5233 відвідувача онлайн

Сибіга показав маршрут угорського дрона над Україною: Ми все ще чекаємо на пояснення Угорщини. МАПА

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга опублікував мапу маршруту вторгнення безпілотника з Угорщини в повітряний простір України, наголосивши, що ЗСУ зібрали всі необхідні докази.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Сибіга написав у соцмережі Х.

Маршрут угорського дрона над Україною

"Для незрячих угорських чиновників. Точний маршрут вчорашнього вторгнення безпілотника з Угорщини в повітряний простір України. Наші Збройні Сили зібрали всі необхідні докази, і ми все ще чекаємо на пояснення Угорщини, що цей об'єкт робив у нашому повітряному просторі", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше 26 вересня президент України Володимир Зеленський розповів, що українські військові фіксували порушення повітряного простору країни з боку невідомих дронів-розвідників, які летіли з Угорщини.

Згодом глава МЗС Угорщини Петер Сійярто хамовито відповів на заяву українського президента Володимира Зеленського.

Глава МЗС України Андрій Сибіга відповів на закиди Сійярто.

Згодом Генштаб ЗСУ повідомив, що вранці 26 вересня 2025 року радіолокаційними засобами Збройних Сил України в повітряному просторі України над територією Закарпатської області було двічі зафіксовано проліт на різних висотах повітряного об’єкту типу дрон.

Топ коментарі
+12
дрони налітали більше сотні кілометрів,,....
чому не збили?
показати весь коментар
27.09.2025 18:01 Відповісти
+7
Збивати треба а не картинки малювати....їдійоти...
показати весь коментар
27.09.2025 18:23 Відповісти
+6
Пояснення? Буде кукурікання дірявої сійярти з черговим киданням лайна в бік України. Коли в Угорщині вибори? Хто в темі?
показати весь коментар
27.09.2025 18:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пояснення? Буде кукурікання дірявої сійярти з черговим киданням лайна в бік України. Коли в Угорщині вибори? Хто в темі?
показати весь коментар
27.09.2025 18:00 Відповісти
В квітні
показати весь коментар
27.09.2025 18:48 Відповісти
Очікуни херові. Все вони очікують. Замість щось вирішувати і робити.
показати весь коментар
27.09.2025 18:01 Відповісти
дрони налітали більше сотні кілометрів,,....
чому не збили?
показати весь коментар
27.09.2025 18:01 Відповісти
А слабо було спочатку збити, а потім якісь тупі докази доказувати? Типу як Бульбафюрер- а я вам щас карту покажу...
показати весь коментар
27.09.2025 18:03 Відповісти
Сбили и забыли- норм реакция. Не судьба. Будут теперь мусолить долго.
показати весь коментар
27.09.2025 18:04 Відповісти
а що тут пояснювати! іпучі мадіяри сплять і снять щоб закарпаття хаптути! в перші тижні повномасштабного вторгенення два тижні стояли біля тису війська з понтонними мостами! чекали поки Київ впаде!
показати весь коментар
27.09.2025 18:07 Відповісти
Ну не дарма ж туди цей пердuш Орбана їздив як до себе додому в Західну Україну і роздавав там угорські паспорти.
показати весь коментар
27.09.2025 23:45 Відповісти
то чому ж не збили? боялися напасти на НАТО?!
показати весь коментар
27.09.2025 18:12 Відповісти
https://detector.media/infospace/article/244465/2025-09-27-vitaliy-kozlovskyy-zvilnyvsya-z-lav-zsu-za-simeynymy-obstavynamy/
показати весь коментар
27.09.2025 18:15 Відповісти
Збивати треба а не картинки малювати....їдійоти...
показати весь коментар
27.09.2025 18:23 Відповісти
Мадярські дрони вже вміють телепортуватися , якшо вірити цій цидулці.
показати весь коментар
27.09.2025 18:24 Відповісти
В районі Худлево,Анталовці,Циганівці почався сезон грибів-чувак розвідку робив дроном,де грибників мало а грибів багато-але ж на форумах цензора одні експерти по розводу срача.
показати весь коментар
27.09.2025 19:12 Відповісти
А як він гриби побачить за кронами дерев ?
показати весь коментар
27.09.2025 19:34 Відповісти
А як визначили, що дрон №2 прилетів саме з Угорщини? Адже судячи з цієї карти, його зафіксували вже за декілька десятків км від кордону...
показати весь коментар
27.09.2025 18:29 Відповісти
мадяри для кацапів вже розвіддрони запускають. Тварі продажні
Треба в Берегове порядки наводити - там вже 95% всі на вугорському розмовляють, ще й роздачу паспортів згадати. Де СБУ???
показати весь коментар
27.09.2025 18:34 Відповісти
https://tsn.ua/svit/a-ya-vam-zaraz-pokazhu-zvidki-gotuyetsya-ataka-lukashenko-znovu-priviz-putinu-mapu-napadu-2376001.html Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустріч із Володимиром Путіним привіз мапу "перекидання польських військ до кордонів" РФ та РБ.

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга опублікував мапу маршруту вторгнення безпілотника з Угорщини в повітряний простір України

Ще один придурок
показати весь коментар
27.09.2025 18:46 Відповісти
Маршрут засікли,та це не доказ,що то саме дрон угорської держ.структури?
Дронами переправляють товар різні контрабандисти,напр.Любителі запускають свої дрони,надто блогери,щоб познімати р.Тису з плавальниками в один бік,напр.
Варіантів маса,ні- так угорський,бо так рішив найвеличніший,щоб в черговий раз полаятись з країною НАТО,ніби на Сході вже все порішов,переводячи громадську увагу на Захід.
показати весь коментар
27.09.2025 18:46 Відповісти
💯%
показати весь коментар
27.09.2025 19:14 Відповісти
Ну тоді так само він може бути й розвідувальним, запущеним кацапами з території Угорщини , бо після цьго були прильоти. Один хер за міжнародним правом повну відповідальність несе уряд Угорщини.
показати весь коментар
27.09.2025 22:32 Відповісти
Одна з версій,але не факт.
А так,проти атак рос.дронів треба підходити спільно,в не бикувати в бік Угорщини.
Це не Молдова, де можна займатись міжнародним розбоєм-викраденням людини,в країна НАТО,тим більше,угорські урядовці детально в курсі про походження слуги народу.
показати весь коментар
27.09.2025 22:47 Відповісти
Був факт дрона, який керувався з території Угорщини, а значить це повна відповідальність їх уряду, крапка. Чий це дрон, це вже другорядне питання.
Країни НАТО ні чим таким від Молдови не відрізняються, це вже багаторазово підтвердили кацапські диверсії проти них, а те що з угорським урядом вони взагалі созники ні для кого не є секретом.
показати весь коментар
27.09.2025 23:41 Відповісти
Сибіга сказав: "-Наступного разу будемо збивати без попередження." А чому цього разу не збили? A насправді Орбан і Сійярто - це 2 тварюки і не треба їх захищати.
всі, хто сидить на підсмоктуванні у Пукіна і мріє відібрати шматок України-тварюки. Я 100% впевнена, що Дрон з Угорщини був, тому що стільки образ, скільки вони написали на адресу України, напишуть тільки ті хто винні.
показати весь коментар
27.09.2025 23:57 Відповісти
По першому дрону питань нема. А по другому... Гугл Мепс виміряв відстань до початкової точки маршруту від угорського кордону 23-25 км, це ж не "близько 40 км"? Й початкова, й кінцева точки зафіксованого маршруту знаходяться на нашій теріторії, то до чого тут Угорщина? Й головне, а куди подівся дрон?
показати весь коментар
27.09.2025 19:18 Відповісти
Ой как смешно ,куда же делся Дрон? Хорошо что никому на голову ничего не сбросил что был разведывательный Дрон. Вы вообще в своей ненависти доходите до интеллектуальной дурости.
показати весь коментар
27.09.2025 23:59 Відповісти