром "росіягін" за савій дом свою родину свою землю та Україну. А от чому ви, удмурти, карякі, якути, інгуши та інша блевотина людства з тавром "росіянін", воюєтє в чужій хаті за оте дрібне та плешиве непорозуміння серущеє у валізу?
показати весь коментар
17.09.2025 19:08 Відповісти
Гівно людства це старі політруки-********* ,
показати весь коментар
17.09.2025 20:14 Відповісти
Гівно людства не завжди "старі", а, на жаль, все частіше "не старі", але з зеленим смердючим гноєм в черепушці, який час від часу вивержується через ротову порожнину🤮
показати весь коментар
17.09.2025 20:27 Відповісти
І вони теж. Тому, цахур, ви всі однакові.
показати весь коментар
17.09.2025 20:44 Відповісти
Бгг, типу ніхто не помітив шо ти саме політрук .
показати весь коментар
17.09.2025 20:55 Відповісти
Нанаєць, ти знов обісрався.
показати весь коментар
18.09.2025 04:08 Відповісти
Плановик! - а план хороший!
показати весь коментар
17.09.2025 18:00 Відповісти
та ти шо ?!!! а скільки вартість утримання сн ? та надавання можливості їм грабувати народ України ?! ...ви шобла 🤡...коштуєте українцям життя !!! ...
показати весь коментар
17.09.2025 18:05 Відповісти
Годовой бюджет города Нью-Йорк..
показати весь коментар
17.09.2025 18:21 Відповісти
А чиновниками Зеленского было украдено мин. 300 млрд.
И деньги никто не ищет. Никто не хочет посмотреть себе в карман.
Этих денег хватило бы на 2,5 года войны
показати весь коментар
17.09.2025 18:22 Відповісти
Це зєля рахує скільки він вкрав, а скільки ще планує. Бо неначасі ж?
показати весь коментар
17.09.2025 18:24 Відповісти
О, знову план! Аж два! А я вже нервувати почав, чого це так довго плану немає, не трапилося там щось недобре з сонечком нашим, може, там якийсь передоз вороги організували чи ще якусь капость, щоб нас, нерозумних, осиротити. Нарешті відлягло, тепер я спокійний, принаймні, на деякий час, але розслаблятися не можна, вороги навкруг, від Трампа до порохоботів, та й єрмак щось довго той пакетик несе... До речі, хто чув, ті плани дуже потужні, а якщо потужні, то обидва чи один, або хоча б незламні, бо так хвилююся, щоб ті плани простими не були. Але якщо вже й виявляться простими, без потужності, то вже нехай, доля така, будемо терпіти, все одно я впевнений, що то плани геніальні! Як і усе, що пов'язане з нашим дорогим боневтіклим лідором.
показати весь коментар
17.09.2025 18:25 Відповісти
З них хоч половина до простого солдата доходить? Чи все на пентхауси і лярв начальників тцк йде?
показати весь коментар
17.09.2025 18:29 Відповісти
це з золотим унітазом миндича чи ні??
показати весь коментар
17.09.2025 18:32 Відповісти
Наче на аукціоні. Хто хоче купити ще війну в Україні? Ціна 120 млрд. Поки маємо єдиного покупця - ЄС. Продано!
показати весь коментар
17.09.2025 18:44 Відповісти
З нікотином взагалі катастрофа. Тотальна залежність у дітей. Поляки вже заборонили інгаляційні нікотин.....
А у нас заробляють на вбивстві майбутніх поколінь. Бо никотинові жінки скоріше за все не народять дітей і точно не народять здорових. Справа в тому що якщо став нікотиновим наркоманом після 20 там ще є якісь шанси кинути а якщо до 16 то це вже на все життя рабство
показати весь коментар
17.09.2025 22:56 Відповісти
Так чого 120 млрд - з статті так і залишилось не відомо. От тіки за перший рік війни в цій їб...ний країні з'явилось більше 100 нових доларових мільонерів. І з кожним роком війни їх стає на сотні штук більше - а ху..і - кому бусіфікація та смерть а кому міліарди. Чому міліардери не йдуть в окопи та не захищає свої статаки. Ніколи в житті не став би їх захищати.
показати весь коментар
17.09.2025 19:18 Відповісти
крадіть менше зелені потвори то і гроші будуть
показати весь коментар
17.09.2025 19:32 Відповісти
Зєля!!!
А ти спробуй не КРАСТИ.
Може в тебе вийде....
показати весь коментар
17.09.2025 19:40 Відповісти
"- я повинен знайти " віж вже втратив відчуття землі під ногами
показати весь коментар
17.09.2025 19:55 Відповісти
Просрочений не хоче сказати що відсотків 50 він с завгоспом міндічом і шоблою краде
показати весь коментар
17.09.2025 20:37 Відповісти
Геть пройдисвіта безтолкового!
показати весь коментар
17.09.2025 20:50 Відповісти
Мільярдів чого? Доларів? Гривень?

Але як би там не було, то тільки бюджет. А хтось рахував скільки втрачають люди - на переселення з зон бойових дій, на імміграцію. А скільки втрачає бізнес? Чого тільки варто те що над Українуою уже 3+ років не літають літаки! Усе заблоковано! Україна живе виключно на підтримці партнерів, і економічній, і військовій.

Жахливо жо ніхто не піднімає питання колоссальності реальних втрат. Їх і порахувати важко, скільки людей погинуло? Скільки житла спалено? Скільки часу втрачено? А попереду - безперспективна війна, бо ми не поступимося...
показати весь коментар
17.09.2025 21:00 Відповісти
Ще скажи , що свої витрачаєш?
показати весь коментар
17.09.2025 21:58 Відповісти
нарко Животное ***...ь!!! лучше расскажи сколько ворует твоя Кодла, фсбэшник Елдак со своими "продуктивными" менеджерами, кирюши, халимоны, миндичи, резниковы, баКланов, крупа, князев и т.д и по чему ни кто не сидит....только за это тебя нужно три раза на кол посадить не считая Чонгара, клистронов, вагнергейта, сержанта Журавля, шашлыков , Мрии, сдачи Азовцев и т.д
показати весь коментар
17.09.2025 22:16 Відповісти
А план - "це" зменшити витрати, та менше красти. Не передбачений?
Скажемо замість камікадзів відправляти бомбери багаторазові.
Замість влаштовувати ефектні але неефективні вогнища на НПЗ, бити по транспортуванню, замість павутини, з купою агентури, ті ж самі дрони закинути рейсом дрона. Замість 152 мм артилерії невеличкі дрони з реактивними двигунами, (у 5...10 раз дешевше'). Замість телемарафону інформаційна повинність, усі ЗМІ і блогери чверть часу або площі виділяють державні агенції, замість оренди квартир за дорого у прифронтових районах, квартирна повинність.... Усіх колишніх воєнних на пенсії разом з поліцейськими мобілізувати на війну а якщо не можуть не хочуть то позбавити пенсій......
показати весь коментар
17.09.2025 22:52 Відповісти
Вартість президента та партії це один мільярд.
показати весь коментар
17.09.2025 23:12 Відповісти
Порохобот на роботі питає: "А на що було виміняно рідкоземельні метали у Трампа? Каже, шо це наш Лідор так відстрочив вибори, які вимагав Трамп".
А йому відповів: "іди *****, порохобот! Парашенка брата вбив".
Сидить мовчить порохоботіна
показати весь коментар
17.09.2025 23:58 Відповісти
DW
Європейський Союз готує нові механізми фінансування України за рахунок заморожених російських активів, повідомила у середу, 17 вересня, британська газета The Financial Times (FT) з посиланням на джерела.
За планами Єврокомісії, кошти можуть бути використані для "репараційних кредитів" на суму до 170 млрд євро.
Більша частина російських активів, заблокованих у депозитарії Euroclear у Бельгії, вже переведена в грошові баланси.
Ці кошти передбачається направити на купівлю облігацій ЄС з нульовою ставкою, а залучений капітал буде передаватися Україні траншами. Розглядається і варіант створення спеціального фонду, що дозволить залучити до проекту країни за межами ЄС.
показати весь коментар
18.09.2025 00:53 Відповісти
Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила минулого тижня, що схема дозволить розпочати підтримку Києва вже зараз, а кредити повинні будуть погашатися лише в тому випадку, якщо Росія погодиться виплатити компенсацію за шкоду від війни.
"Ризик доведеться розподілити колективно", - підкреслила вона, натякаючи на занепокоєння Бельгії щодо можливих судових позовів Москви.
Вашингтон також наполягає на тому, щоб союзники використовували не лише прибуток від російських активів, але й сам основний капітал.
У записці для країн "великої сімки" (G7) США запропонували "розглянути можливість інноваційного використання заморожених коштів Росії для фінансування оборони України."
показати весь коментар
18.09.2025 00:54 Відповісти
120 МІЛЬЯРДІВ ЗЕЛЕНСЬКИХ !?)
показати весь коментар
18.09.2025 03:58 Відповісти
Зєля, не відлякуй інвесторів !!!
показати весь коментар
18.09.2025 08:17 Відповісти
За ці 120 млр баксів можна переселити всіх зі сходу за Дніпро і побудувати нові МІСТА! для життя.
Але ми будеми посилати людей дохнути в посадках тому що ці 120 млрд треба розікрасти...
показати весь коментар
18.09.2025 09:12 Відповісти
Україні потрібен Лі Купе Ю.
показати весь коментар
18.09.2025 09:30 Відповісти
Скільки нам коштує утримання нашої коханої влади?
показати весь коментар
18.09.2025 10:14 Відповісти
з них лише 20 млрд йде до війська... інше - осідає у кишенях "толкових менеджерів" та їх посіпак
показати весь коментар
18.09.2025 10:45 Відповісти
120млрд доляров. Охренеть. І це лише за один рік. І це без урахування безкоштовно переданої зброї, за яку платить ЄС.
Але грошей на контрактну армію немає.
Що відбувається взагалі, хтось пояснить?
Як Україна воювала у 2014-2018 не маючи і копійки допомоги? У 2015 прострілювалося вже за Ізюмом. Штаб був в Ізюмі. Зараз це наш глибокий тил. Тобто, масштаб боїв теж був чималий. Тим не менш гроші на контракти були. І терміни служби були. І кордони були відкриті.
Чому все так разюче змінилося зараз? Хто пояснить? І коли це скінчиться? Якесь замкнуте коло. Немає головного, того що було у 1914-2023 - розуміння та надії. Повна безнадьога.
показати весь коментар
18.09.2025 11:09 Відповісти